Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) net91 válasza Exelsior24 (#49500) üzenetére


net91
senior tag

Ezzel sokan így vagyunk, több csatornát elérünk, mind az előfizetésünkben szerepel. Én például még a szutyok Horizon boxot meg sem rendeltem. Ha ide mernének hozni, rögtön dobnám ki az ablakon.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#49502) gduck válasza cigam (#49481) üzenetére


gduck
addikt

Ez érdekes elképzelés, de szerintem nincs semmi valóság alapja :) De ezt mondjuk le tudom tesztelni ;)

[ Szerkesztve ]

(#49503) gduck válasza gduck (#49477) üzenetére


gduck
addikt

"Proci" hűtőborda hőmérséklet TV nézés közben: 58,8 61,6 Celsius fok.

Mivel most se a videótár se a visszanézés nem működik, azzal még nem tudtam tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#49504) tomp


tomp
félisten

Na visszavittem a Jövőt.
Ugyan az az illető volt akinél kértem. Meglátott és már kérdezte is: nagyon rossz? Katasztrófa.
A mai napon én már a sokadik ember vagyok aki visszavitte. A hibajegyek 90%-a Horizon boxos. Már most alig van kapacitás.
"Alig van kapacitás már miközben áll a pénz ebben a szarban." Ezt ő mondta. Neki Cisco van.

Ultra fájó pont következik!!!!
2 éves a Magyar Horizon Samsung box reklám amiből aztán nem lett semmi!!! Samsungból lett 4tuneres Pace HD abból pedig a végleges ipari hulladék.

Elmondása szerint és a kollégája szerint is egyre rosszabb a szinvonal.
Személyesen Cisco hibajegyet már nem tudnak felvenni csak telefonon.
"Ezt a szart kell adni miközben ott van a sok jó Cisco"
Azzal búcsúztunk, hogy reméljük lesz jobb mert lépnie kell a upc-nek.

(#49505) gduck


gduck
addikt

Na megint nem megy a HorizonGO, persze meccset néztem volna :(

(#49506) tomp válasza gduck (#49505) üzenetére


tomp
félisten

Megérkezett a Jövő! :DDD
UPC->Ultra Pofátlanul Csináljuk

(#49507) #54715584 válasza tomp (#49506) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bár eddig szerettem ezt a céget és a szolgáltatásaikat (amíg nem olvastam ezt a topikot :D ) , de aláírásba vele. :D

(#49508) tomp


tomp
félisten

Na akkor most már tudjuk, hogy miért látható magyarul is az "Üdvözöljük" a videón. Hozzánk is ez jött volna.
Gratuláljunk a UPC-nek. Még szerencse, hogy nem hozták be hanem megvárták amíg elérhető lett a Jövő box. :C

monstre
Hát az ügyintézői beszélgetés után pattant ki a fejemből ez a rövidítés. :DDD

(#49509) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Létezik,hogy egyik percről a másikra megadja magát a CISCO 8685DVB box távirányítójának az alsó 6 gombja?
Azt hittem,hogy lemerült az elem,de nem.. Kapott újat,meg tudtam állítani a műsort,de elindítani csak kb 2 perc múlva.. Néha 1-2 nyomást vesz,aztán semmi,a LED se villan rajta... Viszont mikor épp jó,akkor nem kell izomból nyomni,úgy érzékel mint az új,tehát nem hiszem,hogy kontaktos..

Szét sem szedhetem,igaz? UPC-nek meg inkább nem jelenteném,nehogy horizon szutykot akarjanak adni helyette..

(#49510) 4Grider válasza BRIKLY (#49509) üzenetére


4Grider
nagyúr

Távirányítót tudtommal cserélnek a személyes ügyfélszolgálatok...

(#49511) vargalex válasza cigam (#49481) üzenetére


vargalex
félisten

Szerinted ha valakinek csak modem van és saját router, akkor hogyan lehetne másként érteni? És gyanítom HGW esetén sincs ez másként...

Alex

(#49512) BRIKLY válasza 4Grider (#49510) üzenetére


BRIKLY
veterán

Azaz sétáljak be vele a UPC-hez?
Biztos,hogy cserélik?

Lehet,hogy csak beképzelem,de olyan ez nekem,mint ha valahogy szándékosan lenne megbuherálva a dolog.. Mondjuk távolból max a boxot tudják,a távirányítót nem hiszem. Bár ki tudja.. :(

(#49513) tomp válasza BRIKLY (#49512) üzenetére


tomp
félisten

Távot cserélnek igen. Bemész és mondod, hogy távot szeretnél cserélni.
Nekem a Cisco boxom olykor elfelejti a DVR-t. Azaz hiába kapcsolom át más csatornára nem indul el a folyamatos rögzítés. Pause, play, visszalépés semmi. Olyankor a felvett tartalmat sem tudom megnézni, nem férek hozzá a vinyóhoz. Kikapcs, bekapcs és megy.

(#49514) tomp


tomp
félisten

Pár napja volt szó itt a Horizon receptről. ;]
Box leadáskor kérdezte is az ügyintéző, hogy nem sütöttél rajta tojást? :DDD
Na mondom pár napja a neten épp a Horizon receptről volt szó. Ő, a kollégája+én hatalmas nevetésben törtünk ki de kínunkban. Éreztük, hogy vicces de gáz. :DD
"Megy a marketing hülyítés miközben sz@r a box."

(#49515) blakey


blakey
titán

Úgy néz ki, hogy nálam megoldották a Horizon Go-t, most vannak HD csatik, működik a programozás és a My Prime, Videótár is. Remélem ez nem ideiglenes.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49516) blakey válasza BRIKLY (#49512) üzenetére


blakey
titán

Cserélik, 3-at cseréltem, vadi újat adnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49517) ztsoft


ztsoft
őstag

Nálatok sem lehet belépni a Horizon Go-ba (sem Androidon, sem weben), vagy csak ismét engem tisztelnek meg vele? :W

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49518) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Köszi! :R

Akkor már csak meg kell keresnem Szolnokon,hogy hol van UPC.

(#49519) mobal


mobal
MODERÁTOR

Lassan lejár a hűségem (szeptemberben). Mikor tájt várhatom, hogy keresnek? Jelenleg Digital Bronze + 120-as netes csomagom van, amivel elégedett vagyok, de akárhogy is nézem a kék majd 3 ezerrel olcsóbb.

Ha alkudozni kezdenek a Digital Gold vajon belefér?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#49520) blakey válasza ztsoft (#49517) üzenetére


blakey
titán

2 hsz-szel fölötted írtam, hogy nálam most minden oké, 2 hétig nem volt jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49521) Intruder2k5 válasza mobal (#49519) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1-2 hónappal előtte már bármikor. Nekem tavaly augusztus első feléig volt hűségem, és június elején már kerestek, majd pár nap alatt meg is egyeztünk, és hosszabbítottam. Bárhogyan is lesz a TV-vel kapcsolatban, a Horizon box-ra ne hagyd magad rábeszélni!

[ Szerkesztve ]

(#49522) canniball válasza mobal (#49519) üzenetére


canniball
nagyúr

Annyival egészíteném ki a kollégát, hogy vagy semmikor; engem pl. nem kerestek.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49523) pjen válasza ztsoft (#49517) üzenetére


pjen
félisten

Nálam is jó,most néztem.

(#49524) Intruder2k5 válasza canniball (#49522) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, sajnos nem törvényszerű, hogy keresni fogják. De ha valaki szeretne maradni, és alkudozni, akkor talán meg lehet sürgetni a dolgot, ha a lejárat előtt nem sokkal felhívja őket, és érdeklődik a lemondás feltételeiről, milyen formában hova kell küldeni, mennyivel a határidő előtt, eszközöket kinek, mikor, hova kell leadni, stb. Ez tuti felébreszti őket, és megpróbálják maradásra bírni az ügyfelet.

(#49525) donmackó válasza BRIKLY (#49518) üzenetére


donmackó
őstag

A Centrum Áruház (kínai) mellett van, ami a plázával szemben van, ha még üzemel.

Release the cable hounds!

(#49526) BRIKLY válasza donmackó (#49525) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszi! UPC oldalán is azt találtam,majd kedden megyek be Szolnokra,akkor kiderül üzemel-e. :)

(#49527) #99546112


#99546112
törölt tag

Nálam horizon go-n az HBO HD megy ingyenesen de a boxon nem. :C

(#49528) tomp válasza #99546112 (#49527) üzenetére


tomp
félisten

Nálam a MyPrime a bevezetés óta megy a Cisco-n miközben nekem nem is járna. Go-n nem megy és amíg volt Horizon boxom azon sem ment. De a Cisco-n beragadt. :DDD

(#49529) Popes válasza kabelmania27 (#49496) üzenetére


Popes
őstag

Még annyi hogy ennek van valami köze ahhoz hogy a HD adások hajlamosak "kockásodni"?
Meg mostanában némely csatorna kifagy vagy csak simán feketeség van.(+ szétesik a kép néha)

Deus ex machina

(#49530) net91 válasza mobal (#49519) üzenetére


net91
senior tag

Nálam is szeptemberben jár le a hűség és engem már kerestek.
Első körbe próbált megvezetni az ügyfélszolgálatos, állandóan az akció nélküli pofátlanul magas előfizetési díjakkal jött. Ahhoz képest milyen jól járok, ettől jobbat sehol nem kapok. Egy csomó felesleges szolgáltatást akart rám erőltetni. Jött azzal, hogy a világ legkorszerűbb boxát kapnám meg. Ingyen kapok upc free wifit, Horizon go.......stb. Csak nekem, csak most kihagyhatatlan ajánlat.
Mivel számomra kedvezőtlen volt az ajánlata, őszintén megmondtam neki, hogy ne fárassza magát, időpocsékolás részéről. Hívja a következő ügyfelet. Nem értette, hogy a kiváló ajánlatát miért nem akarom elfogadni. A UPC elhozta a jövőt. :O

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#49531) #54715584


#54715584
törölt tag

Ha majd lejár a hűségem, akkor az addig kedvezményesen kapott szolgáltatásból kérhetem a kisebbiket mindenféle kötbér nélkül, ugye?

(#49532) gduck


gduck
addikt

Na több órás mérés eredménye:

Indulás után 10-15 perc múlva eléri a "működési" hőmérsékletét a box:
- DVB-C tuner külső fém burok hőmérséklete: 55-61 fok
- Proci hűtőborda hőmérséklete (DVB-C adás/netes videó, nincs különbség): 60-67 fok

Tehát elmondható hogy 60 fokon üzemel a box :D

(#49533) tomp válasza gduck (#49532) üzenetére


tomp
félisten

A jövő megérkezett!
Nézze az EB mérkőzéseit miközben a forradalmian új Horizon HD mediaboxon kukoricát pattogtat.
Elmondtam az irodában a Horizon Cooler ötletet. Lehet bevezetik majd. :DDD

(#49534) gduck válasza tomp (#49533) üzenetére


gduck
addikt

Most megy a stand-by teszt :D

Kikapcs után 10 perccel még mindig 60 fok fölött a proci hűtőborda XD Kíváncsi vagyok mikor hül vissza (ha egyáltalán visszahül :( )

(#49535) canniball válasza Intruder2k5 (#49524) üzenetére


canniball
nagyúr

Pontosan. :K

monstre!
Meg lehet próbálni, de számolj azzal a lehetőséggel is hogy olyan árat mondanak amire te fogod azt válaszolni, hogy akkor inkább mégsem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49536) tomp válasza gduck (#49534) üzenetére


tomp
félisten

Nálam 27,1fokos szobában 30perc elteltével tudott mérni újra a 60-nál kiakadt mérő. Standby 30perc után 59,1fok. Bekapcsolás után 1percel már ki is akadt újra.

Miután én is megerősítettem a rezsó opciót az irodában ők is mondták, hogy ez így baleset veszélyes. Nem vizsgálták meg, nem nézték meg. Hát ezek szerint nem.

(#49537) #54715584 válasza canniball (#49535) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ilyenkor milyen árazáshoz kell tartani magukat?
Telefonról van szó, az M-es csomagot jóval olcsóbban kapom, de nem használom ki egyáltalán, maradhatott volna az S. Szóval többet fizetek a semmire konkrétan. Még sok idő, mire letelik, de már most nem éri meg kifizetni a kötbért, viszont ha lejár a hűség, akkor mindenképpen kérném vissza a kisebbet. Mondhat olyan árazást, ami kedvezőtlen?

------------------------------

Más: senkinek nincsen légkondija? :) Nekem se, de nemsokára lesz, ha majd beszerelik, megnézem a régi Cisco box mennyire melegszik. Mert most a hőhullámban nem lehet megfogni sem a STB-t, se a media playert.

(#49538) canniball válasza #54715584 (#49537) üzenetére


canniball
nagyúr

Ilyen jellegű személyes tapasztalatom nincs, így konkrétumokkal nem tudok szolgálni, de emlékeim szerint volt itt olyan aki hasonlóval próbálkozott (hogy lefelé váltás vagy egyik szolgáltatás lemondása arra már nem emlékszem) és az ajánlatot hallva inkább maradt a korábbinál. De tényleg rá kell kérdezni és akkor kiderül.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49539) gduck válasza tomp (#49536) üzenetére


gduck
addikt

Még most is 60 fok a proci hűtőborda... Szóval mindenképpen ajánlott az ECO mód!

(#49540) #54715584 válasza canniball (#49538) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát ez nem hangzik jól. De még kell várnom sok időt, mert félidőnél járok kb. a 2 év hűségnek.
Azon gondolkoztam még, hogy a lefelé váltás az nem lemondás, ezáltal lehet, hogy el lehetne kerülni a kötbért? De ez már csak ilyen félhangosan gondolkozás, hátha vkinek van infója. :)

(#49541) Exelsior24 válasza gduck (#49539) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

De ennek valami szoftveres hibának kell lennie szerintem, mert használat közben se melegszik sokkal jobban, tehát olyan mintha készenléti / standby állapotban is dolgozna folyamat, pörögne a processzora 100%-on.

Ezen a helyzeten pedig csak az segít, ha vagy átkapcsoljuk ECO módra, bár nem tudom ekkor mennyivel jobb a helyzet hőmérséklet terén és lehűl-e egyáltalán, vagy pedig a táp folyamatos kihúzógátasa a konnektorból.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#49542) tomp válasza gduck (#49539) üzenetére


tomp
félisten

Lehet akkor csak azért hűlt 59,1-re mert a tuner nem dolgozott? :DDD
Cisco box burkolata 46fokos. Vinyó benne 55. Szinte hideg a Horizonhoz képest...

(#49543) lackoka válasza Intruder2k5 (#49524) üzenetére


lackoka
tag

Nekem tavaly októberben járt le a hűségem, a kutya sem keresett. Addig az összes készülékért és szolgáltatásokért havonta 18300 ft-ot fizettem. Első körben az UPC új ajánlata 17000 ft volt.Szerencsére a Telekom elkezdte az optikai hálózatát építeni a környékünkön (addig kábelen csak a UPC volt elérhető) és a Magenta1 csomagot megajánlották (több mobil előfizetés is van náluk) ugyan azokkal a paraméterekkel 12300 ft-ért.Az ügyfélszolgálaton megemlítettem a Telekomos ajánlatot. Kb. 2 perc alatt kiderült, hogy 12200 ft-ért az UPC is tudja adni ugyanazt mint eddig. Azt gondolom, hogy az elérhető haszon az UPC számára csak a szolgáltatási címen esetlegesen elérhető konkurencia és az ügyfél állhatatos alkudozó képességének függvénye.

(#49544) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Sziasztok!
UPC internetes kártya van sogoromnak a tabletbe ami a Vodafone hálózatát használja
Kérdésem az hogy benn a boltban ugye ki tudjak cserélni nano simre?
Illetve a független iPad cellural készüléken tud e vele ugyan ugy netezni mint az androidos készüléken tudott...
Köszönöm előre is a válaszokat

XBOX LIVE: rolandinho007

(#49545) mobal válasza Intruder2k5 (#49521) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Viszont ebben az esetben lehet digi lesz... Most a héten kezd építkeni a T is, húzzák ki az optikát. Számomra az elfogadható ár az a jelenlegi díj + Digital Gold lenne (most Trio M van azt hiszem).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#49546) kabelmania27 válasza mobal (#49519) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hűség lejárta előtt pár nappal vagy pont a hűség lejáratának napján 1221 lemondás gomb után fognak adni elfogadható ügyfélmegtartót főleg ha van konkurencia, meg kell próbálni, vesztenivalód nincs, lehet pár ezer Ft-al kevesebb lesz a havidíj.
Azt kell mondani hogy lemondod az egészet mert még máshova de ha tudna valami jót ajánlani akkor azt megfontolnád.

[ Szerkesztve ]

(#49547) Zoleeh


Zoleeh
csendes tag

Sziasztok!

A következő esetben kérnék tőletek tanácsot!
Adott két kábeles Digital Bronze előfizetés az egyik:

Bp. I. kerületben, egy Pace SD mediabox + LG 32 collos CI+ modulos full HD TV, a másik
Bp. II. kerületben egy Pace HD mediabox + 72 cm-es CRT tv scart csatlakozóval.

A HD-s boxhoz jön majd ki a UPC-s szerelő, mert be lett jelentve hibára. Ha eszközcsere lesz, kérhetem-e, hogy mediacard-ra cserélje ki díjmentesen? Az esetleg így kapott mediacardot elcserélhetem az I. kerületi Pace SD boxra? Műszakilag ez működhet?

Az említett itthon vásárolt LG 32LF5610 típusú TV viszont nem szerepel a UPC mediacard kompatibilitás listáján. Ezt okozhatja a lista „naprakészsége”, vagy tényleg nem fog működni vele?

Zoli

(#49548) kabelmania27 válasza Zoleeh (#49547) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha szerencséd van és van a technikusnál akkor hasonló boxra cserélik.
Box-médiacard cserénél van pár ezer Ft-os adminisztrációs díj.
Médiacardnál az a lényeg, hogy a tévé CI+ modulfogadóval rendelkezzen és legyen benne dvb-c tuner, ha ez megvan elvileg használható.

(#49549) Zoleeh válasza kabelmania27 (#49548) üzenetére


Zoleeh
csendes tag

Köszi a gyors választ :((
Igen az adminisztrációs díjról tudtam, de naivan úgy gondoltam ebben az esetben megúszható (a mediacard bekerülési ára csak kevesebb, mint egy új HD boxé). Meg sérülne az a csodás üzleti modelljük, bezzeg ha új ügyfél lennék... :W

(#49550) kabelmania27 válasza Zoleeh (#49549) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
Technikustól kérdezd meg, én úgy tudom hogy a boxról kártyára vagy kártyáról boxra történő áttérésnél kell fizetni, ettől független lehet a kivétel erősíti a szabályt.
Exelsior24: Tied lett a 49500-as hsz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.