Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23258) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!

adott egy t-home 50/5-ös kábeles net, amit az iptv miatt egy Cisco EPC3925 próbált teríteni a légtérben és kábelen egyaránt.
erre eredetileg rá volt kötve ugye az stb, egy médialejátszó és egy NAS amin szalad a torrent szépen, illetve kiszolgált 2 notebookot meg 2 telefont.
na ez így sok volt ennek a sz@rnak, állandóan bizonytalankodott, úgyhogy DMZ-ben rákötöttem a régi Linksys WRT54GL 1.1-et, amitől ugyan stabilabb lett a net, de ez meg maxon megy folyamatosan, mert sem a lan sem a wifi szempontjából nem tudja a maximumot.

a cisco sajnos megkerülhetetlen, mert az stb csak azzal tud működni, úgyhogy a linksys helyére keresek egy állandó partnert.

a Netgear WNR3500L-et néztem ki, ez az edigitalnál most viszonylag jó áron is van.

kérdezném a hozzáértők véleményét egyrészt a helyzetről, hogy van-e a dmz-n kívül egyszerűbb megoldása (tudom, ez alapvetően nem ennek a topkinak a témája), másrészt ha nincs, akkor a választás megfelelő-e.

ezen kívül a nasra van kötve jelenleg egy usb-s nyomtató, de ha ezt a megoldást ki lehet váltani a router usb csatlakozásával, akkor élnék a lehetőséggel, mert nem tökéletes a rendszer.

előre is köszönöm,
red

it never gets easier, you just go faster

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.