Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) Faterkam


Faterkam
addikt

Szomszéd 1000 éve UPC-s, megkért regisztráljam be a My UPC felületén, ez sem volt egyszerű, de megoldottuk. Erre a Horizon.tv oldalra, az istennek nem engedte be, próbáljuk később stb.ÜSZ felhív, blabla, törlik a reget, holnap megint nézzünk rá. Végre sikerült a reg, de a Horizon oldal továbbra se engedett be. Újra tel. mire kiderítették, hogy neki kábeles TV előfizetése van, és ezért nem megy az oldalon a belépés! Kérdeztük, van e jobb csomag neki, erre igen, a Horizon box-szal. Más nincs, mert a TV nem tudja a Media cardot fogadni. Tiszta szívvel nem tudtam neki ajánlani, mert sokat olvastam már a fórumon róla. Szerintetek ilyenkor? Csak ez a Horizon Box van, mást nem tudnak adni, + ehhez még egy UTP kábel ki kell húzni, hiába van már egy :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#50052) gduck válasza Faterkam (#50051) üzenetére


gduck
addikt

Kicsi a box, állandóan meleg (még kikapcsolt állapotban is). Menüje néha akadozik. TV nézésnél nem tapasztaltam gondot. Mostanra stabilnak mondható a műsor visszanézés és a videótár. Ha felveszel valamit, akkor felvétel közben más csatorna nem nézhető (viszont ilyenkor a műsor visszanézés működik) Felvétel csak külső HDD-vel működik, ha van rá HDD kötve van lehetőség TIMESHIFT-re is de sajnos ez nem automatikus.

[ Szerkesztve ]

(#50053) #54715584 válasza Faterkam (#50051) üzenetére


#54715584
törölt tag

A my upc és a horizon regisztráció 2 különböző dolog.

(#50054) bostone


bostone
addikt

Vezetékes számot lehet hordozni?

(#50055) gduck válasza bostone (#50054) üzenetére


gduck
addikt

Lehet!

(#50056) Faterkam válasza gduck (#50052) üzenetére


Faterkam
addikt

Ok, köszi!

(#50053) monstre: A www.horizon.tv oldalon a belépésnél szükség van egy élő MyUpc regre! (no meg mint kiderült, egy digitális előfizura! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#50057) #54715584 válasza Faterkam (#50056) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bocsi, kevertem a modem regisztrációs oldallal. :B

(#50058) bostone válasza gduck (#50055) üzenetére


bostone
addikt

Hogy működik ez a gyakorlatban?

(#50059) kabelmania27 válasza bostone (#50058) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az a lényeg, hogy a régi szolgáltatónál ne legyen hűség, UPC-nél jelented be hogy a régi számot hordoznád beírod a telefonszámot régi szolgáltatónál lévő ügyfélszámot.

(#50060) kezo0 válasza bostone (#50058) üzenetére


kezo0
addikt

Plusz tartozás se legyen a régi szolgáltatónál. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50061) Helioport válasza kabelmania27 (#50039) üzenetére


Helioport
csendes tag

Múlt héten kötöttem újra 2 évet, UPC kábelen az egyedüli szolgáltató nálunk, nincs konkurencia, de sikerült megalkudni, mert mondtam neki, hogy pl a Mindig TV és a Digi is jobb feltételekkel szolgáltat tányéron.
Eddig 240-es net, full HD csomag, kiegészítő Európa csomag, és vonalas telefon előfizu, plusz 1 mobilnet, de már régi, még HSDPA stickes, HD médiabox és médiakártya (CI+) volt 19500-ért, most módosítottunk, kivetettem a médiakártyát, lemondtam a mobilnetet, internet up, 500 megás, és marad a HD csomag, ILLETVE RAGASZKODTAM HOZZÁ, HOGY MARAD A RÉGI BOX, NEM KÉREK HORIZON CSOMAGOT, ÉS EHHEZ NYOMATÉKOSAN RAGASZKODOM. Mondtam neki, hogy nem szeretnék új fűtőtestet a lakásban...

Szerintem arc rájött, hogy képben vagyok, nem is erősködött, megegyeztünk 12.040 forintban.
Szerintem ez ok.

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#50062) kabelmania27 válasza Helioport (#50061) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem is okés.
Jó, hogy maradhat a régi box.

(#50063) Breeze


Breeze
aktív tag

üdv!

nálam átmeneti túlterheltség miatt nem működik a vezetékes telefon. se ki menő se bejövő hívás.
tv-internet hibátlan.

Bp 13 kerület.

[ Szerkesztve ]

(#50064) tomp válasza Breeze (#50063) üzenetére


tomp
félisten

Országos hiba van sajnos.
Fb-ra ki is tették a hírt.
Sajnos lassan havidíjas szolgáltatás lesz a műszaki/központi hiba. :DDD

(#50065) Breeze válasza tomp (#50064) üzenetére


Breeze
aktív tag

elméletileg már működik a telefon. :C

(#50066) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok,

UPC portálon van chat lehetőség?

(#50067) tomp válasza Romeo619 (#50066) üzenetére


tomp
félisten

Szia!
Van chat! De az, hogy hogyan jön elő jó kérdés. Múlthónap elején szimplán több percen át megvolt nyitva a MyUPC oldal(közben telefonon várakoztam) mire magától felugrott a chat.

(#50068) #36313600


#36313600
törölt tag

Sziasztok!

Nemigen szoktam ide írni, inkább csak olvasgatni a hozzászólásokat.
Nekünk jelenleg Digital Gold+Európa csomag+Fiber Power 30 csomag összeállításunk van havi 9030-ért 1 év hűséggel, ami majd októberben fog lejárni. DIGI sajnos csak és kizárólag a mi tömbházunkban nincs, és szerintem nem is lesz, az összes többi, mellettünk lévőben ott vannak. Váltáson gondolkodunk elsősorban az ár miatt, másrészt a TV-nk nem nagyon szereti a mediacard-ot, Horizon box-ról meg ugye elég sok negatív vélemény van.
Lehet majd minket is hív a UPC ilyen-olyan ajánlatokkal, de semmiképpen nem akarunk 2 év hűséget aláírni.
A T is alkot valamit felénk: a mi címűnkön 1 év hűséggel 7120 Ft lenne csak a HD csomagos Családi+30-as net. Ugye még ott a MinDig TV Extra is, ami hűség nélkül is elég olcsó, meg saját dekóderrel is használható. Elég jó a vételi minősége annak is, konyhánkban az ingyenes csatornákat kitűnően vesszük.
No majd meglátjuk.

(#50069) canniball válasza #36313600 (#50068) üzenetére


canniball
nagyúr

Miben mutatkozik meg az, hogy a TV-tek "nem nagyon szereti a mediacard-ot"?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50070) #36313600 válasza canniball (#50069) üzenetére


#36313600
törölt tag

Előfordul, hogy a TV bekapcsoláskor nem mindig jön be az adott csatorna, csak kódolt vagy nincs jel felirat. Ha meg kódolatlan csatornára rakom, akkor meg lefagy az egész. Amikor meg "jól működik" akkor pedig bekapcsolás után kódolt felirat kb 10-15 mp-ig (bár ez lehet minden típusnál így van, de az LG-nél biztos).

(#50071) Romeo619 válasza tomp (#50067) üzenetére


Romeo619
senior tag

Ez de blöd :D :D

(#50072) tomp


tomp
félisten

Hoppá!
Mindjárt indul egy játék a fb-on. A nyeremény a kép szerint egy usb-s ventilátor. Horizon Cooler?? :DD

(#50073) canniball válasza #36313600 (#50070) üzenetére


canniball
nagyúr

Az valóban kellemetlen; nálunk szerencsére nincs ilyen gond.
Ami pedig a dolog másik felét illeti: leginkább csak úgy tudsz kedvező árat elérni ha vállalod a két év hűséget. Ha ezt sem akarod és a Horizont sem akkor lehet tényleg jobban jársz a váltással; kérdés máshol milyen szolgáltatást kapsz, ennek azért nézz utána a megfelelő topik(ok)ban, nehogy a végén "cseberből vederbe" kerülj!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#50074) |AP|


|AP|
veterán

ugyan gondolom nem érint túl sok embert, de én hetekig szívtam vele, mire megtaláltam a hiba okát.... hát persze, hogy az IPv6 volt a gond...
Szóval: Ha valakinek problémája van az HBO Go appal és annak Chromecast támogatásával, akkor érdemes a UPC háza táján keresni az okot: [link]

(#50075) sniper112


sniper112
aktív tag

heló valaki vásárolt már upc től mobiltelefont ? ha igen az független vagy zárolt ? előre is köszi a választ.

(#50076) kabelmania27 válasza #36313600 (#50070) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a modemértékek?
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
Modulcsere lehet segítene.

(#50077) csibor válasza sniper112 (#50075) üzenetére


csibor
őstag

Függetlennek

(#50078) cigam válasza gduck (#50052) üzenetére


cigam
félisten

Pont rá akartam kérdezni, hogy elvitte a cica a sok kritikust, vagy javul a rendszer. ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50079) Intruder2k5 válasza cigam (#50078) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Visszaadták a Horizon boxot...

(#50080) ztsoft válasza cigam (#50078) üzenetére


ztsoft
őstag

Eddig egy javulást sikerült felmutatni, de az sem a fejlesztők érdeme. Ez pedig a melegedés, ez is az időjárás miatt javult, azaz, most nem forrósodik fel annyira. A többi hiba most is jelen van, az ígért frissítés még nem jött meg (jó munkához idő kell, ...).

Tegyél próbát, szerezz saját tapasztalatot, úgyis annyira érdekel a dolog, tomp fórumtárs is bevállalta egy hónapra.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50081) tomp válasza ztsoft (#50080) üzenetére


tomp
félisten

Bevállaltam 1hónapra de "sajnos" csak 2 hetet bírtam ki vele.
2hét csak Horizon box után 1hétig olyan volt a Cisco, mintha az lett volna az új fejlesztés. Szerintem ez mindent elárul...

(#50082) cigam válasza ztsoft (#50080) üzenetére


cigam
félisten

Akkor ezt:Mostanra stabilnak mondható a műsor visszanézés és a videótár. mire véljem?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50083) bostone


bostone
addikt

Na beléptem a klubba. :)

Két kérdésem lenne:

Okostévé picit lassabbnak tűnik a gyorsabb adatkapcsolattal, hogy lehetséges ez? Youtube folyton azt mondja betöltés, betöltés, betöltés. A készülék alatt a berendezés, ami szórja a netet a világba.

Sajna a ház elég jól árnyékolja wifi jelet, így a régi 150 megás routeremet is rá kellett kötni a hálózatra, viszont 30-40 megánál nem tudok többet kicsiholni belőle. Amit a upc-től kaptam néha 170-nel is szalad.
Van megoldás?

(#50084) tomp válasza cigam (#50082) üzenetére


tomp
félisten

Most már nem áll le nincs olyan, hogy nem érhető el a szolgáltatás. Ezt jelenti a "stabil" mint fogalom. De gondolom a visszanéző minősége még mindig a VHS alatt van... Gondolom ugyan úgy szaggat az 50i->25p miatt és a gyors mozgásoknál ugyan úgy kockatenger van...

(#50085) gduck válasza tomp (#50084) üzenetére


gduck
addikt

Pontosan :)

Nálam 3 hétig vacakolt, állandóan megszűnt a net kapcsolata. Ez egy hete megszűnt.
Videótár/visszajátszás hibák sincsenek már, de persze a minőség nem olyan mint egy saját felvételé. HD minőség eleve felejtős.

Ha nem melegedne ennyire és gyorsabb hardver lenne benne, akkor egy egészen használható FAPADOS box lenne :) (Persze a kábelmodem és HDD hiánya elég gáz.. Még mindig nem értem hogy adhatta a nevét ehhez a vacakhoz a UPC :( ) Akinek viszont még nem volt másik UPC box, az simán el lesz ezzel is. Én mindenesetre reménykedek, hogy a jobb Horizon box is előbb-utóbb elérhető lesz.

Egyébként ma mondta kolléganőm, hogy szeretne felvevős boxot de sajnos már csak Horizont adtak volna, de arról az ügyintéző meg lebeszélte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50086) tomp válasza gduck (#50085) üzenetére


tomp
félisten

Micsoda siker. A cég behoz valami új dolgot amit még a saját emberei sem kívánnak senkinek. Konkrétan rengeteg dolgozó nem ajánlja. Van aki meg eladja szenzációs eszközként. Hát igen kell a nyári prémium...
Most nem a rögzített beszélgetéses "húúú ez a legjobb eszköz a piacon" ügyfél átverésére gondolok.

Amúgy feltűnt egy érdekes szösszenet:
Teljes körű digitális szórakozást biztosítunk, melynek köszönhetően Ön megállíthatja és visszatekerheti, illetve akár otthonától távol is rögzítheti az élő televíziós adást.
Távolról rögzíthető az éló adás? Ahha igen. A múlt korszak boxaival igen. De az már nem érhető el az oldalon vagy a fosbox. Azon viszont nem megy. Azaz: valótlan állítás? Az! :C
A másik ami bicskanyitogató!!!
Mostantól nem maradhat le semmiről, rögzítse az egyik műsort, mialatt nézi a másikat :W

[ Szerkesztve ]

(#50087) ztsoft válasza cigam (#50082) üzenetére


ztsoft
őstag

Én a saját véleményemet írtam le, nálam nem változott semmi (a melegen kívül).
Visszanézés hol van, hol nincs a műsorújságban (nem lehet vissza lépni, nincs ikon, nincs menüpont), ha van akkor sem biztos, hogy megy (helyezze magát kényelembe, majd jön a hiba kód), ha megy, nem biztos, hogy sikerül végig nézni a műsort. A minőséget már nem is említem.
Alkalmazások többször panaszkodnak a nem létező net kapcsolatra (pedig van), ha sikerül elindulni, akkor legtöbbször valamilyen hibára hivatkozva nem működik (pl. Deezer).

Nos, ha ez így tökéletes, akkor nem szóltam semmit. :C

gduck Pár napja ismét dugni akart. :C

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50088) cigam válasza ztsoft (#50087) üzenetére


cigam
félisten

Beidéznéd azt a mondatot, ahol azt írtam:tökéletes!
Naugye. Akkor pedig tisztelj meg azzal, hogy még smile-val sem utalgatsz olyanra amit nem mondtam!

tomp is csak a lejárt verklit ismétli, ráadásul úgy hogy már nincs is nála box. Vagyis lövése sem lehet az azóta eltelt változásokról. Én pedig erre kérdeztem rá. Még ha nem is volt teljesen egyértelmű, mikor gduck írására reagáltam.

Összesen két fórumtagnak van csak horizon box-a? Másoknál nem volt változás?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50089) tomp válasza cigam (#50088) üzenetére


tomp
félisten

Van lövésem mert több Horizonos illetővel is kapcsolatban vagyok! Változás nincs! Ugyan az. Siralmas.
Attól mert már nincs nálam a súlyosan/veszélyesen forrósodó, lassú, szaggató box miért ne lehetne információim?
Máskor inkább kérdezz meg...

(#50090) kezo0 válasza cigam (#50088) üzenetére


kezo0
addikt

Megjegyzem, az édeskevés, ha netán a Horizon box már megbízhatóan tudja, amit a hardvere meg a szoftvere lehetővé tesz. A probléma az, hogy nagyon kevés dolgot tesznek ezek lehetővé, és ez nem is fog változni. Ez a box mindig is csak legfeljebb azoknak lesz elfogadható, akik nem szoktak műsorokat rögzíteni, és azokat később megnézni, az eredeti adással megegyező minőségben. Nem kétlem, hogy bizonyára sok ilyen előfizető van.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50091) tomp


tomp
félisten

Vajon most, hogy leírtam fentebb az ügyfelet félrevezető infókat a mai napon leveszi a upc az oldaláról vagy továbbra is fent hagyja? :DD
Hátha több embert tud félrevezetni....
Ha fent marad akkor joggal balhézhat az ember, hogy ő bizony olyat akar amivel igénybe veheti a leírtakat. A horizonnal viszont nem lehet...

(#50092) cigam válasza kezo0 (#50090) üzenetére


cigam
félisten

Továbbra sem az a kérdés, hogy a box tudása elég-e vagy sem. Feltűnt hogy van akinél megjavult a szolgáltatás, ami eddig nem volt jó.
Érdekes, hogy van akinél pedig nem változott semmi.

tomp
Nem ismerősök elmondásaira vagyok kíváncsi, hanem első kézből szerzett tapasztalatokra. Plusz gyakran másképpen értelmezed a dolgokat.
pl. A másik ami bicskanyitogató!!!
Mostantól nem maradhat le semmiről, rögzítse az egyik műsort, mialatt nézi a másikat

Tudod nézni a már felvett adás műsorát, miközben megy az élő műsor felvétele?
Tudod nézni az elmúlt hét műsorainak nagy részét, miközben megy az élő műsor felvétele?
Ugye nem azt írja, hogy "mialatt nézi a másik élő műsort"?

Pont ilyen a távoli felvétel szolgáltatása. Írja azt, hogy minden eszközön biztosítják ezt a szolgáltatást? Aki eddig elérte cisco-soknak( meg talán az sd thomson is ilyen?) továbbra is elérhető ez a szolgáltatás? A médiakártyát használóknak pont úgy nem elérhető, mint a horizon box-ot használóknak. Felháborodásra max. az adhatna okot, ha a horizon bevezetésekor megszüntették volna a távoli felvétel lehetőséget a régi box tulajoknak. Ha jól emlékszem a horizon box bevezetéskor megjelent cikkben ezt a szolgáltatást is beígérték az őszi frissítésbe. Meg is van:"néhány hónapra le kell mondani a Horizon Go alkalmazáson keresztül indított rögzítésről, távoli elérésről és a multiscreenről, a Videótárról (TVOD) és az eseti díjas tartalomvásárlás lehetőségéről, de a MyPrime előfizetéshez kapcsolódó tartalmak hozzáférhetők maradnak. Ezek a funkciók ősztől lesznek elérhetők az új eszközökön, amikorra egyébként további tévécsatornákat is bevonnak majd a Műsorvisszanézőbe a tervek szerint."

A UPC honlapjáról: "A honlapon megjelenített információk (ideértve a megjelölt díjakat is) kizárólag tájékoztatás céljából kerülnek közzétételre, azok pontosságáért illetve naprakész mivoltáért a UPC Magyarország Kft. semmilyen felelősséget nem vállal."

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50093) tomp válasza cigam (#50092) üzenetére


tomp
félisten

Tudod nézni a már felvett adás műsorát, miközben megy az élő műsor felvétele?
Értelmezd már amit írnak! Segítek ha ennyire nem megy...
Mostantól nem maradhat le semmiről, rögzítse az egyik műsort, mialatt nézi a másikat
Rögzíted az egyik műsort miközben nézed a másik műsort. Ezt jelenti! A felvett anyag az mióta műsor? Az felvétel. Írnak felvételt? Nem. A mondtad a műsorra értendő. Azaz miközben az egyik műsort felveszed, a másik műsort csak nézed de nem veszed fel.
Nincs ott semmi visszanéző. Még csillagozás sincsen. Cisco boxos időkből maradt kint ez a szöveg ami már félrevezető.
A távoli felvételnél most nem Cisco boxnál értendő mert az oldalon már NINCS. Azaz értelem szerűen nem arra vonatkozik hanem a Horizonra. Ott van? Nincs. A kártya az más. Azt nem upc eszközbe rakod, hanem saját eszközbe. Sorozatfelvétel is... Van Horizonnál? Nincs... Ellenben saját eszköznél van.

Azért milyen kedves a szolgáltató. Valótlan dolgokat írnak már de felelősséget nem vállalnak. Azaz vezessük csak félre az új ügyfelet. Jaaa bevette? Szuper. Pórul járt, felelősek vagyunk? Neeem.
Még szerencse, hogy a havidíjaknál nem egy 3évvel ez előtti összeg szerepel...

(#50094) #54715584 válasza cigam (#50092) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt már nem igazán tudtam processzálni, de nálam kb. 2 hónapja nem megy a távoli felvétel a régi Cisco box-szal.
Pár hete még a beállítással sem volt gond. Most már kiírja azt az üzenetet, hogy kapcsoljam be a boxot, illetve győződjek meg róla, hogy be van kapcsolva. Egy másik próbálkozásra kiírta, hogy beállította a felvételt, de nem történt felvétel. Illetve itt sincsen sorozatfelvétel, legalábbis nem ajánlotta fel.
Most megpróbáltam beállítani 3 műsort. Az egyiknél hibaüzenetet kaptam, a másiknál sikerült a beállítás, a harmadik éppen most kezdődött, elvileg megy a felvétel. Megnézem majd holnap (ma), hogy sikerült-e mind a 3.

(#50095) Gubek-Einste válasza bostone (#50083) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A wifi kommunikáció nem csak a router-en múlik, "vissza is kell kiabálni" elv miatt, hanem a környezeti tényezők (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok), beállítások, használt kliens eszközök/adapterek, egyéb zavaró/befolyásoló tényezők (vezeték nélküli billentyűzet/egér/telefon, fém tárgyak, nagyobb bútorok, stb) függvénye is. Emiatt semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi is lesz a helyzet mivel minden környezet más és más.

Inkább menj át IDE mrt ez nem szolgáltató specifikus kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50096) vargalex válasza cigam (#50092) üzenetére


vargalex
félisten

Te marketinges lehetsz valahol, hogy ennyire véded az UPC-t a kiskapus szövegek keresésével?
Ugyanis az idézett szöveg alapján szerinted az is teljesen normális lenne, ha kiírnák, hogy van 5000 HD csatorna, azokat egyszerre párhuzamosan lehet rögzíteni, valamint elérhető a 10 Gbps-es net is. Hiszen felelősséget úgysem vállalnak a megjelenített információkra...

Alex

(#50097) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

Normál (nem díjnetes) átutalás esetén ajánlom ezt a két linket.
Egyedi UPC számlaszám
Ismertető.

[ Szerkesztve ]

(#50098) *Ropi* válasza ztsoft (#50087) üzenetére


*Ropi*
félisten

"gduck Pár napja ismét dugni akart. :C"

Igazán rendes Tőled, hogy megosztottad velünk ezt az infót. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50099) gduck válasza *Ropi* (#50098) üzenetére


gduck
addikt

Három hétig naponta többször dugtam a boxal :DD

(#50096) vargalex : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50100) ztsoft válasza *Ropi* (#50098) üzenetére


ztsoft
őstag

Akinek szántam, az tudja miről szól, a többiek meg azt gondolnak amit akarnak. :DDD

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.