Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186793) m3ss válasza scdlsc (#186788) üzenetére


m3ss
veterán

nekem a push, pull tetszik, en nagyon hasonlot csinalok. lehet nekem is erdemes lenne atraknom a vallvonogatast (csuklya) a hat napra :F vagy ugy ahogy van elhagyni, atgondolni a technikajat mert nem igazan erzem effektivnek..vall edzesen tobbet kap a csuklyam felso resze ugy erzem.

lab nap, hmm en ezekkel a kozelito, tavolito dolgokkal ugy vagyok, hogy ezek lanyoknak valok :DD
ez a combhajlito, combfeszito elofarasztas ha koncepcio resze akkor ok, de sztem abban is lenne racio, hogy eloszor nagy sullyal csinalod az osszetettebb gyakorlatokat (bolgar, meg guggolas)
ne unatkozzon az idegrendszer se, osszesel mire a tatogatogepet megtalalnad :DDD
de biztos mukodik ez is, en is csinalok vallnal, mellnel is ilyen elofarasztast. labnal egy jo nehez guggolasnal azert gerinc merevito, segg is kap szepen ha nem farasztod elo a combfeszitot..ha par honap mulva valtasz en lehet elore tennem ezeket a gyakorlatokat.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.