Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28223) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, már nem is tudom, hogy ki tanácsolt mit a pulzusmérős mizériámmal kapcsolatban, de gondoltam beszámolok az eredményről...

Nem tudom ki tanácsolta, hogy tegyem a jobb kezemre kivételesen. Nos, én feltettem a jobbomra a 3 kilis versenyen. Ugyebár azon futottam 12 perc alatt a három kilométert, de valszeg világbajnok lehetek ezen a távon, mivel 126 lett az átlag pulzusom... :) Ezek szerint tényleg nem nyomtam meg eléggé! :D No, de viccet félretéve: a "jobbkezes technika" nálam nem vált be.

Aztán kaptam egy másik tippet, hogy ha már annyi mindent kipróbáltam, akkor valszeg' a mellkaspánt a rossz. Így hát felcsatoltam a régi, jó kis Fr610-et az egyik, a Fr235-öt meg a másik kezemre, mindkettőt párosítottam ugyanarra az övre, majd uzsgyi neki. 6 km-ig TELJESEN ugyanazt mutatták, csodálkoztam is, hogy 1 ütést sem tértek el egymástól. Aztán a hatodik végén, amikor éppen 161 volt a pulzusom, hirtelen mind a kettő órán (!!!) leesett a pulzus 80-ra! Tehát megvan a hiba, valóban a pulzusmérő jeladó a hibás. Az igazán vicces az volt, hogy mérgemben levettem, zsebre raktam, majd az órára pillantva láttam, hogy a zsebemnek 178-ig felkúszott a pulzusa a következő 1 km-en! :D

Mivel most ilyen "Garmin prémium övet" használok, érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata az ilyen, hrm1g típusú övekkel? Nem szívesen adnék ki sok zsetont most erre, viszont jön lassan az alapozó időszak, nekem oda kellene...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.