Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#129601) Tikakukac válasza Doky586 (#129599) üzenetére


Tikakukac
titán

Sokat nem változtat, nálam 4 paraméterre 200k-ig sem dobott a kereső semmit. Arról nem beszélve, hogy hogyan sülnek el ezek a szerencsére már kihalt, de azért lélekben netbookok. Anno általam jónak tűnő 13"-os Acerből eddig kettőről tudok ami nyitás után úgy tépte ki a fedlappal a csavarokat, hogy konkrétan alaplapon kívül minden kuka lett.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129602) RetroFighter válasza Doky586 (#129599) üzenetére


RetroFighter
tag

Ha még félre is olvasta egyelőre ott tartunk, hogy ő próbált NEKED segíteni, szóval ezt a flegma stílust el lehet felejteni....

(#129603) maistro17


maistro17
csendes tag

Sziasztok,

Családban lenne esedékes egy új laptop vásárlás, ehhez kérném a segítségeteket.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Minél előbb, annál jobb.

(2) A gépre szánt összeg forintban?
300 ezer körül.

(3) Felhasználás?
Videó vágásra és szerkesztésre, internetezésre lenne használva.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokral?
Egyáltalán nem játszanak vele.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15.6-os, lehetőleg matt IPS.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Keveset lesz hordozva, leginkább otthon fogják használni.

(7) Operációs rendszer?
Nem fontos, hogy legyen rajta, de előny a win10.

(8) Tárhely mérete és típusa?
Mindenképpen legyen benne SSD, a HDD+SSD kombó előny. RAM minimum 8GB. Optikai meghajtó legyen benne.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
A laptop hosszú távra lesz, a megbíthatóság nagyon fontos.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Csak új.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#129604) fericske válasza RetroFighter (#129602) üzenetére


fericske
addikt

Nem volt flegma. Állj le a kávéval :)

(#129605) Tikakukac válasza RetroFighter (#129602) üzenetére


Tikakukac
titán

Semmi flegma vagy csúnya nem volt benne, van ilyen, ha épp egy hsz.-t megírok és csukom az ablakot közben meg írtak akkor is elsikkad néha 1-1 kérdés vagy ha nem tudok rá semmit átlépem automatice, ezeken nem kell annyira meglepődni.

Amikor (most már kitoltott) már priviben is írják nekem a szemétládát és hasonlókat, na az mondjuk inkább. De általában ez a réteg máshol is ledobja a láncot aztán kirakják. :B

maistro17: Videovágás az ilyen 4K és hobbi vagy családon belüli apróbb dolog?

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129606) gabsz227 válasza drk88 (#129590) üzenetére


gabsz227
tag

Én igen, tudom ajánlani.

Annyi a különbség hogy az enyém i7-el van, de simán hűti :D

(#129607) Doky586 válasza spyduck (#129600) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig ennél szerényebb igényeket mint amit írtam elképzelni sem tudok..

Akár tablet is megfelelne, de ott az a probléma hogy windowsos tablet nem található 80 - 300eFt közt.
a 80 alatti árkategóriában pedig engem visszarettent a max 2GB RAM, a nem bővíthető 32GB háttértár, max 1db usb, pedig tabletben lemennék akár 10" képátlóig is.

Ezért gondoltam olcsó win tablet helyett egy olcsó laptopra.. 5éve még volt netbook (EeePC) kategória, most is ilyesmi kellene.

[ Szerkesztve ]

(#129608) Tikakukac válasza Doky586 (#129607) üzenetére


Tikakukac
titán

Van amikor a szerény több, mint ha sokat kérnél. A kicsi méret újban pont ez.

Azzal a géppel pedig őszinte tiszteletem, tényleg nagyon belenyúlhattál. Porrá ment az összes garin túl nem sokkal vagy bezúzták a kijelzőjét, mert használhatatlanok voltak az Atomos procik SSD-vel is (tök komoly, 2-3 ilyet láttam, bár egy NP300 2 hónapja szintén így járt, ott az i3 is kevés volt és a tulaj betolta az öklét a kijelzőbe :DDD )

80-ból ha lehet használt csodát veszel subnotiban, lesz power, akksi idő, rendes panelek, billzet, minőség, minden. Ha nem, akkor passzolom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129609) bitafter


bitafter
csendes tag

Sziasztok!

Kellene egy ismerősnek egy laptop, sokat cipelné, most fog menni egyetemre, ottani használatra. Egyetlen játék amivel játszik az a Overwatch.
Magyarán irodai használat lenne.
Használt szóba jöhet, de garivel, azonban elsődlegesen újat szeretne.
A keret elég szűkös, 100-120k.

Köszönöm előre is segítségeteket!

(#129610) maistro17 válasza Tikakukac (#129605) üzenetére


maistro17
csendes tag

Hát inkább hobbinak mondanám, nem annyira komoly.

(#129611) Ispy válasza Doky586 (#129607) üzenetére


Ispy
veterán

Ennyi pénzért laptop nem lesz, ASUS Transformer Book, igaz ennek a billje nem nagy eresztés, és nem is laptop.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#129612) iltirisz


iltirisz
csendes tag

Sziasztok!
Most hogy a ZBook Studio kiesett és júniusban kell majd gépet választani, valószínű ez az XPS 9560 lesz.

Jó lett volna 512-es SSD-vel, de 256-os van ebben az árkategóriában.
Viszont a kisebb akksival van szerelve, szóval lehetne beletenni még egy 2.5"-es SSD-t?
Hogy megy ez? A keret benne van és csak bele kell tenni, vagy külön kell venni valami hozzá való keretet?
Ha a 256-os SSD-t cserélem saját 512-esre akkor a gyári gari vajon oda lesz?

(#129613) fffffffftKb. válasza iltirisz (#129612) üzenetére


fffffffftKb.
csendes tag

Ha a garanciális problémákat vállalom, mi a vélemény erről a laptopról? [link]

(#129614) drk88


drk88
senior tag

Dell Inspiron 7559 megvétel után tudom garancia vesztés nélkül M2-es ssd-vel bőviteni?

(#129615) Doky586 válasza Ispy (#129611) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm ez tökéletes lesz. Igaz nem a Book hanem a Mini (ASUS Transformer Mini T102HA), ez még laptopnak számít, a másik amire gondoltam (ACER Aspire Switch 10 V) az már tablet lenne.

(#129616) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok, 180 körül milyen laptopot ajánlotok?

(#129617) daw460 válasza Khelben (#129537) üzenetére


daw460
csendes tag

Köszi! 350 körül esetleg valami akkor? A gép nem munkára kell, inkább tanuláshoz (mérnökinfó)

(#129618) Tikakukac válasza maistro17 (#129610) üzenetére


Tikakukac
titán

Fuji E557 és Dell E5570 az 300k bruttóban megáll, rendes panellel.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129619) Tikakukac válasza fffffffftKb. (#129613) üzenetére


Tikakukac
titán

Erről olyan ország fórumát kéne kérdezni ahol ez forgalomban is van. Ott van belőle, itthon csak akkor ha beszürkézik.

drk88: Ha nem baltázol szét a gépben semmit, akkor elvben piszkálhatod.

Doky586: A tökéletes lesz dolgot ízlelgetném még azért :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129620) RetroFighter válasza Tikakukac (#129618) üzenetére


RetroFighter
tag

Nekem is tudsz erre javasolni lapost? :D

(#129621) Bozso68


Bozso68
senior tag

Kedves Fórumtársak!

A fiamnak megérett egy új laptop beszerzése. Ebben kérek segítséget:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
150-200K, de bestbuy miatt tekerhetünk rajta.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Youtube, netezés, facebook, filmnézés, és lényeges szempont, hogy PPSSPP emulátor zökkenőmentesen fusson rajta. (Igazán ezen kívül játékra a PS4-et használja.)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Mint fentebb.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6", nincs más kitétel. Esetleg FHD, de nem dőlünk kardunkba, ha 1366x768..
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Vérbeli otthoni gép, esetleg nyaraláskor évente egyszer táskában.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
FreeDos.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Egyenlőre 1TB HDD, 4-8GB RAM( ami az emulátorhoz szükséges, optikai meghajtó nem feltétel, de nem árt.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csakis új, garival, számlával (elszámolhatom)

Köszi előre is: Zsolt

(#129622) Tikakukac válasza RetroFighter (#129620) üzenetére


Tikakukac
titán

N551 az most volt nagyon 200k körülre beakciózva, de hát az nem június, tippre már most sincs.

Más hasonló gép 200k-ba nem nagyon van, Dell 5559 ami még így eszembe jut és IPS meg befér 200k alá.

Bozso68: Ide is jöhet kb. ez, ha valamit vadgal/fotóboltol akkor talán látni is fog belőle valamit, bár színhelyesség az khm.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129623) Doky586 válasza Tikakukac (#129619) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"A tökéletes lesz dolgot ízlelgetném még azért"

Ha nem adsz kölcsön ajándékba fél millkát akkor nem lesz tökéletes gépem... :))
na emiatt meg kell elégednem az általam elérhető és igényeimet még teljesítővel. :R

(#129624) Tikakukac válasza Doky586 (#129623) üzenetére


Tikakukac
titán

Dehogy kell :B Az igényeidet 55k-ból bőven felül is múlom. Itt inkább az illúzió és várakozás az ami ki szokott törni, pölö, hogy a boltból vett 2017-es netbook származék mit képvisel használhatóság szintjén.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129625) Bozso68 válasza Tikakukac (#129622) üzenetére


Bozso68
senior tag

Esetleg a kettő közül valamelyik nekem?

[link]
[link]

Az I5 lehet, hogy optimálisabb vétel, ha jól nézem.

(#129626) Tikakukac válasza Bozso68 (#129625) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem azért egy 5559 azért kevésbé kopog mint egy Pavilion.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129627) Bozso68 válasza Tikakukac (#129626) üzenetére


Bozso68
senior tag

Az Ati Radeon VGA-któl nem kell félni?

(#129628) Tikakukac válasza Bozso68 (#129627) üzenetére


Tikakukac
titán

Én félni nem szoktam tőlük, max akkor amikor valami marha gyártói driver íródik hozzájuk. Egyébként letilt aztán akkor tutira nem lesz semmilyen gondod bárki-bármit csinált. Amit írtál integrálttal is oda-vissza háromszor menni fog.

Tervező progi meg erősen kérdéses, abból azért akinek fontos az szokta tudni mi kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129629) viharkabat válasza Doky586 (#129615) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Ha nem ragaszkodnál az újhoz, akkor egy Thinkpad X230 pont jó lehetne...

(#129630) viharkabat válasza Tikakukac (#129626) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Viszont lényegesen jobban behullámzik...
Bocs, hogy belekotyogok, de amikor gép után nézelődtem, az 5558/5559-ről nekem a vészesen hullámzó billentyűzet maradt meg.

(#129631) Tikakukac válasza viharkabat (#129630) üzenetére


Tikakukac
titán

Ó, nem láttál te még vészesen hullámzó billzetet akkor ;]

Mindenképpen alsó-közepes gépet fogsz találni aminek mindig van valami baja, may ahhoz képest elenyésző. Most így is mindig azzal vagyok vádolva mindenen megkeresem a csomót és fikázok, de valahol a féket még nekem is be kell húzni. A középen hullámos billzetre legalább van megoldás, viszont arra a totál plasztikus dübörgős házra nincs. Bontásról nem is beszélve.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129632) viharkabat válasza Tikakukac (#129631) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Mondjuk igazad van, nem ez volt a rekorder, voltak durvábbak. Inkább azért maradt meg bennem, mert ugyanakkor itt folyamatosan kapta az ajánlásokat, amivel ez nekem nem volt szinkronban. Ha már ez a két típus, nekem inkább bejön a Pavilion. Bár használni még nem használtam egyiket sem :)

(#129633) Tikakukac válasza viharkabat (#129632) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát én nagyon sokszor kellett, hogy szétkapjam a Paviliont, nekem életem első notija jutott eszembe, ami nem vicc, életpályát módosított nálam. És nem azért, mert elvarázsolt és pozitív példát adott :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129634) Bozso68 válasza Tikakukac (#129631) üzenetére


Bozso68
senior tag

És mondjuk egy 5567?

Itt erősebb a VGA. A szerelhetőséghez, ergonómiához nem konyítok.

(#129635) Tikakukac válasza Bozso68 (#129634) üzenetére


Tikakukac
titán

TN panel, nem feltétlen ugranék bele. Emulátor igényt nem tudok, de egyébként proci limited lesz mindenben nagyon-nagyon-nagy eséllyel.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129636) viharkabat válasza Tikakukac (#129633) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Jah, ilyenkor elgondolkodom mennyire hasonló ez mint a parizer. Aki megveszi, lehet jobban jár, ha nem is tudja mi van benne... :)

(#129637) Bozso68 válasza Tikakukac (#129635) üzenetére


Bozso68
senior tag

Az emulátor egy ősrégi notin I3-on Ati 5145 VGA-val ablakban viszonylag jól fut, de teljes képernyőn szaggat.
Attól nem félek. A kép/videoszerkesztést meg nem én írtam igénynek.

Mod: kezdek besokallni :) Egyébként a lányomnak pár hónapja vettem meg az országban talán az utolsó fellelhető i5-ös 5558-ast. Fél napom ráment a felkutatásra. Ő szereti, de a fiamnak azért erősebb konfigot gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#129638) Tikakukac válasza viharkabat (#129636) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezzel mélyen egyet kell értenem, igen.

Bozso68: Akkor azzal nem lesz gond. Most már látom mi a baj, a visszamásolt kérdés sor elején nyitott, nem zárójeles, nekem meg a szemem egyből ugrott rá. Még erre kéne valami kis csiszolás, hogy lazuljon a fórum szerkezete.

Ha nincs mire kihasználni felesleges. Valamelyik nap montiroztam a laposban is, mi a limit a proci a vidkari vagy a program és nagyon sokszor a program volt a ludas, utána pedig a power limit. Most emiatt meg 4 magos notit venni... balgaság.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129639) Ispy válasza Doky586 (#129623) üzenetére


Ispy
veterán

Nem kell fél milka, 100k-ból remek gépeket lehet kapni, csak le kell mondani az újról :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#129640) kisg88


kisg88
újonc

Sziasztok!

Lenovo ThinkPad T420s
leírása: Intel® Core™ i7-2640M Processor (4M Cache, up to 3.50 GHz),
8 GB RAM, 320GB HDD, DVD-RW, webcam, Nvidia GF119M 256MB VGA

66 ezer ft-ba fájna.

Megéri az árát? Esetleg valami alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#129641) Tikakukac válasza kisg88 (#129640) üzenetére


Tikakukac
titán

Más ilyen vékony, dVGA-s gépet ennyibe nem tudok.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#129642) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok,
Filmezésre /sorozat nézésre szeretnék venni egy laptopot első körön tabletben gondolkodtam de rájöttem hogy azokban elég kevés a tárhely illetve szerintem olcsóbban kijövök ha notebook-ot veszek
1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Minél előbb, annál jobb.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
50-100 ezer között(szeretnék több alternatíva közül válogatni )
(3) Felhasználás?
Filmezés/sorozat (esetleg néha játék)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokral?
Nagyon ritkán annyira nem fontos
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Legalább egy 720p
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Elég sokat .
(7) Operációs rendszer?
Mind1
(8) Tárhely mérete és típusa?
500gb minimum
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
Strapabíró legyen a sok hordozás miatt
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Csak új.

El. Psy. Congroo.

(#129643) dugo_ válasza adamkaa777 (#129642) üzenetére


dugo_
veterán

50-100e között nemhogy több, de egyetlen alternatívád sincs újonnan, amire érdemes pénzt költeni. Ráadásul a már megvehető kategóriás minimum konfigok - 120-130 környékén - se tolerálnák a folyamatos hordozást, plusz a HD TN panelon se nagy élmény a filmnézés.

Egy fullHD IPS tablettal és egy kellően nagy memóriakártyával jobban járnál, ha csak ennyi az igény.

(#129644) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Egy lenovo y50-70-em van (i7 4710, gtx860m)

Ennek mi a párja Asus-ban? Igazából ezt a felszereltséget keresem de a munkám miatt kellene, hogy egy SSD-t és egy HDD-t is tudjak belerakni. Ebbe sajnos nem lehet m2 ssd-t rakni. :( Ennek az egyel újabb változatába lehet (4720,gtx960) csak még használtan is alig találok. Gondoltam talán egy másik gyártónál igen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#129645) Mikulásbá válasza marilllyo (#129644) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Dell 7559,de jobb lenne i5-el,ha az is elég.

(#129646) marilllyo válasza Mikulásbá (#129645) üzenetére


marilllyo
veterán

Melegedés miatt?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#129647) Mikulásbá válasza marilllyo (#129646) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,i7-el sincs vele gond,de ha nem használod ki,elég a i5-ös verzió.

(#129648) Pala


Pala
veterán

Sziasztok!

Sajnos a közelmúltban elhalálozott a 8440P-m és most vennék helyette egy 8460P/8470P-t vagy egy E6430-at (esetleg T430-at). Kérdés, hogy a a ramokat át tudom-e vinni ezen gépek mindegyikébe (vagy valamelyikbe)? Sejtésem szerint igen, de nem vagyok benne biztos. Kioperáltam 8 GB ramot a halott gépből, és ha nem muszáj, nem akarnám kidobni/eladni, ha fel tudom használni. :)

[ Szerkesztve ]

(#129649) adamkaa777 válasza dugo_ (#129643) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Hogy érted hogy nem tolerálják a hordozást ?

El. Psy. Congroo.

(#129650) meke11


meke11
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy új laptopot és a segítségeteket szeretném kérni.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Kb.: 3 hónap múlva.

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
250-300E forint

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek
munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Elsősorban Photoshop fotószerkesztésre

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
nem játszanék rajta

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full HD vagy jobb, lehetőleg matt és IPS vagy jobb

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
bírjon ki kb.:3-4 órát

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem kell rá semmi.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD minimum 256Gb és HDD 2TB

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
USB 3.x, HDMI, opció az eSata

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új jöhet számításba!

Ezekre a paraméterekre szeretném, ha ajánlanátok gépet.
Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.