Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19760) Mercutio_ válasza parandroid (#19758) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a decathlonos kalenji nekem is bevált :K bár mint totál amatőr nem túl releváns a véleményem :D

Ha már, akkor kérdeznék is: télen heti 3 alkalommal futópadoztam, interval (1 perc futás, 1 perc "séta ") ~3 hónap, a kezdeti 8km/4km 30 percről 10km/6km 50-60 percre tornáztam fel. Előtte bemelegítés, utána nyújtás, de munka miatt majd 2 hónapja leálltam.

Alapvetően 2 cél: pörgetni a szervezetet/vért (magas koleszterin miatt) és izmot fejleszteni (fogytam és izomvesztéssel járt)

Milyen edzést javasoltok rövid és hosszabb (gondolom úgy 1/2 év múlva) időre? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.