Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96002) #75501312 válasza #72445440 (#96001) üzenetére


#75501312
törölt tag

Az enyém is életre kel naponta többször is, mint a Skynet.

(#96003) szabogabor10 válasza #72445440 (#96001) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az igen. :DDD
Amúgy nálam ez szerintem tervezett működés, minden nap hajnali 4-5 között random időpontban csinálja, nappal soha.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96004) gregory91


gregory91
senior tag

Lehet ekkor kapja a frissítést(csatornalista,szoftver).

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#96005) szabogabor10 válasza gregory91 (#96004) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt gyanítom én is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#96006) cof


cof
veterán

Kódolatlan DVB-C még megy az UPC-től, kívancsi leszek, hogy mikor kötnek a dobozban ki. ;]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#96007) unicumnext


unicumnext
aktív tag

ohhh jajjj már ilyen is van:
[link]

(#96008) #75501312 válasza unicumnext (#96007) üzenetére


#75501312
törölt tag

Vótmá'!4négy

Asszem ebben volt, hogy áramtalaníts mindent, amikor bedugod a boxot. :DDD

(#96009) unicumnext válasza #75501312 (#96008) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Igen az, fogtam is a fejem....

(#96010) sziszi-fuszi válasza cof (#96006) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Soha! A szomszédom vagy 10 éve kapja ingyen a kódolatlan "C"-t és az analógokat.

Mi alá kell írás?

(#96011) hypno skate


hypno skate
senior tag

Néhány hete véletlenszerű adókon teljesen más műsorok futnak, mint amit a STB kijelez.
Elképzelésem nincs mit művelhetnek fejlesztés címén, mivel ilyen régebben nem volt.
Miként olyan sem, hogy magyar nyelvű adó műsorához angol nyelvű információ legyen.
Remélem gyorsan végeznek vele bármit is csinálnak, mert zavaró.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#96012) MadMancs válasza #75501312 (#96002) üzenetére


MadMancs
veterán

Az enyém is, random.
TV nézésre jó ha 2 hetente van bekapcsolva, órának használom másik szobában. Naponta 2x biztos bekapcsol. Frissítsen, nekem mindegy, de utána legalább kapcsolna ki :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#96013) F-ECT$ válasza #75501312 (#96002) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam is, azt mondták hogy feszültség ingadozás kapcsolja be, amit akár el is hihetek, meg nem is.
A voda box legalább ilyet nem csinál.

Dive ever, work never.

(#96014) kezo0 válasza anglergab (#95940) üzenetére


kezo0
addikt

De akkor ezek szerint OTT-n is van már felirat? A válaszodból ezt nem lehetett kitalálni...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#96015) peter303 válasza kezo0 (#96014) üzenetére


peter303
tag

Persze hogy van, tenyleg ezt honnan vetted???

[ Szerkesztve ]

(#96016) #75501312 válasza MadMancs (#96012) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ez az, ezt felejtettem el a múltkor. Nálam is a nappaliban az óra szerepét tölti be. Még 2,5 hónapig. :DDD

(#96017) anglergab válasza kezo0 (#96014) üzenetére


anglergab
addikt

Van OTT-n is felirat, igaz, más a betűtípus (mint DVB-C-n) és tekerés után nem volt teljesen szinkronban a képpel/hanggal a megjelenített szöveg.

(#96018) kezo0 válasza peter303 (#96015) üzenetére


kezo0
addikt

Nyugalom, akkor is felelek, ha nem kérdezed meg kétszer is, három kérdőjellel a mondat végén... :P
Nos, határozottan úgy emlékszem, hogy akik először kaptak ilyen boxot még hetekkel ezelőtt, többen is ezt írták. Mármint, hogy OTT-n nem jelenik meg a felirat pl. a Cinemaxon. És azóta sem írta senki sem az ellenkezőjét. Szóval azt hiszem, nem volt teljesen alaptalan a kérdésem.
Ha pedig igaz, amit anglergab írt az imént, vagyis, hogy tekerés után „nem volt” (mikor? régebben? most?) teljesen szinkronban a felirat a képpel, akkor ez lehet, hogy még most sem problémamentes.

* szerk.: keresés a topikban, felirat szóra

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#96019) peter303 válasza kezo0 (#96018) üzenetére


peter303
tag

Igen volt egy ilyen nap ahogy a kepeden is latszik 07.19. se elotte se utana senki nem emlitett ilyet. Nekem sose volt meg felirat csuszas gondom se.

(#96020) kezo0 válasza peter303 (#96019) üzenetére


kezo0
addikt

Nem egy ilyen nap volt, csak keress rá a topikban a felirat szóra. Nem fogok több screenshotot betenni, hogy elhidd, de már májusban is említették, aztán júniusban is, nem is egyszer. Ez egy többek által, többször is említett bug volt.
Az ellenkezőjéről pedig – vagyis arról, hogy OTT-n működik már a felirat pl. az HBO2-3 és a Cinemax csatornákon is – azóta sem írt itt senki. Ezért kérdeztem rá. De szerintem azt már az előző hsz-omban is igazoltam, hogy nem az ujjamból szoptam ezt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#96021) MadMancs válasza peter303 (#96019) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig de. OTT indulása után sokáig nem volt felirat. Többször többen szóvá is tették. Talán 1 hónapja jelezték itt először hogy egy frissítéssel ezt (is) orvosolták.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#96022) kezo0 válasza MadMancs (#96021) üzenetére


kezo0
addikt

Na, erről a jelzésről én ezek szerint lemaradtam, mert csak arra emlékszem, hogy a boxok DVB-C-re állításakor annyiban „oldódott meg” a probléma, hogy a lineáris adásban már megjelent a felirat – de hát pont azért, mert az már DVB-C-n jött. Arról nem olvastam, hogy felvétel visszanézésekor vagy a műsorvisszanéző használatakor is van már felirat, tehát az OTT-s kapcsolat során is.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#96023) LouiS22 válasza gregory91 (#96004) üzenetére


LouiS22
veterán

AZ EPG információkat kihagytad. Az egészen biztosan hajnalban fut le és ezt onnan lehet tudni, hogy ha napközben volt egy azonnali műsorváltozás, akkor az nincs átvezetve.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#96024) LouiS22 válasza hypno skate (#96011) üzenetére


LouiS22
veterán

Ennek mondjuk semmi, de semmi köze nincs a Vodafone-hoz. Ők nem a tartalmat adják, csak továbbítják. Tessen reklamálni az adott csatornánál (én is észrevettem amúgy, hogy pl. a Food Network músora 20 perc csúszásban van az EPG-hez képest). Ők adják le a műsortervet az EPG-t szolgáltató cégnek (esetünkben ez a Port-Network). Ha menet közben változtattak, és arról nem szóltak, az az ő saruk. Ha meg a Port nem frissítette be (kevésbé valószínű), akkor meg náluk lehet reklamálni. És még mindig ott a bűvös mondat is: a műsorváltoztatás joga minden esetben fenntartva.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#96025) PirosHello


PirosHello
senior tag

Tegnap sms jött a banktól, hogy visszautasították a Voda "egyéb előfizetési díj" levonási kérelmét a számlámról.
Mivel ex UPC-s vagyok, eszembe sem jutott (sajnos a Voda sem figyelmeztetett rá!), hogy akitől a UPC csoportos beszedési megbízás alapján vonta a havidíjat, az a bankjánál törölje/adjon újat a Voda részére.
Sajnálom, hogy a Voda erre nem figyelt oda (júliusban még a UPC indította a csoportos beszedést, teljesült is), mert több ezren lehetünk még az országban így.
Ennyit a Voda kommunikációjáról :W :W

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96026) #75501312


#75501312
törölt tag

A felirat hiányát április 23-án már jeleztem itt. :)
Igaz akkor kicsit másképp működött.

(#96027) Orgi válasza PirosHello (#96025) üzenetére


Orgi
őstag

Jó hogy ezt írod, most ránéztem a netbankomra, én is csoportos beszedésivel fizetem, nekem ott van befoglalva UPC néven szeptember 1-el a havidíj összege... akkor számíthatok rá, hogy ez nem fog teljesülni majd? Semmit nem kaptam mondjuk a Vodától én se, hogy vmit állítani kéne a csoportos beszedésiken...

(#96028) merqree válasza Orgi (#96027) üzenetére


merqree
őstag

Mivel Neked (és nekem is) a könyvelésre váró tételnél az "igénylő" az UPC, ezért el fog menni a csoportos megbízás.

(#96029) PirosHello válasza Orgi (#96027) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ameddig a UPC a beszedő, addig teljesül. Viszont folyamatosan állnak át a Vodafone Mo. Zrt. igénylőre. Sajnos "nulla" kommunikáció mellett.
Sőt, visszakerestem a Voda egyik áprilisi levelét, amiben azt írják: "a szolgáltatói név változás kapcsán Önnek nem kell semmit tennie, csak hátradőlni és élvezni a szolgáltatást".
Hát most Ők dőltek hátra :DDD

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96030) PirosHello válasza merqree (#96028) üzenetére


PirosHello
senior tag

Lehet, hogy következő hónapban már Ti jöttök :K

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96031) merqree válasza PirosHello (#96030) üzenetére


merqree
őstag

Szerintem valamit Nálad cseszett el a Vodafone, mert e pillanatban belépetem az UPCs profilomba, ahol a számlákat lehet látni. Ott van olyan lehetőség, hogy a számlázás módosítása, és szépen leírja, hogy "Szolgáltatói azonosító (GIRO azonosító):A10987278T001".
Ez Pedig
Rövid név:UPC&UPCDIRECT
Név:UPC MAGYARORSZÁG TELEKOMMUNIKÁCIÓS KFT.
Város:BUDAPEST
Irányítószám:1092
Azonosító:A10987278T001

Így a felhatalmazás élni fog.

(#96032) blakey válasza PirosHello (#96029) üzenetére


blakey
titán

Nálam automatikusan átállt a banknál, szépen megvan az új csoportos beszedés és az állapota: első teljesítésre vár. szóval nem kell semmit sem tenni, de ez akár a bankon is múlhat, nem feltétlenül a Voda sara.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#96033) PirosHello válasza merqree (#96031) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem egyszerűen a UPC Mo. Kft (Monor) volt eddig a megbízáson megadva, júliusig ezen a néven is érkezett a beszedési (pedig már akkor is a Voda volt a szolgáltató). Tegnap viszont kifejezetten a Vodafone Magyarország Zrt. volt a kedvezményezett, aki le akarta vonni a havidíjat. A bank jogosan utasította el.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96034) merqree válasza PirosHello (#96033) üzenetére


merqree
őstag

Akkor Neked nem az általam mutatott GIRO azonosítóra volt megadva a csoportos megbízás, és így már érthető a dolog.

(#96035) PirosHello válasza blakey (#96032) üzenetére


PirosHello
senior tag

Az jó, ha semmit sem kellett tenned, de: egy csoportos beszedésit Nélküled, mint számlatulaj nélkül a Bank nem módosíthat "egyoldalúan" (úgy, hogy ezt Te semmilyen módon nem erősíted meg/hagyod jóvá, akár telefonos ÜFSZ-on). Nem véletlenül van ez így kitalálva, attól függetlenül hogy a Te bankod ezt megcsinálta :U

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96036) PirosHello válasza merqree (#96034) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem, teljesen más volt....

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#96037) merqree válasza PirosHello (#96036) üzenetére


merqree
őstag

Akkor a 29es körzetben figyelmeztetni kell a felhasználókat.

(#96038) blakey válasza PirosHello (#96035) üzenetére


blakey
titán

Ha jobban belegondolsz akkor csak a cég neve változott, semmi más, tehát az ügyfélszámomtól kezdve a címemen át minden ugyanaz, ez a módosítás egy bürokráciamentes helyen egyszerűen megoldható. Értem amit írsz, de ez nem egy önkényes + beszedés hanem egy módosítás amit pl. a szolgáltató is kérhet, egy névváltoztatás nem egy nagy mutatvány. Én azért még megvárom, hogy teljesüljön, de szerintem menni fog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#96040) anglergab válasza kezo0 (#96022) üzenetére


anglergab
addikt

Igazad van, bonyolultabb a helyzet. Felvételen (felhő) ellenőriztem, de Műsorvisszanéző és lineáris OTT esetén eltérhet. Ez mind OTT, de nem feltétlen ugyanaz a helyzet ezekre.
Meg csatornánként is eltérő lehet.

[ Szerkesztve ]

(#96041) anglergab válasza LouiS22 (#96023) üzenetére


anglergab
addikt

Az EPG on demand töltődik le. Pl. hiába volt letöltve, ha UTP nélkül indul a mediabox, csak koax-szal, akkor nem lesz EPG.

[ Szerkesztve ]

(#96042) MiZo1990 válasza LouiS22 (#96024) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

VH1-on egy órás csúszás van nem is tudom, mióta, MTV Rocks-on meg totál más az EPG.
Food Network hónapok óta rossz, volt benne 1 órás csúszás, aztán 30 perces, a mostani 20-as meg pff...

(#96043) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

Tapasztal valaki olyat, hogy ha áramtalanítva volt a Vodafone box hosszabb ideig (pl. éjjel), utána nem akar bekapcsolni?

(#96044) LouiS22 válasza MiZo1990 (#96042) üzenetére


LouiS22
veterán

Magamat tudom ismételni. Az adott csatornánál kell jelezni, hogy szar műsortervet adnak ki és/vagy a partnereik nem frissítik megfelelően.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#96045) LouiS22 válasza anglergab (#96041) üzenetére


LouiS22
veterán

Jogos, én nem a boxban gondolkodtma.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#96046) pjen


pjen
félisten

Az előbb hívott Vodás üzletkötő,hogy hamarosan lejár a hűségem(november),és ha most egy év hűséggel újra kötöm csak ezer forinttal kéne többet fizetnem.Minden maradna változatlan csak az ár emelkedne.Nem volt erőszakos,Neki ezt dobta a gép.

(#96047) gyemipapa válasza pjen (#96046) üzenetére


gyemipapa
senior tag

De ha lejárt a hűségidő, miért emelkedne az ár? UPC-nél nekem mindíg maradt az ár hűségidő lejárta után is.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#96048) pjen válasza gyemipapa (#96047) üzenetére


pjen
félisten

Az infláció arányában évente kétszer emelhetnek.

(#96049) kabelmania27 válasza cof (#96006) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Elvileg az előfizetői jogviszony megszűnésének napjára írják ki technikusnak a munkalapot kikötésre.

[ Szerkesztve ]

(#96050) Okosandroid válasza anglergab (#96043) üzenetére


Okosandroid
tag

Szia.
Általában ha nem használom a boxot le szoktam kapcsolni az elosztót és jómagam is tapasztalom, hogy újra bekapcsolásnál van olyan, hogy 1-2 alkalommal újra áram alá kell helyezni, mire fehérre vált a kis led az elején.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.