Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64501) mayday00 válasza Cassidey (#64500) üzenetére


mayday00
őstag

Amerikaiak is sok mogyoróvajat esznek, gondolom ettől akkora a fejük :D Meg a reggeli palacsintától. :DDD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#64502) nuke7 válasza mayday00 (#64501) üzenetére


nuke7
veterán

meg a juharsziruptól... :)

(#64487) b.daniel: honnan szerezted ezeket a számokat? Mi alapján számoltad?

(#64503) Woodslave:
attól függ

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#64503) Woodslave válasza Cassidey (#64500) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azok nincsenek telebaxva minden xarral? Hidrogénezett növényi olaj pl...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64504) Cassidey válasza Woodslave (#64503) üzenetére


Cassidey
senior tag

Van a Myproteinnek is ha abban jobban bízol. :D Egyébként előfordul néha, de ha nem akarsz olyat megnézed a címkét. [link]

mayday igen, nyilván a mogyoróvajtól, nem a mennyiségtől :P

[ Szerkesztve ]

(#64505) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#64503) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

protein nincs benne? mert én akkor nem enném meg :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64506) littlelion21 válasza Cassidey (#64504) üzenetére


littlelion21
addikt

Ennek van valami mellékíze, vagy simán 'mogyorós'?
A Lidl-ben van olyan mogyoróvaj, egyszerre sós és édes, a belem is kifordul tőle.

(#64507) Cassidey válasza littlelion21 (#64506) üzenetére


Cassidey
senior tag

Tőlük még speciel nem vettem, de esélyes, hogy neked nem jön be akkor natúran. :) Én imádom a mogyoróvajas-lekváros pirítóst, palacsintát pl, zabkására teszek egy kanállal ilyesmi. A mandulavajak szoktak elég sótlanak lenni. Na meg a csokis, mézes stb mogyoróvajak, de ott ugye vannak benne extra dolgok, szóval nem csak a zsírt dobja meg.. :)

(#64508) Woodslave válasza littlelion21 (#64506) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amikor még nem tudtam, hogy a mogyoró méreg ;] akkor én is vettem egy lidl-st, de az üveg végén már a gondolatától is hánytam én is.

Cassy: nekem nem kellenek extra kalóriák, :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64509) Dani82 válasza Woodslave (#64508) üzenetére


Dani82
senior tag

annál már csak a walden farm's 0 kalóriás mogyorovaja borzalmasabb. most kaptam ajandekba egy uveggel
undorito

(#64510) nuke7 válasza Woodslave (#64508) üzenetére


nuke7
veterán

hát a földi mogyorót nem javaslom én se.
a törökkel nincs gond :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#64511) Cassidey válasza Dani82 (#64509) üzenetére


Cassidey
senior tag

az undorító

Wood mi van már a mogyoróval is? Attól is meghalunk miután ledobtuk az összes izmot? :D

[ Szerkesztve ]

(#64512) Woodslave válasza Dani82 (#64509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

0 kalóriás? Azt hogy? :D Bár ha csak zsír..... akkor gyakorlatilag az ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64513) Cassidey válasza Woodslave (#64512) üzenetére


Cassidey
senior tag

Az összes WF termék 0 kcal, mogyorót nem látott soha. :D Aromák, színezék, állományjavítók, nincs benne gyakorlatilag semmi.

(#64514) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#64499) üzenetére


ludsimon
veterán

na ne szórakozz! 360p? Majdnem kifolyt a szemem mikor kockás csajokat kellett néznem. :o

Itt egy hd :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#64515) ludsimon


ludsimon
veterán

[link]

undefined

(#64516) Tamoo válasza ludsimon (#64515) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Lemaradt a kérdés. Gondolom az érdekelt, hogy ezt hány hónap alatt érheted el.

(#64517) N.Ferry válasza Tamoo (#64516) üzenetére


N.Ferry
senior tag

:DDD

Walking Dead

(#64518) KoVee84 válasza Tamoo (#64516) üzenetére


KoVee84
senior tag

nuke7 + fél év
nem kérdés :DDD

(#64519) Xantor


Xantor
tag

Hetente egyszer kardio gyanánt szoktam használni a StairMaster lépcsőző gépét 30 perc erejéig, magas fokozaton, olyannyira, hogy volt már, hogy sírva jöttem le róla (a legrosszabb ebben az, hogy ilyenkor el is szorul az ember torka és még annyi levegőt sem kap, mint amennyire szükség volna). :DDD Egy ilyen edzés után 2-3 napon keresztül fáradtságot érzek a térdeimben, nehéz leguggolni, stb. Nem kattog és ha letelik az a pár nap, akkor egyáltalán nem fáj.

Hogyan tudnék javítani a helyzeten? Ízületvédőt használok.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64520) Woodslave válasza Xantor (#64519) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem használod a gépet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64521) Xantor válasza Woodslave (#64520) üzenetére


Xantor
tag

Ezért szeretem én ezt a topic-ot, mindig tudják a megoldást! :C

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64522) Woodslave válasza Xantor (#64521) üzenetére


Woodslave
nagyúr

félig vicces, de amúgy komoly komment volt. A testépítés (vagy legyen az én szintemen gyúrás) is olyan mint minden az életben. A költség-haszon elmélet szintjén kell vizsgálni.

Legyen például a fekvenyomás. Két edzésen nyomok fekve és kinyírja a vállam érzezhetően. Mi a megoldás? Izületvédő, nadálytőkrém, ráolvasás? Vagy megnézem, hogy ér-e annyit a fekvenyomás.

30 perc hetente? Miafaxnak? Mit nyersz vele? Ha ettől két napig fáj a térded, akkor nekem eléggé egyértelmű a válasz :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64523) Xantor válasza Woodslave (#64522) üzenetére


Xantor
tag

Hetente 2 alkalommal végzek kardio edzést is és ebből egy mindig a lépcső. Nyerek vele ott, hogy sokkal több jó kaját tudok magamba tömni, tömegelés alatt is láthatóan fogy a derekamról és a combomról a felesleg miközben a testsúlyom gyarapodik és a combom, vádlim nincs lemaradva a felső testtől. Tehát ha a költség-haszon elmélet alapján gondolkodok, akkor vagy marad ez a jelenlegi megoldás, vagy más kardio edzést végzek helyette és jobban rá fekszem a combhajlító és a vádli edzésére. Köszönöm a segítséget! :R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64524) Woodslave válasza Xantor (#64523) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja én is csinálok sok dolgot, ami nem feltétlenül érdemes, mert hiszek benne hogy kell.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64525) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Ez a forma mennyi napozással érhető el? link.

Illetve melyik lángost egyem, ha tömegelni akarok? Lassan 1 hete tömegelek, de még nem jön a tömeg....

[ Szerkesztve ]

(#64526) Cassidey


Cassidey
senior tag

Most próbáltam először edzés előtti pörgetőt. Hát ez nagyon jó. :DD

(#64527) Tamoo válasza Cassidey (#64526) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Bizsergett? :DDD Természetesen a fejed.

Visszaolvastam valamennyit... topik legjobb csaja címet megkaphatod! :D Szoros versenyben győztél! Ludsimon a második.

[ Szerkesztve ]

(#64528) Cassidey válasza Tamoo (#64527) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szoros volt basszus. Vagy 2 órája ittam meg es meg mindig érzem, poén.:) Nem edzettem meg ilyen jót, értem már miért kattannak rá.:)

(#64529) _NCT válasza Cassidey (#64528) üzenetére


_NCT
őstag

Majd elmúlik a varázs.

(#64530) nepszter1


nepszter1
addikt

ez a flabélos használ valamit ?
nem én fogom használni :D

[ Szerkesztve ]

(#64531) brownus válasza Cassidey (#64526) üzenetére


brownus
veterán

ilyen a jóféle amfetamin :U :DDD

(#64532) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

aludtam 10,5 órát, 3 napja fekszek, kíváncsi leszek hogy megy ma a fekvenyomás. ha szarul akkor nagyon össze kell kaparnom magam valahogy, mert nem vágom miért estem ennyire vissza. tegnap egy pizzát is betoltam :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64533) Dani82


Dani82
senior tag

Allee Gildaba nem jart vki?

(#64534) -Mike- válasza Cassidey (#64528) üzenetére


-Mike-
addikt

Egy idő után hozzá lehet szokni és akkor már nem pörget úgy.

(#64535) Assdak válasza -Mike- (#64534) üzenetére


Assdak
őstag

Nem kellene folyamatosan tolni, csak mikor szükség van rá...

(#64536) _NCT


_NCT
őstag

Úgy is hozzá fogsz szokni... Én kiprobaltam tömérdek ilyen szart amibe mindenféle csoda mátrix van. Aztán rajottem h eleg egy normális kv is ha faradt vagy. Arabica kv lidlben es csa. Nem lesz tole 160-as vérnyomásom meg fejfájás. Annyira porget amennyire kell.

Hot blood, nitrox therapy, mp assault, attack, war machine nagyjából ezek okoztak eleinte örömet utána bosszúságot.

[ Szerkesztve ]

(#64537) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] na van akinek hosszabb a mutatóujja? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64538) rwin5 válasza _NCT (#64536) üzenetére


rwin5
őstag

Alapból pihentetni kellene ezeket kb 2 hónap után legalább 1 hóig, de hát senki sem tartja be. Am a hozzászokást simán lehet küszöbölni azzal, hogy valaki cserélgeti őket, de am a pihentetés volna legjobb, de szerintem nem ismerek olyat aki tolja tudna szünetet tartani :D Nem tom régen volt-e ez ennyire divatban, csak az NO xplodet ismertem és azt is csak a "nagyok" tolták, aztán mikor bejött az első hot blood akkor szélesedett ki szerintem a piac, azóta meg van ezer fajta, amit tol már lassan mindenki. Emlékszek egy 3-4 éve még egy pezsgőtablettának is hatalmas doppingot tituláltunk, ha befigyelt véletlen edzés előtt hehe :DDD :DDD :)

(#64539) nuke7 válasza Dani82 (#64533) üzenetére


nuke7
veterán

de.
miért? :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#64540) Dicker válasza BÁ Nutrition (#64532) üzenetére


Dicker
őstag

Pizza nem jó, egy jó kétszemélyes (normális embernek egyszemélyes) tálat kell előtte nap enni, amin van legalább egy jó fél, de inkább egy kiló hús. :K

(#64541) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!

Régen voltam már itt a fórumban, annyi lenen a kérdésem, hogy májprotkót hol lehet olcsón venni? Régebben amikor olvastam a topikot mindenki ezt ajánlgatta, mint a 100%whey olcsó alternatíváját, akartam is venni, de csak mostanra fogyott el a régi bioteches szarom. Azonban az enprotein.hun most 25 rugó az 5 kilós, ami kicsit horror, ha jól emlékszem ez fél éve 18 ezer volt.
Nincs esetleg valami alternatíva ilyen minőségben?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#64542) nepszter1 válasza GeryFlash (#64541) üzenetére


nepszter1
addikt

stilmass

(#64543) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

140be ment 5ism, utánna 55ös egykezessel 4 ism.
a múlt heti 140x0hoz képest jobb ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64544) GeryFlash válasza nepszter1 (#64542) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hmm ezek olcsóak, szálkásításhoz melyik a legalkalmasabb a 20 ezer alatti 2,5+2,5kilósok közül?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#64545) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Ez a májprotkós tiramisu fehérje egy kalap fos. Most mondanám, hogy jó hogy csak 2.5kg-sat vettem, de ez is sok...
A mocha-sat eddig nem veri semmi. Szerencsére abból van még 10kg-m. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64546) nepszter1 válasza Tamoo (#64545) üzenetére


nepszter1
addikt

küld el szakszerű megsemmisítésre hozzám ;]

GeryFlash egy sima tejsavó fehérje is megfelel

[ Szerkesztve ]

(#64547) Xantor válasza Woodslave (#64537) üzenetére


Xantor
tag

A hosszabb gyűrűsujjamról szeretnél képet vagy a konklúzióról? ;]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64548) corres78 válasza _NCT (#64525) üzenetére


corres78
tag

A régi csípőssel bekented már a hónaljadat? Anélkül nem ér semmit. ;]

(#64549) kukinyo válasza BÁ Nutrition (#64543) üzenetére


kukinyo
addikt

"140be ment 5ism"
:Y
Én azt hittem Te erős is vagy, úgy tűnik tévedtem.

(#64550) gghrtz


gghrtz
őstag

Hétfői terem élmények:
kisebbségi_1: Tömeget akarok.
kisebbségi_2: És nyomni akarsz valamit?
kisebbségi_1: Naná, kéne valami!
kisebbségi_2: Fúú öcsém, neked akkor dana kell.
kisebbségi_1: Hája, neked is azért hozzott a 100 szem.
kisebbségi_2:100? 160! 1 hónap alatt felszedtem 15 kilót! És ez mind színizom volt.

Anyám.... :U Legközelebb viszek mp3 lejátszót, és hallgatok edzés közben valami zenét inkább. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.