Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) Nordik


Nordik
őstag

Tényleg ennyire rossz az online felülete a vodafonenak? Most regisztráltam de nagyon sok helyen 404hibat dob stb. Hol látom majd egyáltalán a szamlaimat? Esetleg küldenek email értesítőt ha új számla keszult? :W

(#99002) Marcsello31 válasza Nordik (#99001) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia nekem van egy linkem írj pmet, holnap megkeresem neked, van más mód is online fizetni. :) nekem de ha megoldottad akkor tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#99003) Nordik válasza Marcsello31 (#99002) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi, lehetséges, hogy kell neki egy kis atfutas. Végülis tegnap kötöttek csak be. Szolgaltatovaltas miatt ha jól tudom, csak novembertől fog élni a szolgáltatás. Csak gondoltam előre beregisztralok. De vicc, hogy a mobilos app se működik otthoni szolgáltatásokhoz. :W

Direkt epackot kértem, mert nem akarok vesződni a csekkekkel, de nem gondoltam ennyire béna az oldaluk.

[ Szerkesztve ]

(#99004) hodostamas válasza Nordik (#99003) üzenetére


hodostamas
addikt

Onnantól tudsz reggelni ahigy el a szolgáltatás. Ugyan ez volt nálam is.. Ahogy aktivaltak a cuccokat a helyszínen ment a reg is.

(#99005) Nordik válasza hodostamas (#99004) üzenetére


Nordik
őstag

Hát beregisztraltak a cuccokat már helyszínen, de mivel szolgaltatovaltas lesz és ennek megvan egy fix időpontja mikortól el a szolgáltatás egyelőre nem megy semmi. Remélem csak ez kavart be és nem rontottam el most semmit ezzel, hogy közbe regisztráltam egy Vodafone fiókot, hanem majd helyreáll.

[ Szerkesztve ]

(#99006) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Eddig 7.299 Ft-ot fizettem 500-as netért, Hd tv-ért, telefonért, 2 boxért, és egy tv kártyáért.
Most vettem észre, hogy már nem 7299 a havidíj, hanem 7500. Ez mi miatt lehet? Nem volt semmi módosítás a szolgáltatásokkal kapcsolatban. Félre ne értsetek, nem szarrágóskodni akarok, csak kíváncsiság mert újra szeretnék kötni náluk, és így már majdnem ott vagyok hogy 1 gigás net, tv-vel.

Köszönöm!

(#99007) sziszi-fuszi válasza Slyer (#99006) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Egy évben egyszer megemelhetik a hűség nélküli előfizetési díjakat a mindenkori infláció mértékével. Nagy valószínűséggel ez történt nálad. is.

Mi alá kell írás?

(#99008) hesszan válasza pogi1 (#98974) üzenetére


hesszan
aktív tag

köszi.
Tényleg! Van benne 'expert mód' a legtetején, én a basic-et néztem. Ha nem mondod soha nem veszem észre. köszi!

#98982kabelmania27
köszi!

Sungdurung

(#99009) kabelmania27 válasza cof (#98986) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

29-es körzetben két hálózatot épített ki még a jogelőd Monortel, az egyik hálózat a telefonhálózat, melyen ADSL szolgáltatást adnak a másik egy koax hálózat ami nem tudja a visszirányt.
Azokon a településeken ahol elkészült az RFoG hálózat az előfizetőket átkötik az új rendszerre, így ugyanazokat a csomagokra tudnak előfizetni mint sima hfc koax területen.

(#99010) fojtviki válasza Slyer (#99006) üzenetére


fojtviki
senior tag

Az meg mindig jobb mint nalunk :) Az uzletkoto mondta, hogy 8199Ft lesz a net+TV 1db box es 2 media kartyaval. Mondtuk ok akkor legyen meg HBO pack 2600-ert. Erre 14379Ft-os szamlak jonnek. Facebookon nezve nem egyedi dologrol van szo. :DDD

(#99011) vg válasza fojtviki (#99010) üzenetére


vg
addikt

lehet nem mondta, hogy +áfa

(#99012) pjen válasza fojtviki (#99010) üzenetére


pjen
félisten

Én is beszéltem előbb vodával.Jövő hónapban lejár a hűségem.Van mindenem amit voda adni tud, kivéve korlátlan vezetékes telefon.Ezért fizetek 10K t.A Voda ajánl hűséget csak Tv és Net re.Egy évre és 700 forint emeléssel.A többi összetevőre már nem vállal hűséget, tehát emelheti infláció arányosan.Érdekes hozzáállás.Mondtam akkor maradok hűség nélkül és felválalom az évi inflációs emelést.

(#99013) fojtviki válasza vg (#99011) üzenetére


fojtviki
senior tag

Parom felhivta az üzletkotot. Mondta, hogy nem erti, nem annyinak kene lennie. Ujra megnezte a cimet, es tovabbra is azt az arat latja, amit eredetileg adott :DDD Fb-on hozzaszoltunk egy hirdeteshez leirva ezt a problemat, es legalabb 10 ember irt a poszthoz, hogy ugyan igy jartak:))

(#99014) Marcsello31 válasza fojtviki (#99013) üzenetére


Marcsello31
őstag

Nem értem a dolgot, nálunk aznap először telefonaltunk, akkor mèg UPC net volt. Sikerül elintézni a csomag aktiválást rendelést stb. Megcsináltuk a fiókot. Majd kb 1 hèt múlva jött a szerelő behúzta a kábelt kintről rá kötötte a modemet, a gèpèn beaktiválta, ès van èlőfiókom működő modemmel. Pedig vidèkről van szó. Nála is jónak kellene lennie. Ráadásul ipv4el. Nekünk csak net van. Bőven jó az is. :)

(#99015) Marcsello31 válasza Slyer (#99006) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia mennyi csatornás van?! Benne van a horgász vadász HBO alapcsatornák ès a többi film csatorna?!

(#99016) vg válasza fojtviki (#99013) üzenetére


vg
addikt

Na, ezzel az infóval már tehetsz is panaszt. Megjelölöd az időpontot amikor beszéltél az ügyintézővel, sima dolog.

(#99017) fojtviki válasza vg (#99016) üzenetére


fojtviki
senior tag

Igazabol panaszt nem teszek, mert ha azt mondta volna az uzletkoto, hogy 14eFt akkor is bekottetuk volna. Egyszeruen azert, mert nem volt mas szolgaltato. Anno leirtam ide, hogy egy igazi horror volt, mire bekotottek. Uj rendszerkiepites volt az utcankban es csak a mi hazunk nem volt benne a listaban. Tobb mint egy honap volt mire elintezodott. :DDD Azota persze a Telekom is kiepitette, de ott meg nem rendelheto egyelore. Legfeljebb majd valtunk ha lejar az egy ev :DDD

(#99018) Intruder2k5 válasza fojtviki (#99010) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gondolom van egy előfizetői szerződésetek, abban milyen összeg szerepel?

(#99019) Ledi


Ledi
aktív tag

Ez most jött:

Kedves Ügyfelünk! 2020.11.09., 11.10. és 11.11-én 02:00-06:00h között rendszerkarbantartàst végzünk, ekkor a Vodafone TV szolgàltatàsodban idöszakos fennakadàsokat tapasztalhatsz. A karbantartàs csak a Vodafone TV szolgàltatàsodat érinti, màs Vodafone szolgàltatàsod müködését nem befolyàsolja. Megértésedet köszönjük! Üdvözlettel: Vodafone

[ Szerkesztve ]

(#99020) fojtviki válasza Intruder2k5 (#99018) üzenetére


fojtviki
senior tag

Most, hogy mondtad megneztem a szerzodest :DDD Tehat mint kiderult, mivel szemelyesen fizetem be mindig, igy 600Ft-tal tobbet fizetek. A masik amirol nem szolt az uzletkoto, hogy a mediabox az havi 3000Ft. Ha ezeket leszamolom, akkor annyira jon ki, amit az uzletkoto mondott :DDD

(#99021) cof válasza fojtviki (#99020) üzenetére


cof
veterán

Egy db BOX havi 3000 Ft? Mit tud az ennyiért? Milyen BOX ez?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#99022) fojtviki


fojtviki
senior tag

A Vodafone media box. Elvileg 1 mindenkeppen kell nem?

(#99023) cof válasza fojtviki (#99022) üzenetére


cof
veterán

Visszaadhatod, nincs rajta hűség. De ez baromi nagy lehúzás, mert egyébként 500 Ft /hó új bekötésnél.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#99024) fojtviki válasza cof (#99023) üzenetére


fojtviki
senior tag

Uj bekotes volt ez is :( De tenyleg nem szoltak errol, annyi kulonbseg lett volna, hogy akkor nem kertunk volna HBO-t :))

szerk: raadasul az a vicc, hogy nem is hasznaljuk a boxot egyaltalan :) Tv-rol valtunk csatornat, meg a tv bekapcsolja a boxot. A box taviranyitojat 1x hasznaltuk osszesen :)

[ Szerkesztve ]

(#99026) fojtviki válasza #72445440 (#99025) üzenetére


fojtviki
senior tag

Nem kertuk sehogy :) Az uzletkoto mondta, hogy HBO pack-el lesz 10 ezer parszaz forint ossz vissz. Ha vissza lehet adni a boxot es adnak media kartyat akkor valoszinuleg az lesz :R

[ Szerkesztve ]

(#99027) cof válasza #72445440 (#99025) üzenetére


cof
veterán

De igen. Viszont az üzletkötő intézte így, online rendelésnél 500 Ft /hó.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#99028) tomee987 válasza #72445440 (#99025) üzenetére


tomee987
tag

Már nincs hűség médiaeszközre. Én most hosszabbítottam meg a lejáró szerződésem és felhívták a figyelmem, hogy médiaeszközre, extra TV csomagokra, vezetékes telefonra, e-packre nincs már hűség.
Nekem az elsődleges eszközöm egy CI+ modul 0 Ft-ért. Hűség nélkül.
A második eszközöm egy VTV box, szintén hűség nélkül 500 Ft-ért.

(#99029) MiZo1990 válasza fojtviki (#99022) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Én ezt azért megreklamálnám az ügyfélszolgálattal, az üzletkötő meg menjen a büdös francba. :(((

Ha nem is nagyon használjátok a Vodafone TV-t, akkor kérjetek helyette Horizon beltérit, azért semmilyen jogcímen nem kérhetnek 3000 Forintot.

(#99030) fojtviki válasza MiZo1990 (#99029) üzenetére


fojtviki
senior tag

Kozben megtortent az ugyfelszolgalat fele a panasz, gondoltam miert is ne tennem. Most annyit mondtak, hogy kivizsgaljak az ugyet es 30 napon belul jelentkeznek. Ha nem lesz elorelepes akkor a boxot kicsereljuk. Bar mediakartya lenne jo, mert a Horizon box kritikan aluli. Van egy itt, de folyton lefagy :R Ha jovairjak a tobblet befizetest, akkor 500Ft/ho-ert maradhat a box :DDD

(#99031) pogi1 válasza Ledi (#99019) üzenetére


pogi1
tag

a IV.kerület?

(#99032) Zigi


Zigi
senior tag

Sziasztok. Váltottam gigabitre, kaptam új modemet. Olvasom, hogy itt többeknek áttették modem módba, csak azt nem értem hogy? Felhívtam a szolgáltatót és közölték, hogy még nincs modemmód ezen a routeren. Akkor most mi az igazság?

(#99033) kabelmania27 válasza Zigi (#99032) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Itt a topikban volt olyan eset amikor a technikus telefonált és központilag állították át bridge módba.

[ Szerkesztve ]

(#99034) #75501312


#75501312
törölt tag

Hát elkezdődött. :DDD
Pár hete hív egy szám néhány naponta, amire a telefonom kiírja, hogy Potenciális csalás, most már kíváncsi voltam, felvettem.
"Jó napot kívánok, XY vagyok a Vodafonetól, alkalmas időpontban keresem?" :DDD
Csomagot ajánlott volna az új dobozzal ingyen. Mondtam neki, hogy nem kell, köszönöm.
Meglepődött kérdés: "Ingyen sem?"
Na akkor röviden elmeséltem neki a sztorimat, hogy már fél éve volt nálam, DD még mindig nincs, a 70 HD csatornából felét kapjuk, annak is a fele érdektelen és hogy egyébként is rontják a minőségét az HBO csatornáknak. Ha HBO jó lenne, maradnék, de így nem kell. Még egyszer megpróbálta, de mondtam, hogy nem kell köszi.
Egyébként kedves és rendes volt egészen addig a pontig, amíg ki nem mondtam, hogy le fogom mondani a szolgáltatást, nyilván eddig voltam potenciális ügyfél. És azért a kis érzékeny lelkemet kicsit megérintette, hogy ha nem is bunkó módon, de az emberi kicsinyességből fakadóan kaptam egy odavetett időpontot, hogy majd akkor jár le a hűségem majd elköszönt. Igen, de egy szolgáltatást mondok le, nem teljes csomagot, még mindig fizetek, hé, álljunk már meg egy pillanatra.
Mert én is felhívhatnám megsértődve az üfsz-t és indoklás nélkül lemondhatom a szolgáltatást, hiszen mindjárt hűségidő végén vagyok. Csak valamiért elfelejtik, hogy addig van nekik is munkájuk, amíg mi fizetünk minél többet, és az üfsz működésének egyik alapfeltétele az ügyfél elégedettség, amit mérnek is.
De majd a legközelebbi értékelésbe beírom ezt is. Mert úgy tűnik a tavaszi 4 oldalas levelemben ez a rész sem hatotta meg őket. Mert azt már a mai hívásban sem tudtam elmondani, hogy egyébként értékelem, hogy próbálkoznak, csak mire ebből lesz valami olyan, ami nekem is jó, megőszülök. Sőt, már azt se, mert kopaszodom. De mindképpen dicséretes, hogy próbálkoznak.
Szóval már csak 37 nap van hátra, de kiszámolja. 30 nap körül már telefonálhatok, hogy köszönöm szépen, nem kell.

(#99037) #75501312 válasza #72445440 (#99036) üzenetére


#75501312
törölt tag

Áááh, nem, nem adok le igényből, ne vicceljünk már. :N A doboz lenne ingyen, nem az egész szolgáltatás.
Ha majd az HBO eredeti minőségben lesz továbbítva, akkor újra előfizetek. Jelenleg több, mint a fél havidíjam olyan szolgáltatásokra megy el, amit nem használok.
Mivel le vagyok maradva 2-3 évvel mozifilmekkel, így a Netflix meg az Amazon Prime lefedi az igényemet.
HBO GO is max 720p ami még nem lenne gond, de még mindig sztereó. Inkább nem használom.
A net és a telefon marad, kb. félárból megúszom. Így ebből az árból jöhet majd 2 új streamer szolgáltatás előfizetése.
Én már nem akarok tovább megszokni, inkább megszökök.

(#99038) Toth_Jani válasza #75501312 (#99037) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mondjuk az HBO GO-nak éppen mindegy, ha 5G mobilinterneten nézed akkor is azt kapod. :)

(#99039) Ledi válasza pogi1 (#99031) üzenetére


Ledi
aktív tag

Nem! Székesfehérvár.

Megvan országos, ahogy gondoltam:

(#99040) megyer11 válasza #75501312 (#99037) üzenetére


megyer11
tag

Tudom nem vígasztal, de maximálisan megértelek.

(#99041) #75501312 válasza megyer11 (#99040) üzenetére


#75501312
törölt tag

:R Azért jól esik. :B

(#99042) unicumnext válasza Zigi (#99032) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nekem az vált be, hogy tettem hibabejelentést a honlapukon, és még aznap átállították, igaz egy szót nem szóltak, majd fél órára rá küldtek egy e-mailt, hogy hiba elhárítva.

(#99043) Komikaze


Komikaze
csendes tag

Sziasztok,
árakról kérdeznélek titeket.
Budapest, 11. kerület, Allee közelében.
A csomagom TV prémium, Internet 500, Nonstop S, ePack kedvezménnyel, hűség lejárt nyár elején, 1x éve vagyunk előfizetők. Ez 7.825Ft-ról (május) most kúszott fel 8.281Ft-ra.
Voltam bent az Alleeban, hadakoztunk, de nem tudnak jobb árat adni, váltsak a Gigás netre +300Ft-ért. Köszi-köszi, de nincs rá szükségem, akkor várjak hátha lesz valami ákció.
Telekom az optikát tavasszal húzta volna be a házba, de elnapolták, eltűntek mint turisták a Ferihegyről. A Digi meg csak Fehérvári út páratlan(!) oldalán van.
Ezen a fent összegen reálisan mennyit lehetne faragni?
A szolgáltatás egyébként jó, nem tervezem a váltást, csak az a csoda CB dobálja a wifi-t.
Válaszokat előre is köszi. :R

(#99044) cof válasza Komikaze (#99043) üzenetére


cof
veterán

Telefon nagyon kell? Az már nem kötelezően a csomag része, nézd meg az oldalukon, hogy milyen árat és mit ajánl a címedre.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#99045) blakey válasza Komikaze (#99043) üzenetére


blakey
titán

1270 és lemondást választva nagy valószínűséggel jobb árat fognak adni

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#99046) Komikaze válasza cof (#99044) üzenetére


Komikaze
csendes tag

Nem kell, viszont 100Ft/hó és a nagyszülők ezt használják mivel nekik is ez van, ergo ingyenes.
Kb. ugyan azt ajánlja mint amit az ügyfélszolgálat, 8.300 és Giga net vagy 7.800 kb. a mostani. Nekünk nem kell semmi felvevős-visszajátszós hókuszpókusz, meg Voda TV médiabox.

[ Szerkesztve ]

(#99047) Komikaze válasza blakey (#99045) üzenetére


Komikaze
csendes tag

Köszi, ha nem jutok előre, akkor ez marad.

(#99048) cof válasza Komikaze (#99046) üzenetére


cof
veterán

Akkor nagyon nem fognak aláígérni ennek az árnak. Az a baj, hogy 0 konkurencia van, egyből más lenne a hozzáállás is részükről.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#99049) Toth_Jani válasza Komikaze (#99047) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem mellékesen ha a csomagban van telefon és a Web oldalukon egy másik csomagra leszerződünk amiben nincs telefon akkor a telefon hűség (és figyelmeztetés) nélkül megy tovább.
Vagyis ha nem mondjuk le, akkor nem kapcsolják ki, csak nem lesz rá hűségidő !!
Én 2 hónapja szerződtem újra TV prémium +500 net 1 db MediaCard 5800 +100 forintért maradt a telefon, amit 100 forintért én sem mondok le.

[ Szerkesztve ]

(#99050) kabelmania27 válasza Komikaze (#99043) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Cb oldalán vezeték nélküli beállításoknál próbáld meg másik csatornára állítani a modemet, összefoglalóban linkelt programmal tudsz keresni szabad csatornát a másik megoldás, hogy veszel gigabites routert és a cb-t modem üzemmódban használod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.