Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) HyP3b0y válasza mackosajt (#11998) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Jól látom hogy eddig egy budapesti volt? :D Nem akarom kiszámolni ennek a valószínűségét :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#12002) -=RelakS=- válasza Treck (#11988) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nekem a napi program lassan a modem újraindítása, mert a wifi megkukul

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12003) Treck válasza -=RelakS=- (#12002) üzenetére


Treck
aktív tag

Akkor ugy tunik csak nalam mukodik tokeletesen a TC7200 :) Nem baj, en ennek orulok :)

http://google.treck.hu

(#12004) urban racer válasza Treck (#11988) üzenetére


urban racer
senior tag

A weblapok is érezhetően lassabban jöttek be, azért is ugrottam neki a tesztnek.
230 körül volt a pingem, packet lostos. A wifitől kb 3 méterre voltam, nyílt "terepen".

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12005) Intruder2k5 válasza urban racer (#12004) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nézted inSSIDer-el?

(#12006) urban racer válasza vargalex (#11989) üzenetére


urban racer
senior tag

[link] Ilyen hardverrel ugrottam neki, illetve a sony Vaio VGNCS31s-en is hasonló. A dual procis Xeont nem izzítottam be a teszt erejére :DDD
Próbáltam 20 és 40 MHz-n, illetve csatorna váltásokkal, mert Veszprém belvárosában lakok, és elég zsufi itt a wifis légkör.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12007) urban racer válasza Intruder2k5 (#12005) üzenetére


urban racer
senior tag

csak telefonon nézegettem milyen csatornák vannak a közelben, próbáltam elkerülni amiből sok volt :K

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12008) urban racer válasza Intruder2k5 (#12005) üzenetére


urban racer
senior tag

hmm, na most megnéztem... minden csatornán 10+ overlapping van :O

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12009) Intruder2k5 válasza urban racer (#12008) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmm... Hát így ne várj csodát a WiFi-től! Esetleg az 5GHz jelenthet megoldást!

(#12010) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Világ életünkben T-sek voltunk. Igazából ahogy hallottuk meg tapasztaltuk egyik szolgáltató rosszabb mint a másik. A T nálunk csak max 30mbit-el szolgáltat. Voltak kint a UPC-től és at mondták, hogy nekik van "kábelnet kiállásuk" ergo kb 80mbit-es net jönne. Ez nyilván jó, de én eddig ezeket hallottam a UPC-ról:

- Többször van probléma mint a T-nél (pl a múltkori baki)
- nagyon ingadozik a sávszél. (A t-nél legalább stabil a 30mbit, pedig a garantált ennek csak a töredéke)
- Hiába gyors a net, de elvben a UPC-nek külföldre kicsi a sávszéle ezért pl a Youtube tud akadni mint az állat.

Szóval ha a UPC-t behozatnánk akkor elvben gyorsabb lenne a net, de a fenti felsorolás igen aggasztó... Ebből mi igaz, mi nem? Ha nincs optika csak kábel net akkor ott mennyi a maximum? Ja és ha felmegy a honlapjukra akkor ott azt írják, hogy nálunk nem szolgáltatnak. 3x mentem be a boltba még küldtek egy technikust. Az úgy jött ki, hogy itt nem szolgáltatnak. Mikor megmutattam
neki a kiállást elkerekedett a szeme. Ezeket is ki érti... :)

Köszi előre is a segítséget.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12011) Intruder2k5 válasza adamssss (#12010) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azt nem tudom a T-nél hányszor van baki, de nálam viszonylag stabilnak mondható a szolgáltatás! A múltkori esetről nem a UPC tehetett, hanem egy másik szolgáltató, az csak véletlen volt, hogy éppen a UPC IP tartományát állították be magukénak, de ezt megtehették volna a T-vel is éppen! Aztán volt ugye ez a DNS hiba, amiből semmit sem vettem észre, mert nem használok UPC-s DNS-t, ahogy Inviteles korban sem használtam Invteles DNS-t, stb... Google DNS, OpenDNS, akármi... Röviden szólva, én nem a panaszkodhatom stabilitásra!

Ingadozásról sem tudok beszámolni, bár nem méregetem napi szinten, de amikor mérem, meg szokott lenni a 60Mbps!

UPC-nek van 2x40Gbit BIX linkje, amikben láthatóan még elég sok a tartalék!

http://www.bix.hu/index.php?lang=hu&page=graph&swid=vh-e1200i-1&portid=Po6
http://www.bix.hu/index.php?lang=hu&page=graph&swid=vh-e1200i-2&portid=Po3

Magyar Telekom esetén ez 40+1+1Gbit!
http://www.bix.hu/index.php?lang=hu&page=stat&op=full&grp=off&memberfilt=19

Az ügyfélszolgálat sajnos itt sincs a helyzet magaslatán, de anno velem ugyanígy volt Invitelnél is, sőt a sajátom után rákérdeztem keresztfiam lakcímére is, akinek akkor már működő ADSL-je volt tőlük, és érdekes módon azt mondták, hogy ott sem tudnak szolgáltatni! Aztán amikor mondtam, hogy pedig bizony ott már szolgáltatnak, csak hümmögött a hölgy a telefonba!

Kábelneten 240Mbps az elérhető maximum, UPC tudtommal sehol sem szolgáltat optikát!

[ Szerkesztve ]

(#12012) adamssss válasza Intruder2k5 (#12011) üzenetére


adamssss
veterán

Tehát a DNS problémát ki lehet iktatni. Gondolom ez a más DNS használat nem jelent hátrányt. Pl ha a Google DNS-t használom nem állhat fenn a veszély, hogy lefigyelik. Nekem mindegy, de szüleimnek vannak olyan levelezéseik amiket nem szívesen adnának ki. (de azt se tudom, hogy van-e összefüggés, csak ez volt az első gondolat. (sorry ha hülyeséget kérdeztem, nagyon sötét vagyok a hálókhoz)

Ez a bix azt jelenti, hogy a youtube-os cucc az hoax? Ergo megvan a kellős sávszél külföldre is?

A t-nél legalább felveszik meg segítenek, ott a szolgálattal meg volta elégedve csak a sávszéllel nem.

A kábelnet mennyit bír max a UPC-nál? Szerk: ja hogy a UPC-nál a kábelnet a FiberPower?

Ha ennyire szaki vagy vetnél egy pillantást erre?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12013) kungzi válasza adamssss (#12012) üzenetére


kungzi
veterán

igen, mindenhol fiberpower van, kivéve a 29-s körzetet :)

(#12014) Intruder2k5 válasza adamssss (#12012) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem jelent hátrányt, sőt többek szerint - illetve szerintem is - sokkal inkább jelent előnyt! Írtam is, hogy én nem csak most kezdtem alternatív DNS-t használni, hanem már jó régen így van beállítva a routerem!

Lefigyelni? Hagyjuk már ezt a Google parát! Ha valaki emiatt aggódik, akkor ott van az OpenDNS, vagy még több más free public dns! Lefigyelni ott az NSA, ahhoz nem kell a Google! :)

Különben az adatforgalom nem megy keresztül a DNS szerveren, annak csak annyi a dolga, hogy megmondja azt, hogy a böngésző címsorába írt url címhez milyen IP cím tartozik! Például...

root@INT-ROUTER:/tmp/home/root# nslookup prohardver.hu
Server: 208.67.222.222
Address 1: 208.67.222.222 resolver1.opendns.com

Name: prohardver.hu
Address 1: 92.61.114.124 r7.prohardver.hu
root@INT-ROUTER:/tmp/home/root#

A BIX a Budapest Internet Exchange, mondjuk úgy, hogy a magyar internet elosztó nagy központ! Amint láthatod, bőségesen van szabad sávszél...

Itt is felveszik, de sokra mész vele, ha a honlapjukon található hibaelhárítási útmutatóból akar segíteni!

Igen, ezek a FiberPower (kábelnet) csomagok!

Nem ismerem a T rendszerét, lehet nem enged hozzáférést a mailszerver, csak saját IP tartományból! Látod, ha olyan jó az ügyfélszolgálatuk, akkor ebben biztosan tudnak segíteni! :)

(#12015) adamssss válasza Intruder2k5 (#12014) üzenetére


adamssss
veterán

No akkor megnyugodtam. :)

Köszönöm a segítséget. Ja hívnám én a T-t, csak én Svédhonban vagyok, anyum meg Isztambulban szóval nem túl esélyes. Innen próbáltam Teamwiever-el szerelni, most nem sikerült.

BTW mi az a 29-es körzet? Valami szerencsétlen hely Mo-n? :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12016) Jégkokó válasza adamssss (#12010) üzenetére


Jégkokó
veterán

2008 tól 2012 ig voltam a t nél , először minden jó és szép volt, de időnként fogta magát a modem és random szétkapcsolt, az ügyfélszolgálat meg ezt ugy oldotta meg, hogy visszaraktak a nevetséges 5 megabites csomagra, mert szerintük messze voltam a központtol és nem megy stabilan a 15 megabit, érdekes azzal sosem volt probléma.Viszont amióta váltottam upc re a net atom stabil semmi ingadozás, annó mindig meg volt az 50/5 most meg a 60/6

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12017) Intruder2k5 válasza adamssss (#12015) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A 29-es primer (telefon előhívószám) körzet! Hát ebből a szempontból elég szerencsétlenek!

http://www.upc.hu/29-es-korzet/internet/

T-nek írhatsz a honlapról is, illetőleg facebook-on is!

(#12018) urban racer válasza Intruder2k5 (#12009) üzenetére


urban racer
senior tag

:W :W :Y

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12019) zsambek válasza adamssss (#12010) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia,

Én is csak ajánlani tudom a UPC-t. Minket a FiberNet-től örököltek úgymond meg, akkor 8.000Ft-ért kaptunk 5/5-s netet, ha jól tudom. Lassú volt, két hetente biztosan volt valami gond, ami miatt nem ment. Amióta a UPC-sek vagyunk, talán kétszer, vagy háromszor volt probléma, illetve Intruder2k5 kolléga tanácsára én is beállítottam másodlagos DNS-nek a Google DNS-ét, és tökéletesen működik! :)

zsambek`

(#12020) kabelmania27 válasza adamssss (#12010) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ahol elérhető a kábelnet ott felesleges ADSL-el szenvedni, nyugodtan válts, nem lesz vele gond.. Több ismerősnél is UPC net van, közülük mindenkinél stabil. Kábelnet előnye, hogy nem függ a központtól (cmts) való távolságtól. Van már kábeltv előfizetésed vagy még nincs bevezetve a koax? Melyik netcsomagot szeretnéd megrendelni?

[ Szerkesztve ]

(#12021) adamssss válasza kabelmania27 (#12020) üzenetére


adamssss
veterán

Eddig nálunk VDSL volt, de az tényleg szépen tartotta a sebességet sohasem volt gond. Egyedül a T-s router, meg a TP-link-es wifi akadt folyamatosan össze és kb hetente állt le a net, ami jó esetben egy újraindítás megoldott, rosszabb esetben a központból kellett valalmit machinálni.

Sajnos csak a ház előtt van meg a kiállás. Ergo be kéne mindenhova húzni. Ráadásul a házban 5 család él, és tudom, hogy min x családtól engedélyezi a UPC a bevezetést. (nem tudom mennyi az x) És egyedül én vagyok tech buzi, tehát a többit rávenni, hogy fúrják szét a lakást. Necces sztori lesz. :)

Első körben FP120-ra fizetnénk elő. Ott két hónapig úgyis 240-es lenne a net. Ha kihasználjuk azt is, akkor váltunk, ha nem akkor marad a 120.

Mindenki: Köszönöm a tanácsokat, tapasztalatokat, segítséget.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12022) kabelmania27 válasza adamssss (#12021) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Beszélj a lakókkal és a közös képviselővel. Földbe vagy a villanyoszlopon megy a kábel?

[ Szerkesztve ]

(#12023) adamssss válasza kabelmania27 (#12022) üzenetére


adamssss
veterán

Igazából ők belementek, csak kérdés, hogy ahhoz mit szólnak amikor megjelenik Józsi az ütvefúróval, hogy akkor ő most itt ünnepélyesen átlyukasztja a falat, és bevisz a egy kábelt. :)

A földből áll ki a kábelvég.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12024) z67 válasza adamssss (#12023) üzenetére


z67
őstag

Nálunk elég rugalmasak voltak a belvárosban, pincén és lichthofon keresztül álltak ki a lakásokhoz.

(#12025) blakey válasza adamssss (#12015) üzenetére


blakey
félisten

Ha segítség, akkor én T-ről váltottam és nekem jobban bevált, egyikkel sem volt komolyabb bajom, de nálam is az volt a helyzet, hogy a T nem tudta tovább emelni a sávszélességet és össeségében sokkal többet fizettem a szolgáltatásokért, mint most a upc-nél, konkrétan a felére csökkent a kiadásom sokkal több és egyelőre jobb szolgáltatásért.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12026) kabelmania27 válasza adamssss (#12023) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Akkor földkábeles bekötés lesz, régi házaknál általában a lépcsőházban kábelcsatornában szokták vezetni és a bejárati ajtó mellett szokták bevinni.

(#12027) Intruder2k5 válasza mackosajt (#11998) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet olvasták itt a reakciókat, mert ma már nem 29-es körzet nyert! :)

(#12028) adamssss válasza kabelmania27 (#12026) üzenetére


adamssss
veterán

A ház azt hiszem 99-ben épült. Azt tudom, hogy a tetőn van valami elosztó, mert sokáig mindenki antenna digital-os volt, és mindenkihez e van vezetve a kábel. Csak azt nem tudom, hogy milyen. A lakások a lépcsőház köré vannak építve, így gondolom ott célszerű felvinni. Mondjuk nekünk jó messze van a nappali az ajtótól, de amikor terveztünk akkor én behúzattam egy koax, meg egy LAN kábelt biztos ami biztos alapon.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12029) kabelmania27 válasza adamssss (#12028) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Csőbe van a koax és az utp?

(#12030) adamssss válasza kabelmania27 (#12029) üzenetére


adamssss
veterán

Igen. ergo mozgathatóak.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12031) kabelmania27 válasza adamssss (#12030) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Oké, abban az esetben kell kicserélni ha 1x árnyékolású a koax.

[ Szerkesztve ]

(#12032) adamssss válasza kabelmania27 (#12031) üzenetére


adamssss
veterán

Idén lett behúzva, és elég jó minőségűt sikerült belerakni. Hányszoros kell?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12033) blakey válasza kabelmania27 (#12031) üzenetére


blakey
félisten

Akkor sem feltétlenül. :) Én vagyok az élő példa, minden tökéletes a 23 éves 1X árnyékolású kábellel, tv, net, telefon hibátlan, ilyen jellegű hiba eddig nem merült fel. (kopp-kopp) :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#12034) kabelmania27 válasza adamssss (#12032) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

3x ajánlott, UPC már 4x-t használ, ettől független régebbivel is működik.
blakey: 1x és 1x között is van különbség.

[ Szerkesztve ]

(#12035) Guminyúl1


Guminyúl1
csendes tag

Mediacard-dal használom a UPC digitális TV szolgáltatását egy Samsung UE40D6500-as tévével.
Már lassan 1,5 éve így használom, csak egy dolog idegesít, de az nagyon: teljesen szabálytalan időközönként kimerevedik az adás, kiírja, hogy "Kódolt jel" 5-10 másodpercig, aztán úja megy tovább. Van, hogy 2-3 óra alatt 2-3x-or is eljátssza, de legalább naponta egyszer.
Nekem úgy tűnik, mintha a központból újra "authentikálnák" a bedugott kártyát és addig eldobja az adást.
Van valakinek hasonló problémája és esetleg megoldása rá?

(#12036) club1 válasza Guminyúl1 (#12035) üzenetére


club1
veterán

Nekem ezt addig csinálta az LG tévém, amíg még a régi kábelezés volt a lakásban, és nem volt mindig megfelelő a jelszint.

(#12037) sly54


sly54
tag

Sziasztok!

Igaz az az elgondolás,hogy ha vmi.probléma van a UPC DNS szerverével,akkor ha a laptop és a modem között lévő routerben a második helyen van a google DNS szervere beállítva ,nálam semmi probléma nincs?Előre is köszi a válaszokat

(#12038) club1 válasza sly54 (#12037) üzenetére


club1
veterán

Ez csak abban az esetben működik gond nélkül, ha az elsődleges dns kiszolgáló teljesen elérhetetlenné válik. Ha valamilyen szinten válaszol az elsődleges dns, akkor a klienseid nem fognak a második dns kiszolgálóhoz fordulni, viszont a gépeden a névfeloldás lassúsága miatt jelentős várakozási idők/időtúllépések lehetnek.

(#12039) sly54 válasza club1 (#12038) üzenetére


sly54
tag

Akkor ez így jobb lenne,igaz első 8.8.8.8 a második 8.8.4.4? Hosszú távon nem probléma ha nem használom egyáltalán a UPC DNS-ét?

[ Szerkesztve ]

(#12040) club1 válasza sly54 (#12039) üzenetére


club1
veterán

Nem probléma, nálam már 3 éve az összes routeren ez az alapbeállítás.

(#12041) sly54 válasza club1 (#12040) üzenetére


sly54
tag

Köszi

(#12042) Spet


Spet
addikt

Üdv mindenkinek,

Mai nap folyamán szerencsés (vagy szerencsétlen?), gazdája lettem a UPC jóvoltából az erősebb nethez illő, Techcolor márkájú modemhez. Olyan problémám lenne vele, hogy a beállításaiba, csak egyszer sikerült belépnem, arra az időre míg kinyomtam a beépített wifijét, utána mikor beléptem volna másik menüpontba pedig kidobott és ha újra beszeretnék lépni, azt írja ki, hogy egyszerre csak 1 személy léphet be (az igazi WTF kategória). Kérdés, mint user, hogy tudnám megoldani? Ha közvetlen a modemről vagy ne adj isten routeren keresztül próbálnám meg így is úgy is ezt írja ki. Internet van (hisz így is lehet használni), csak idegesítő, hogy nem férek hozzá a saját modememhez. Egy eseteleges modem újraindítása szerintetek kiküszöbölné a problémát?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12043) facan válasza adamssss (#12012) üzenetére


facan
tag

Én is T-s voltam tizenéven keresztül míg végre megérkezett a UPC a Fibernet helyett, azonnal lemondtam mindent a T-től :) (a Fibernet internete mint már elmondták csapnivaló és nagyon drága volt, ezért nem sokáig élveztem a szolgáltatásaikat)
A youtube mondás az mese, videoletöltővel 10-12 Mbyte/sec-el lehet leszedni a filmeket onnan, teljesen függetlenül a hosszuktól, felbontásuktól. Soha nem vettem észre hogy akármennyire is korlátos lenne.
A maximális letöltési sávszélesség (esetemben 240mbit/s = 29,7Mbyte/s) az esti/késő délutáni óráktól eltekintve megvan, ebben az időszakban (cirka 18:00 és 23:00 között) 170-180mbit körül mozog a maximum ami még mindig több mint amit a többi szolgáltató tud (vagy józan paraszti ésszel ki lehet használni :) )
A feltöltési sebesség bármelyik napszakban az elméleti maximum felett van egy kicsit (20.6 mbit/s esetemben, azaz nagyjából 2.4Mbyte/s))

Arra figyelj hogy ezekhez a sebességekhez már router is kell. Olyat válassz aminek a LAN-WAN NAT-olási sebessége bőven 240mbit felett van. Ha ugyanennek a routernek a wifijét is használni szeretnéd akkor hardweres NAT-ra képes eszközt válassz, pl. TP-LINK TL-WDR4300. Ez képes 930mbit-et átvinni a LAN-WAN portjai között, és wifin max. 750mbit-et átkergetni.

(#12044) Intruder2k5 válasza Spet (#12042) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Újraindítás megoldja!

(#12045) devil-k válasza facan (#12043) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezt elírtam. Sorry. PM ment. :R

Bárkinek
Milyen eszközt adnak most media box + teló + net mellé? :R

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#12046) upsyka válasza Spet (#12042) üzenetére


upsyka
aktív tag

vagy a böngésző cimsorába a "login"-t átírod "logout"-ra és enter,majd be tudsz lépni :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#12047) istvansebok


istvansebok
tag

Sziasztok!
A szombaton beüzemelt Cicso hd Dvr beltéri ma délben megadta magát. Load felírat és ennyi.
10 újraindítás utn se lett jobb. 1221 segítséggel se lett jobb. Szerelő kihív.
Intreneten megtaláltam a megoldást:
Box kikapcsolni. Ch- ,Ch+ ' Rec gomb egyszere nyomni a beltérin a Clear felírat megjelenésig.
A box letisztította az összes beállítást, és müködik minden:-)
1221 szerelő lemondva, saját váll megveregetve, homlok kisimul.

(#12048) kabelmania27 válasza istvansebok (#12047) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Grat és köszi hogy megosztottad velünk a hibajavítással kapcsolatos felfedezést :)

[ Szerkesztve ]

(#12049) Gubek-Einste válasza devil-k (#12045) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nincs wifi opció akkor Cisco EPC3208 vagy EPC3212 modem, ha van wifi opció akkor Technicolor TC7200.
Mediabox-ból Pace HD vagy Cisco HD DVR.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#12050) devil-k válasza Gubek-Einste (#12049) üzenetére


devil-k
nagyúr

Saját router opció lesz. Akkor gondolom Cisco EPC3208. Erről valami tapasztalat? :U :R

kabelmania27
Ezen kell nekem majd valamit állítanom vagy mindent kivitelezhetek/beállíthatok a saját routeremen?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.