Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) corres78


corres78
tag

Tolok még egy képsort, aztán ígérem jódarabig nem terhellek titeket ezzel. ;]

14 hónap változása, 135 óra edzés, 85,5 kg vs. 81,3 kg

Tavaly áprilisban, azaz 17 hónappal ezelőtt, 94 kilóval életem legrosszabb formájában voltam (teljes 5 év tunyulás eredménye). A mostani formám viszont már karcolgatja alulról életem legjobb formáját, amit még 2000-ben 22 éves koromban sikerült elérnem (83,5 kg, azonos magasság és testzsír). Uhh de régen volt... :)
Mostantól jövő év májusáig lean bulking lesz 3200-3300 kalórián, 86-87 kilóra szeretnék felmenni, aztán kipattintás a nyárra 83 kiló környékére picivel még kevesebb testzsírral. Tehát jó 2 kiló szárazizom többletet remélek ettől (főleg vállra és mellre szeretném). Meglátjuk mi lesz belőle.

Ez pedig a 9. 50 napos videóm heti képekkel:

[videó]

Ezen a nyáron ez volt a legjobb formám:

(#64752) _NCT válasza corres78 (#64751) üzenetére


_NCT
őstag

Nuke majd kipattint ;) :R

Legközelebb meg tessék felöltözni fényképezés előtt ;]

[ Szerkesztve ]

(#64753) G@ß! válasza Shadowbull (#64738) üzenetére


G@ß!
őstag

Az árfolyamok miatt is sokkal jobban kijön az ember, ha a német oldalról rendeli.

(#64754) deniro2 válasza nuke7 (#64750) üzenetére


deniro2
senior tag

Azt hittem, hogy te valami edző vagy, erre 1 hónap alatt felpakolt 2,5-4kg izomról beszélsz... :U Csalódtam benned... ;]

(#64755) Jorus válasza corres78 (#64751) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó ez a forma, jó ez simán! :)

Egyébként az ilyen típusú alsógatyát hogy hívják? Mert ugye Ijk köztudomásúan fecskét hord, sokan boxert, ez meg ilyen feles vagymi. Mi ez, valami olyan, mint a nőknél a franciabugyi? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#64756) Woodslave válasza corres78 (#64751) üzenetére


Woodslave
nagyúr

remélem nem valami ügynök vagy.. mert ha bejönnél hozzám egy szaunasátrat eladni a mosolyod már elég ok lenne hogy kibaxalak a picsába, pedig úgy tűnik működik ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64757) _NCT válasza Jorus (#64755) üzenetére


_NCT
őstag

szűkszárú boxernek hívják, nekem is ilyen van.

Már csak az a kérdés, ludas mennyi idő alatt érné el ezt a format? :U

(#64758) -Mike- válasza _NCT (#64757) üzenetére


-Mike-
addikt

Mennyi idő ha ez a célja, már pedig nem biztos, hogy ma ez.

(#64759) ludsimon válasza nuke7 (#64750) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi! :)
Elég nehezen hízó tipus vagyok.
Mondjuk figyeltem is a kajára, hogy ne legyen zsír amit felszedek.
Folytatom, mert ez úgy néz ki jó lesz. :K

-Mike-:
Milyen igazad van! :K
Maradok a realitás talaján, és 2 évre ez a cél: [link]

Aztán ha ez megvan, 5-6 év múlva ez lesz de ehhez már kogsz kell: [link] 3,5 Lóerő!!!!!!444

[ Szerkesztve ]

undefined

(#64760) nuke7 válasza deniro2 (#64754) üzenetére


nuke7
veterán

köszönöm, köszönöm. már vártam ;)

nyilván - ha visszaolvasol - látod, hogy milyen kliens portfólióval van meg ez az első hónapban :K

(ha 10% alatt van a testzsírod és a vázizmod 50% körül, ez nem így lesz :N )

(#64751) corres78: szerintem nagyon jó eredményt értél el! :K Milyen magas vagy?

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#64761) Zola007 válasza CriticalHit (#64739) üzenetére


Zola007
veterán

"...kifejezetten egészséges a gerincnek."
a gerincnek. és mértékkel, heti pár km.

Végtagízületek pedig ugyanúgy ki tudnak kopni. egyik barátom gyerekkora úszott a BVSC-nél versenyszinten, majd nálunk az egyetem csinált évekig hosszútávot (10km, 12 órás EB, stb)
na neki már a könyöke kivan (karja teljesen hátra tudja feszíteni -20 °-ban), az alsó hát kezd gallyra menni
Mell + pillangó

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64762) margithid válasza Zola007 (#64761) üzenetére


margithid
veterán

Na igen, de az átlag ember nem ennyit és igy úszik. Én amondó vagyok, a legjobb és legkímélőbb sport az úszás.
Megjött a basic whey 5.55 kg. Finom, de én a scietecet édesebbnek érzem! Ár-érték arányban nagyon jó, 140 Ft sincs egy adag.
Ezzel a dobozzal szerintem kb január közepéig, végéig elleszek!:)

(#64763) ludsimon válasza margithid (#64762) üzenetére


ludsimon
veterán

májprotkó 90Ft/adag én kiszámoltam anno. :K

undefined

(#64764) deniro2 válasza nuke7 (#64760) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem senki, sehogy nem tud heti 1 kg izmot felszedni.
Az más kérdés, hogy egy teljesen kezdő a számára szokatlan izommunka hatására simán elraktároz ennyi vizet meg glikogént, de az még véletlenül sem izom. Még akkor sem, ha esetleg a műszert is átcseszi az eredmény.

(#64765) ludsimon válasza deniro2 (#64764) üzenetére


ludsimon
veterán

én tudom, hogy ennek kb 50/50%-a az aránya víz/izom. :K Írtam is, hogy tudom, nagy része ennek víz.
Főleg, hogy kreatint is tolok.

De zsírosodás minimális. :K

undefined

(#64766) deniro2 válasza margithid (#64762) üzenetére


deniro2
senior tag

Tegnap jött meg 5kg stillmass excellent whey 15 k-ért... 10k-val olcsóbb és 10%-kal több benne a fehérje. Ja bocs nem, a súlykülönbség kiegyenlíti a fehérje különbséget, úgyhogy akkor csak 10k-val olcsóbb... ;] :U

(#64767) Woodslave válasza deniro2 (#64764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és? Ennek mi a jelentősége? Kb. annyi mint hogy mennyi a testzsír%-od. Jobban nézel ki? Igen (vagy nem de valszeg igen ;] ) Az ember 60%-a víz amúgy is. Vagy megy a rettegés az izomvesztéstől diétánál. Ha valaki egy zsírpacni, nem tök mindegy mennyire izmos? Ha szerencséje van soványan kevesebb izommal is jobban fog kinézni, qrvára mindegy hogy 2-3 vagy x kg izmot veszített...

mondjuk Ludinak nem kell 5 évre terveznie ebben a sportban ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64768) nuke7 válasza deniro2 (#64764) üzenetére


nuke7
veterán

a 2.5kg izom egy hónap alatt az hol heti 1kg? 2kg tiszta izmot fel lehet szedni az elején 1 hónap alatt - ha 4kg-t számolsz, (amit írtam) abban nyilván lesz minden amit Te is írsz :K
És igen, a műszer a vizet meg a többit nem veszi zsírnak. ugyanis az izom 60%-a víz. :)

(de azt is tudni kell, hogy a glikogén teljesen feltöltve 0.25kg kb. plusz 30-70g a májban...)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#64769) deniro2 válasza Woodslave (#64767) üzenetére


deniro2
senior tag

Haggyámá Wood a hülyeséggel... ;] Mi az, hogy mi a különbség némi átmenetileg tárolt víz, meg a valódi izom között? Pl. 2 hét edzés kihagyás után az izmot nem pisálod ki, meg pl. ahol nincs izmod, ott vízzel sem lesz... Az arányokon se sokat javít, ha picit megvastagodsz...
Látom unod a banánt és a syntol felé orientálódsz... ;] :)

(#64770) Woodslave válasza deniro2 (#64769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U :D nekem qrvára mindegy lenne....

azért arra kíváncsi lennék (persze valami referenciával) hogy valódi izomszövetet milyen mértékben épít a szervezet.. :K

valaki csináljon már egy dexa vizsgálatot... :C

na látom fél font hetente, 26 font évente (legalábbis az első évben) 11 kg. És akkor még erre rájönne a víz meg glikogén amit tárol? Hát valamit tényleg qrva xarul csinálok. Asszem gyűjtögetek aztán befizetem magam Nuke-hoz (legalább lesz vkit hibáztatni ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64771) Ijk válasza nuke7 (#64768) üzenetére


Ijk
nagyúr

"2kg tiszta izmot fel lehet szedni az elején 1 hónap alatt"

Baleset miatt hónapokig kórházi infúzión fekvő testépítőnek, aki ledobott 30 kiló izmot. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64772) _NCT válasza Ijk (#64771) üzenetére


_NCT
őstag

Várjál, azt nem írta melyik hónapban. ;]

Én is minden hónapban újra próbálkozom ezzel, még sosem sikerült.

(#64774) Woodslave válasza gghrtz (#64773) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor rajtam 18 kg izomnak kéne lenni, ha jól csinálnám (alsó hangon) :( :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64775) gghrtz válasza Woodslave (#64774) üzenetére


gghrtz
őstag

Én nem tudom, hogy te hogy edzel, és táplálkozol. Persze ezek átlag adatok.

"Megint mondom, ezek férfi értékek, a lányok ennek a felét vegyék körülbelül. Ne feledd, hogy ezek átlagértékek és feltételezik a helyes edzést és étkezést. Az életkor is faktor: idősebbek lassabban, fiatalok gyorsabban is fejlődhetnek. Például nem ismeretlen az átlagnál könnyebb gimnazisták körében a hirtelen drámai fejlődés a hormonjaik beindulásával párhuzamban.

Az évek száma a rendes, folyamatos edzést takarja. Ha 4 év rossz edzés alatt nem sok minden történt, akkor nagy vonalakban lehet, hogy még az 1. éves potenciállal rendelkezel, amit a korrekt munka megkezdésével valósággá válthatsz."

[ Szerkesztve ]

(#64776) Dicker válasza gghrtz (#64775) üzenetére


Dicker
őstag

Rajtam akkor elvileg 46 kg izom lenne, amióta edzek.
Na persze naturálba számolva a táblázat alapján. ;]

(#64777) deniro2 válasza Woodslave (#64774) üzenetére


deniro2
senior tag

Lepődjél meg a cikken, még csak 5x linkeltem ide az elmúlt pár évben... ;]
Azt is megbeszéltük már, hogy ez elméleti maximum, nem a heti 2 edzéssel házikosztra vagy az otthon 5 kilóval bicepszezésre vonatkozik. Meg nem is az olyan genetikai hulladékokra, mint én... :(

(#64778) deniro2 válasza Dicker (#64776) üzenetére


deniro2
senior tag

30 éve edzel?

(#64779) gghrtz válasza Dicker (#64776) üzenetére


gghrtz
őstag

Már min. 21 éve nyomod? :Y

Más: Úgy tűnik nem bírom a tejsavó koncentrátumot. :( Régen is mitesszeres és pattanásos voltam, és alapból zsíros a bőröm, de amióta 2 hónapja eszem a fehérjét megint, (reggel 30-35 gramm, edzés után kb 40-50 gramm), egyre jobban jönnek elő. Az izolátum nagyon drága. :'( (egyébként vízzel iszom, mielőtt valaki megkérdezné)

(#64780) Woodslave válasza deniro2 (#64777) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és még ennyiszer láttam magamtól meg olvastam máshol. Nem lepődtem meg, csak bekapcsolódtam a beszélgetésbe... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64781) Dicker válasza deniro2 (#64778) üzenetére


Dicker
őstag

Oh igen, bocs! 42,5 elfelejtettem levonni az első éveket, így jön ki a 18 év. Természetesen én a maximummal számoltam, mert egy genetikai csoda vagyok. ;]

(#64782) Woodslave válasza Dicker (#64781) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk te legalább nézel úgy ki mint akin van annyi :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64783) Zola007 válasza _NCT (#64772) üzenetére


Zola007
veterán

na, akkor a következő hónapot rászánom a dologra :DDD

#64773) gghrtz: de, meg ahogy azt csipkerózsika elképzeli :P
60 kilós nyálhajú EMOs alkatból indulva talán. Egészséges alkatú felnőtt (~75kg) embernél kox nélkül kizárt 3 év alatt 20 kiló tiszta izom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64784) gghrtz válasza Woodslave (#64782) üzenetére


gghrtz
őstag

Remélem ludsimon nem fogja feladni, ha meglátja a táblázatot, hogy 1 év alatt max 11kg izmot lehet felpakolni. ;]
Persze ahogy rézbőrű "barátunk" mondta a teremben ahova járok, neki 160 szem danától 1 hónap alatt 15kg tiszta izom jött fel. Szóval hajrá! ;]

@Zola007
Tuti, hogy sokat számít. Ha valaki kerékpározott (pl.) és utána átáll a futásra, az se lesz olyan, mint egy full kezdő aki soha nem sportolt semmit kezdené el.

[ Szerkesztve ]

(#64785) Zola007 válasza gghrtz (#64784) üzenetére


Zola007
veterán

csak lábra menjen mind a 11 kiló, akkor nem adja fel ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64786) _NCT


_NCT
őstag

Jók ezek a számolgatások, múltkor a teremben két 70kg-os agytröszt számolgatta 2 hetes edzésmúlttal azt, ha ilyen jól haladnak hogy minden edzésen tudnak 2.5kg-ot emelni a súlyokon, akkor a hónap végére már 110-be belenyomnak....

(#64787) Ijk válasza Zola007 (#64785) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akik vinnyognak hogy nem akar lemenni a hasukról a zsír, azoknak vajon a combjuk közben ilyen szálkás? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64788) Zola007 válasza Ijk (#64787) üzenetére


Zola007
veterán

amúgy láttam már egy faszit a teremben, akinek a karján még az ér se látszott, de a combja szálkás volt.
Vannak érdekes alkatú/arányú emberek
engem tesóm (nővérem) állandóan azzal b.sztat, hogy edzés után csúnya eres az alkarom meg a vádlim
Közben a hasam még lóg, kockám meg csak egy van, az is a polcon, ilyen szép színes, forgatható

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64789) Tulku


Tulku
veterán

Fizikai alapok, aerob edzés: a megfelelő izom-zsír arány eléréséhez vezető fizikai út egy fontos lépcsőfoka.

Saját tapasztalat: Ha egy mód van rá kerüljük a futást....nagy izomvesztéssel jár túlsúlyos embereknél ( az izom is bizonyos mérték fölött túlsúlynak tekinthető) pedig izületterhelő.
Gyors gyaloglás max egy óra de sokan pl fél óra beöltözött taposásra esküsznek.
Nekem személyszerint gyors gyaloglás kombinálva rövid kocogással a legjobban bevált de a taposást is nagyon érzem.
Úszásnál keletkezett hőveszteséget állítólag pótolni igyekszik a szervezet...ezért zsírosabb egyeseknél a bőr...kevésbé ajánlott.
Lényeg hogy egyszerre ne sokat - inkább két részletben- és lehetőleg ne közvetlen anaerob edzés után ( pedig sokan ekkor csinálják)
Ha már minimális a testzsìr akkor felmehet 2x1 órára és az anaerob is tartalmazhat több szuperszettet.

A vége nehéz...vìzhajtóval étlen majd szomjan...vér besűrűsödik...csak elmebetegeknek ajánlom...ilyen ez a világ :-)

(#64790) gghrtz válasza _NCT (#64786) üzenetére


gghrtz
őstag

Az ilyenek valószínűleg csak a lineáris függvényeket ismerik, a többiről meg pont hiányoztak amikor a suliban volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#64791) Zola007 válasza Tulku (#64789) üzenetére


Zola007
veterán

gyalogláshoz intervallum
sebességre:
2 perc 5 km/h óra séta
2 perc 6-7 km/h erősebb tempó
15 kör = 60 perc
meredekségbeállítással.
2 perc, fix 5 km/h 5 % emelkedőn
2 perc, fix 5 km/h 12-15% emelkedőn

téli kinti kerékpározást és gyaloglást is zsírtartalék megőrzésével igyekszik kombinálni a szervezet, az sem ajánlott fogyásra, max állóképesség és tűrőképesség edzésére
túlöltözöttség pedig a hőháztartás felborulását okozhatja (de pl Kai Greene szinte mindig fülig felöltözve edz)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64792) gghrtz válasza Zola007 (#64791) üzenetére


gghrtz
őstag

És a szobakeró mehet? :B

(#64793) FIREBLADE78 válasza gghrtz (#64784) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dana? Mi is ez pontosan? upsz :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#64794) gghrtz válasza FIREBLADE78 (#64793) üzenetére


gghrtz
őstag


Ez a csodálatos készítmény. Elmeroggyantaknak tökéletes. ;]

(#64795) FIREBLADE78 válasza gghrtz (#64794) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ja,éreztem,hogy ez. Ha egyszer koxolnék valaha az életben (sokszor agyalok rajta,de nem merek),akkor normális,megbízhatóbb anyagot tolnék,ha egyáltalán van ilyen. De gondolom hiába tolja valaki a félmillás koxot,ha megpatkol tőle 50 évesen. Nem igaz?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#64796) gghrtz válasza FIREBLADE78 (#64795) üzenetére


gghrtz
őstag

Hát nem? A régebbi testépítők is most kezdenek el elég durván elhalálozni 5x évesen.

Szerintem a nagy átlagnak nem érdemes betolni mindenféle szart. Aki meg nagy fan/sportoló az meg csinálja.

Erről most eszembe jutott a másik kedvenc cikkem a tesztoszteronról: Adonisz-hatás

(#64797) God Vazzeg válasza FIREBLADE78 (#64795) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És mi van azokkal akik nem tolnak ilyeneket, és 40 évesen halnak meg? :F

(#64798) Woodslave válasza God Vazzeg (#64797) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem baxták szét az egészségüket mással akkor szimplán pechesek :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64799) Zola007 válasza gghrtz (#64792) üzenetére


Zola007
veterán

ha nem egy fűtetlen istállóban tartod, akkor igen ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64800) Ribi válasza God Vazzeg (#64797) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mármint a "naturálok" ? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.