Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) Intruder2k5 válasza B.Ricsike (#22948) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

"Ha nem is 120 megabitet, de szeretnék kihozni egy 80-100Mbit közötti letöltési sebességet."

Torrenten? Erre elég kevés az esély...

Amúgy meg ASUS RT-N66U

(#22952) Gubek-Einste válasza B.Ricsike (#22948) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Torrent wifi-n nagyon nem ajánlott, ehhez kábeles megoldás illik.

Ehhez a nethez már gigabites portokkal szerelt típusra lesz szükséged.
40k-ból már elég nagy a választék, elég sok típusból lehet válogatni. Amik ajánlottak: TP-link 1043ND/2543ND/WDR360/WDR4300, Netgear 3500L/3700/3800/4000, Asus N15U/N16, Linksys E2000/EA2700/E3000/E3200/EA3500. Kicsivel 40k felett: Asus N66U, Linksys E4200/EA4500.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22953) Intruder2k5 válasza B.Ricsike (#22948) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A múlt héten még 33k volt az N66U, akkor kellett volna venni... Vasárnap este megint felment mindenhol 40 fölé! Én szerencsére pénteken megvettem... :)

(#22954) B.Ricsike válasza Intruder2k5 (#22953) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Köszönöm a válaszokat! "Gubek-Einste" neked is!

Szóval akkor az ideális megoldás szerintetek az ASUS RT-N66U. Kicsit utánaolvasok akkor ennek a készüléknek! Esetleg 1-2 infómorzsa a tapasztalatokról??

Sok jót olvastam a Linksys-ről is, de akkor szerintetek jobb az Asus?

(#22955) more


more
tag

Sziasztok,

Olyan routert keresek, amit rá tudok kötni a hangrendszeremre.
Van egy usb-s hangkártyám, esetleg ezt tudnám használni ehhez? Olyan cuccra lenne szükségem, amit viszonylag könnyen be lehet állítani, megbizhatóan egyszerüen müködik.
Tudtok ajánlani valamit? A felső határ 25-30e, de persze ha kevesebből kijőn az csak jó.
Kis lakásba lesz használva egy géppe, nagy sebességre, nagy hatótávra tehát nincs szükségem.

(#22956) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Sziasztok!

Sajna nem igazán mozgok otthon a Router-ek világában, jelenleg egy őskövületnek számító Linksys WRT54GL-em van, de hát nincs szegény a helyzet magaslatán... :)

Egy 10/2-es ADSL-em van, szóval nem egy bitang net, ami nekem elsősorban fontos lenne, hogy rá tudjam dugni az USB-s lézernyomtatónkat, hogy a család többi tagja ne függjön az én gépemtől, ha nyomtatni szeretne.

15k körül tudunk szánni rá, mit érdemes venni? Az én gépemre közvetlenül kábellel csatlakozna, a többi eszközre (noti, telefonok) WiFi-n.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#22957) B.Ricsike válasza Intruder2k5 (#22953) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Az adaptert érdemes hozzá megvenni??

Vagy max akkor, ha a Laptop-ban lévő vevő gyenge?

(#22958) Intruder2k5 válasza Agyzuzo (#22956) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

ASUS RT-N10U

(#22959) Intruder2k5 válasza B.Ricsike (#22957) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ehhez nincs adapter, külön meg azt veszel amit akarsz! Nyilván, ha G-s van jelenleg a laposban, akkor célszerű beruházni egy N-es adapterre!

(#22960) Agyzuzo válasza Intruder2k5 (#22958) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Köszi a tippet! Az ASUS-ok alapvetően megbízhatóbbak, mint mondjuk a TP-Link?
(Fontos lenne, hogy tudjon egyszerre sok kapcsolatot kezelni - skype, torrent, böngészők, steam, dropbox, google drive, stb. mindebből van ami több eszközön is fut)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#22961) Magnat válasza more (#22955) üzenetére


Magnat
veterán

Hi,

Olyan routert keresek, amit rá tudok kötni a hangrendszeremre. - Ez csak nekem nem tiszta? Mi a szándékod?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#22962) vargalex válasza Magnat (#22961) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem arra gondol, hogy a routerbe tesz egy USB-s hangkártyát, valamint telepítene rá valami lejátszót (pl. mpd), így a router játszaná a zenéket akár külső HDD-ről, akár web-ről. Bármilyen USB-s, OpenWrt által támogatott routerrel megoldható.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#22963) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Olyan WiFi routert keresek, amivel egyrészt lehet a router által kiosztott IP-k felé limitálni a letöltési-feltöltési sebességet, illetve, ami tudja a 70-80MBit/s-t. Tudtok ajánlani valamit?

Köszi

(#22964) Intruder2k5 válasza Agyzuzo (#22960) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem mindenképpen jobban jársz vele... De ha szeretnél erősebbet - persze több pénzért - akkor Netgear WNR3500L! Ez már Gbit-es, 300-as WiFi-s, de lehet a printerhez Tomato-t kell rátenned... Azt tudom, hogy az ASUS-okban van gyárilag is Printserver, de a Netgear-ről ezt nem tudom!

(#22965) Agyzuzo válasza Intruder2k5 (#22964) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hmm... És a Asus RT-N13U-ről mi a véleményed? Meg a TP-Link TL-WR2543ND-t néztem még ki, evlileg ebben is van nyomtató-megosztás.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#22966) vargalex válasza Agyzuzo (#22965) üzenetére


vargalex
félisten

A TP-Link TL-WR2543ND-t már nem szabad megvenni, helyette a TP-Link TL-WDR3600 ajánlott. Nagyjából 1000 Ft-al drágább, viszont sokkal erősebb vas, illetve szimultán tudja a 2,4 és 5 GHz-es WiFi-t.

Alex

(#22967) Intruder2k5 válasza Agyzuzo (#22965) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én személy szerint nem támogatom a Chipset-e miatt! Ha ASUS, akkor RT-N15U, de ez már huszonezer...

(#22968) HVp213


HVp213
csendes tag

Sziasztok

Jelenleg egy netgear wgr614 v7 megy itthon, amit szeretnénk lecserélni valami élhetőbbre.
Körülmények: min. 2 panel fal, 1 PC "folyamatos" torrent (kábeles) 2 telefon 1 laptop 1 tablet, 120-as net.
A jelenlegi nem bírja a strapát, ha beindítom a torrentet szinte minden WiFi-s kapcsolatot ledob vagy csak használhatatlanná válik.
Kollegák a TP-Link WR940N ajánlják, hogy az elég ide. A rendszergazdánk szinte csak Linksysben gondolkodik: Linksys WRT120 vagy WRT160-asok közül valamelyik ill. eldöntendő, hogy N-es vagy NL-es. De ez már nagyon nem azon az áron van...
Illetve 23e-ért van az AQUA-nál Linksys AE3500. Nekem ez nagyon szimpatikus, de a kollegák nagyon nem ajánlják: még mindig drágább ill. a belsőantenna gyenge panelben. Meg most itt olvasva a Linksys mizéria is elbizonytalanít,
A lényeg stabilitás lenne és az sem ártana, ha tudnám az eszközök közt (esetleg programok közt is) a prioritást állítani.
Vagy bármilyen ajánlatot szeretettel fogadok.
Előre is köszönöm a segítséget.

Vili

[ Szerkesztve ]

(#22969) Intruder2k5 válasza HVp213 (#22968) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Függetlenül a mizériától, azért a rendszergazda csak tud valamit! De abban majd mindenki tévedett, hogy 100Mbps routereket kínálgattak, holott 120Mbps netre mindenképpen kell a Gbit-es port... Igazából már 80 felett csak ez a járható út!

Netgear WNR3500L
ASUS RT-N15U
ASUS RT-N16
Linksys E2000
Linksys E3000
Linksys E3200
D-LINK DIR-825
Netgear WNDR3700
etc...

Ettől olcsóbban TP-LINK típusok vannak még!

[ Szerkesztve ]

(#22970) HVp213 válasza Intruder2k5 (#22969) üzenetére


HVp213
csendes tag

Köszönöm szépen
És mi a véleményed az EA3500-ról? Az már ezres...
A felsoroltak ajánlási sorrendben vagy csak "véletlenszerű"?
TP-Link-ről vagy azt hallom olvasom, hogy teljesen jók ezekért az árakért sőt vagy kerüljöm, mint az ördög a szenteltvizet!
Ezek közül igazából már mindegy melyik? (értem, hogy specifikációban és szolgáltatásban van különbség, de a fent említett szempontok szerint)
Kifelejtettem, hogy nem árt ha nem kéne ide hívnom a rendszergazdát a beállítgatásokhoz vagy ha valamit újrarendezek a rendszeren: szóval viszonylag egyszerű/érthető kezelőfelület :P

[ Szerkesztve ]

(#22971) Intruder2k5 válasza HVp213 (#22970) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az EA3500 már Marwell Chipset-es, akárcsak az E4200 v2, én ezekkel óvatosabb lennék! A felsoroltak is Gbit-esek, semmi sorrendiség nincs bennük, csak így írtam! Igazából mindegy melyiket veszed, mind megfelel az elvárásoknak! Vannak akik nyugodt szívvel ajánlják a TP-LINK-eket, én nem tartozom közéjük, ezért nem is részleteztem igazán! Ha Te úgy gondolod nézz körül ott is, WDR3600, és 4300 - ha minden igaz - amiket mostanában ajánlanak belőle! Menü szempontjából ha nem is ugyanolyan - mert nyilván nem - de hasonló felépítésű mind, nem kell hozzájuk pilótavizsga, átlagos felhasználói ismeretekkel be lehet állítani, és persze vannak erre is topikok, ahol kaphatsz supportot hozzá!

(#22972) more válasza vargalex (#22962) üzenetére


more
tag

Nagyából erre gondolok, azza hogy a laptop minden hangja ott jöjjön ki. Az openwert-nél nincs valami egyszerübb megoldás?

(#22973) HVp213 válasza Intruder2k5 (#22971) üzenetére


HVp213
csendes tag

Mint mondtam csak hallomásból informálódtam, saját tapasztalatom csak a jelenlegivel van (gyenge már).
Ezért se akarok én pálcát törni márka felett :D
Külső belső antenna szerinted számít? 53m2-es a lakás nem egy palota, de a vas állítólag nagyon árnyékolja a belsőantennásokat.

[ Szerkesztve ]

(#22974) Intruder2k5 válasza more (#22972) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A laptop hangja? Ezt, hogy gondolod, és mi az értelme?

(#22975) Intruder2k5 válasza HVp213 (#22973) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Alapesetben azért közel azonos tudású mind WiFi terén, a külső antennásoknak nyilván megvan az az előnye, hogy ha kevés, akkor azt tudod utólag nagyobbra cserélni! De ettől függetlenül belső antennás példányokat is sokan használnak elégedetten, és csodát a nagyobb antennáktól sem szabad várni... A vasbeton tényleg nem tesz jót a terjedésnek, ez így igaz, de ez sajnos ugyanúgy igaz az antennás példányokra is, mint ahogy az is, hogy ebben a kérdésben előre sajnos semmit sem lehet megmondani, olyan sok tényező hatással van rá! De az 53nm tényleg nem sok, erre azért jó esélyed van, hogy be fogja tudni sugározni! Mondjuk lakótelepi környezetben az szokott a legnagyobb gond lenni, hogy nagyon sok WiFi hálózat elérhető, így nem tudsz szabad csatornát találni sehol, mert mindenhol van 1, 2, vagy akár több másik jel is, ami elég drasztikusan le tudja rontani a vételt! A TP-LINK-ről annyit, én nem is mondtam, hogy Te törj pálcát felette, én mondtam, másképpen fogalmazva, hogy nem szoktam felvállalni, annak ajánlását, mert személy szerint nem jók vele a tapasztalataim!

[ Szerkesztve ]

(#22976) more válasza Intruder2k5 (#22974) üzenetére


more
tag

Bocsánat ha nem fogalmazok érthetően, megpróbálom máshogy megfogalmazni.
Szóval drót nélkül akarok zenét hallgatni.
Laptopot wifin összekötni a routerrel, routert a hangkártyáva, hangkártyát a hifivel.
Igy bárhol vagyok a lakásban ülök a gép előtt a hifin szólna minden hang.
van erre egy bluetoothos cuccom, de annak nem vagyok megelédgve a hangminöségével.
Így érthető?

(#22977) Intruder2k5 válasza more (#22976) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez így nem kivitelezhető!

(#22978) beni18


beni18
tag

Sziasztok!
25/10 optikai netre elég egy régebbi Tp-link 54mbites router vagy ekkora sebességnél már érdemes lenne lecserélni?

(#22979) Intruder2k5 válasza beni18 (#22978) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Bár nem tudom mi az a régebbi, de 25Mbps-t talán már minden átvisz...

(#22980) LámaZ válasza more (#22976) üzenetére


LámaZ
addikt

Az igazi az lenne, hogy megy pl. a rádió a konyhában, és uyganazt hallod a lakás többi helyiségében is wifis hangszórókon keresztül. Sőt, ezt is lehet fokozni: csak abban a helyiségben szólnak a hangszórók, amelyikben tartózkodol, a többiben automatikusan kikapcs. Ezt csak azért, mert zavaró, hogy az ember elkezd hallgatni pl. reggel egy adást, majd bemegy a WC-re, és ha nincs ott is rádió, akkor megszűnik a hallgatás.
Na, ezt jól bonyolultan leírtam. :-)
---------
Persze a legegyszerűbb a kábelezés vagy egy AV/FM transzmitter.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#22981) more válasza LámaZ (#22980) üzenetére


more
tag

amúgy az airport express nem tudja ezt az audio streamet?
én nem hiszem el,h nem tart még itt a technika, tv-re nyomják pcről a videót meg nem tom...akkor csak hangot miért nem lehet?

igen ilyen kéne és ahogy kilépsz a lakásból rányomja a fülesedre
aztán be a kocsiba és a rádióba.

(#22982) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Új router vásárlásán gondolkodom és egy egyszerű, de megbízható modellre gondoltam. Semmi extra igazából nem érdekel, csak, hogy megbízhatóan működjön. Az itthoni internet 25Mb-es, max. 4 gép csatlakozna hozzá (3xWifi 1xEthernet), 2nél több csak ritkán van egyszerre használatban, nagy távolságokra sincsenek a routertől. A Linksys E900-at néztem ki, de úgy látom, hogy most az E1200 csak 300ft-al lenne drágább, azonban nem tudom miben jobb a 900asnál. Érdemesebb azt venni? Vagy esetleg válasszak valami mást.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#22983) Intruder2k5 válasza [Anduriel] (#22982) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azok sem rosszak, de nagyon hasonló kategória még az RT-N12, RT-N12C1, esetleg RT-N10U USB porttal!

(#22984) [Anduriel] válasza Intruder2k5 (#22983) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, ezeknek is utána nézek, innen már csak nem lesz gond választani egyet.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#22985) pumi1980


pumi1980
tag

Sziasztok,
Egy router szeretnék venni ami:
- cserélhető antennás
- tud Clinet, vagy Clinet Bridge módot
- max 4000 - 5000 Ft
- sebesség nem fontos (150Mbs vagy jobb)

Sajnos az ajánlott WR743ND anyagilag nem fér bele. Egy WR741ND+openwrt(vagy dd-wrt) tudná azt amit szeretnék?

Ahogy láttam az 740N, 741ND, 743ND mind azonos CPU/Ram/Flash kombinációval rendelkezik. Ezek szerint akkor a tudás különbség köztük csak szoftveres?

(#22986) Intruder2k5 válasza pumi1980 (#22985) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azért ez nem egészen így van, mert még adott típuson belül is jöttek ki különböző verziók, amik különböző processzorral vannak szerelve, ebből kifolyólag az alternatív szoftverek sem mindet támogatják! Ennek pontosabban utána tudsz nézni az OpenWrt WiKi-ben, a DD-WRT, vagy a Gargoyle weboldalán! Egyébként igen, módosított firmware-el elérhető funkció a kliens mód! Az ND a cserélhető antennákat jelöli!

(#22987) wolffy


wolffy
aktív tag

Sziasztok,
Egy WiFi-s ADSL modem routert szeretnék venni, mert a jelenlegi szolgáltatótól kapott változat (T-Home Pirelli A4201G) elég ratyinak tűnik. Hullámzó a WiFi jelerőssége és a 20 méterre található udvaron már nem lehet használni az általa szórt jelet, egy téglafalon keresztül.
Sajnos elég sügér vagyok a témában, nekem például nem mond semmit az Annex A vagy B megjelölés sem, fogalmam sincs, a T-Home hálózatára nekem melyik jó. Ebben kérném a segítségeteket, hogy mit javasoltok (gyártó, típus, stb.)?
20 Mbit/s sebességű internettel lenne használva és fontos, hogy stabil kapcsolatot adjon, ne szakadozzon és a WiFi jel minősége (nem hatótávolsága) is nagyon jó és kiegyenlített legyen.
Segítségetek előre is köszönöm!

(#22988) pumi1980 válasza Intruder2k5 (#22986) üzenetére


pumi1980
tag

Köszi. Ez jó hír, akkor maradok a 741ND-nél.

Igazad van például a 741ND-többféle CPU-val is gyártják.

(#22989) Magnat válasza more (#22976) üzenetére


Magnat
veterán

Milyen BT-s kütyüvel használod most?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#22990) LámaZ válasza HVp213 (#22968) üzenetére


LámaZ
addikt

Lehet, hogy a paneleseknek ilyesmiben kéne gondolkodniuk...

Legyen minden jó!

(#22991) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!
Iponról milyen routert ajánlanátok max 6200 Ft értékben?
Jó lenne ha tudná az n-es wifi-t, UPnP-t, a wifinek legyen elég jó a hatótávolsága, és megbízható legyen.
TP-Link kizárva, ahelyett lenne ez.

(#22992) krealon válasza T_Stark (#22991) üzenetére


krealon
veterán

Szerintem ennyiert jobbat nem kapsz.

Volt mar dolgom 1-2 Beliknnel, egyik sem a megbizhatosagarol volt hires. Reszemrol leszerpeltek.

Tenda olcso, de ennek megfeleloen gyenge vasra epul, radasul alternativ firmware sincs hozza.

A Kraun meg valami felcimkezett oem termeknek nez ki. Nem tul bizalomgerjeszto. Valoszinuleg limitalt lesz a supportja az oem mivolta miatt.

"Markasbol" a Dlink DIR-600 az elso de ez mar 280 Ft-al tullepi a keretet.

Utan ajon meg a Sweex (szinten oem).

A Linksys belepo szintu egysege az E900 kicsivel 9000 folott indul, illetve a BUFFALO AirStation N150 meg talan vallalhato minosegu (habar utobbi kettorol kozetlen tapasztalatom nincs).

(#22993) GergoBoss


GergoBoss
csendes tag

Sziasztok!Valaki tudna segiteni nekem abba hogy vettem egy TP-LINK TL WR740 N routert és mindent összekötöttem a laptop felismerte minden müködik a router is a gép is csak az internett nem akar rácsatlakozni ugyanis nekem ADSL internettem van 10MB es de akármit csinálok vele nem akar rácsatlakozni a routerre.Szeretném megkérdezni tudna e valaki segiteni hogyan tudnám ezt a gondot megoldani mert mondom mindent útasitás szerint csináltam ugy kötöttem össze a géppel a routert csak az ADSL nem csatlakozik rá mit tegyek hogy normálisan tudjam használni és hogy rácsatlakozzon a routerre

(#22994) T_Stark válasza krealon (#22992) üzenetére


T_Stark
őstag

Volt egy TP-Link 743ND, nem akart rajta bejönni az admin felület az Istennek sem, órákig szívtunk vele, semmi. Visszaküldtük, azt mondták meg sem lehet javítani...
Ismerősöm vett egy másik hasonló TP-Linket, ugyanez a hiba, szóval bármit csak azt ne.
Szerintem megpróbálunk egy Tendát, ennél csak jobb lehet.

(#22995) vargalex válasza T_Stark (#22994) üzenetére


vargalex
félisten

Hi!

Nem csak a NOD 32 ESET problémába ütköztetek?

Alex

(#22996) T_Stark válasza vargalex (#22995) üzenetére


T_Stark
őstag

Nem, 3 géppel is próbáltuk, az egyiken frissen telepített Win7 volt vírusirtó nélkül, a másikon MSE Win7 alatt, a harmadikon meg Win8 a beépített Defenderrel.
De vissza lett küldve gariba, és ott mondták hogy náluk sem jó, javítani sem tudják, szóval visszaadják a pénzt.
Ahelyett kéne most valami más.

(#22997) arnyekxxx
Nekünk is van egy régi 543G, ami vagy 4 éves már és semmi gond vele. De ezekből az újakból meg kapásból kettő is rossz lett két különböző helyen, szóval már inkább kerüljük.

[ Szerkesztve ]

(#22997) arnyekxxx válasza T_Stark (#22994) üzenetére


arnyekxxx
veterán

érdekes dolog ez a személyes tapasztalat, nekem 4 tplink router van igy családon belül, (ez amiről irok épp egy 743ND-n lóg) és gyakorlatilag egyikkel se volt problémám. Illetve most került lecserélésre egy 6+éve 0-24-ben üzemelő 542G de az se komoly baj miatt.

(#22998) arnyekxxx válasza arnyekxxx (#22997) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Egyébként nekem az avast fogja meg w8-on a routerek adminoldalait, először letéptem az arcomat amikor alig akart bejutni a 192-be a böngésző, aztán avast leállitás és mint a kés a villámban ugy jön be a router

(#22999) T_Stark válasza arnyekxxx (#22998) üzenetére


T_Stark
őstag

Nekünk olyan gépen sem jött be amin semmi vírusirtó nem volt. Próbáltam a 192.168.1.1-et, 192.168.0.1-et, tplinklogin.net-et, semmi eredmény.

(#23000) Magnat válasza wolffy (#22987) üzenetére


Magnat
veterán

Szia, ha csak a wifi baja és belefér a büdzsébe havi 100 ft többlet villanyszla, vegyél inkább egy bármilyen routert aminek a wifi része neked megfelelő és akaszd rá a modemre access pointként, sztem jobban jársz, mivel onnantól ha bármi bajod lesz a nettel, a szolgáltató mossa kezeit, mert nem az ő eszközét használod... Ami vmilyen szinten még érthető is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.