Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) mlinus válasza porto1992 (#35996) üzenetére


mlinus
őstag

Azt kell csinálni amit mondtam múltkor. Addig kell irogatni a FB falukra, addig kell hívni őket, amíg nem csinálják meg. Ezt a hsz-t úgy ahogy van, akár be is rakhatnád az FB falukra.

Ez arra emlékeztet amikor a 300 gigánál többet töltőket hivogatták, hogy fizessenek elő üzleti csomagra.. aztán mindenki elkezdett anyázni hogy ezt hogy képzelik és rögtön lekoptak. Sok az ilyen ugri bugri okoska aki az utolsó fillért is elvenné tőled.

(#36002) porto1992 válasza mlinus (#36001) üzenetére


porto1992
tag

És ez nem sérti a személyi jogokat ha én be másolom ? :D

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36003) mlinus válasza porto1992 (#36002) üzenetére


mlinus
őstag

Azt nem tudom, igazából szerintem senkit se érdekel. Olyan nincs, hogy látják hogy rossz, de sz@rnak rá. Ha te látnád hogy van befizetnivalód, de csak a felét fizeted be, ők mit csinálnának? Kinyomnák a neted.

(#36004) porto1992 válasza mlinus (#36003) üzenetére


porto1992
tag

Ebben van valami a szerelő mondja nekem hogy ő a tabjával ami volt nála be tudja mérni az egész körzetet és látja a jelszinteket oszt látta is hogy bibi van . Mondom hogy akkor mért nem mennek ki megcsinálni mert az átlag user magyarul ezt nem veszi észre mert pl facebook meg filmnézés nem fogja ezt elő hozni.. amíg rajtam kívül más nem jelent hasonló hibát szerintem nem kell jobb dologra várnom.

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36005) vg válasza porto1992 (#36000) üzenetére


vg
addikt

Kivizsgálják mi történt. Telefonon is akár bejelentheted, ha nem voltál megelégedve az ügyintézéssel, szerelővel. Ilyesmi. Én is tettem egyszer, mikor szó szerint kiröhögtek a "profi" szerelők mikor kértem, hogy tegyék bridge módba az új modemet mikor kihozták és annyit mondtak, hogy itt meg kell nyomni egy gombot és bridge módban is lesz... kaptam is pár hó filmbox előfizetést. Én a helyedben megtenném, ha tényleg volt ilyen "telefonálok a főnöknek" dolog.

(#36006) mlinus válasza porto1992 (#36004) üzenetére


mlinus
őstag

Hidd el, ha eleget panaszkodsz, előbb utóbb felsőbb körökbe is eljut a sérelmed, és pillanatok alatt javítják, és a területi ugribugrik pedig kapnak egy nyakast.

(#36007) porto1992 válasza mlinus (#36006) üzenetére


porto1992
tag

egyenlőre várok még 1 hetet aztán ha semmi változás akkor posztolgatom majd a képeket meg a bibliát a net problémákról amikor meg nagyon laggolni fogok csinálok egy felvételt róla azt is elküldöm :C

[ Szerkesztve ]

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36008) mlinus válasza porto1992 (#36007) üzenetére


mlinus
őstag

Én nem várnék semennyit, de te tudod. Még friss a hibajegy, lehet nincs is lezárva.

(#36009) porto1992 válasza mlinus (#36008) üzenetére


porto1992
tag

Akkor szerinted az is fake ,hogy mondta a szerelő majd a főnöke hívni fog még , illetve próbáljon segíteni a problémámon ? Amikor meg kérdezem mikor, akkor azt válaszolta a szerelő, hogy nem tudja erre nem tud idő pontot adni.. nem vagyok hülye gyerek azért bennem is van egy kis zsiványság ,átlátni amikor vetítenek nekem.

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36010) vg válasza porto1992 (#36009) üzenetére


vg
addikt

Amúgy, lehet tényleg semmi baj nincs nálad, csak fizikailag messze lévő szereken játszol, azért van a játékokban rubber banding, vagy csak egyszerűen szar/megtört az a ethernet kábel ami a modemből megy a gépedbe/routerbe. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#36011) mlinus válasza porto1992 (#36009) üzenetére


mlinus
őstag

Ez ilyen levegőből vett ígéret, én mondanám hogy oké, de közben azért cselekednék is.

vg : sok pingstatot linkelt már, magyar oldalakra is folyamatos packetlossa van.

(#36012) vg válasza mlinus (#36011) üzenetére


vg
addikt

Ja, hmm. Ha ezek után nem tesz panaszt, akkor passz.

(#36013) porto1992 válasza mlinus (#36011) üzenetére


porto1992
tag

nekem is annak tűnt , azért küldöm a ping tesztet most 1-2 óráig meglátjuk mennyit csomit vesztek ez alatt :)de most nézem már 1 -et vesztet meg az időnél volt 1 db 1891 ms de gondolom ez azért mert használom a böngészőt közben.

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36014) porto1992 válasza mlinus (#36011) üzenetére


porto1992
tag

amúgy elméletig meg lett hosszabbítva a szerződés amikor át kötetem máshova de nem kaptam róla vissza igazoló emailt . akkor ezek szerinte nem hivatalos így a szerződésem velük ?

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36015) Teko001


Teko001
őstag

Az 500-as csomaghoz milyen HGW-(ke)t ad a szolgáltató?

(#36016) mlinus válasza Teko001 (#36015) üzenetére


mlinus
őstag

(#36017) Teko001 válasza mlinus (#36016) üzenetére


Teko001
őstag

köszi :)

(#36018) kabelmania27 válasza porto1992 (#36000) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

upconline@upc.hu címre is tudsz írni többi elérhetőséget összefoglalóban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#36019) porto1992 válasza kabelmania27 (#36018) üzenetére


porto1992
tag

2 órája nincs csomag vesztés, mi történhetett .. lehet csak átmenetileg jó :DD

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

(#36020) air


air
nagyúr

Mit lehet tenni ha a Horizon Go alkalmazás egyik készülékemen sem működik?
Van egy tabom root nélkül, gyári szoftverrel, és egy Xperia SP rootolva, egyedi rommal.
Mindkettőn a műsor kiválasztásáig jutok el, ott azonnal kilép.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36021) blakey válasza air (#36020) üzenetére


blakey
félisten

Gépen, böngészőből elindul? A root nem számit, enyém is rootolt és simán működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36022) air válasza blakey (#36021) üzenetére


air
nagyúr

El, de az is csak az UPC hálózatából.
Így az egésznek nincs semmi értelme.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36023) wjbhbdux válasza air (#36022) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az az értelme hogy otthon a másik szobában tudsz még valamit nézni, ha foglalt a TV.

/s

(#36024) Motion_Blur válasza mlinus (#36016) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A 240-eshez is?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36025) Intruder2k5 válasza Motion_Blur (#36024) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, ahhoz leginkább Ubee-t, de elvétve lehet még TC7200 vagy CISCO is.

(#36026) kabelmania27 válasza Motion_Blur (#36024) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ahhoz Ubee-t, 240-es nethez elég a 8/4 frekis modem.

[ Szerkesztve ]

(#36027) blakey válasza air (#36022) üzenetére


blakey
félisten

Jogdíjak miatt egyes adók nem működnek hálózaton kívül. Nálam van értelme, 2 kártyát/boxot megspórolok. Wifree-n is működik, bárhol az országban, a lényeg a upc-s hálózat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36028) air válasza blakey (#36027) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem semmi köze a jogdíjakhoz. Ez az UPC értelmetlen, ostoba korlátozása lehet. Vagy ha olyan értelemben nézzük a jogdíjakat, hogy az UPC nem fizeti meg őket, akkor pedig zsugoriság.
TVGO-n simán mennek azok a csatornák, a T-étől eltérő hálózatból is, amik a Horizon Go-n nem. Pl. az otthoni UPC-s wifin. :P
Egyébként baromi érdekes, hogy szerinted csak egyes adók nem mennek, én pedig vagy 8-10-et próbáltam ki véletlenszerűen, és egyik sem ment. De holnap délelőtt végigpróbálom mindet.

(#36023) wjbhbdux
Hát igen, nagyon életszerű, hogy egy háztartásban, 2015-ben egyetlen egy TV készülék van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36029) helkis


helkis
addikt

üdv all!

van egy hdmi-s felvelős mediabox-om, fekete, lapos, ami az előbb elkezdte azt csinálni, hogy bekapcsoláskor eljut a "load>>" -ig, majd bejön az óra helye is " --:-- ", utána pedig kikapcsol, utána megint kezdődik előrről, kikapcsolni sem tudom a távirányítóval, csak ha áramtalanítom.
áramtalanítás már megvolt, 1perc szünettel, utána ugyanez az eseménysor fogad, hogyan tovább? :B
2órával ezelőtt még minden rendben volt vele.. net van, box nélküli tv-n, van műsor..
előre is köszi!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#36030) blakey válasza air (#36028) üzenetére


blakey
félisten

Lehet, hogy szerinted, de inkább nézz, olvass utána akár itt a topikban vagy máshol, ez az oka annak, hogy hálózaton kívül nem nézheted. A TVGÓ más tészta, ahogy a MYTV is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36031) F_Zolee válasza helkis (#36029) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egy resetet megpróbálhatsz: "A rec gomb és a chanel +,-gombok folyamatos nyomvatartása mellett áram alá helyezni."

Már ha azon vannak ilyenek. :F Nem vagyok képben az összes eszközzel.
Csak lehet ezzel elveszik az eddigi tartalom? Na majd valami szaki megmondja.

[ Szerkesztve ]

(#36032) facan válasza air (#36028) üzenetére


facan
tag

Itt minden infót megtalálsz.

(#36033) air válasza blakey (#36030) üzenetére


air
nagyúr

Miért más tészta?
Gondolom ők fizetik a jogdíjakat, az UPC ezek szerint nem.
Akkor ez így egyszerű sóherség, és szimpla kib. az előfizetőkkel.

(#36032) facan

Itt én nem látok magyarázatot arra, hogy miért csak az UPC saját hálózatából működik a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36034) kezo0 válasza F_Zolee (#36031) üzenetére


kezo0
addikt

Nem, a korábban felvett anyagok nem vesznek el, ilyen szempontból nyugodtan lehet hard resetet nyomni neki. Csak a beállításokat kell újra elvégezni (pl. a kedvenc csatornák beállítását is), már ha ez után a reset után elindul a box.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#36035) Intruder2k5 válasza F_Zolee (#36031) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A felvételek megmaradnak.

(#36036) helkis válasza F_Zolee (#36031) üzenetére


helkis
addikt

1000x köszönet! bejött a jedi-trükk! :R

hasonlóan elakadt usereknek:
a kombóra csinált egy setup-ot, majd kiírta hogy done, itt vártam pár percet, de mivel nem történt semmi, megnyomtam a bekapcsoló gombot (pedig zölden világított a led). erre bejött az "init" - inicializálás, ez már ismerős volt korábbi mediabox-okból (sajnos) innentől már csak ki kellett választani az országot, megadni a területi kódot (ez az irányítószám első három száma, szintén korábbról.. :B) aztán már kezdte is felismerni a csatornákat, seperc alatt rendbe is jött minden, a felvételek is megmaradtak! :K

a kérdés már csak az, hogy mitől lehetett ez?

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#36037) facan válasza air (#36033) üzenetére


facan
tag

Erről már volt szó itt a topikban, biztos lesz olyan aki korrekten tud válaszolni erre a kérdésedre is.
A UPC üzletpolitikáján pedig (szerintem) nem tudsz változtatni, természetesen jogod van hőzöngeni. A kérdés az hogy van-e értelme.....

(#36038) glaci válasza air (#36028) üzenetére


glaci
őstag

Azért azt is vedd figyelembe, hogy a TVGO -n nem tudsz minden csatornát nézni, amire van előfizetésed!
Ill. velem már sokszor előfordult, hogy amit akartam volna nézni, annál bedobta, hogy a tartalom a tulajdonos kérésére online nem elérhető!
Az UPC Horizon GO -jával így még soha nem jártam.
És mivel van otthon VPN szerverem, ha mobilnetről közvetlenül valami nem jönne, akkor 2 kattintással csatlakozok az otthoni géphez és máris működik.

(#36020) air:
Az új verziók nálam is mindig kilépnek, amikor a megtekintés következne.
Nekem a régi 2.1.5 -ös verzió vált be, az tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#36039) air válasza facan (#36037) üzenetére


air
nagyúr

Viszont akkor a reklámban nem kellene azt nyomni, hogy "bárhol elérhető", mert egyrészt nem igaz, másrészt a fogyasztók szándékos megtévesztése.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36040) pinnacle válasza pinnacle (#35627) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Megint eltűnt pár csatorna. Mégsem a HDMI a probléma, hanem az, hogy a modemnél a koax kábellel lehet valami gond (pedig elég masszívan van csatlakoztatva), mert megmozdítva, visszajött minden.

(#36041) club1 válasza air (#36033) üzenetére


club1
veterán

Mert vannak műsorszolgáltatók, akik csak így írnak alá szerződést a műsorelosztóval, ha az garantálja, hogy nem jutnak ki az általuk előállított műsorok az elosztó hálózatából. És vannak olyan műsorszolgáltatók, akik meg olcsóbban adják a tartalmat, ha az nem jut ki az elosztó hálózatából. Az elsőre példa a viasat csoport, a másodikra pedig az rtl csoport.

(#36042) air válasza club1 (#36041) üzenetére


air
nagyúr

Ez lehet, hogy így van, viszont nem magyarázat arra, hogy ugyanannak a műsorszolgáltatónak a csatornái miért érhetők el a TVGO-n keresztül idegen hálózatból is, és miért nem érhetők el a Horizon Go-n idegen hálózatból.
Ezek szerint a szerződések megkötésekor a műsorszolgáltatók különbséget tesznek az elosztók között is, ezáltal korlátozva az adott elosztóval szerződött ügyfelek lehetőségeit is.
Ennek nincs semmi értelme, mert a műsorszolgáltatóknak az az érdekük, hogy az általuk szolgáltatott tartalom minél több előfizetőhöz jusson el.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36043) Gubek-Einste válasza air (#36042) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Viszont az is érdekük, hogy minél olcsóbban jussanak hozzá az adott tartalomhoz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#36044) air válasza Gubek-Einste (#36043) üzenetére


air
nagyúr

A műsorszolgáltatók? Vagyis az RTL, Viasat és társaik? Ez hol kell érdekelje az előfizetőt? Ez az ő eredményüket, nyereségüket befolyásolja. Nincs hatással arra, hogy az előfizetők különböző körei hogyan érik el a tartalmakat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36045) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megrendeltem a Trio L + HD csomagot, jövő szerda délelőttöt jelöltem meg bekötési időnek.

Ezt mennyire szokták tartani amúgy?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36046) vg válasza Motion_Blur (#36045) üzenetére


vg
addikt

Szerintem 99% tartják, ha esetleg késnek, akkor telefonálni fognak. Ezzel nincs baj. Ha késnek és nem telefonálnak, akkor kezd úgy: a legrosszabb értékelést fogod adni a munkalapra. Tuti addig nem mennek el amíg 1000%-an nem működik minden. :DDD

(#36047) blakey válasza air (#36044) üzenetére


blakey
félisten

Hőzönghetsz, jogodban áll, de amit egyelőre Horizon Go címen kapsz a upc-től az összefüggésben van az előfizuddal, tehát nem kaphatja meg bárki ill. a műsorszórás a upc-nél egyelőre házon belül terjeszthető. Lehet, hogy ezen változtatni fognak (ez két oldalú), de egyelőre nem áll jogában hálózaton kívül szolgáltatni. Továbbá az sem világos számomra, hogy neked ez miért most tűnik fel mikor fél éve így működik. :)
A reklámban teljesen jól hírdetik hiszen valóban bárhol nézheted a szolgáltatást ha van upc-s előfizud és netán upc-s hálózatban vagy (akár wi-free) vagy upc-s mobilneted van. Hálózaton kívül korlátozott a szolgáltatás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#36048) sutszi


sutszi
veterán

Majdnem 1 éve kötöttem szerződést internetszolgáltatásra a UPC-vel. Mivel 1 hónap múlva esedékes az évforduló, megkerestek 2 szenzációs ajánlattal is... Egyik sem lesz jó... Ha nem akarok újabb fix 1 vagy 2 évet aláírni, akkor a jelenlegi havidíj marad továbbra is csak átlépek határozatlanba? Vagy ilyenkor kötelező megint valami hűség?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#36049) canniball válasza sutszi (#36048) üzenetére


canniball
nagyúr

Hűség nem lesz, határozatlan időtartalmúra változik a szerződésed. Várhatóan párszáz Ft-tal emelkedik majd a havidíjad (aztán kb. félévente is).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#36050) sutszi válasza canniball (#36049) üzenetére


sutszi
veterán

:Y Mi van?! Ha nem láncolom magam oda újabb minimum 1 évre akkor növelik a havidíjat?!

Két olyan ajánlatot adtak ami magasabb havidíjat eredményezett volna, igaz plusz szolgáltatás lett volna benne, de az nekem nem kell...

Remek... :((( Az ilyen húzásokat miért nem büntetik?!

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.