Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#55951) greggggg válasza B-L-A-C-K (#55937) üzenetére


greggggg
aktív tag

értem, viszont nekem jobban tetszik maga az os maga a megjelenés. vannak ficsörök amik tetszenek mint az általad említett camera app pl.
illetve 3g óta a jobs féle os-t használom és nekem nem unalmas.

:)

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#55952) trialboy


trialboy
tag

Sziasztok!

Vettem egy iPhone 4s-t amerikaból. A kérdésem az lenne, hogy ebbe az amerikai modellbe bele lehet tenni az itthoni tmobilos sim kártyat egy RSim 8+ társasagaban, vagy az amerikai modelleknél nincs is sim kártya? ( egyik haverom mesélte ezt)

(#55953) Blaise válasza #51177472 (#55948) üzenetére


Blaise
veterán

Szép ára van :Y

Látom sokan panaszkodtak, hogy a kamera helye nincs kivágva. Lecsekkoltam a kínai 5 dolláros utángyártott verziót, ott ki van vágva a kamera helye :D

[ Szerkesztve ]

(#55954) #51177472 válasza Blaise (#55953) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ki van vágva, de csak i5 esetében. Ha arról néztél kopit, akkor ha kopi ha nem, ki van vágva. :DDD

(#55955) i@lex válasza erdoke (#55928) üzenetére


i@lex
őstag

Nem azt mondtam, hogy 150-et ér, hanem hogy anno én annyiért vettem...Értő olvasás fail. :)

Ja és újra hangsúlyozom, nem a sebességgel van a gondom elsősorban, hanem, hogy eltűnt a rezgő funkció.

[ Szerkesztve ]

(#55956) buci30


buci30
addikt

Honnan lehet tudni ,hogy egy játék támogatja e azt ,hogy iPhone-on játszva iPadon meglegyenek a pályák és ugyan így vissza is szinkronizáljon.

Eddig a Plants vs. Zombies 2 és a Gunner Z amit találtam!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#55957) Blaise válasza buci30 (#55956) üzenetére


Blaise
veterán

App Store-os leírásban ott szokott lenni.

(#55958) Ragnar95 válasza buci30 (#55956) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A játék leírásában benne van, hogy támogatja az iCloud szinkront. Amúgy PvZ 2-nél én pont nem tapasztaltam, hogy támogatná a dolgot...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55959) vadászcsiga válasza #51177472 (#55948) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megosztó egy tok az egyszer biztos. En is azok mellett állok akiknek túlzás, en egy bumpert sem tudok elviselni a szifonomon nem hogy egy ilyen bibliát :DDD

(#55960) Kommy válasza trialboy (#55952) üzenetére


Kommy
veterán

4S-ből mindegyikbe lehet sim kártyát rakni. Viszont a kiegészítő kártya már függetlenítésnek számít ami tiltott a fórumon.

(#55961) trialboy válasza Kommy (#55960) üzenetére


trialboy
tag

Köszönöm, és akkor elnézést.

(#55962) nord_ válasza vadászcsiga (#55959) üzenetére


nord_
veterán

Tokot én se bírok elviselni az iPhone-on, de úgy havonta néhányszor imádom használni a BookBookot. :)

(#55963) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#55959) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem is csak megnehezíti a használatot, amúgy sem értem, minek kéne az irataimat együtt tárolni a telefonommal. Ráadásul bele se fér az összes irata az embernek, hát még a pénze, így tök fölösleges az egész, mivel egy pénztárcát nem tud teljes mértékben kiváltani, de cserébe mindig elő kell venned a telefonodat és az irataidat is, ha az egyikre szükséged van tök fölöslegesen, ráadásuk használat közben ott lifeg egy bazinagy tok a telón...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55964) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#55963) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egynek jó. Mondjuk ahhoz meg drága

(#55965) nord_ válasza Ragnar95 (#55963) üzenetére


nord_
veterán

Pontosan így ír az, akinek úgy van sarkos véleménye, hogy sose használta. ;)
Jogsi, személyi, hitelkártya, egy 10ezres meg az iPhone tökéletesen elfér benne. A mindennapokban tökéletesen elég. Két éve használom...

(#55966) buci30 válasza Ragnar95 (#55958) üzenetére


buci30
addikt

Pedig annál tuti azért írtam itt van előttem :)
De viszont az asphalt8 is írja és kérdezi is a játék elején direkt de nem csinálja :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#55967) Ragnar95 válasza nord_ (#55965) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor miért csak havonta párszor használod,ha ennyire jó? :DD ;]
Amúgy kihajthatós tokot használtam már és az is zavart eléggé, ez meg még nagyobb, mint egy sima kihajthatós tok...
Nálam meg az iratok, kártyák, pénz helye a pénztárcámban van, nem a telóm mellett :))
Ettől még persze mindenki használja egészséggel, ízlések és pofonok... :))
buci30: márpedig nekem nem szinkronizálja a mentésemet iPadre, de a játékban sem látok erre beállításokat és iCloudban sincs ott, h a PvZ 2 szinkronizálná a mentést, illetve az AppStore-os leírásában sem találom,h támogatná az iCloud syncet...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55968) r3dsnake válasza #51177472 (#55948) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát ez szörnyű. :DDD

(#55969) nord_ válasza Ragnar95 (#55967) üzenetére


nord_
veterán

Azért, mert tok nélkül is szeretem használni a telefont. Ha egy hét után kiveszem belőle, mintha új készülékem lenne. :)
Pont az tetszik a Bookbookban, hogy nem kell a telefon mellé pluszban pénztárcát és irattárcát is betenni. Rühellem, amikor tele vannak a zsebeim. :)

(#55970) buci30 válasza Ragnar95 (#55967) üzenetére


buci30
addikt

Most arra célzol , hazudok?
Én nem állítottam semmit feltettem az iPhone-ra a game center jelezte aztán az iPad-ra ott is jelezte. Megcsináltam pár pályát az iPhone-on aztán elindítottam iPadon és ott voltak a kész pályák.
Ugyszint ugyan ez semmi állítás a zombis játéknál és ott is jó.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#55971) #51177472 válasza vadászcsiga (#55959) üzenetére


#51177472
törölt tag

:D Én csípem, csak k*rva sok az ára.. igazából már év elején kinéztem, de nem bírtam és megvettem. Túl sokat szemeztem vele, kijárt már. :D

(#55972) r3dsnake válasza Ragnar95 (#55967) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig ott van az iCloud -> Documents n Data alatt a PvZ2.

(#55973) vadászcsiga válasza nord_ (#55969) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem egy ilyenem van, a forgalmin kívül minden kártya belefér plusz még nehány papírpénz.
Eddig még nem használtam :B :D

[ Szerkesztve ]

(#55974) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Ezt a tokot néztem ki: [link]
Vélemény? Fehér telefon menne bele. A fém hatású anyag vajon mit jelenthet?
A másik jelölt: [link]
Nem tetszik, hogy fekete a kijelző felőli oldal éle. Esetleg hasonlót nem láttatok fehér készülékhez?

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#55975) Ragnar95 válasza r3dsnake (#55972) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem értem, nálam miért nincs akkor ott :F
Pedig 3 készüléken is fent van és mindhármon ugyanazzal az Apple ID-val vagyok bejelentkezve :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55976) vadászcsiga válasza #51177472 (#55971) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használd egészséggel! A lényeg hogy neked tetszik

TigerCat
Bumfordi mindkettő

[ Szerkesztve ]

(#55977) mandin


mandin
senior tag

Visszaraktam SHSH-n a 6.1.3-at viszont eltűntek a képeim... iCloudba minden ott volt a fotóstreambe most viszont csak az elmúlt 1 havi képek vannak ott.. Lehet valamit tenni?

(#55978) Kommy válasza mandin (#55977) üzenetére


Kommy
veterán

Photostream pontosan 1 hónapnyi képet tárol csak, mivel az csak egy átmeneti tároló a képeknek, nem arra van kitalálva, hogy ott tartsuk a képeinket.

(#55979) vadászcsiga válasza mandin (#55977) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iTunes-os mentés volt? Ha igen, tobbek kozt iBackupBottal ki tudod nyerni belőle

(#55980) snooze válasza TigerCat (#55974) üzenetére


snooze
veterán

jo drágák.. :) ebay-on harmada árban van..postával.. :)

GO Gunners!!!

(#55981) samgar


samgar
őstag

Nem tudom mi az istenért kell iphone-ból könyvet csinálni. Uramatyám :(((

Oppo Find X5 PRO

(#55982) mandin válasza vadászcsiga (#55979) üzenetére


mandin
senior tag

Még régebben volt, de ugye felraktam azóta a 11.0-ás iTunes-t azt nem probléma?

Nem hiszem el sikerült mindent visszahozni. Megmentettél egy életet! Nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#55983) #51177472 válasza samgar (#55981) üzenetére


#51177472
törölt tag

:F

(#55984) vadászcsiga válasza mandin (#55982) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na örülök. Akkor majd egyszer en is kerek valamit. Majd írok :DDD

(#55985) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ti tényleg 10 000 Ft-okat költötök tokokra? :F

(#55986) TheMarci válasza b4zsi- (#55985) üzenetére


TheMarci
addikt

Az semmi, de telefonokra mennyit költünk!

Do You Dream?

(#55987) mandin válasza vadászcsiga (#55984) üzenetére


mandin
senior tag

Ezek után bármit :D

(#55988) Ragnar95 válasza b4zsi- (#55985) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, 225Ft-ért rendeltem ebayről a legutóbbit :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55989) TigerCat válasza snooze (#55980) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, amúgy jók lehetnek?
Valami dögös kellene, ami véd...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#55990) icecave válasza b4zsi- (#55985) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem! :D Bár még nem jöttek meg, de 2 hét múlva várom kb. máskor is vásároltam, akkor is egész jókat kaptam, tekintve, hogy mennyire olcsók, ez nagy eredmény.

(#55991) gorcsin


gorcsin
csendes tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni! Olyan bajom van hogy ma este hívtak felvettem, semmi... Megint hívtak felvettem megint semmi... Kihangosítottam akkor meg volt hang... Utána nyomkodás közben észrevettem hogy amikor a hangerő gombot nyomkodom kiírja ugye a hangerőváltozást de nem az írja felette szimplán hogy csengő hanem alatta zárójelben fejhallgató... Csak ebben az a vicces hogy se bedugva nincs fejhallgató ill. azóta bele se volt dugva mióta megvettem?! Hogyan tudom ezt orvosolni vagy csak szerviz? Köszönöm!!

(#55992) Blaise válasza b4zsi- (#55985) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, icase leather :K

(#55993) Kommy válasza gorcsin (#55991) üzenetére


Kommy
veterán

Koszos a jack csatlakozó és úgy érzékeli mintha be lenne dugva, dühbe és húzd ki párszor, vagy fújd ki sűrített levegővel.

(#55994) Tim82 válasza b4zsi- (#55985) üzenetére


Tim82
nagyúr

4 db SGP Tough Armor tok + postaköltség = 25 USD, többet meg nem fogok tokokra költeni. A négyből is csak azt tartom meg, amelyiknek tetszik a színe. Sajnos a TVC-Mall-os promófotók alapján nehéz megmondani, milyenek lesznek a valóságban. (Szürke, fehér, sötétkék, ciánkék színváltozatok.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55995) DanielK válasza Tim82 (#55994) üzenetére


DanielK
addikt

na ezek az igazi klónok. minőségben messze lesznek a valódi spigen tokoktól :K

(#55996) B-L-A-C-K válasza Kommy (#55993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a kosz belemegy tudja úgy érzékelni mintha bele lenne dugva? Azt hittem ott a jack fém része és dugó érintkezésével jön létre a kapcsolat, nem gondoltam volna a kosz is tud ilyen érzékelés létrehozni dugó felé...

b4zsi-: Szerinted ha valaki negyedmillióért vesz egy 5S-t érdekli ha 10 ezer forint rá egy tok? Amúgy ebay-ről 200-300 Ft-ért is tudsz már rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#55998) kenny123


kenny123
addikt

Tegnap rendeltem én is egy bookbookot, max ha nem lehet vele telefonálni továbbadom.
Lithiumból rendeltem, ma reggel visszaigazolták a rendelést, holnapra esetleg odaérhet a pickpackpontba?

yo

(#55999) gorcsin válasza Kommy (#55993) üzenetére


gorcsin
csendes tag

Már próbáltam fúvatni, kitakarítani de semmi! :S Ilyenkor? :S

(#56000) Tim82 válasza DanielK (#55995) üzenetére


Tim82
nagyúr

A célnak megfelelnek így is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.