Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Nightmare válasza meroly (#10026) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ez nem erről szól.
-senkire nem kell várni
-senki után nem kell leülni, fogni
-akkor edzek amikor akarok
-nem kell utazni
-edzőtársakat leszarom. Én magamért eddzek, nem társalogni megyek, legfőképpen nem azért, mert egyedül nem akarok. Ha egyedül nem fogok, akkor mással sem.
Ellenérvek
-nincsenek gépek, bizonyos gyakorlatokat nem lehet csinálni. Ennyi kompromisszumot megér nekem.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10052) Nightmare válasza wertigo1984 (#9576) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mell tri megvolt. Fekve +2 kiló, egykezes +1, tárogatás maradt, fordított koponyaroppantó, koponyaropp, és lórugás +1 kiló. Alapjában véve jól ment, sőt nem fáradtam olyan hamar. Savasodásról hétfőn. ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10053) #11527168 válasza Nightmare (#10051) üzenetére


#11527168
törölt tag

- en se varok senkire, odamegyek es megmondom hogy beszallok. Meg senki nem ellenkezett
- buszon ultel mar? Munkahelyed van? Vagy gumikesztyuben jarsz? Amugy erre is jo a gyuros kesztyu meg a torolkozo!
- beszelgetni max pihenoidoben, biciklizeskor vagy edzes utan szoktam

? :)

(#10054) meroly válasza Nightmare (#10051) üzenetére


meroly
veterán

Teljesen egyetértek. Nálam is fontos tényező az utazás is meg az idő is (főleg ez utóbbi). Mondjuk ennyire nem undorodom a dologtól, a padom is használt, abba is beleizzadt más, le lehet tusolni.
Edzőtárs mondjuk néha jól jön(ne), de arra is van megoldás, amit Ijk írt, ki lehet váltani otthon, ha tudod hogy az utolsó nem menne már, pihensz 10s-ot, aztán beletolsz újra. Van hogy én is úgy mászom ki a súly alól néha, na ekkor jó lenne ha valaki azt a plusz 10 dekát rásegítené, de mindegy.
Az ellenérvedet is teljesen osztom, ezt írtam én is, nekem annyi pluszt nem adna (szerintem).

Nade nem hozom fel újra a témát, mindenki ott edz ahol akar és a lényeg hogy jól essen :R

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10055) Yeffy válasza #11527168 (#10053) üzenetére


Yeffy
veterán

giga +1 :K :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10056) Nightmare válasza #11527168 (#10053) üzenetére


Nightmare
senior tag

Sztem érted Te, hogy miről megy a vau, ne legyél már kabbeaf@szom. ;]
Voltam már pár teremben, de munka után 4-5 körül, a faszunk egymásba ér. Itthon legalább kedvemre böfögök fingok. :DD

meroly :K

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10057) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Teremben sokkal jobb edzeni. Az otthoni csak szinten tartás. A hátam, lábam, sőt még a tricepszemet sem tudom normálisan leedzeni. Fekvenyomó pad mellé még kellene legalább egy ilyesmi csigás hátgép amivel evezni is lehet (csak nem áruházi szar, valami masszív kivitel), meg egy keret + egy állítható pad... akkor talán nem lenne hiányérzetem.

[ Szerkesztve ]

(#10058) Yeffy válasza Nightmare (#10056) üzenetére


Yeffy
veterán

Itthon legalább kedvemre böfögök fingok.

én is ott, szóval ez nem érv, max a fitnesz divat f_szom helyeken... ;] :D

de egyébként meg szerintem is jobb a terem, egyrészt a hangulat/emberek/húzás/segítés miatt, másrészt meg ugye ott van sokféle súly, illetve gép, ígí változatosan tudsz edzeni.
otthoni edzés, ahogy Tamoo is írja, max szintentartani jó...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10059) Nightmare válasza Tamoo (#10057) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nyilván aki 5 éve edz, annak nem jó otthon. A hátat is le lehet eddzeni, hidd el. ;) Csigás lehúzó tényleg kéne, de ennyi.
Fűrészelés, egykezes döntött, rúddal alsómadárfogás hashoz, fordított fogás mellhez, húzódzkodás, felhúzás, bár ezt nem hát napon szoktam. Ennyi több mint elég. Sztem, egy jobb alak kihozásához ennyi elég a hátra.

Yeffy DJ: ja, de Neked is milyen kellemes ugyanezt egy másik segglyukból viszont látni... ;] :U + 1 az otthon edzésre.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10060) Woodslave válasza Sotho (#10050) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja arról nem is beszélve, hogy még jobban is néz ki mint én :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10061) Tamoo válasza Nightmare (#10059) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én balf@sz vagyok sajnos, csigás/evező gépek nélkül nem tudom a hátam leedzeni rendesen. Szabad súlyokkal nem érzek rá, ez van. Idejét se tudom mikor hátaztam egy igazit.

(#10062) Nightmare válasza Yeffy (#10058) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor kérdezlek, és full komolyan.
Fekpad, egyenes rúd, francia rúd, 2 egykezes rúd, 4X20 kg, 4 X10 kg, 4X5 kg 6X2 kg, 10X1 kg, haspad,lehetőség húzódzkodásra. Ha nagyon akarnám a lábkeretet is meg lehetne oldani. Ez mire nem elég? Nyilván nem egy 100 kg-os testépítőről beszélünk, hanem egy nyikhajról(pl én :K ), akinek van hová fejlődni.

Mondj egy olyan izmot, amit lehet megdolgoztatni...

Tamoo: ezért mondtam, hogy a csigás hiányzik. De fogással, és a gravitáció kihasználásával meg lehet oldani...az meg...de csak sztem...a Te hibád, hogy a gépet jobban érzed.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10063) #11527168 válasza Tamoo (#10057) üzenetére


#11527168
törölt tag

Legalább van valaki az otthon edzők közül aki érti a csíziót és nem a garázsban akar csúcsratörni :R

Otthon edzők aránya:

- 50% Nincs pénze (nem szégyen. 18 évesen több hónapot nyomtam otthon mert nem volt cash, úgyhogy ismerem a témát)

- 40% Be van fosva valamilyen okból a teremtől ezért belemagyarázza hogy jobb otthon

- 10% Tényleg nincs ideje utazni, vagy sokat dolgozik

- Vagy nem is "gyúrós"? Akkor miért vitatkozik olyanokkal akik testépítők szeretnének lenni? A hintázás, fegyenc, nemtudommi nem testépítés, nem gyúrás!

Nightmare ha neked az az elvárásod, szinted hogy hol tudod kedvedre kifingani magad akkor tényleg nem neked való a terem, de lehet hogy ez a sport se. Nekem még nem ért a faszom egymásba senkivel, helyet csinálok magamnak. Pl. finoman arrébbtessékelem azokat akik mondjuk már fél órája csak rúddal bicepszezenek vagy 1 órája fekvenyomnak ketten. ("Szia, jövök ide karozni, nem mentek át amoda mert én felpakolom 40-ig? Kösz" Ha kardoskodik felajánlom hogy beszállhat ;] ) Ennyi.

Szerk: más: neon narancs biotök sékert nem tud valaki Pesten? Plázákban nincs sehol

[ Szerkesztve ]

(#10064) Yeffy válasza Nightmare (#10062) üzenetére


Yeffy
veterán

ja, de Neked is milyen kellemes ugyanezt egy másik segglyukból viszont látni...
bocs, de ezen csak röhögni tudok... :D nem szarok vagy okádok senki orra alá, és nem is szoktak nekem se...

sok izmot meg lehet dolgoztatni ezekkel, de "csak" egy szintig. amivel nincs is feltétlenül baj, ha az embernek nincsenek olyan céljai, amihez ezek kevesek. de azért nem kéne úgy beállítani a termet, mintha oda csak leendő kólmenek meg pofázógyurik járnának...

a többit Aydan remekül összefoglalta felettem :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10065) Nightmare válasza #11527168 (#10063) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kiforgatod az ember szavát, lásd már meg amit mondok.

És nem azt mondtam, hogy a terembe csak pózerek járnak.

Na, látod...pontosan ezért nem járok én ide. Ti elvagytok itt egymagatokban, nem való nekem a sport...mondod Te. Mondjuk különösebben nem érdekel a véleményed, teszek rá. Ezek a kijelentések a messziből, ahonnan Te írsz, elég merészek. Maradjunk annyiban, hogy lehet, hogy én jobban le tudom eddzeni magam otthon, mint Te. Nekem nem kell társaság, magamért eddzek, hogy jobban nézzek ki, erősebb legyek. Azért vettem meg mindent, hogy senkitől ne kelljen függnöm, erre jössz az ilyen gyerekes kijelentésekkel. Van itt 1 ember, talán 2, akit tartok valamire. Oszt ennyi. Az egyik God.

Párszor megfogadtam, hogy nem jövök ide, de mindig beesz a fene, mert csak vannak itt sportbéliek. De soknak csak a szája nagy. Tudom eddig se hiányoztam, de le-sza-rom.
További jó szórakozást. Akár el is mehettek a búbánatos retkes picsába, sok kis csíra.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10066) Nightmare válasza Yeffy (#10064) üzenetére


Nightmare
senior tag

igen, egy szintig, ameddig a súlyok szólnak. Pl a teremben nem tudsz nagy súllyal egykezessel fekve nyomni Mert soxor 30 kg a plafon. Én jobban szeretem, mint a rendes fekvenyomást.
Na, pá.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10067) #11527168 válasza Nightmare (#10065) üzenetére


#11527168
törölt tag

No comment, tiszta gyerekes vagyok (meg a többiek is szerintem) hogy lejárok az edzőterembe a csúnya bácsik közé :C Jajjj odapukkantanak az orrom alá, azt tervezik napok óta, talán még szándékosan be is izzadják a rudakat, hogy megszivassanak. Inkább megyek ácsolok magamnak az ágyból meg a hálószoba szekrényből egy fekpadot :D Hajrá hannibál ....

Már 2 napja azon röhögök hogy God lett akaratán kívül az otthoni fegyencek jedi mestere :DD Szegény ... :))

szerk: látom szerkeszted az álláspontod, én az enyémet nem. Ja és lehúztam magam a klotyón mint egy csíra. Melyik teremben van 30kilós egykezes? Oxigénben? Mert máshol mindenhol van, egyedül ott nem láttam de nem véletlen

Többiek: tudom hogy ki van a fasza mindenkinek hogy naponta beoltom a fegyenceket, de sajnos nem tudom megállni. Inkább linkeljen mindenki 10 tanulmányt meg 3x ugyanazt a Ronnie Coleman videót, sőt még Justin kigyúrta magát is jobb ennél. Arról legalább lehet beszélni valamit, de ezek hajthatatlanok (van kivétel, Tamoo kb.) Sorry :R

[ Szerkesztve ]

(#10068) Nightmare válasza #11527168 (#10067) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kiforgatod az ember szavát, lásd már meg amit mondok.

És nem azt mondtam, hogy a terembe csak pózerek járnak.

Ennyit tettem hozzá. Húúúhhhaaa, nem semmi. Biztos kivettem valamit, ajjjaj.

Látod, személyeskedsz, és azt sem tudod mim van otthon.

Majdnem ilyen van.
Amúgy meg teszek rá ki mit gondol. Nem azt nézitek, hogy sporttárs, meg tapasztalat...stb.

Kevés vagy Te, hogy leolts engem. Látod, milyen birka vagy? Fegyenc? Ki mondta ezt? Hülye vagy Te, csak nem forogsz.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10069) wertigo1984 válasza Nightmare (#10015) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszonom, 1 honap utan is varom a beszamolodat, hogy mennyit fejlodtel eroben, latszatban. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10070) God Vazzeg válasza #11527168 (#10067) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert engem szeretnek :D ;] Amúgy tényleg fura, mert alig írok :))

(#10071) shteer válasza Nightmare (#10066) üzenetére


shteer
titán

Viszlat! ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10072) meroly válasza Tamoo (#10057) üzenetére


meroly
veterán

Nem tudom miket csinálsz tricepszre, és félre ne érts nem akarok beleokoskodni, de én pl a tricepszemet itthon nagyon faszán le tudom edzeni, az egyik legjobb, tényleg. Nem vagyok akkora mint te nyilván, nincs akkora múltam (nem jártam korábban teremben), lehet neked már kevesek az otthoni súlyok hozzá vagy nem tudom. De tök sok gyakorlat van rá.
Lábat aláírom hogy egy szint után teremben tuti jobb (bár én még ezt a szintet se értem el). Háton még vitatkoznék mert a géppel amit linkeltél ugyanazt lehet elérni húzódzkodással, vagyis legalább hasonlót. Ahogy Nightmare is írta, egy átlag feletti hátat el lehet érni otthon is azért.
De mondom nincs összehasonlítási alapom, szóval sok mindenben igazat adok neked, aki mindkettőt próbálta/csinálta.
Nyalás off ;]

(#10062) Nightmare: szépen fel vagy szerelve :C Én mint szintén nyikhaj ugyanez, futópad, fekpad, össz 90kg súly, plusz egykezes 20-20, haspad, lábsúly, húzódzkodásra hely. Még egy francia rúd tényleg kéne.

(#10063) Aydan: én biztos nem lennék olyan kemény gyerek egy teremben hogy beszólogassak másnak hogy húzzon arrébb. ;] Komolyan. A %-os felosztás fasza, az utolsó azért nagyobb arányú nálam.

(#10064) Yeffy DJ: "de "csak" egy szintig" - itt a lényeg. Csak a szintet kéne elérnem, vagy éreznem magamon és már mennék is a terembe, de addig bőven jó itthon, ha minden edzés után hulla fos vagyok így is úgy is.

Ahogy nézem ez a terem vs otthon téma többször előjött már, spammer fogalmazta meg jól, sose lesz egyezség, de nem is kell, mert mindenki különböző szinten van, különbözőek az elvárásai, más-más tapasztalatunk van (saját magunkon). Ha a terembe járóknak lenne otthon fasza gépük a hangulat miatt lemennének?

(#10074) Yeffy DJ: teljesen így van és hiszek is neked, mert van mögötted tapasztalat és nem a levegőbe beszélsz. (nyali off ;] ) Amióta itt vagyok meg ezekről beszélünk, el sem tudod képzelni hányszor megfordult a fejemben hogy elmenjek?!

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10073) Nightmare válasza wertigo1984 (#10069) üzenetére


Nightmare
senior tag

Neked privátban megírom, hogy mi lett, de ide be nem teszem a lábam többet. Szarja össze magát a sok köcsög. Amúgy 3 hónap lesz, 2X180 gramm beta alanin, és hozzá a kreatin.
Viszlát. ;] :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10074) Yeffy válasza Nightmare (#10066) üzenetére


Yeffy
veterán

már nem azért ,de nem tudom, milyen terembe jársz, ahol 30 kilós egykezes a plafon. itt nincsenek nagy extra termek, de a legszutyokabb helyen is 40kiló a "minimum", meg van mindenhol szerelhető, amelyikre meg annyit raksz, amit nem szégyellsz.
ettől függetlenül lehet, hogy van olyan, ahol ez a plafon, és nincs szerelhető, akkor ha tudsz, érdemes másikat keresni.

a stílusodat meg inkább nem is kommentálom...

szevasz.

Aydan: :D

meroly: pont azt mondom, hogy addig, ha nem akarsz/tudsz/mersz lemenni egy terembe, jó lehet. bár egy teremben - én legalábbis eddig mindig ezt tapasztaltam - mindig akad egy-két segítő egyed, aki megmutatja, h mit hogy csinálj, vagy ha kell, mögéd áll.
ettől függetlenül meg tudom érteni.

csak ez a "stílus", amiben nyomja itt a vakert... nevetséges... vagy inkább szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10075) spammer válasza #11527168 (#10067) üzenetére


spammer
veterán

Otthoni edzés fegyenc? Akkor én is fegyenc vagyok egy ideje :D

Amúgy kurva unalmas a téma. Ha vannak eszközök, lehet otthon is fejlődni, csak lassabban. Terem jobb, gépek faszák (csigás gépek, kardiógépek), nem vitás. Aki teheti, járjon terembe, aki nem, az eddzen otthon és mindenki legyen boldog.

Akinek viszont ingyen van a terem és közel is van és mégsem jár, az egy....

...melody ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10076) Woodslave válasza Nightmare (#10073) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elgurult kicsit a gyógyszered :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10077) shteer válasza Nightmare (#10073) üzenetére


shteer
titán

Jolvan, megint 1 idiotaval kevesebb :D ki lesz a kovetkezo?

..szerintem jónak tűnik

(#10078) meroly válasza shteer (#10077) üzenetére


meroly
veterán

Viszlát ;]

Impossible is nothing

(#10079) asuspc96 válasza Sotho (#10050) üzenetére


asuspc96
senior tag

pedig próbálkozik az embör fia ;] :DDD

(#10080) shteer válasza meroly (#10078) üzenetére


shteer
titán

Remeltem, hogy te ;) nem fogsz hianyozni

..szerintem jónak tűnik

(#10081) .bruszli. válasza spammer (#10075) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Jó,de Ő leírta,hogy nincs rá ideje...legalább 40-50 hozzászólásnyi időt elvenne az oda-vissza út. :B

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#10082) meroly válasza shteer (#10080) üzenetére


meroly
veterán

Neked köszöntem :DDD

(#10075) spammer: ki mondta hogy közel van? Legalább 10 perc kocsival ;]

Impossible is nothing

(#10083) Boxer001


Boxer001
veterán

Az iggen...mik mennek itt, csak pislákolok.
Gerappaaaa! :D

(#10084) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem semmi bajom nem lenne az otthoni edzéssel, ha csak az lenne, és nem csinálnék mást is. Úgy vélem, tudok fejlődni is, minden oké is lenne, de úgy, hogy járok táncra is, kezd kicsit sok lenni a dolog. Mármint futok, kutyázok, hamarosan megy a parkour is, gyúrok is, meg táncolok is. Legutóbb úgy mentem táncra, hogy azt éreztem, nem tudom lekövetni eléggé, nem vagyok ott fejben annyira, mint kéne. Szóval igyekszem végre tényleg csak heti 2x gyúrni, hogy legyen esélyem pl. ezt elsajátítani. ;]

(#10085) spammer válasza Fred23 (#10084) üzenetére


spammer
veterán

Táncolsz is? ;]

Már a kutyázás is edzés? Mit csinálsz te azzal a kutyával? :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10086) Boxer001 válasza spammer (#10085) üzenetére


Boxer001
veterán

Balett power. :D

Bognár Gergő kint versenyzik az Arnoldon.

[ Szerkesztve ]

(#10087) Jim-X válasza #11527168 (#10067) üzenetére


Jim-X
őstag

Ne máááá, a leggagyibb teremben is van 30as egykezes... De egy sima konditeremben is van 40ig, 50ig... (igaz nekem az is kevés, gondolkodom is a Metroflexen, mert ott van 90-es dumbbell is, de ugye sokat kéne utazni... ;] )

Amúgy meg egy jótanács: Senkinek nem ajánlom a topikot edzés előtt, mert sírva röhögve nagyon nehéz leedzeni normálisan... :K :DD

szerk.: melody-nak ez edzés utánra is vonatkozik :K :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#10088) Fred23 válasza spammer (#10085) üzenetére


Fred23
nagyúr

Menhelyi kutyákat viszünk ki a természetbe csoportosan, többen meg futtatjuk is ôket, úgyis ezt akarják az egész heti bezártság után. Volt már, hogy 60-an kocogtunk egy kis földúton 60 kutyával. Megnéztek minket jól. :D Mikor elmarad valamiért, megyek a futópályára. A tánc meg viszonylag új dolog, de tetszik, és szeretném csinálni. Csakhogy pl. egykezes húzódzkodások után idegileg alkalmatlan vagyok rá. Sokkal megterhelôbb számomra, mint a fekvenyomás.

[ Szerkesztve ]

(#10089) #11527168


#11527168
törölt tag

spammer vannak itt olyan alakok hogy már nem lepődnék meg ha valaki hintát, mászókát ácsolna a pincébe vagy villanypóznát :DD ők az otthoni fegyencek.

Nightmare JOB DONE ;]

Amúgy itt azt nem értik sokan, hogy senkinek nincs baja az otthoni edzéssel csak ne akarjuk már testépítésnek, sőt ahelyett valónak bemagyarázni. Senkit nem zavar ha valaki beírja ide hogy mit edzett a pincébe, vagy mit fegyencezett de amikor elkezdi valaki már szinte a termeket meg a terembe járókat fikázni. :U

God szerintem beindíthatnád már a "God válaszolt" annyi híved van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10090) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#10084) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a lábsúlyokat hordod még?

Boxer: meg a Varga Timi is. sunáznám :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10091) S e t h válasza #11527168 (#10063) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Otthon edzők aránya:
- 50% Nincs pénze (nem szégyen. 18 évesen több hónapot nyomtam otthon mert nem volt cash, úgyhogy ismerem a témát)
- 40% Be van fosva valamilyen okból a teremtől ezért belemagyarázza hogy jobb otthon
- 10% Tényleg nincs ideje utazni, vagy sokat dolgozik
- Vagy nem is "gyúrós"? Akkor miért vitatkozik olyanokkal akik testépítők szeretnének lenni? A hintázás, fegyenc, nemtudommi nem testépítés, nem gyúrás!"

Nem tudom hová sorolni magamat, mivel itthon van berendezve egy terem, mivel megvásároltam egy komplett termi berendezést és haverokkal nyomjuk, ja és ezt 15 éve, előtte meg volt pár év konditerem, de számomra nincs különbség, hogy itthon a haverokkal, vagy máshol teremben.
Egyébként láttam már erőemelőkről, sőt testépítőkről készült videókat, amelyek otthoni körülmények között készültek edzés közben, őket hová sorolod?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10092) #11527168 válasza S e t h (#10091) üzenetére


#11527168
törölt tag

Neked saját termed van! Az egy edzőterem! Edzőtermi gépekkel akkor nem? Akár szedhetnél belépőt is.

(#10093) Fred23 válasza BÁ Nutrition (#10090) üzenetére


Fred23
nagyúr

Néha igen, de gyorsan nem lehet bennük sérülés nélkül futni, kidörzsöli a vádlim nagyon. De a HSPU-t velük csinálom: mindkét lábon 6 kiló +.

(#10094) spammer válasza #11527168 (#10089) üzenetére


spammer
veterán

"Amúgy itt azt nem értik sokan, hogy senkinek nincs baja az otthoni edzéssel csak ne akarjuk már testépítésnek, sőt ahelyett valónak bemagyarázni."

Azért ne keverjük össze a fegyencet az otthoni "testépítő jellegű" edzéssel. Testépítő jellegű nem a helytől (terem vagy otthon) lesz, hanem a gyakorlatoktól és attól, hogy milyen felszereléssel végezzük, és persze milyen célból: testépítés vagy "erősport" jelleggel, mint pl. strongmanek, fekvenyomók stb.

Van, akinek otthon is van(nak) gépe(i), súlyzói, netán még bicikli és/vagy futópad is, gyakorlatilag majdnem ugyanazt el tudja végezni otthon is, mint a teremben. De ha nincsenek gépek, akkor is sok testépítő gyakorlat elvégezhető. Tény: a terem jobb, mindig előnyösebb, hiszen jobban felszerelt, de attól még nem fegyencezik mindenki, aki otthon edz.

Most persze biztos egyértelmű dolgot írtam, csak azért ne keverjük a dolgokat, mert van itt olyan, aki fegyencezik, vagy aki otthon edz (gyúr), és van, aki mindkettőt csinálja, esetleg még táncol és kutyázik is mellé ;]

Na be is fejezem, nem akarom elvenni melody kenyerét, hogy én fosom ide a szót. ;]

szerk: (#10091) S e t h le is írta közben nagyjából a lényeget, szóval túltárgyaltuk ezt is :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10095) BÁ Nutrition válasza spammer (#10094) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én hozzátenném hogy még terem és terem között is hatalmas különbség lehet..
de ha valaki igazán tudja milyennek kell lennie egy gépnek az nyugodtan csináljon vagy csináltasson magának megfelelőt.. csak az első fele hiányozni szokott és mindenféle hülyeség lesz helyette, a rúd végéről lelógó satukról, meg krumpliszsákokról nem is beszélve.. ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10096) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#10090) üzenetére


Boxer001
veterán

Lehetne vele mit kezdeni. :D

Azért ez nem rossz, hatvani srác az Arnoldon...kemény. :D

[ Szerkesztve ]

(#10097) Fred23


Fred23
nagyúr

[link] Tömegelés alatt. Életem harmadik hátképe, így sikerült.

[ Módosította: Tamoo ]

(#10098) Boxer001 válasza Fred23 (#10097) üzenetére


Boxer001
veterán

Bocs. ;]

(#10099) #11527168 válasza spammer (#10094) üzenetére


#11527168
törölt tag

Erre annyit mondok, hogy nem hiszem hogy valakinek van annyi helye otthon vagy pénze hozzá hogy megérje minden olyan gépet csináltatni, hogy elérd azt amit egy terem nyújt. A fent betett képen lévő gép (ilyen Arnold Gold Sport kombinált félék) pont nem ilyen.

Sethnek van saját terme, ennyi. Így értelmes. De egy Tescos kombinált géppel nem tudom mit akar valaki hosszútávon mondjuk ...

(#10100) Tamoo válasza meroly (#10072) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

4évet lenyomtam teremben még ha nem is látszik. kb. ugyanannyit edzettem itthon is. Mindezt kb. kihagyás nélkül. Tudom ez felfogható szegénységi bizonyítványként is, hogy nem vagyok ronikólmen', de nem érdekel. Nekem ez így megfelel.

Nem azért nem tudom leedzeni a hátam, tricepszem mert nincs elég súly, hanem azért mert hónapoki (évekig) ugyanazzal a gyakorlattal egy idő után szart se érsz + egy csomó csigás izolációs gyakorlat kiesik, mindig csak "ugyanabból" a szögből ugyanazokat az izmokat dolgozod és egyszerűen nem tudsz változtatni ha akarsz se. Kezdőkben meg kb. semmi tudatosság, izom-agy kapcsolat nincs. Lehet így is fejlődni egy darabig, de hamar leragadsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.