Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

szerintem legyen ennek a keretprogramnak kulon topikja es ne a kulonbozo projektek topikjaiba targyaljuk ki, hogy melyik verzio miben mas, mint az elozo ;)

a progi eredeti honlapja: [link]
a letoltheto verziok oldala: [link]

termeszetesen ha barki, barmilyen hasznos dolgot hozza tud adni ehhez a hozzaszolashoz, akkor nyugodtan beleszerketetheti valamelyik moddal

Play nice!

(#2) westlake válasza westlake (#1) üzenetére


westlake
félisten

kezdenem az uj 5.10.16-os tesztverziok (direkt nem irom, hogy beta) linkelesevel:
windows 32bit [link]
windows x64 [link]
macosx [link]

a linuxos kliensekbol meg csak az 5.10.8-as tesztverziok erhetoek el, de szerintem a 32bites valtozatban valami hibas, igy az 5.10.7-es ajanlanam.. (en is ezt hasznalom)

linux 32bit (5.10.7) [link]
linux 64bit [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#3) westlake


westlake
félisten

itt az uj (tesztverzios) 5.10.17-es bionc
windows 32bit [link]
windows x64 [link]
macosx [link]

Play nice!

(#4) westlake


westlake
félisten

kijottek az 5.10.18-as tesztverziok
windows 32bit [link]
windows 64bit [link]

Play nice!

(#5) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.20

windows 32bit [link]
windows x64 [link]
macosx [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) Thrawn válasza Thrawn (#5) üzenetére


Thrawn
félisten

Az 5.10.20 hivatalos lett!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) tomazin válasza westlake (#1) üzenetére


tomazin
veterán

hát nem azért a 20 fillérért,de sztem nem volt valami okos dolog ennek a topicnak a nyitása,mert
1.Kutya nem néz be(eddig legalábbis)
2.Kb annyi lesz,h kijön az új verzió,vagy hogy lehet okoskodni a boinccal,ami már le van irva a wcgben.
So nem kötekedés,de sztem értelmetlen picit... :U

(#8) Nimrod válasza tomazin (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Milyen kutya? ;]

(#9) Thrawn válasza tomazin (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

1. én benézek :P
2. nem csak WCG van ám a világon :U
Ja, és ez nem kötekedés... :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) tomazin válasza Nimrod (#8) üzenetére


tomazin
veterán

1 félszemű goauldállatka meg egy zsirosbödön. :DDD
Nem csak a wcg van a világon->az igaz,de nem jár ide senki a többiből.Mondjuk az igaz,h lehetne ötleteket adni 1másnak... :U

[Szerkesztve]

(#11) tomazin


tomazin
veterán

valaki esetleg tud olyan cuccost mondani,ami elmegy egy 256rammal szerelt gépen is?(klímavált vagy ilyesmi) :U

(#12) Thrawn válasza tomazin (#11) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]
Discovering Dengue Drugs - Together, the minimum requirements are:
At least 250 MB RAM (with virtual memory enabled)

FightAIDS@Home, the minimum requirements are:
At least 250 MB RAM (with virtual memory enabled)

Human Proteome Folding - Phase 2 project, the minimum requirements are:
At least 250 MB RAM (with virtual memory enabled)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13) tomazin válasza Thrawn (#12) üzenetére


tomazin
veterán

ezt láttam én is,de sajnos ezek megesznek annyi ramot,h érezhetően lassítanak egy 256rammal szerelt cuccost.Ergo olyan kis ramigényű csomag kellene,mint a GC volt.Ha ez nem wcg-s az se baj,mert hadd menjenek a kis gépeim :U

(#14) Thrawn válasza tomazin (#13) üzenetére


Thrawn
félisten

Passzolok, WCG-n kívül nem is létezik más szerintem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.21

Windows x86
Windows x64
Mac OS X
Linux x86
Linux x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16) tomazin válasza tomazin (#13) üzenetére


tomazin
veterán

erre esetleg valaki? :U

(#17) Thrawn válasza tomazin (#16) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam a HPF 80 MB ramot eszik, a DDDT meg 110-et. A FAH-ot nem tudom, most olyan csomagom nem fut.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18) P.H. válasza tomazin (#16) üzenetére


P.H.
senior tag

Az Einstein@Home szálanként valósan ~32 MB-ot fogyaszt.
Emlékeim szerint a Seti@Home még kevesebbet.

1-2 éve 512 MB, majd 1.5 GB RAM-mal futtattam mindkettőt, swap nélkül, 4 Einstein ma is kb. 130 MB-ot fogyaszt, Boinc-cal együtt, swap nélkül.

[ Szerkesztve ]

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#19) P.H. válasza P.H. (#18) üzenetére


P.H.
senior tag

Mindez a valóságban: kép

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#20) tomazin válasza P.H. (#18) üzenetére


tomazin
veterán

köszönöm szépen :R

(#21) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.23

Windows x86
Windows x64
Mac OS X

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22) tomazin válasza Thrawn (#21) üzenetére


tomazin
veterán

westlake : van már .24 is...linkelj!!
ennek a legalján van olyan,h wcg boinc meg wcg mass boinc...ammeg mi lehet? :U

[ Szerkesztve ]

(#23) Thrawn válasza tomazin (#22) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom azok a WCG által moddolt BOINC-ok, ergo ne tegye fel senki.

Új BOINC tesztverzió 5.10.24

Windows x86
Windows x64
Mac OS X

A linked szerint van 5.10.25 is, de a BOINC letöltési oldalán még nem jelent meg :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.26
Ezúttal csak Windowsra jött ki frissebb:

Windows x86
Windows x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#25) Thrawn


Thrawn
félisten

Megjött MAC OS X-re is:

Mac OS X 5.10.26

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) tomazin válasza Thrawn (#23) üzenetére


tomazin
veterán

Az amit adtam az nincs linkelve sehol,csak leszedtem a végét,megnézni mik lehetnek még ott.Gondolom oda csak bedobják ami éppen kész van,és ha tuti a cucc,csak akkor linkelik.So innen lehet tuti ratyi Boincokat összegyűjteni ;)

(#27) Thrawn válasza tomazin (#26) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott van a 6-os BOINC is ami elvileg már Vista kompatibilis, de nem mertem még feltenni.

Új BOINC tesztverzió 5.10.27

Windows x86
Windows x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28) Thrawn


Thrawn
félisten

Megjött MAC OS X-re is:

Mac OS X 5.10.27

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29) tomazin válasza Thrawn (#27) üzenetére


tomazin
veterán

pedig ha már Te nem mered feltenni :U

[ Szerkesztve ]

(#30) Thrawn válasza tomazin (#29) üzenetére


Thrawn
félisten

Én mindig csak azokat tettem fel, amit a főöldalra is kiraktak. Bepróbáljam a kedvedért?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.28

Windows x86
Windows x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#32) Thrawn válasza Thrawn (#31) üzenetére


Thrawn
félisten

Az 5.10.28 végleges lett, egyelőre csak Windowsra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33) Geller72


Geller72
veterán

Kissé tele van a púpom, hogy kifagy tőle majd minden. Winamp, és egyéb multimédiás progik..mediaplayer, power dvd..mondjuk nem kifejezetten a boincre panaszkodik, hanem azon eblül is a rosettára. Asszem, ebből a projectből kilépek..megnézem, mi lenne igazán hasznos..legjobb lenne, ha valami fizetős projectre lehetne bérbe adni a cpu-timeomat.. :DDD

(#34) kem


kem
addikt

5.10.20-as nekem megy Vistán, csak a képernyőkímélő mód nem akar bejönni.
amugy minden ok vele, majd ha éppen észreveszem, hogy befejezett egy számolást, akkor lecserélem az új stabilra.

Köszi!

(#35) Thrawn válasza Geller72 (#33) üzenetére


Thrawn
félisten

A Rosettás csomagokról lőnél nekem egy képet Boinc-ból?
Amúgy gyere WCG-zni :U :D

kem: én nem haszálom a képernyővédő módját Vista-n. Arra figyelj, hogy adatvesztés fordulhat elő ha újraindítod vagy leállítod a géped! Megoldás: Boincból ki kell lépni, majd miután kiírta az adatokat a merevlemezre mehet a kikapcs vagy a restart.
A másik ami erősen javallott, hogy ha lehet de a default könyvtárba legyen feltelepítve (Program Files\Boinc) hanem alahova máshova. Pl. c:\Boinc. Nekem egy másik meghajtón van.
Sajnos ezek a problémák mindaddig fennálnak, amíg meg nem érkezik a 6-os Boinc ami full Vista kompatibilis lesz.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36) Thrawn válasza kem (#34) üzenetére


Thrawn
félisten

Még annyit, hogy a Boinc frissítése pofonegyszerű. Leállítod az éppen futó verziót (mindegy hogy állnak a csomagok), elindítod az újabb telepítőjét (Vista alatt rendszergazdaként) ami automatikusan frissíti a régebbi verziót. A telepítés befejeztével a munka ott folytatódik ahol abbahagytad :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37) kem


kem
addikt

frankó, megcsináltam mindent.
Kivéve azt, hogy ne a program files mappába írjon, mert nem tudom, hogy kell áttelepíteni.
De ahogy elnézem simán tudta folytatni ujratelepítás és restart után amit már egy órája számolt.
már nagyon várom a WCG honlap frissítést, a device lista miatt.

Köszi!

(#38) Thrawn válasza Thrawn (#32) üzenetére


Thrawn
félisten

Kint van OS X-re is:

Mac OS X 5.10.28

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39) Geller72 válasza Thrawn (#35) üzenetére


Geller72
veterán

Konkrétan milyen kép kell?

(#40) Thrawn válasza Thrawn (#38) üzenetére


Thrawn
félisten

És Linuxra is:

Linux x86

Geller_1972: a BOINC Feladatok részéről egy kép

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41) Geller72 válasza Thrawn (#40) üzenetére


Geller72
veterán

A grafikus képet? (screensaveres version?)

(#42) Thrawn válasza Geller72 (#41) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy ilyen képre gondoltam.

Kijött a 64 bites Linux kliens is:

Linux x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43) tomazin válasza Geller72 (#33) üzenetére


tomazin
veterán

nekem is volt ilyen,de csak vagy 3 verziónál.próbálj meg 1-2t vagy a rosettásoknál esetleg érdeklődj,h nem érzékeny-e arra a verzióra.amúgy gyere wcgzni ;]

Thrawn: Stabilokat raksz fel?Eddig minden bétát felraktál :P Ha nem volt 3hétig akkor beleírtál a kódba,és azt felrakattad új bétaként ;]

(#44) Thrawn válasza tomazin (#43) üzenetére


Thrawn
félisten

Felrakok bétát is és stabilt is. Most éppen stabil van fent, mert nincs béta :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC verzió (nem teszt):

Mac OS X 5.10.29

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#46) Thrawn


Thrawn
félisten

Új BOINC tesztverzió 5.10.30

Windows x86
Windows x64

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#47) C0d3r


C0d3r
addikt

(#48) Thrawn válasza Thrawn (#46) üzenetére


Thrawn
félisten

Megjött MAC OS X-re is:

Mac OS X 5.10.30

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49) tomazin


tomazin
veterán

Valami okos linuxos ember bedobhatna ide egy megoldást arra,h hogyan kell elindítani a boincot úgy,h belépek egy másik gépről? :U

(#50) tomazin válasza tomazin (#49) üzenetére


tomazin
veterán

sikerült megoldani :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.