Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26257) Kroni1


Kroni1
veterán

Ahogy átolvasgattam a teszteket gyorsan, én is ezt szűrtem le, hogy LAN-WAN közt van sebességbeli különbség, de mivel nekem most csakis a Dual band és a megbízhatóság volt fontos ez is bőven jó lesz! Nálunk nemsokára még az 50/5-ös net is le lesz cserélve a 25/1.5 vagy talán a 10/1-esre, így sebességlimit téren nem hiszem h problémába ütköznék az EA3500-assal sem :) Hálózatra meg nem használom igazán a LAN-t, csak egy Desktop lesz Lan-on meg egy noti Wifin.. A 450Mbps-os 5GHz-es sáv viszont később még jól jöhet, tervezem lecserélni a notit és akkor olyat veszek ami ezt kihasználja majd..

Úgy döntöttem mivel ez itt van a közelben és a 2700-asra még péntekig várni kéne, hogy inkább ezt megveszem mert asszonynak is kéne már a munkához de nagyon.. Már el is hoztam, 18k-ért szerintem jó vétel volt ez is, legalább is remélem! kali, köszönet mégegyszer az eddigi sok segítségért! :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.