Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43961) LanyUs válasza inf3rno (#43937) üzenetére


LanyUs
senior tag

Teszteltem magam reggel. 05.20-kor kimentem futni egyedül erőből, görcsösen tartottam a 05:50-06:00-át pedig pár hete kezdtem újra. A karomra nem fért fel a mérő, tehát van plusz zsír + izom is rajtam. Levegő elfogyott 3. km körül és a 4. km tájékán darabosabb lett a mozgásom. Nem esett jól, tehát visszaálltam az alapozós 06:30-40-re. Kipihentem és 8km után stop, kis séta és go meló.
A szösszenetem mondanivalója az, hogy saját magamnál sem tudom siettetni a régi 47 perces 10 km-re való visszaállást. Türelmesen bele kell tenni a km-eket és jól esően befejezni, kényszerérzet nélkül. A cél az ( legalábbis számomra ), hogy mindig legyen kedvem mosolyogva cipőt húzni a lábamra, hogy ismét futhatok ( ennek a sérülés mentesség is alapja ). Megj.: még egy jól eső séta is több, mint a fotelban tespedés! Tehát semmilyen tempó esetén sincs senkinek szégyellnivalója :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.