Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28614) tomcica válasza kk831228 (#28613) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O a regi nyarak,minden gyerek kint jatszhatott,en meg edzotaboroztam akkor meg a birkozokkal,akkor de utaltam,kesobb megszoktam.18.-ik szulinapom is epp egy ilyen nyari edzotaborra esett,kiszoktunk este,elmentunk inni aztan beszoktunk a nyitott medencebe mini versenyt csinalni,a gondnok meg kihivta a rendoroket es azok megbilincseltek,az edzo jott ertunk :DDD nem szolt semmit,de masnap mi se szolhattunk amikor az emelkedoket ugy kellett megcsinalni,hogy egymast kellett a hatunkon felvinni,ma se felejtem el (az talan meg jobban fajt,mint a 100x100m mostanaban :B ) napi harom edzes,a rozsdas vasszoget is megettuk volna (ha epp nem a kovetkezo versenyre fogyasztottunk volna).Aztan meg ilyet latok,hogy nem tudnak lefutni 800 metert :N :U

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.