Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44905) Never79 válasza tomcica (#44896) üzenetére


Never79
tag

Ezt én is észrevettem magamon. Meg mióta naponta többször nyújtok, az is sokat segít. Viszont kezdek így verseny előtt fejben megfáradni, erősen keresnem kell a motivációt. Mindegy, majd csak túlélem.

Ez a hét még húzós nekem, aztán jön a leépítés. Érzem, hogy a határon mozgom. 8 ó 10 perc a hét, most még több magasabb pulzuson való futással (kedd 1 ó 8 p, szombat 1 ó 12 p), 2 regenerálóval (szerda,péntek 53 p), meg egy hosszabb csütörtöki (1 ó 32 p), benne 3x 8p kicsit tempósabb futással ( 5:00-5:10-t jelent), hétvégére meg van még egy vasárnapra 2 ó 32 p végig lassan, 3 p-re felkapva picit 4x. Kezdem azt érezni, a verseny megváltás lesz ezek után. Végigtotyogom, s ha nem baszom el a frissítést, akkor nem lesz gond :D. Megvan a taktikám is. 6 óra alatt 60 kili, a fennmaradó 21 km-ert meg 5 óra alatt csak lesétálom :D .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.