Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39301) danielsz válasza norby_42 (#39300) üzenetére


danielsz
tag

Hol 18 ezer?
Fekete-fehér:

Én 25 ezerért vettem Playmaxban.

(#39302) norby_42 válasza danielsz (#39301) üzenetére


norby_42
aktív tag

Két napja írta borbelyfer

De én is annyiért vettem ár hete, mint te.

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#39303) danielsz


danielsz
tag

Teszteltem a Pegát, a cipővel nincs gond, a lábamra viszont oda kell figyelni, sajnos egy hónap után futottam újra, egy ideig jobb, ha csak lassan, óvatosan teszem.

(#39304) Agony


Agony
aktív tag

Korábban volt szó EMS TENS készülékekről és az Aldiba most van egy egész pofás 8eFt-ért. Hoztam egyet, én az EMS és masszázs részét tervezem használni combra és vádlira, kiváncsi leszek mennyit ér. :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#39305) tomcica válasza Agony (#39304) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en a masszazs reszt hasznalom,de nem rendszeresen csak vegso megoldaskent,ha mar semmi se segit

mas...

mai 33km benne 10x 1000m avg 3:20 Nike Zoom Fly FK-be,porog az a cipo,hiaba mondjak,hogy nehez :K mondjuk eleg holdjaro feeling,de a palyan okes...azert a vegen mentem 5km-t mezitlab a fuvon is (az mar extra laza)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39306) dabgergo válasza danielsz (#39303) üzenetére


dabgergo
őstag

Mennyire könnyű így érzésre a pega 35?

Na héten összejött a 74km, ezt kéne tartani egészen a maratonig, a mai 24km már egész fárasztó volt a tegnapi 18km futás és a 20km biciklizás után, de pont ez kell szóval jó lesz ez :)

Viszont érdekes mód a combomnál a bőr eléggé kidörzsölődött, elég csúnya meg fáj. Ilyesmire vmi krémet vagy bármit tudtok?

(#39307) parandroid válasza dabgergo (#39306) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem nekem szántad ugyan a kérdést, de nekem is van. Nem kimondottan könnyű, de nem is nehéz. Minden szempontból olyan igazi közepes cipő. A 32-es széria óta van Pegám, gyűröm is őket rendesen, mindig egy kicsit jobb lesz, de nagy különbség nincs köztük. Ha bármelyik modellel találkoztál már, ez is olyan. Egy 34-esbe ma is beletettem megint 24-et, tegnapelőtt egy 35-öst is megjárattam egy tizenkettesen, a kettő között tegnap egy régebbi gt2000 is kapott egy tizest, de még mindig ezekben a pegákban szeretek a legjobban futni, még ha más cipő puhább is, meg jobban is tart. Most nemrég került két pega 1000 km fölé, de rövid lazákra még bármikor jók. 10 körül már érezni, hogy nem tompítanak úgy, mint régen, de kopás se nagyon látszik a talpon, a felsőrészük meg egy mosás után újnak is elmenne. Szerencsétlen asicsok közül egyik sem érte el az ezret, vagy a talp kopik simára, vagy a szövet lyukad, szakad. Jó esetben 600-800 között bírnak nálam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39308) dabgergo válasza parandroid (#39307) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi! Pont Asics GT-1000 6-ot váltanám le Pega 35-re, nekem belement az Asicsba már 1100km, de amúgy full újszerű, a talpa is (engem is meglep h nincs szétkopva).

De azt szeretném h kicsit könnyebb, pörgősebb legyen az utód azért mint az Asics, de sztem a pega 35 jó lesz, főleg rekortánra kéne, mert betonon a Fly Flyknit-et használom, csak én nem futok benne azért általában 3:20-as km-eket, mint ahogy tomcica írta :D de szeretem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#39309) tomcica válasza dabgergo (#39308) üzenetére


tomcica
Topikgazda

pega 35 porog az,csinaltam mar benne 30mp-s felkapasokat egesz 2:45-os sebessegig,na ott mar ormotlannak tunt,de lehet benne gyorsat is futni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39310) I02S3F


I02S3F
őstag

Vecsésen a vonatból láttam egy világos zöldalma színű pólóban futni valakit. Agony te voltál az?:)

[ Szerkesztve ]

(#39311) Agony válasza I02S3F (#39310) üzenetére


Agony
aktív tag

Nem hiszem, én kiskunhalasi vagyok és szerintem feketén kívül még más soha nem volt rajtam. ;] :P
De az 53-as főút mellett a kerékpár úton minden este megtalálsz.

Én ma 20K extra lazát (@4:59) mentem a tegnapi 27K intervallra, nagyon könnyen lement és a pulzus is végig 145-147 között mozgott, de nem bárom, hogy holnap pihenő nap és csak a hengeren kell hemperegni. :D

Közben kipróbáltam ezt az EMS-TENS készüléket. Szintén a masszázs funkciót nyomtam rá a vádlikra és marha jó volt. Furcsa érzés, de a 20 perces program végére tök frissnek éreztem az izmot. Szerintem beviszem munkahelyre, úgyis egész nap a gép előtt ülök, lábakon nap közben simán végig lehet tolni 1-1 programot ezekben az üresjáratokban. Egyedül az nem tetszik, hogy elemes... egy aksi meg microusb töltő igazán mehetett volna bele, de sebaj.

Start with a whisper, end with a scream!

(#39312) I02S3F válasza Agony (#39311) üzenetére


I02S3F
őstag

:) tévedtem. Valaki futott Vecsés körül. Vele tévesztettelek össze. Oxox volt az!

[ Szerkesztve ]

(#39313) parandroid válasza dabgergo (#39308) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

GT2000-nél könnyebb, direktebb, közvetlenebb, kevésbé puha, kevésbé csillapított, de azért nem az a fapados, fullneutrális cipő. Arra figyelj viszont, hogy elég szűk, ha széles a lábfejed, akkor inkább próbáld fel előtte. Szerencsére ebből biztos minden boltban találsz, amilyen népszerű.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39314) dabgergo válasza parandroid (#39313) üzenetére


dabgergo
őstag

Szuper, ilyesmire vágyom pont, ez rakortánra is tökéletes lesz.
Akkor már csak vmi jó árat kéne kifogni, 43as méretben.

(#39315) ígyvanferi válasza dabgergo (#39314) üzenetére


ígyvanferi
addikt

18K-nál nem nagyon lesz olcsóbb sose.

(#39316) dabgergo válasza ígyvanferi (#39315) üzenetére


dabgergo
őstag

Nekem a 18k tökéletes, de oda vmi klubkártya kell, ami nekem nincs, nem? Vagy hol 18k a földi halandóknak? :)

Szerk: pontosabban a playmax-hoz kell kártya, ami 5k ha jól látom, és ott 25k a cipő. A 25 is oké lenne még éppen, csak ne kelljen hozzá kártya.

[ Szerkesztve ]

(#39317) norby_42 válasza dabgergo (#39316) üzenetére


norby_42
aktív tag

Én itt vettem, megjött rendben. Mondjuk elég mérethiányos.

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#39318) parandroid válasza dabgergo (#39316) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német intersportban épp akciós, nem tudom, MO-n ugyanazok az akciók vannak-e ilyenkor. MOndjuk az a 90 eur annyira nem best buy, de nem is vészes. Amúgy érdemes a nike.com-ot is megnézni, szerintem él még a JULY20 kuponkód is, ami ad 20%-ot az akciós cuccokból is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39319) oxox válasza I02S3F (#39310) üzenetére


oxox
addikt

jelen :B
szombaton kummantottam az idő miatt...tegnap erre mégjobban ránkszakadt az ég...konkrétan fehér lett a kert a jégtől, de úgy voltam vele nem érdekel akkor is elmegyek utána.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39320) oxox válasza oxox (#39319) üzenetére


oxox
addikt

vagy lejárt az idő, vagy a két eszköz miatt zárta.

szóval jól esett, mert kellemes hőfok volt...egyetlen ami zavart, hogy volt ahol ködbe kellett futni :D , nyomta fel a vizpárát a jeget kapott aszfalt,

I02S3F máskor integess! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39321) adalbert1


adalbert1
veterán

Amazonon prime day alkalmából a Polar M430 és a Garmin Forerunner 235 is le van árazva (110 és 140 euro, igaz ez még némát ÁFÁ-val számolva, magyarral drágább lesz mind a kettő) - melyik érné meg jobban?
Esetleg hasonló árú alternatíva?
Nézegetek teszteket, de hatalmas különbséget nem találtam, ahogy itt és más fórumokon olvastam, nem én vagyok az első, aki ez a két modell között nem tudott dönteni :)
A Forerunner 235 talán egy fokkal jobban tetszik, így most annak az irányába hajlok.

(#39322) danielsz válasza dabgergo (#39316) üzenetére


danielsz
tag

Én Playmaxban vettem, a pécsiben. Bolti vásárlásnál már nem kell Playmax kártya, alapból 25 volt. Ha van a közeledben Playmax, érdemes lehet benézni. Amúgy aqua.hu-n csak 18 ezer, pirosban, pont itt a fórumon linkelték.

(#39323) dabgergo válasza danielsz (#39322) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi! Bp-i Playmax-ba akkor lehet elnézek, bár nincs túl közel.

Nike.com-on érdekes mód egyáltalán nincsenek Pega 35-ök :(

adalbert1: mindkét óra elég jól használható, Garmin sokkal több funkciót tud, Polat kicsit egyszerűbb, letisztultabb.

[ Szerkesztve ]

(#39324) adalbert1 válasza dabgergo (#39323) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, egyelőre gondolkozok még, hogy kihasználnám-e, amivel többet tud a 235 az M430-nál, viszont a külseje sokkal jobban tetszik a Garminnak. Most nézem, hogy 180 euroért van 735XT is, az is elég jó árnak tűnik (persze ha a 110 euros M430-hoz hasonlítom, akkor kérdés, hogy megér-e majd 64%-kal drágább árat, főleg, hogy kb. a legamatőrebb szinten vagyok -de maga a 70 euro plusz meg mondjuk beleférne simán, csak miért költsek többet, ha nem használom ki-)

(#39325) tomcica válasza adalbert1 (#39324) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha nem triatlonozol akkor felseleg a 735XT (a sok futo dinamika adat meg lofuttyot se er,ha nincs aki ertemezi rendesen) en vennem a 235-ot (nekem is az van) a 70 euroert meg egy tartalek cipot az mindig kell

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39326) dabgergo válasza adalbert1 (#39324) üzenetére


dabgergo
őstag

Amit érdemes mérlegelni h hordanád-e hétköznap, sportoláson kívül is, ill. h milyen akkuidőre van szükséged. Alapfunkciókat mindegyik elég szépen hozza. M430 főleg használtan továbbra is az egyik legjobb vétel ha csak futásra és biciklizésre kell, egyszerre max 4-5 órára. GPS-e és a optikai pulzusmérése is az egyik legpontosabb, főleg ebben az árkategóriában. 235 is hasonló egyébként. Alapdolgokra mindkettő tökéletes.

(#39327) tomcica válasza oxox (#39319) üzenetére


tomcica
Topikgazda

joember maga hova tapossa ennyire ?! ;] :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39328) oxox válasza tomcica (#39327) üzenetére


oxox
addikt

:R beszivatott amúgy...350m körül ránéztem az órára 1:40 körül jártam...futás közben nehezen megy a fejszámolás...350 az kb egyharmad, 1:40x3...mennyi is..uhh 5perc körül .., ezért gondoltam odalépek 4:20 lett első kilóméteren, ami nekem erős kezdés, mert egyrészt emelkedik jó része, másrészt kummantós bemelegitéseim miatt kell egy-két kilóméter mire megvan a hatásfoka a gépezetnek.

de nagyon vicces, hogy egy ph!ajtás kiszúrt a vonatból :P

kérdésedre a választ: Kell a statisztika :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39329) I02S3F válasza oxox (#39328) üzenetére


I02S3F
őstag

"de nagyon vicces, hogy egy ph!ajtás kiszúrt a vonatból " - Nagy véletlen igen :).

Nos nekem a bemelegítés rendben van. Mindent végig mozgatok.

A nyújtásokra kerül ritkán sor.

(#39330) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A viszonylag új és az egészen új eszközöm.
Nagyon király cipő ez a Vomero. Egy 12 km-es futás alapján nem akarok elhamarkodottan írni róla, de könnyen lehet, hogy ez lesz az eddigi legjobb, amiben futottam. Azért résztávozáshoz marad a Saucony, de most úgyis alapoznom kell, km-t gyűjteni meg tökéletes.
Bónusz kérdés: mi lehet az orrán az a kis ovális betét? Még nem jöttem rá egyébként. :D

(#39331) mbeno válasza ígyvanferi (#39330) üzenetére


mbeno
csendes tag

Ott ér hozzá a nagylábujjad körme a cipőhöz. Nekem az összes futócipőm ott szokott kilyukadni, szóval egész jó ötlet ha megerősítették ;)

[ Szerkesztve ]

(#39332) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Huszonhárom év után megdőlt a női egy mérföldes futás világcsúcsa link

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#39333) tomcica válasza ígyvanferi (#39330) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ott fogja elhagyni a gyengeseg a testedet :P
Jol is nez ki a cipo,nalam is listan van csak talaljak 40-es meretet learazva.Reggeli lazakra es a hosszabb lazakra hasznalnam.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39334) emvy


emvy
nagyúr

Altra Escalante Racer: nagyon kemény ez a cipő, most értettem meg, hogy milyen az, amire tomcica az mondja, hogy meg kell rá érni.. még a Nike Zoom Streak-nél is jóval közvetlenebb. Annyira, hogy egyelőre hosszabb távokra nem is fogom felvenni.

while (!sleep) sheep++;

(#39335) tomcica válasza inf3rno (#39332) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ebbol a csajbol a Nike maratonost fog faragni a karrierjenek tulso felere.Jol leszedtek a sulyat (nem tudom Salazarnal van-e az oregoni reszlegben,de nem csodalkoznek).
Nike csinalt uj palyacipot direkt erre.
Szo,mi szo naaagyon durva ez igy,foleg h a veget egyedul futotta.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39336) tomcica válasza emvy (#39334) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O en a streak-el mar megbaratkoztam (UB fele,UTT negyede,6oras futasban 2ora + az 5-7k versenyek az iden).Most bontottam fel az ujat,mivel a 6-os megszunt igy a Spuriban mar az uj van 35ezer ft,ha beeseik 30-ra veszek is,vagy B terv Adidas Adios.
Viszont az anorexias occse a Streak LT4 a durvab minimal cipello,na azzal meg en is baratkozom (nehany 3k felmero van csak benne).Annal ugy erzem puhabb lenne,ha a dobozzaban futnak :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39337) emvy válasza tomcica (#39336) üzenetére


emvy
nagyúr

A Streak nekem nem lenne durva, a Mizuno is olyan volt, de sajnos vékony. Az Altra fasza, csak egyelőre maradok a sima Escalante 1.5-nél a hétköznapi futásokra.

Konrkétan az van, hogy ezt is az ágyból írom, mert nem merek felkelni, szerintem nem fogok tudni járni a tegnapi után (pedig semmi extra nem volt, csak kicsit betegen nyomtam egy 4:54-es 20k-t).

while (!sleep) sheep++;

(#39338) tomcica válasza emvy (#39337) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A heten mindenki full kretenbe tolja?! :D mondjuk en is elkezdtem a 200-as heteket,oszig ez a program,heti ket erossel benne.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39339) norby_42 válasza ígyvanferi (#39330) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ezt a Vomero-t megjegyzem
Akkor ez nyugodtabb, mint a Pega?

Eat pasta, run fasta

(#39340) Corpuscle válasza tomcica (#39338) üzenetére


Corpuscle
őstag

Reggel vittem a lányom a bölcsibe, a cipőre meg rutinból toltam a dupla csomót. Oh wait! Ez most nem az a tevékenység lesz, majd délután. :DD
Ez a kis visszahűlés kimondottan tetszik az utóbbi hetekben, olyan őszi hangulatban telnek a futások.

(#39341) oxox válasza tomcica (#39338) üzenetére


oxox
addikt

tegnap este mintha a fogamat huzták volna...valamikor este 11-kor szántam el magam a futásra.
első kilóméter 4:44 (nahh ez már a megszokott zsirozzuk be a gépet első kilóméteres időm volt).

Gondoltam akkor most ezt ezen az időn végigsziesztázom, amúgy is fáj a jobb vádli alatt a lábszáram....nem ment. jött egy kis lejtő, pihenés képpen ott elkezdtem figyelni a kézmozgásra is, hogy emeljem a térdem, hogy többet legyek levegőben, stb...4:14...innen meg már végig vitt a lendület (ennyit a pihentető futásról). 7km 4:18-as átlaggal lett (ez az új agylövésem, 7km az új távom, max ha kardiózok közben, és két részre osztom akkor csinálok belőle 5+3km-t aznapra).

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39342) tomcica válasza oxox (#39341) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hallod Agony-nak is mondtam,az edzest polarizalni kell,ergo laza napok eeextra laza,eros napok erosek.Kozepesen naponta menni csak ideig-oraig lehet.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39343) oxox válasza tomcica (#39342) üzenetére


oxox
addikt

egyszer azt olvastam, hogy Hosszú Katinka azért sikeres, mert edzésen is (téged idézve :DDD ...ezt nem Ő mondta ) "full kreténbe" tólja, ezért a verseny neki mintha csak edzésen lenne.

persze aztán lehet a fele sem igaz, meghát makó és jeruzsálem én is Katinka :)

lényeg, hogy nekem nem megy a 4:30-4:40 feletti idő direktbe...sokszor úgy vagyok vele, hogy uhh ez lassú lesz oda kell lépni, a végén meg úgy vagyok: odalépek, hogy hamarabb vége legyen már

lehet inkább Forest Gump vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39344) tomcica válasza oxox (#39343) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha' de varjaaa,nem minden edzeset tolja full kretenbe,hanem az eros napokat tapossa meg szinte versenyszintre!
Az felenk is ugy van.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39345) Agony válasza oxox (#39341) üzenetére


Agony
aktív tag

Azt akkor szépen felkaptad, hogy pihentető legyen. ;]

Mondjuk én dettó ugyanezt csináltam az elmúlt években, hogy kedv alapján futottam és így sikerült feljönni stabilan erre a 4:00 környéki tempóra. Ott viszont teljesen megrekedt a buli és már kb. 1 éve stagnál és mivel fixen a napi 10-12K-t toltam 4:00-4:10 között heti hatszor, nem is igazán sikerült magam kipihenni se.

Amióta Tom iránymutatása alapján megyek az elmúlt ~10 hétben többet fejlődtem mint előtte két év alatt, pedig itt már azért érzem, hogy minden másodperc lefaragásáért bőségesen meg kell izzadni. Nekem is nagyon nehezemre esik az "extra laza" nap, azt meg külön szenvedésként élem meg, amikor egy nap csak mondjuk 5K-t mehetek el tötyögni. Most hétvégén is jobban élveztem a 27K intervallt szombaton, mint vasárnap 20K-t tötyögni 5:00-n.

Az meg külön öröm, hogy az eredmény már ilyen rövid idő alatt is mutatkozik, mert a szombati 27K-ban a 21K-s intervall részt 4:06 lett, ami másodpercre pontosan annyi mint amit április közepén még versenyen futottam, most meg edzésként és nem is voltam utána úgy szétcsapva mint egy verseny után, ha még a levezető 3K is 4:20-on ment.

Szóval eddig én is így voltam vele, hogy nyomni kell, aztán majd fejlődik, de "sajnos" itt is beigazolódott, hogy hosszú távon a türelmes munka többet ér. :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#39346) ígyvanferi válasza mbeno (#39331) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagy úgy. :) Nálam mondjuk ilyen probléma még nem volt, valszeg mert eléggé befelé (jobban mondva kifelé, a lábfej belseje felé) állnak a nagylábujjaim. Azt hiszem nem ez a kalapácsujj, de nem egészen okés ez sem. Viszont ez az előnye, hogy nem nyomódik neki a cipő elejéhez, oldalához, ha a méret stimmel.

(#39333) tomcica: remélem tényleg elhagyja. :D Most kezd újra beindulni a rendszeres futás, ez a költözés-munkahelyváltás-párkapcsolatban változás kicsit rányomta a bélyegét erre. De őszre visszahozom a tavalyi formát, ez most a cél. Nem tűnik lehetetlennek.

(#39339) norby_42: igen, nyugodtabb. Gondolom ugyanarra gondolunk. Szóval picit felhősebb érzés, egy-két milliméterrel azt hiszem magasabb is az építése, igaz a drop ugyanakkora. De ez a zoom air unit kombinálva a react habbal, akármit is jelentsenek, kényelmes érzet futás közben. Ettől függetlenül valahogy még sincs olyan érzésem benne, mintha egy darab tégla lenne a lábamon. Hosszabb tempós futásokhoz is jónak tűnik, de ezt még azért tesztelnem kell. 45-ös méretben 320 g egyébként. A Pegamra csak 286 g-ot mértem, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#39347) norby_42 válasza ígyvanferi (#39346) üzenetére


norby_42
aktív tag

No, majd gondolok rá, ha jó áron jön, de ez a 30+as ár nem ébresztett vásárlási ingert

Eat pasta, run fasta

(#39348) ígyvanferi válasza norby_42 (#39347) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nike shopból 78,3 euro, kb. 25 ezer Ft.

(#39349) inf3rno válasza tomcica (#39335) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azért kemény így kiszámolni, 2:36min/km-el futotta az egész mérföldet, tényleg sprintelt. Ilyen középtávból talán egyszerűbb elmenni maraton felé, mint rövidebbekből. Teljesen reális, hogy azt csinálnak belőle később.

Buliban hasznos! =]

(#39350) I02S3F válasza Agony (#39345) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi a tapasztalatod megosztását! Ez nekem is segít!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.