Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47357) myckey válasza Never79 (#47353) üzenetére


myckey
veterán

A lejtmenet (leg -leg) tempóim, nekem sem kilokon keresztül tartanak, sokszor egyig sem.
8 napja Mátrában volt 3:14/km, Galyatetőről le.
Tegnap előtt "ultramaratonon", Csobáncról és Badacsonyról tudtam gyorsan ereszkedni
( 1:35 - 1:50 / km-nek mérte el a technika.... hülyeség, de tuti jót sprinteltem ).
Nagyon sokszor ( legtöbbször ) a terep teljesen alkalmatlan a tartós, nagy sebességre, életveszélyes lefele. Egy pillanat, aztán később a sprintemet/számokat kitehetem a tolószék hátoldalára, ha nem vagyok észnél. ( Hétvégén is nagyon kevésen múlott, az egyik helyen, ráadásul másokban is kárt tehettem volna ). Hegynek föl az jó, ott csak szívrohamot kap az ember, de az másnak nem fáj.

Sár, avar, kövek, föl, le, állatok, sötét, mocsok, hideg, dzsungleharc stb....szép is az.

Föl

Le


GG Néked is, csupa pozitív ! :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.