Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) Zitronensaft válasza Willie (#44000) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Fogalmam sincs. Erre a nickel hd-re is csak azért kapcsoltam,hogy megnézzem a hangsávot. Tényleg nincs magyar.. Lényeg hogy török meg lengyel van. :)

(#44002) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! A kérdésem az lenne, hogy a UPC milyen HGW-ket szór kifelé? Ha a technicolor 7200-t annak nem örülök, de ha a Cisco EPC3925-öt akkor jó. Már ha olyan mint a T-s kivitel, mivel azzal biztosan tudom, hogy megy az utána kötött bazi erős jelet adó Xiaomi router (2.4 és 5Ghz). Már fix, hogy UPC lesz és szeretnék elébe menni. :R
Mellesleg kötelező aláírni 2 évet? Mert ahova kell ott ennyit nem fogunk lenni, igazából valami olyan tv meg net kellene aminél nem kell aláírni semmiféle évet.

Amúgy jó pár napja amikor talán itt kérdeztem egy 7200 érdekes viselkedése miatt kiderült, hogy több helyen is rossz a kiépítés, kiszáll majd a banda, oszlop stb stb és sűrű elnézéskérés, persze hozzá kell tennem, ha én nem szúrom ki soha nem derül ki, hogy 10X lassúbb a net mint amire előfizettek (120 helyett stabil 12 megás). ÉS hány ember lehet aki sima user és nem is tudja, hogy nem annyit kap amire előfizet. Csak hát megy akkor az biztosan annyi is.

[ Szerkesztve ]

(#44003) Zitronensaft válasza Kolondrum (#44002) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

3925-t nem adnak már lakossági nethöz. Technicolor-t vagy ubee-t kapsz jó eséllyel.
Bridge módba rakva nem hinném hogy ne működne együtt a xiaomi routereddel.

És sehol nem kötelező aláírni hűséget,a upc-nél sem. Max 3szoros lesz a havidíj a hűségidős verzióhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#44004) Kolondrum válasza Zitronensaft (#44003) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi! 7200-as bridge módban siralmas volt, zárójelben.
Hát az a 3x éppenséggel baj. Röviden!
Ilyen 6-7 ezret számoltam ami még nem horror/hó amiben van valami TV meg 30-as net. Ez csak hűséggel marad ilyen árban? Aztán mi van ha már nem lakunk ott ahol aláírtuk? És mondjuk nem lesz hova vinni sem az előfizut és azt sem fizeti aki ott marad? Vagy nem tudom hogy van ez a ki kihez mihez tartozik az előfizu. Lakcímhez vagy emberhez kötődik.

9k-ért kenjék a hajukra a határozatlant, már ne haragudj, de mit képzelnek? 9k ezért, mert nem X éves? :W

[ Szerkesztve ]

(#44005) Intruder2k5 válasza Kolondrum (#44004) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vannak 24 hónapos, 12 hónapos, és vannak hűség nélküli csomagok is.

Az előfizetés elvileg névre és szolgáltatási címre szól, de ettől el szoktak tekintetni, a lényeg csak az, hogy valaki vigye végig a hűséget. Tehát, ha át tudod ruházni másra az előfizetést az is jó, de ha az új lakcímeden elérhető a UPC, az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#44006) Kolondrum válasza Intruder2k5 (#44005) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor mi van ha oda ahova kötök 2 évet gazdát cserél. Van rá lehetőség, hogy elvigyem az új lakhelyre az előfizut és folytassam a fizetést? No és akkor mi van ha olyan helyre megyek ahol nincs UPC? Mert ez is esélyes.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#44010) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ne a topikban bizniszeljünk a ha kérhetem, az nem arra van.

Köszi. :R

(#44011) Patrick


Patrick
addikt

No. :D

Az a helyzet, hogy be lett jelentve a probléma, amiről párt hete beszéltünk.

1 37 Locked 33200000 64QAM 5120000 ATDMA 51.00 dBmV
2 39 Locked 46600000 64QAM 5120000 ATDMA 51.00 dBmV
3 41 Locked 59800000 64QAM 5120000 ATDMA 51.00 dBmV
4 42 Locked 26600000 64QAM 5120000 ATDMA 51.00 dBmV

1 8 Locked 410000000 256 QAM 6952000 37.936 dB -0.31 dBmV
2 9 Locked 418000000 256 QAM 6952000 38.258 dB 0.08 dBmV
3 10 Locked 426000000 256 QAM 6952000 37.936 dB -0.43 dBmV
4 11 Locked 434000000 256 QAM 6952000 37.936 dB 0.15 dBmV
5 12 Locked 442000000 256 QAM 6952000 38.258 dB -0.51 dBmV
6 13 Locked 450000000 256 QAM 6952000 38.258 dB 0.16 dBmV
7 14 Locked 458000000 256 QAM 6952000 38.258 dB -0.30 dBmV
8 15 Locked 466000000 256 QAM 6952000 38.258 dB -0.20 dBmV

Az értékek kb. ugyan azok. A csávó azt mondta, mert az előbb beszéltem vele, hogy elvileg 50 a max, de ha 51 az nem feltétlen okozhat problémát, valamit még mondott, hogy ha eléri, akkor milyen eszközöket dobál le a rendszer, na mindegy, a lényeg, hogy amióta facebookon dumáltam az ügyfélszolgálatossal, azóta, pontosabban, hétvége óta nem tapasztaltam a weboldalak lassú betöltését, videók akadását, pufferelését, stb...
Igazából megbeszéltük, hogy, ha újból rossz lesz a dolog, akkor kiküldenek valakit és akkor kicserélik az elosztót, mert lehet, hogy már régi, stb, na igen chellos korszak óta meg van... nem igazán érek rá, úgy, hogy a legközelebbi probléma alkalmával kérek egy szerelőt, meg veszek ki egy szabit.

Egyenlőre jó, kopkop, de nem tudom mi javult meg? Próbáltam kérdezgetni, mondogatni, mi volt 30-120-30 mbit, stb, tudnak e küldeni, vagy javítani bármit is szoftveresen távolról, de ezekre nem kaptam választ, de amúgy korrekt volt a csávó, szóval + pont. Mondta, hogy lehet, hogy valamelyik kolega a közelben, vagy kolegák, javítottak valamit, valahol... :D és azért lett jó. Naaa, mindegy, egyenlőre okés, ha előjön, akkor kicserélik az elosztót.

Üdv. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#44012) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Vettem a UPC-től még szeptemberben egy Freedom S szolgáltatást, 5000 mobilelőleget kértek mikor a futár kihozta a sim-et. A megrendeléskor azt mondták, ezt az 5 ezret a 3. hónap után kezdik el levonni az előfizetésből. Közben az előfizut lemondtam, megmaradt a vezetékes szolgáltatásom(net). Így akkor buktam az 5 ezrest? Mert nem vonták le a vezetékes szolgáltatás árából és nem kaptam róla értesítést, hogy ilyenkor mi a szitu...

(#44013) kabelmania27 válasza Patrick (#44011) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Azt az osztót már régóta ki kellett volna cserélni sok a 10dB csillapítás ed3 modemnek (d2 modem egy/egy frekit használ ezért kevésbé érzékeny), ha 51-es adásival akad net akkor osztócsere megfogja oldani, technikus hoz egy -3,5ös hármas osztót amivel teljesen jók lesznek az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#44014) Patrick válasza kabelmania27 (#44013) üzenetére


Patrick
addikt

Köszi. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#44015) ztsoft válasza vwpolopg (#44012) üzenetére


ztsoft
őstag

Én a helyedben nem hagynám, vagy a 1221, vagy a Facebook oldalukon rá kérdeznék az 5000 Ft-ra.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#44016) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok. Tudnátok segíteni hogy UPC modemen hogyan tudok portot nyitni? Sehol sem találom... :R

(#44017) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Megalkudtam a UPC-vel x forintra egy kombó csomagra 2 év hűséggel. Már két számla kijött, de nem akkora összeggel, mint ami a szerződésben van. Reklamáltam többször is, most legutoljára azt mondják véletlenül elírták a gépben, és ilyen olcsón nem tudnak szolgáltatni. Kell-e nekem nagyobb áron vagy nem? Mit lehet csinálni? (120mb internet 2300 helyett 1500 volt a szerződésen, minden más stimmel)

(#44018) vg válasza Jamboo529 (#44017) üzenetére


vg
addikt

Írd meg homárra.

(#44019) Neil Watts válasza fireproof (#44016) üzenetére


Neil Watts
veterán

Így :) (Ubee esetén - Advanced - Forwarding fül):

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#44020) Gyurka6 válasza Jamboo529 (#44017) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Nekem a lemondáskor ajánlottak 1800-at 5e helyett, nem igazán értem az üzletpolitikájukat...
Szerintem próbáld újra lemondani/felhívni a lemondó számot, esetleg mégis tudnak...

Gyurka

(#44021) cigam válasza Jamboo529 (#44017) üzenetére


cigam
félisten

Kérd ki a "megalkudás" hangfelvételét, és igenis adják azon az áron. Ha nem, akkor a hangfelvétel alapján fel kell jelenti valamelyik felügyeleti szervnél(nmhh, fogyasztóvédelem).

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#44022) fireproof válasza Neil Watts (#44019) üzenetére


fireproof
őstag

Lehet hogy én vagyok a hülye de nekem nincs forwarding fül... :U

(#44023) Intruder2k5 válasza fireproof (#44022) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vélhetően IPv6-on vagy, hívd a 1221-et, és kérd, hogy tegyenek vissza IPv4-re. Beállítják, nyomnak egy reboot-ot, 2 perc és lesz forward is...

(#44024) Clever0


Clever0
senior tag

Valakinek már emelték a 60 Megás netjét, akinek nincs tévé előfizetése? Azt ígérték, hogy ütemezve fognak haladni, de hozzám még nem értek el.

(#44025) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Sziasztok, Szeretnék érdeklődni, hogy most hogyan állnak a szolgáltatott sebességek?
30/3-as netem van alapból, múlt év végén megkaptam a 120/12-es bónuszt 1, majd 2 hónapra, most meg 45/10-et mértem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44026) csabi63


csabi63
senior tag

Megint egy. Tegnap is volt kettő. Hálózaton belül is védik tűzzel-vassal. Majmok. Mármint a dokufilm.

[ Szerkesztve ]

(#44027) 4Grider válasza csabi63 (#44026) üzenetére


4Grider
nagyúr

Erre a műsorra most kivételesen a DigiOnline-on is azt írják, hogy "A műsort a tartalomszolgáltató letiltotta.".
Egyébként nem véletlenül sírtam ki magamnak egy DigiOnline elérést, mert bár jóval kevesebb csatorna van rajta, nagyságrenddel stabilabb, mint a Horizon Go.

(#44028) fant0mi válasza ledgeri (#44025) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem 30/3. Kicsit sem több. Falusi UPC.

(#44029) fireproof válasza Intruder2k5 (#44023) üzenetére


fireproof
őstag

Valahol megtudom nézni hogy IPv6-on vagy IPv4-en vagyok? Valamint számít hogy melyiken vagyok? Van valami jelentőssége? :R

(#44030) ledgeri válasza fant0mi (#44028) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Még a bónuszok előtt volt hogy én 30/3 ból torrentezéssel 50/5-őt kipréseltem. Olyan nagyméretű állomány(14-20 giga) volt ami meg volt hírdetve (all in arma terrain pack, full legal), és kb 10000-en ugrottunk rá egyszerre... na ott megéreztem a net erejét...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44031) canniball válasza Clever0 (#44024) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár csomagban de itt is FP60 van. Ilyen ígéretről viszont nem hallottam...

Jamboo529!
Legalább valamiféle visszaigazolást (akár mailben, akár postán) kaptál az "alkuról"?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#44032) kabelmania27 válasza Jamboo529 (#44017) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Írj a upconline@upc.hu címre.

(#44033) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy hová lehetne fordulnom UPC hálózat kiépítéssel kapcsolatos tanácsért.

Röviden a történet:

Egyik ismerősöm most újítja fel a lakását, ahol éppen az elektromos hálózat cseréje történik és ha már megcsinálják azt rendesen, akkor arra gondolt, hogy meg kellene oldani a korábbi 1 végpontos helyett (nappali) a több végpontos kiépítést (nappali + háló) . Sajnos nem sok tapasztalata volt eddig a UPC-vel (nekem sem), így nem tudja, hogy pontosan hogyan is lásson hozzá, mi lenne az optimális megoldás (persze ez lakásfüggő is).

Amennyiben van ötletetek, hogy hová , kihez lenne érdemes fordulni (egy szerelő lenne a legjobb), akkor kérlek segítsetek. Nem hinném, hogy ilyen jellegű kérdéssel szívesen foglalkoznának (érthető) egy ügyfélszolgálaton.

Köszönöm!

(#44034) blakey válasza mattheus (#44033) üzenetére


blakey
titán

Egy jó szerelő is meg tudja oldani. Nem kell feltétlenül upc-s legyen.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44035) kabelmania27 válasza mattheus (#44033) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Az a lényeg hogy legalább 3x árnyékolású koaxot építsenek be, bejövő koaxot el kell osztani egy kettes osztóval, villanyszerelő is megtudja csinálni fontos hogy jófajta osztó legyen bekötve.
Ha van rá mód érdemes a modemet az első osztásra kötni.

(#44036) MDanny


MDanny
senior tag

Hátha valakinek újdonság (nekem legalábbis az volt): Budapest X. kerület családi házas részén (Felsőrákos) gőzerővel zajlik a hálózatépítés légkábellel. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#44037) mattheus válasza kabelmania27 (#44035) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm szépen!
Első osztáson a lakásba bejövő kábelt érted? Gondolom oda kellene tenni a routert és az abból kijövő kábelre a jó minőségű elosztót. (?)

Mi számít jó minőségű elosztónak ? Mondjuk ez? Mire kell figyelnem a kiválasztásakor ?

A szobákban a fali koax aljzatnál mire kell figyelni? Gondolom ott is többféle minőségű változat van.
Ez mennyire lenne megfelelő ?

És még egy utolsó kérdés. Négyszeres árnyékolású koaxiális kábelnek van értelme?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#44038) kabelmania27 válasza mattheus (#44037) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit, linkelt osztó jófajta, az a lényeg hogy CE és 5-1000Mhz-s jelölés legyen.
Akár a bejárathoz vagy külön a modemnek behúzni egy koaxot, ha nem oldható meg akkor úgy is jó hogy elosztani két szobára és a modemes szobában is egy kettes osztó.
Falu aljzat kábeltévénél nem célszerű használni, helyette F aljzatot lehet használni, vagy ha nincs szemmel látható helyen akkor nem kell aljzat hanem csak kijön a cső a falból.
Ha kifizeti a magasabb árat akkor van értelme a 4x árnyékolásúnak, de a 3x is jó, UPC használ 4x-t.

[ Szerkesztve ]

(#44039) mattheus válasza kabelmania27 (#44038) üzenetére


mattheus
őstag

Nagyon köszönöm ismételten!
Elnézést az értetlenkedésemért, de kérnék egy kis pontosítást az egyik tanácsodhoz, mert nem vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.

Akár a bejárathoz vagy külön a modemnek behúzni egy koaxot, ha nem oldható meg akkor úgy is jó hogy elosztani két szobára és a modemes szobában is egy kettes osztó.

Jelenleg a fejemben úgy van a lehetséges bekötés, hogy

1. kábel bejön a lakásba
2. a bejövő kábelre csatlakozik a UPC-s router
3. A routerből kijövő koax kábelt egy minőségi elosztóhoz csatlakoztatom, ami elosztja jelet és a hozzá csatlakoztatott (3x/4x árnyékolású) kábelek mennek a két szobába egy F fali aljazatba vagy szabadon kivezetve.

Nem tudom, hogy ez mennyire fedi a tanácsod egyik felét vagy teljesen rosszul értelmeztem :F :)

Köszönöm!

UI: én abból indulok / indultam ki, hogy a bejövő kábel router elötti szétválasztása nem lehetséges, mert a UPC-s router egyben azonosít engem mint felhasználót, ellenkező esetben nem kapok értelmezhető "jelet"

[ Szerkesztve ]

(#44040) ledgeri


ledgeri
nagyúr

(folyó beszélgetéshez: paintet izzíts!!!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44041) Clever0 válasza canniball (#44031) üzenetére


Clever0
senior tag

A 60-as netet már nem értékesítik. Néhány Trio csomagos írta, hogy emeltek a sebességén. Érdeklődtem ügyfélszolgálaton, hogy ez a csak net+telefonos előfizetőket is érinti-e és azt mondták, hogy igen, de nem egyszerre emelnek, hanem ütemezve.

(#44042) canniball válasza Clever0 (#44041) üzenetére


canniball
nagyúr

Tudom hogy már nem köthető és hogy többeknek emeltek, de azt nem tudtam hogy erről hivatalos infó is van; köszi hogy megosztottad! Akkor úgy tűnik csak lassan őrölnek a malmok.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#44043) kezo0 válasza mattheus (#44039) üzenetére


kezo0
addikt

Szia,
a kábelt még a router _előtt_ kell elosztani. Ez valójában nem is egy router, hanem egy ún. HGW, azaz "home gateway" vagyis egy modem+router kombó eszköz, aminek nincs koax kimenete, csak 4 db UTP kimenete a vezetékes nethez, meg általában 2 db telefonkábelnek való csatlakozás, arra az esetre, ha netán vezetékes telefont is szolgáltatna neked a UPC. (Ehhez jön még az a képessége, hogy wifin is elérhetővé tudja tenni a netet, de ez a tudása sokaknak nem elég, ezért az egyik UTP-kimenetére még rá szoktak kötni egy saját wifi-routert, ami jobb képességű.) Szóval a falból kijövő koaxot kell úgy elosztani, hogy az egyik ág (ajánlottan a kisebb csillapítású) menjen ebbe az eszközbe, a másik ág meg a tévék felé. Akár mediacardot, akár boxot használsz majd a tévészolgáltatáshoz, ott mindenképpen az előfizetői kártya fog téged azonosítani (mert a boxba is be lesz dugva egy ahhoz a UPC által párosított kártya).

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#44044) Clever0 válasza canniball (#44042) üzenetére


Clever0
senior tag

Írásba nekem sem adták. Volt velük egy műszaki problémám és a végén rákérdeztem erre is. Itt a fórumon is írta valaki, hogy műszaki okok miatt vezetik ki a 60-as netet. Szóval nem veszem biztosra, hogy azonos áron 120-ast fognak adni, csak reménykedek. Jó lenne, ha a 30-as netet is emelnék, mert szüleimnél a 30-ról 60-ra emelt Triós netet 2 nap múlva visszamondtam, most már bánom, mert lehet, hogy nekik már 120-as lenne.

(#44045) Adler válasza Clever0 (#44024) üzenetére


Adler
aktív tag

Nálam még nem emelték. Amúgy Trio csomagom van. Kb novemberben olvastam itt róla, azóta semmi nem történt nálam.

(#44041) Clever0:
Az ütemezés a UPC-nél elég lassan történik. :)

[ Szerkesztve ]

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#44046) Zitronensaft válasza mattheus (#44033) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Kész csoda hogy a villanyszerelő nem vállalta....

(#44047) Kolondrum válasza mattheus (#44033) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a "gyengét" külön csőben kell vinni, egy teljesen külön rendszer szokott lenne "nálunk". Külön kötődobozokkal mindennel. Erre a legelején kell gondolni amikor vésik a falakat. Egy 230-as vezetékeknek szánt csőbe beletenni gyengeáramos cuccot nagy hiba. Erre gondoljatok.

(#44048) kabelmania27 válasza mattheus (#44039) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
A routerből/hgw-ből nem jön ki koax csak utp és telefoncsatlakozó.
Bejövő koaxot vagy elosztod kétfele egyik kimenetre megy a modem másik kimenetet osztod a tévékre, vagy elosztod a bejövőt két szobára és ahol lesz a modem ott megint egy kettessel osztod el modemre és tévére.

(#44049) Jamboo529 válasza canniball (#44031) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Persze, ott van a mailek között a UPC-tol visszakapott szerződés. Még folyamatban van az ügy, csak eddig a központos kollégákkal egyeztettem, tegnap meg a helyi ügyintéző hívott. Az volt a fura, hogy amíg a pestiek "megesküdtek", hogy jövő hónaptól már tényleg a szerződés szerinti - alacsonyabb - áron kapom a csomagot, addig a helyi kolléga azt mondta, hogy nem tudnak ilyen áron szolgáltatni, és menjek bele a magasabb csomagba. Mondtam, hogy nem; boxolják le egymás közt a végeredménnyel meg keressenek meg engem.
Ha addig nem fizetek, kikapcsolhatják a szolgáltatást?

(#44050) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Ügyfélszolgálat elmondása alapján, ha leadom a rendelésem, egy szerelő jön majd ki, aki átköt vmit a bekötésekben. Utána tudom az ügyfélszolgálaton átvett csomagot beüzemelni. Azt lehet tudni, hogy mennyi idő alatt ér ki a szerelő, illetve bármely ügyfélszolgálaton át tudom venni a szükséges hardverelemeket? Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.