Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) tomcica válasza dabgergo (#39100) üzenetére


tomcica
Topikgazda

tedd hozza,hogy ugy futja 2:52-vel hogy kozben nincs is oraja ;] :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39102) borix válasza tomcica (#39101) üzenetére


borix
őstag

Őrá értetted?

(#39103) parandroid válasza borix (#39102) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ő azt veszi fel, amit a szponzor ráad. Egy szál ágyékkötőben, mezítláb is kb ugyanezt a tempót tudja, nincs szüksége ehhez órára (sem).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39104) borix válasza parandroid (#39103) üzenetére


borix
őstag

Nem csak neki.
Vannak pl edzők tapasztaltabb futóknak azt javasolják, hogy a pulzusmérő órát már ne használják csak utólagos elemzéshez.
Ezért is szoktam mondani hiába fut valaki pl 3:30 maratont óra nélkül simán elfutná vagy alul teljesítene.
Erre a válaszuk az óra azért van, neki ez kell az idő a lényeg.
Az idő a lényeg?
Évek óta fut és nem tud tempót tartani mankó nélkül?
Az idő a lényeg???

(#39105) inf3rno válasza borix (#39104) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mé', nem az??? :DD Amúgy a pulzus sokkal jobban érezhető, mint a sebesség szerintem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#39106) borix válasza inf3rno (#39105) üzenetére


borix
őstag

Akik úgy állnak hozzá, hogy az idő a lényeg és csak arra vannak rágerjedve mikor elérik a határaikat, hogy már nem dob annyit a teljesítményen a befektetett munka sokan visszavesznek majd abba is hagyják. 3-5 év 60-70%
Ez lenne a követendő?

(#39107) inf3rno válasza borix (#39106) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Dehogyis, a doppingolás megoldást nyújt erre is. :D

Buliban hasznos! =]

(#39108) borix válasza inf3rno (#39107) üzenetére


borix
őstag

Persze a lájkokért, PB plecsnikért simán vállalható. ;]

(#39109) tomcica válasza borix (#39102) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen ra is,ora nelkul ugyanugy futna :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39110) tomcica


tomcica
Topikgazda

Feltoltam ezt a hetet 200km fole picivel,holnap egy utolso hosszu eros 30km (9perc 3:35 3perc 4:10 koruli valtogato vegig,azzal h most nem futhatom el).
Jovo het meg szerdaig szokasos napi adag,utana rapihenek a versenyre.
Nem tudom mennyire lesz meleg,mert mar 28fok es 32 kozott is erzi az ember a kulonbseget.Mindenesetre en melegre szamitok,aztan amit dob a gep.
UTT 111km Agony kollega innen a forumrol besegit,mert egyik UB-s tagunk,aki tervezett futni,leserult (regi focis terd jott elo ujra).
Viktor klubtarsam viszont elete formajaban van,tegnap ment 10-12 fokozos tempo felmerot,meg nem irt de gyanitom 4perc alatti volt vegig.Aug vegen szuletik az elso gyereke,gondolom tisztaban van vele,h most 1-2evig nem az edzes lesz a fokuszban,igy hat beleteszi meg magat ;) gyihhaj

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39111) Vertigo18 válasza tomcica (#39109) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem nagy dolog, egy csomó embert ismerek, aki ugyanúgy futna óra nélkül is, mint órával a kezén...

Vagyis kicsit javítok a mondatomon: csomó embert ismerek, aki akkor sem futna, ha ilyesmi óra lenne a kezén, meg így, ilyen óra nélkül sem fut... Akkor tulajdonképpen a teljesítménye így is úgy is ugyanaz... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#39112) Never79 válasza tomcica (#39110) üzenetére


Never79
tag

Hát ha olyan lesz mint tavalya, akkor nagyon. Készüljetek a legdúrvábbra, és ha mégsem lesz meleg, max. jobban megy. Nincs semmi árnyék az egész verseny alatt, a beton veri vissza a meleget. Jöhet eső is (tavalyelőtt 3x volt, rövid 10-20 perces "ömlikazeső" típusú). Nem tudom, hogy osztjátok fel a szakaszokat, de arra azért figyeljetek, az autók jóval többet mennek, mint a futók egy-egy váltópont között, s van egy híd, ahol csak szakaszosan engedik el az autókat. A parkolás se annyira egyszerű, mint ub-n (persze ha ezeket tudod, akkor nem szóltam :).

(#39113) tomcica válasza Never79 (#39112) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Koszi,minden tanacs jol jon.Foleg a koritessel (kocsik stb.)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39114) Agony válasza Never79 (#39112) üzenetére


Agony
aktív tag

Végig néztem a pályát Google Maps-en, mert valaki körbefotózta GoPRO-val és hát... egy full sík aszfalt csík a tópart mentén két oldalán 10-10 méterre se fa, se bokor... lényegében egy töltés. :P

Start with a whisper, end with a scream!

(#39115) tomcica válasza Agony (#39114) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mintha otthon futnek :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39116) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Közben olvasgattam, azt találtam, hogy elég jól megjósolható, hogy ki ütközik bele a falba maratonnál. [link] A dolog függ többek között az intenzitástól is, minél magasabb, annál hamarabb kimerülnek a glikogén raktárak. Nyilván még függ a raktárak méretétől is. Egyelőre csak belenéztem, még nem olvastam végig.

Buliban hasznos! =]

(#39117) bencze válasza inf3rno (#39116) üzenetére


bencze
senior tag

Ez így szép és jó papíron, én az 5. maratonomon estem szét de nem volt mobil labor ott helyben, hogy kiderüljön pontosan miért.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#39118) inf3rno válasza bencze (#39117) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Már csak meg kell látni a piaci rést. :D

Buliban hasznos! =]

(#39119) oxox válasza tomcica (#39110) üzenetére


oxox
addikt

hát erre két dolgot tudok mondani....heti 200+ -al én is 55kg lennék kb...csak következő héten valószinü a mentő, vagy a halottas kocsi vinne el :R :R ;)
gondolkoztam, hogy elbüszkélkedek vele, hogy az elmúlt hét nap én is 50km felé mentem (volt már ilyen de jó időkkel stabilan, ill. hogy 2,8km kell a havi 160-as célhoz ma...de inkább nem büszkélkedek ) :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#39120) parandroid válasza oxox (#39119) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig lesz aki jobb nálad, vagy csak egyszerűen többet fut, vagy gyorsabban. Ez nem von le semmit abból, amit te elértél.

Én ma Ironmant néztem, itt volt nálunk, a faluban az európa bajnoki futam. Reggel elmentünk egy gyors körre, a biciklis élbollyal már összefutottunk. Aztán inkább tévén néztük a többit. Patrick Langének (tavalyi világbajnok) ez a verseny megint nem jött össze, féltávon defekt, futásnál meg gyomorproblémák, de azért majd’ egy óra hátránnyal bejött 11-ediknek. Jan Frodeno a tavalyi után ezt is behúzta (7:56-tal, ami ebben a mai 38 fokban nagyon brutális idő). A bicajról együtt szálltak le Sebastian Kienlével, utóbbinak rögtön ki is operáltak a sarkából egy üvegszilánkot, ami az úszás óta benne volt (185 km-t letekert vele). Futásnál 10 km körül ezzel együtt is utolérte Frodenot, de nem tudta tartani az első helyet. 4 percet kapott a végére, 8:00:01-gyel ért be. A harmadik már tőle is 17 percet kapott. Ennél nagyobb dráma már csak a nőknél lett, Sarah True 1,5 km-rel a vége előtt, 6 perces előnnyel omlott össze, 500m-t még botorkált-szédelgett, mire elkapták összecsuklás közben, pont egy frissítőpont kellős közepén. Négyen cipelték be az orvosi sátorba, mikor magához tért, négykézláb, zokogva próbált meglépni, és folytatni, de nem engedték neki. Szívszorító jelenet volt.

Mindeközben Walmsley 14:09 órával behúzta idén a Western States 100 mérföldet. Kicsit jobb idő volt arrafelé, a laza 27 fok biztos sokat segített a tavalyi 40 után, hogy 20 percet még farigcsáljon a saját pályacsúcsán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39121) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Ma megvolt nekem is a heti futás, megfogadtam ha nem fáj extrán a lábam, akkor mostantól heti 1 futás lesz, mert annyi minimum kell!
11.3 km volt a terv, 1 órán belül szerettem volna teljesíteni, azért voltak kis emelkedőcskék, de sikerült a dolog!
Brutál meleg volt így este is, el is fogyott a 7dl frissítésem. Az első 5K mosolygós örömfutás volt, a második már szenvedős, csak érjünk már haza kategória.. Hiába.. az eddigi ezévi 23km futásom nagyon meglátszik, kb. olyan érzés, mintha egy nagyobb gravitációjú bolygóra kerültem volna! :) A pulzusom végig emelkedett, ami igazából nem zavart, a keringésem rendben van, az izomzatom annál kevésbé..
Gondolom emiatt volt magasabb a pulzusom is, ehhez a tempóhoz régen jó 10-15 ütéssel kisebb tartozott, meleg ide-vagy oda..

A plusz motivációt az adta, hogy egymás ellen indítottam a V800-at és a Vatage V-t.
Vantage a szokásos bal kezemen, megfosztva minden szenzorától, csak magában!
A V800 a jobb kézen, párosítva Polar H7-el meg a Strydel. Leginkább a pulzusmérésre és a GPS pontosságra voltam kíváncsi!

Van itt egy kis falusi 200m-es futópálya is, ott is tettem 2 kört, stresszelve a GPS-eket...
Igazából nagyon kellemesen csalódtam, mert a V800 és a Vatnage a futás közben a km jelzésenként jó 7km- ig együtt rezzent! Utána is csak 10-20m volt a különbség! Király! :DD
Azt kell mondjam ezek alapján semmivel nem rosszabb a Vantage GPS-e, legalábbis egyelőre úgy látszik!

A kézi optikai pulzusmérés is szépen teljesített 8 km-ig, akkor valami történt és csak a legvégén állt vissza a pulzus. Kár, mert ha végig bírja , majdnem azt írnám, hogy csak résztávozáshoz van értelme az övnek, de így egyelőre csak annyit mondhatok, ha jó szorosan van a kezeden, nem tragédia ha véletlen nem tudod feltenni az övet.

Majd csinálok még teszteket, mert bosszant a dolog és remélem, hogy csak egyedi eset volt..

Egyébként tudtok olyan oldalt, ahol a két óra adatait egyszerre össze lehet vetni, értem ez alatt, hogy más színnel jelöli be a két óra által rögzített adatokat egy térképen a feltöltött TCX fájlokból??
Van ilyen??

(#39122) norby_42


norby_42
aktív tag

Én terepfutni voltam szombaton: Bükkinyúlsz, Nyúlon túl táv. Órám szerint 26,6 km, 800m szint. Tavaly egy hasonló 4 óra volt (bár akkor kísérőnek mentem), most 3:20.
A szervezők figyelmessége, hogy félmaraton távhoz rakták azt a 1,5 km-t, amin mentünk 250 szintet hirtelen...

Jó volt, na.

Eat pasta, run fasta

(#39123) inf3rno válasza Danika256 (#39121) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha szenvedős a 10k, akkor lehet neked is 5k-val kéne kezdened. Bár tényleg kevés, de én pl egyáltalán nem éreztem az 5k laza után másnap, hogy futottam. A 10k-t valószínű megérezném, az utóbbi időben mindig volt valami fájdalom, zsibbadás, stb a 7k átlépése után, másnap meg ín feszülés, recsegés, stb.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#39124) Never79 válasza tomcica (#39113) üzenetére


Never79
tag

1 dolog még. Ha szoktátok jegelni magatokat, inkább vigyetek szerintem. Tavaly keveset vittek a szervezők. A csapatok nem is kaptak. Nem tudom idén hogyan tervezik ezt.

(#39125) Never79 válasza norby_42 (#39122) üzenetére


Never79
tag

Az szép szintemelkedés. Gratula!

(#39126) tomcica válasza oxox (#39119) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Rendben van a tied is,edzes az edzes.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39127) tomcica válasza Never79 (#39124) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meglatjuk,mert innen delvidekrol csak nem vihetunk jeget :) ha ott helyben valahogy tudunk szerezni akkor egy hutoladat beteszunk abba majd belerakjuk.Meg dinnyet akarok venni,az aranyat er melegben.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39128) tomcica válasza norby_42 (#39122) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jol hangzik,bravo

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39129) titetoyz


titetoyz
tag

Megvolt a várva várt egyik főverseny.. idei évet az akadályfutásnak is szenteltem, szóval Age Groupban próbálkoztam Eplényben a Spartan trifekta hétvégén (2nap, 3 táv, 7km 400 szint, 15km 1000 szint, 23km 1300 szint + az akadályok 30-35-40)

A közép és hosszútávot futottam versenynek, rövidtávon barátnőmet kísértem.

Középtávon erős kezdés, zsákcipelés fel a hegyre, aztán mégegy emelkedő, akadályok, emelkedő, akadályok, emelkedő.. Eplény erről híres..

20 ország versenyzői voltak itt, elég erős volt a mezőny, bár sokan voltak a most megrendezett EB-n is a Dolomitokban..

Szépen kitudtam futni az emelkedőket, akadályokon lett rontás, de a tempómmal igyekezve betudtam hozni a hátrányom, így életemben először erre a dobogóra is felállhattam, ami titkolt vágyam volt idénre, bár úgy éreztem nem lesz meg max 1-2év múlva...

[link]

Másnap a BEASTen 23km 1300 szint 40akadályon is ugyanez volt, zsákcipelés hegyre,emlekedő,akadály,emelkedő,akadály...

Itt mégtöbb volt a hiba, lábaim szétégve, 6óra alvással rajt 09:30-kor, a legmelegebbe persze..

Itt 2.helyen mentem az utolsó 2-3kmig, ahol bejött még 2 hiba, ezzel vesztettem el a második helyet, de így is dobogó újra!! :)

[link]

hatalmas az öröm, most pár nap pihi aztán jöhet az edzés az ULTRA-ra, 55km 3500szint 60akadály....

(#39130) emvy válasza titetoyz (#39129) üzenetére


emvy
nagyúr

Fu, gratula!

while (!sleep) sheep++;

(#39131) tomcica válasza titetoyz (#39129) üzenetére


tomcica
Topikgazda

massziv gratula :)
Heti max elviselheto alapozos km-t javaslok az ultrara (benne a szokasos 1-2 nap 8-10x fokozos gyorsito koztuk seta v 2-300m kocogas,meg egyik laza napon 10x rovid emelkedo sprint 90% sok pihenovel.
Ez melle ket eros nap,az egyik a hosszu futasod legyen benne a vegen faradt labra utolso 10km fokozo kozepes tempoig.
A masik eros napon lehet koredzest csinalnod 10x 3-4 gyakorlat,koztuk 200-400m kocogas,400m gyors (3-5k tempo,NEM sprint) meg egy burpee,egy box jump meg valami ami tudod h kelleni fog.
Ezen a napon egy 4-6km gumihuzast is tennek be felet a koredzes elott,felet utana.A gumi es koredzes kozott ihatsz es kocoghatsz 400-800m.
Ja erre a napra meget egy 3-5gr kreatin edzes elott.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39132) norby_42 válasza tomcica (#39128) üzenetére


norby_42
aktív tag

Köszi.

Vasárnap voltunk Tiszafüreden fürdeni, vibrált ám a levegő a gát felett...

Eat pasta, run fasta

(#39133) norby_42 válasza titetoyz (#39129) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ez igen, gratulálok!

(Milyen kicsi lett hirtelen az én futásom :)

Eat pasta, run fasta

(#39134) Never79 válasza tomcica (#39127) üzenetére


Never79
tag

Tiszafüreden van benzinkút, ott vettünk tavaly.

(#39135) tomcica válasza Never79 (#39134) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Koszi

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39136) titetoyz válasza tomcica (#39131) üzenetére


titetoyz
tag

köszönöm szépen mindenkinek, van most boldogság :)

tom: kreatin csak aznap menjen edzés előtt?

(#39137) tomcica válasza titetoyz (#39136) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,meg ha masik nap meg van olyan amiben csinalsz zsakcipelest,emelekdot,sprinteket,ugralas,fekvi stb. nem tudom mennyi ilyen napod van.
A negyedik kor a koredzesnel lehet zsakcipeles v farmer walk.
Ja,es ugye 10 ilyen kor,minden korben csinald mashogy a sorrendet (400,zsak,burpee,box...zsak,box,400,burpee... stb).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39138) tomcica


tomcica
Topikgazda

Ha vasarnap csinalod a hosszudat fokozosra a vegevel,akkor hetfon extra laza dupla edzes pl. 10+10km lassu legyen,az segit a tavot kitolni.Tehat a hosszud utan ne tarts piheno napot.A szerda/csut koredzes+gumi utan lehet,az mast celoz.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39139) Agony válasza titetoyz (#39129) üzenetére


Agony
aktív tag

Gratula, komoly menetek lehettek! :C

Start with a whisper, end with a scream!

(#39140) titetoyz válasza tomcica (#39137) üzenetére


titetoyz
tag

király, köszönöm szépen :)

Agony: köszönöm, kemény volt a végén főleg. 18km kb 700szint után jött zsákfelhúzás, vödörcipelés tele kaviccsal a hegyre, majd masszív 1km mászás 200m szinttel, utána még 1 szopatós akadály, majd cél... Úgy estem be a célba, hogy szét voltam száradva úgy, hogy kb 3l ment le a verseny alatt, éhes voltam, pedig ment a gél óránként, sütött a nap, 35fok, pulzus az egekben, de minden mp szenvedést megért mikor megláttam, hogy dobogó :D

nagy álom volt, nem gondoltam volna tényleg, hogy sikerül.

(#39141) norby_42 válasza titetoyz (#39140) üzenetére


norby_42
aktív tag

Mennyi idő volt?

Eat pasta, run fasta

(#39142) Agony válasza titetoyz (#39140) üzenetére


Agony
aktív tag

Én egyszer csináltam végig charitytől-beasting 2016-ban 4 versenyt, ami élménynek jó volt, de nem hiszem, hogy valaha is újra elkezdenék érdeklődni a Spartan iránt. Normál futamon indultam és nyilván a határba nem voltam egy dobogós eredményhez, de maga az élmény jó volt. Talán csak az vont le belőle, hogy a szervezés (legalábbis ezen a 4 futamon Visegrád, Tokaj, Reviste, Veszprém) kritikán aluli volt. Amikor pl. megmásztuk a "hegyet" jól átázott homokzsákokkal és visszaértünk lerakni őket, akkor láttuk, hogy már elengedik az akadályt a népnek, mert nincs elég zsák... Vagy amikor egy kb. 100 méter hosszú 1 méter magas csatornában kellett végig kúszni a törmelékben, látjuk hogy akiket rég lehagytunk előttünk futnak és kérdeztük mi a helyzet? Aztán mondják, hogy nagy volt a torlódás az akadálynál (alagút), ezért ki lehet hagyni. :D
De a legjobb a sprint volt, ahol még gondoltam próbálom versenyként felfogni, aztán az első akadályra 20 percet kellett várni, így amit futottam, azt akár sétálhattam volna.

Szerintem ez a Spartan egy marha jó marketinggel felhúzott pénzgyár lett. Több ezer induló, igencsak borsos nevezési díj, amiért cserébe kapsz egy banánt és (ha szerencséd van) vizet, amúgy meg önkéntesekkel lezavarják az egészet cserébe egy ingyen indulásért. :U

Ennek már egyedül olyan szinten látom értelmét ahogy te is csináltad vagy elitbe, ahol biztosítják, hogy nem tart fel senki és tudod hozni a teljesítményed.

Start with a whisper, end with a scream!

(#39143) dabgergo válasza Danika256 (#39121) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi a GPS meg oHR tesztet, ezek engem is érdekelnek :)
Ezzel össze tudod hasonlítani a különböző méréseket: https://www.dcrainmaker.com/analyzer

(#39144) titetoyz válasza Agony (#39142) üzenetére


titetoyz
tag

hát igen, open-ben én is megtapasztaltam ezt, sőt, tavaly Miskolcon volt egy jó 40perces torlódás.. Tényleg vannak hiányosságok, meg olyan dolgok amiken nem lehet elmenni szem előtt, nevezés is eszméletlen drága..

Most Eplényben Age Groupban 0 akadás, frissítőpontokon segítőkész emberek, szóval most jó élményekkel távozom, AG meg Elit azért sokkal másabb mint az Open, opennek tényleg csak az az értelme ha ismerkedsz még vele, vagy funolsz, de versenyezni csakis ez a kettő..

Idén még lesz az Ultra Spartanból meg ugye most van 2 nevezésem ingyen a dobogóért, abból szerintem Lipno trifi hétvége lehet ha lesz rá szabi, aztán jövőre valószínű el is lesz engedve az egész. Ha minden versenyen hoznám a dobogókat, vagy legalább a 75%-án, akkor az ingyen nevezésekből ellehetne tölteni a szezont, de úgy, hogy 1 nevezés 18-25 ezer, az úgy húzós :D

Viszont a másik része az, hogy a magyar OCR versenyek nem hozzák ezt a szintet, + ebben elég nagy kihívás is van.. Jövőre marad a terepfutás, abból is a terepfutas.hu rendezvények, azokban még sose csalódtam, 8.000 egy nevezés, de abban főtt étel (3féle, vega,vegán,húsos), frissítőn svédasztal, szóval az tényleg ár/érték arányban verhetetlen. Mondjuk az UTH 16ezerért... bár abban meg Salomon póló, az egy 10-es, érem,kaja, meg ugye a hangulat.. az megért ennyit! :D

(#39145) Agony válasza titetoyz (#39144) üzenetére


Agony
aktív tag

Terepfutással én is gondolkoztam ismerkedni, ha más nem biztos rengeteget javítana az utcai teljesítményen. Kár hogy itt az Alföld közepén elég korlátozottak a lehetőség, nem az a kimondott szintes vidék. ;]

Start with a whisper, end with a scream!

(#39146) titetoyz válasza Agony (#39145) üzenetére


titetoyz
tag

itt sincsenek nagy hegyek, de a közelben azért akad, viszont aszfalton én pl a monotonitást nem bírom, így a szint nélküli erdőben is szeretek futni :D

arra gondoltam elmegyek egy laza tekerésre, szét van égve a vádlim/combom, hátha segít rajta. Futni nem tudnék, mert azonnal begörcsölne a vádlim...

(#39147) titetoyz válasza tomcica (#39110) üzenetére


titetoyz
tag

nincsen Stravád? most néztem a hetet a PH Clubban de nem láttam 200+os hetet :D

(#39148) tomcica válasza titetoyz (#39147) üzenetére


tomcica
Topikgazda

o en old school vagyok,papiron vezetem ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#39149) Alg


Alg
veterán

Az Adidas outlet a Borároson elesett.

Tele van mackóalsóval meg kapucnis pamutpulcsival - futós cucc egyre kevesebb, már külön rész sincs nekik, pár random technikai póló, alap széldzseki és kb ennyi. Cipőből is alig maradt pár fajta (pureboost meg ultraboost ami említésre méltó).

Aláöltöző, futónadrágok, pulcsi, rendes dzseki, terepcipő, túrás cuccok vagy egyáltalán bármilyen Terrex vagy Supernova termék - semmi :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#39150) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Olcsó pulzusmérő órákból van valami ajánlott? Vagy van esetleg drágábban olyan okosóra ami ezt tudja?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.