Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) corres78 válasza Woodslave (#63497) üzenetére


corres78
tag

Persze, így van! Ezért is írtam, hogy ne a formát, hanem a súlyvesztést nézzük. Nekem a 88,5 kilós állapotomnál kb. 14 kiló feleslegem volt és abból faragtam 9 kilót 50 nap alatt, szóval nem hihetetlen, de mégis lenyűgöző, amit véghez vitt a srác.

Az alsónacis három kép múlt hónap végén készült. 13 hónap (és csupán 4,4 kiló) különbség van a bal oldali halászgatyás képhez képest (kb. 120 óra edzés volt a 13 hónap alatt, javarészt saját súlyos edzés).

(#63502) Woodslave válasza corres78 (#63501) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R mondom elismerésre méltó amit csinálsz(tál) de ettől még nem hiszem el a srác átalakulását. (pontosan lehet csak nem úgy csinálta ahogy te)

persze attól még hogy én el se tudom ezt képzelni, vannak mázlisták :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#63503) corres78 válasza Woodslave (#63502) üzenetére


corres78
tag

De látszik rajta, hogy ott van ugyanaz az izomtömeg a srácon a before képen is, csupán abból nem vesztett semmit. Ja azt nem mondtam, hogy naturál, csak azt, hogy ilyen fogyást izomvesztés nélkül naturál is el lehet érni. :K

(#63504) Zola007 válasza d3tox1c (#63487) üzenetére


Zola007
veterán

Ó, én múltkor megmutattam az egyik barátomnak a vitaminos polcot, azt hittem sírvafakad.
Engem is állandóan ezzel b@sztatnak, pedig egész intelligens példányai a fajnak.
És akkor még nekem csak kb 1/3-a van annak amit más szed

(#63501) corres78 : Már a papucs meg a bermuda gatya mellőzése is sokat javított ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63505) rwin5 válasza Zola007 (#63504) üzenetére


rwin5
őstag

mik ezek pontosan? ha már lehet kíváncsiskodni, nem akarom böngészni a képet, hogy kitaláljam őket :DDD most akarok venni én is omega 3;6-ot, + 2 fajta ízületvédőt-erősítőt mert kezdek szétesni teljesen a derkfájástól vállig minden :(

(#63506) _NCT válasza corres78 (#63501) üzenetére


_NCT
őstag

Carb-backloading meg ilyen divatos diétákat toltál?

(#63507) N.Ferry válasza proof88 (#63496) üzenetére


N.Ferry
senior tag

tudod milyen sok embernek nem kellene ezt tudni????!!! :DDD

Walking Dead

(#63508) Zola007 válasza rwin5 (#63505) üzenetére


Zola007
veterán

akkor háturul'
Protein Vital kevert fehérje pár féle ízben
C-vitamin 500mg, Biotech One-A-Day
D-vitamin, 2x Peak A-Z, DM multivitamin
triptofán, kalcium, glukozamin, magnézium, kalcium
kalcium, zacsiban meg a törött multivitaminos dobozom tartalma :) bár talán mindközül ez a leggyanusabb, bár otthon nem zavar

szóval summázva: fehérje, C-vit, multi, D-vit, Ca, Mg
semmi extra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63509) FIREBLADE78 válasza corres78 (#63501) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Miért vagy ilyen csámpás? Érdekes az állásod. :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63510) gghrtz válasza FIREBLADE78 (#63509) üzenetére


gghrtz
őstag

Szerintem a vastag vádli és comb miatt tűnik olyannak, mint ha kicsit X lába lenne.

(#63511) Dicker


Dicker
őstag

Hogy csináljátok ezt a hasra diétázást? A láb mindegyik képen egyforma. Gondolom direkt. ;]

(#63512) FIREBLADE78 válasza Dicker (#63511) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ahogy győzike,zsírleszívás,aztán egy jó kis hurka-kolbász kombó friss fehér kenyérrel,kólával :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63513) Woodslave válasza Dicker (#63511) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja direkt, mert ugyanakkor készültek a képek (az utolsó három legalábbis) ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#63514) lacy86


lacy86
addikt

Egy kis segitseget kernek polo meret ugyben!
BioTech polo

( az elso adat az gondolom a magassag , de utana hogy van!? :D )

(#63515) Dicker válasza lacy86 (#63514) üzenetére


Dicker
őstag

Pont nem az első a hossza. :)) Az a végén, mellette meg a szélessége. Ennyi elég is.
A többi meg nagyjából lényegtelen, úgyse rád szabták. Vagy aggódsz, hogy nem fér bele az új ötvenes?
Ezek nem olyanok, mint a monsta-s pólók, hogy a méretezés úgy néz ki, hogy jay cutler - phil heath - kai greene xxl.

(#63516) rwin5 válasza lacy86 (#63514) üzenetére


rwin5
őstag

szép nagy emberek volnának a földön ha 175 mm hosszúságú póló elég volna :DDD

(#63517) Dicker válasza rwin5 (#63516) üzenetére


Dicker
őstag

Lehet sittes pólók ezek. Összekötöd mell alatt csomóba, és teleszel a hercegnő a zuhanyzóba.

(#63518) Gergosz2 válasza Dicker (#63517) üzenetére


Gergosz2
veterán

témánál vagyunk megint :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#63519) Dicker válasza Gergosz2 (#63518) üzenetére


Dicker
őstag

(#63520) corres78 válasza FIREBLADE78 (#63509) üzenetére


corres78
tag

Igen, de már rengeteget javult a testtartásom. Tavaly június közepén kezdtem ismét "edzeni", előtte kerek 5 évig semmit sem mozogtam, rengeteget ültem gép előtt egészségtelen testhelyzetben.

(#63521) rwin5 válasza Dicker (#63517) üzenetére


rwin5
őstag

erről a maga a pokol című film jutott eszembe, amiben Van Damme játszik, ott van egy ilyen férfi prosti szerű és full így néz ki, meg egy ilyen aranyos kis kendő is van kötve a fejére, kerestem volna képet róla de a google nem találja ;] kár :(

(#63522) Ijk válasza corres78 (#63501) üzenetére


Ijk
nagyúr

Neked aztán jó nagy végtagjaid vannak.
Ennyi saját növekedési hormonnal könnyű izmosnak lenni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#63523) lacy86 válasza Dicker (#63515) üzenetére


lacy86
addikt

Kosz az infokat! ;]

(#63524) Zola007 válasza rwin5 (#63521) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem DMX - Where the hood at klippje :)
[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63525) TripleB válasza littlelion21 (#63461) üzenetére


TripleB
senior tag

Dobnál egy linket a csoporthoz? Kipróbáltam pár keresési feltételt, de nem találom...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#63526) rwin5


rwin5
őstag

Megyek kondiba nemsokára, megint összejön a heti 2 edzés, nagyon jó a forma :o

Egyébként ti milyen mikrót használtok kaja melegítéshez? Milyen programok vanak rajta? - Itt az enyém ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#63527) lacy86 válasza rwin5 (#63526) üzenetére


lacy86
addikt

Inkabb most indulj! :DDD :DD

(#63528) Zomb€€ válasza TripleB (#63525) üzenetére


Zomb€€
őstag

"A ph-s FB csoportba muszáj minden jöttmentet felvenni?"

Már ha érted... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#63529) ludsimon


ludsimon
veterán

Melyik kalóriaigény kalkulátor megbízható?
Ahányat kipróbáltam annyifélét dobott ki.

undefined

(#63530) _NCT válasza rwin5 (#63526) üzenetére


_NCT
őstag

A mikró rákkeltő, ezért nem használjuk.

ludsimon: neked azoszt meg minek...

[ Szerkesztve ]

(#63531) ludsimon válasza _NCT (#63530) üzenetére


ludsimon
veterán

kiszámolni mennyit vigyek be tömegelésnél

undefined

(#63532) Cassidey válasza ludsimon (#63529) üzenetére


Cassidey
senior tag

[link]

De pontos egyik sem lesz, mert fogalmad sincs a száraz testtömegedről.

[ Szerkesztve ]

(#63533) ludsimon válasza Cassidey (#63532) üzenetére


ludsimon
veterán

Lehet nem voltam egyértelmű, sorry, nem kaja kalóriakalkulátor kell, hanem az, hogy mennyi kalóriaszükségletem tömegelésnél. :)

Szerk.: Köszi, látom közben átszerkesztetted.
Szerk2.: Ez alapján számoltam ki én is, ez tűnt a legelfogadhatóbb mennyiségnek.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#63534) _NCT válasza ludsimon (#63531) üzenetére


_NCT
őstag

Ezt így kiszámolni úgy sem lehet. Nem lehet általánosítani egyik kikúrt kalkulátorral sem. Ez tapasztalat alapján működik. Figyeld a cH-t, fehérjét meg zsírt, mennyit viszel be, emeld a ch-t amíg nem indul meg a tömeg 1-2 héten belül.

Sajnos türelem játék, nekem 1-2 hónap volt mire sikerült belőni a kaját, mi az a mennyiség amitől már zsírosodok, mi az ami még jó.

(#63535) ludsimon válasza _NCT (#63534) üzenetére


ludsimon
veterán

Excel táblázatot vezetek minden étkezésről. :)
Általában reggel megcsinálom előre a napi adagom így lehet könnyen számolni.

btw első hétnél járok, szóval akkor még megvárom azt a plusz egy hetet és méregetek. Egyelőre semmi zsírosodás nem látható hála a meglehetősen tiszta étkezéseknek.

undefined

(#63536) Cassidey válasza ludsimon (#63535) üzenetére


Cassidey
senior tag

Inkább annak, hogy még csak 1 hét telt el, és lehet sikerült egész jól belőnöd. :D Faszán lehet hízni clean eatinggel is. ;]

gghrtz: mert nem veszed olyan komolyan/pasi vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#63537) gghrtz válasza ludsimon (#63531) üzenetére


gghrtz
őstag

Sose értettem ezt a kcal számolgató mizériát.

(#63538) ludsimon válasza gghrtz (#63537) üzenetére


ludsimon
veterán

A fő indok, hogy ne 80% zsír és 20% izom jöjjön fel a súlyban tömegeléskor. Lehetőleg minél alacsonyabban tartani a zsírt és szálkásan építeni, ami tudom, nem megvalósítható, de ha lehet akkor minél kevesebbet zsírosodnék.

undefined

(#63539) Zola007 válasza ludsimon (#63535) üzenetére


Zola007
veterán

ne 1 hetet várj, hanem minimum 1 hónapot
2 naponta mérés
napi mérés nem jó, mert a víztartalom attól függően ingadozik, hogy előző nap mit csináltál mit és mennyit ettél, mennyit aludtál, stb.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63540) gghrtz válasza ludsimon (#63538) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja vágom, csak nem lenne-e egyszerűbb az, hogy ha úgy látod, hogy jön fel a zsír, akkor visszaveszel a szénhidrátból. Én mint laikus kérdezem, mert mindig mindenhonnan azt hallottam, hogy felesleges a kcalt számolgatni, és elég ha csak a bevitt tápanyag-mennyiségre koncentrálunk.

(#63541) TripleB válasza Zomb€€ (#63528) üzenetére


TripleB
senior tag

Vettem a lapot! :P:)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#63542) Cassidey válasza gghrtz (#63540) üzenetére


Cassidey
senior tag

De az IIFYM pont makrót ad meg. És a makrókból jön össze a kcal. Nyilván nem a kcal a fontos, hanem a makrók, biztos vagyok benne, h a kérdező is úgy értette. De egyébként a kcal-on belül tudsz variálni a makrókkal, érted, például van akinek kicsit több zsír kell stb.

(#63543) KingKress79


KingKress79
aktív tag

(#63544) FIREBLADE78 válasza KingKress79 (#63543) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi ez a homokos gyerek nyikorgása a "film" alatt? Ultra gáz,csaj nem rossz,de kicsit zsíros,de attól függetlenül blokkolnám! :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63545) rwin5 válasza KingKress79 (#63543) üzenetére


rwin5
őstag

hát azért egy kicsit zsírosabb csaj dekoltázsát végignézni elég boring szerintem :D pár másodperc elég volt aztán ennyi :D

(#63546) Woodslave válasza Zola007 (#63539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt amúgy hogy határozták meg? Most néztem egy videót ott volt a képlet most persze nem keresem, de a 13,7x testsúly - 15 a gyökön x az életkorod -1.ik hatványon szintű képlet volt :U Megmérték a kalóriafelhasználást különböző embereknél valami kamrában, aztán levezették a képletet? :F

csináltam egy qrva jó kis húspogit, igaz sertésből, mellé elkeverve egy egész tojással, paradicsom paprika, ch semmi, de qrvára hiányzott :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#63547) Dicker válasza FIREBLADE78 (#63544) üzenetére


Dicker
őstag

Ja a mell az zsírból van. Nem lehet mindenkinek két szupermodell csaja egy este...

(#63548) FIREBLADE78 válasza Dicker (#63547) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

felkarjára értettem,hogy zsíros,képzeld tudom miből van az emlő ;)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63549) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#63545) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én azért el nézegetném itthon egész nap :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#63550) Zola007 válasza Woodslave (#63546) üzenetére


Zola007
veterán

Kalorimetria oxigénfogyasztás alapján
Te pont a egyik legrégebbi Harris Benedict formulára gondolsz, az is ezen alapul

Ezt hermetikus térben vagy gépi levegőellátással, gázmaszkkal el lehet végezni.
Űrhajósok, vadászpilóták, mélytengeri búvárok rendszeresen vesznek részt kamrás teszteken, hogy mérjék a testük reakcióit és tűréshatárt különböző, jól szabályzott környezetben (hőtűrés, fizikális tesztek különböző gázkoncentrációkon, koncentráció és stresszteszt,stb).

BMR (itt főleg termogenezis) és sporttevékenység közbeni oxigénfogyasztás is meghatározható respirometriával, ekkor a felvett oxigént és leadott CO2-t elemzik.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.