Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) spici válasza vg (#50450) üzenetére


spici
tag

Okés, de akkor a kötbérezés lemondásnál (mármint teljesen, nem csomagváltás) hogy alakul az ha újrakötök 2 évet és rá 3 hónapra visszamondom, de azelőtt élt a szolgáltatás 5 hónapig?

(#50452) Diabo6 válasza vg (#50448) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ha telefonon mondják, akkor az rögzítve van. Ha arra hivatkoznál és mégse lenne meg az a felvétel nekik, akkor is megszívják, mert panasz esetén nekik kell bizonyítaniuk, hogy Neked nincs igazad. Rögzített beszélgetés hiányában ez képtelenség. De ha meg meg is van a hívás, akkor az ott elmondottak alapján Neked lesz igazad. Így is úgy is Te jársz jól.

(#50453) vg válasza spici (#50451) üzenetére


vg
addikt

Szerintem a kötbér kiszámlázása akkor van, ha teljesen lemondod 2 éven belül, vége, kikapcsolják. Az ilyen lejjebb váltós csomagváltásnál ha újra aláírsz 2 éve, akkor nincs kötbér. Mondjuk ezzel ők is jól járnak, ha a 1.5 évben váltasz le és újra 2 év... Legalábbis én így értelmeztem a telefonon történő beszélgetést. De szerintem jobb ha felhívod őket a témában. :)

(#50454) interstate76 válasza kabelmania27 (#50446) üzenetére


interstate76
addikt

és (#50444) blakey

Kösz, hogy próbáltok segíteni kitalálni, mi okozza a gondot, de mindig központi, több utcára (lehet, hogy még nagyobb területre) kiterjedő hiba van. Tegnap azt mondta az üszis, hogy nem látnak rá a saját hálózatukra, ma pedig központi fejegység ment tönkre. Állítólag. Most állt helyre a történet. Szerintem nevetséges. És nem, nem vagyok olyan, aki állandóan kutyázza a szolgáltatót, és még empátia is szorult belém, azt is tudom, hogy ott is emberek dolgoznak, meg hogy mindenhol előfordulhat hiba. De ennyiszer? Pár hét alatt 4-szer???

(#50445) EmThor Így kell ügyfeleket veszíteni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50455) jety91 válasza interstate76 (#50454) üzenetére


jety91
őstag

Tudnek meselni ADSL-el kapcsolatban hasonloakat, szoval ez nem egyedi eset. Tudom, hogy ez nem nyugtat meg, de mas szolgaltatonal is elofordul ez.

(Helpdesken dolgoztam az Invitelnel)

(#50456) interstate76 válasza jety91 (#50455) üzenetére


interstate76
addikt

Évekig volt ADSL-em, ugyanezen a címen, egyszer volt hiba (akkor egyébként a fél vagy az egész országban). A UPC-nél most párhetente 2-szer sok órás vagy majdnem 1 napos kiesés, de korábban is voltak bakik. Tudom, hogy a minta nem szignifikáns, hanem szubjektív, egyéni tapasztalat, de én nyilván az utóbbi alapján döntök.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50457) kabelmania27 válasza interstate76 (#50454) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Egy ilyen eszköz pótlása nem egyszerű, ha megjavítják ugyanolyan jó lesz mint volt, de ha váltani szeretnél akkor válts, ki kell várni mi lesz.
ADSL-nél nincs garancia hogy ugyanolyan jó érpárra kerülsz mint ahol voltál...

[ Szerkesztve ]

(#50458) interstate76 válasza kabelmania27 (#50457) üzenetére


interstate76
addikt

1 hónapja javították meg, gondolom, akkor is ugyanezt írtad volna, azaz hogy ugyanolyan jó lesz, mint korábban. ;] Örülök, hogy te elégedett vagy velük, de én meg nem, mert nevetségesen és számomra elfogadhatatlanul sok a hiba.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50459) spici válasza vg (#50453) üzenetére


spici
tag

De nem értitek (vagy rosszul magyarázom).

5 hónapja van UPC szolgáltatásom, ha feljebb váltok 2 év újra, DE HA ezután, kb 2-3 hónap múlva LEMONDOM VÉGE KAPUTT stb, akkor hogyan számlázzák a kötbért, az elmúlt 5+3 hónapot vagy csak a 3 hónapot?

(#50460) kabelmania27 válasza interstate76 (#50458) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nálunk is többször volt kimaradás/karbantartás aztán egy ideje tökéletes.
Ha nem lenne áram mert elromlik a transzformátor akkor is ki kell várni mire megcsinálják.
Jelentsd be a hibát és kérjél jóváírást.

(#50461) interstate76 válasza kabelmania27 (#50460) üzenetére


interstate76
addikt

Megtörtént. De ettől még lehetek elégedetlen a UPC-vel, ha újabban néhány hetente 2 napra ugrik a TV-m és a netem is, ugye? :) Ne haragudj, de nem kell többször leírnod, hogy "ugyanez más szolgáltatónál is előfordulhat", meg hogy "kijavítják és utána biztosan jó lesz". Szuper, hogy te szereted őket, de én meg nem, és sztem ennek a véleménynek is helye van itt. Tényleg nem akarok konfliktust, csak nem értem, miért kell az esetem és a véleményem leírására ilyen csitítgató stílusban reagálni. Köszönöm a megértést! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50462) kabelmania27 válasza interstate76 (#50461) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Félreértettel
Semmi csitítás és konfliktus nincs ebben, nem azt írtam hogy nincs helye, csak annyit hogy biztos nem apróság miatt nem tudnak jelenleg megfelelően szolgáltatni.
Természetesen lehetsz elégedetlen, nincs megtiltva, helyedben én is kiakadnék.

[ Szerkesztve ]

(#50463) interstate76 válasza kabelmania27 (#50462) üzenetére


interstate76
addikt

Én is egészen biztos vagyok benne, hogy nem azért ilyen a szolgáltatásuk, mert nem tudnak bedugni egy kábelt a helyére, szóval ezt - ne haragudj, de - felesleges bizonygatni. De ne ragozzuk, tényleg nincs veled semmi bajom, csak a UPC-vel.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50464) #54715584 válasza spici (#50459) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem 3 a helyes szám. Nyertem valamit? :D
Kötbér mindig az engedményesen igénybe vett szolgáltatás eltelt időszakára érvényes a szerződés kötésétől.
Ha belépsz My UPC oldalára, ott konkrétan látod is az összeget, ami az adott szolgáltatáshoz tartozik a Szolgáltatás Információk alatt. Igaz, az most nem működik.
Viszont szerződéskötéskor kapsz elektronikus doksikat is (ha nem személyesen intézed). Azokban benne van pontosan, hogy mikortól érvényes az új szerződés, és meddig nem tudod felmondani a régit illetve mennyit kellene fizetned, ha a régi lejárta előtt lemondasz mindent.
Azt hiszem Hűségöröklési nyilatkozatnak hívják. Bár elég fura, nekem a 120-as netre írták tavaly, hogy ~200e-t kellene fizetnem, ha felmondanám idő előtt (amikor 240-re váltottam).
De a legbiztosabb az, ha megkérdezed az ügyintézőt a feltételekről.

[ Szerkesztve ]

(#50465) gduck válasza mikung (#50433) üzenetére


gduck
addikt

(#50431) gduck

(#50466) pjen válasza #54715584 (#50464) üzenetére


pjen
félisten

Működik a My UPC most néztem.

(#50468) #54715584 válasza pjen (#50466) üzenetére


#54715584
törölt tag

Megnéztem én is. 1 évnyi FB240 használat után kellene ~140e Ft körüli összeget kifizetnem, ha lemondom a hűséget most. Az oldal szerinti egy éves szolgáltatás díja nincs ennyi. 12x8990 vagy ez nem listaár? Hogy a fenébe számolták ezt ki? Amikor egyértelműen csak annyit kellene kifizetnem, ami a különbsége a listaárnak és az általam fizetett kedvezményes összegnek.
A telefon és a tévé előfizunál sem jön ki ez az összeg és mindkettőnél irreálisan magas.
A HD és DVR funkcióról már nem is beszélve.
Ha most minden repülne, ~250e Ft-nyi összeget kellene kifizetnem 1 évre? Ez nekem nagyon gyanús. Irreálisan magasnak tűnnek az árak. Mikor emelték meg?

Az oldaluk mióta rossz? Sok funkció nem elérhető + ha beírom a upc.hu címet, üdvözöl az oldal, de ha a My UPC menüre megyek, akkor be kell jelentkeznem.

(#50469) Gubek-Einste válasza #54715584 (#50468) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ÁSZF-ban lévő listaárral kell számolni, ezért olyan magas a lehetséges kötbér összege.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50470) vargalex válasza spici (#50459) üzenetére


vargalex
félisten

Én úgy tudom, hogy 5+3. Az "örökölt" igénybe vett kedvezmény rajta is lesz az új szerződésen.

Alex

(#50471) bogabi válasza #54715584 (#50468) üzenetére


bogabi
senior tag

Mivel a "listaár" horror, ezért jön ki ennyire magas kötbér. Meg hát az UPC kötbér számolása sem átlagos: saját tapasztalatom szerint az szolgáltatók többsége a kötbért úgy számolja, hogy amikor indul a hűségidőszak, akkor a legmagasabb a kötbér összege, és ahogy telnek a hónapok, úgy csökken (minél többet teljesítesz a vállalt hűségből, annál kevesebbet kell majd fizetni, ha lemondod a hűségidő lejárata előtt a szolgáltatást). Pl. mobil szolgáltatónál 2 éves hűségidőszak megkötése után 2 héttel ha lemondod a szolgáltatást, akkor a kötbér max. összegű lesz. Ha a 2 éves hűségidőszak vége előtt pl. 2 hónappal mondod le, akkor már csak minimális kötbért kell fizetni. Az UPC-nél ez pont fordítva működik: minél tovább veszed igényeb a "kedvezményes" árú szolgáltatást (és így a kedvezményt), akkor a kedvezmények összege havonta összeadódik, és a kötbér összege ez lesz. Tehát ha 2 éves szerződést lemondod a 23. hónapban, akkor 23xhavi_kedvezmény mértéke lesz a kötbér. Minél több szolgáltatásod van (TV, Internet, telefon), azok listaárhoz képest számított kedvezménye havonta összeadódik, így a hűségidőszak végére elég tetemes kötbér tud kialakulni.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#50472) spici válasza vargalex (#50470) üzenetére


spici
tag

Ahh értem, köszöntem szépen. (Illetve köszönöm monstre -nek is).

Szóval én most néztem meg és 5 és fél hónapra a 3 szolgáltatással együtt véve (Trio M), erre az időszakra kellene fizetnem 58.990Ft -ot a honlap szerint.

Megjegyezném hogy a havi 4390Ft os internetre 23.000Ft-os kötbért számolnak, a havi 500Ft os telefonra meg 15.340 -et, vicc :D

Szóval akkor a UPC üzletpolitikája az hogy az előfizetőnek semmiféleképpen se érje meg felmondani a szolgáltatást (Már 2 hónap után sem), hát ez aztán az ügyfélmegtartó opció :DDD

(#50473) pvt.peter válasza Gubek-Einste (#50327) üzenetére


pvt.peter
őstag

Na orvosolták a problémát ... :)

Válaszlevél:
"2016.07.17-én érkezett megkeresése alapján tájékoztatjuk, hogy ezen jelenség amit ön leírt egyértelműen amiatt volt tapasztalható, hogy az ön esetében már a korszerűbb IPV6-os azonosítási konfigurációt használtuk a modeme esetében, viszont ezen konfiguráció valóban néhány esetben még nem minden eszközzel tökéletes és lefejlesztett, ezért az ön modemét visszaállítottuk IPV4-es azonosításra, ezután nem kell tapasztalnia hasonló problémát."

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#50474) #54715584 válasza Gubek-Einste (#50469) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor még eldöntöm, hogy naiv vagyok-e vagy csak szimplán hülye. :D De hogy 20e Ft legyen egy havi csomag, azt nem gondoltam volna. :Y

(#50470) vargalex Valóban. Megnéztem a nyilatkozatot, azt írják benne, hogy ha az előző hűségidő lejártát megelőzően mondod fel, akkor mind2 díjszabás szerinti kötbért ki kell fizetni időarányosan.

"A fenti kedvezményeket nem veszítem el, ha a Szolgáltatóval egyidejűleg megkötött új, határozott idejű előfizetői szerződést legalább az eredeti szerződés időtartama lejártának időpontjáig fenntartom, illetve az új szerződés tekintetében az annak mellékletét képező akciós feltételekben meghatározott kedvezmény elvesztési körülmények az eredeti szerződés időtartamának lejárati időpontjáig nem következnek be. Az eredeti szerződés alapján nyújtott kedvezményt elveszítem, ha az új szerződés akciós feltételeiben meghatározott kedvezmény elvesztési körülmények valamelyike az eredeti szerződés időtartamának lejárati időpontjáig bekövetkezik. Ilyen esetben mind az eredeti szerződés megszűnésének időpontjáig időarányos kedvezményeket, mind pedig az új szerződés tekintetében igénybe vett időarányos kedvezményeket köteles vagyok egy összegben megfizetni a Szolgáltató részére."

(#50471) bogabi Igen, sajnos itt fordítva működik. Bár nem csak itt találkoztam már ilyennel, külföldön is hasonló szolgáltatásnál is láttam már ilyen előnytelen szerződést. Csak cégek esetében lehet tárgyalni. Nem hiszem, hogy mint magánember, majd leállhatok alkudozni amikor a következő hűséget kötném, hogy engedje már el a kötbért, mert ez így tisztességtelen. Sőt, a cégeknél van versenyhelyzet, míg itt nincs, úgy tűnik.

(#50475) interstate76 válasza #54715584 (#50474) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem nem feltétlenül rossz, hogy az elején kisebb a kötbér: kipróbálsz egy új szolgáltatót/szolgáltatást, és ha nem jön be, 2 hét után felmondod és nem is kerül sokba.

Megint más kérdés a listaárak mértéke - arról már lehetne vitatkozni, hogy mi reális és mi nem.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50476) Intruder2k5 válasza interstate76 (#50475) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

14 napig egyébként is bármikor elállhatsz a szerződéstől, kötbér mentesen, ha csak nem személyesen kötötted ügyfélszolgálaton, ha jól tudom arra az esetre nem vonatkozik ez a jogszabály.

(#50477) Gubek-Einste válasza bogabi (#50471) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A törvény szerint van így a kötbér számítás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50478) bogabi válasza Gubek-Einste (#50477) üzenetére


bogabi
senior tag

Lehet. De attól még fura. Régebben volt T-s ADSL és teló, ott nem így számolt a T. A jelenlegi mobil szolgáltató sem így számol.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#50479) #54715584 válasza interstate76 (#50475) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha új vagyok, akkor igen, így megérheti.
Ha régi előfizető vagyok és annyira hülye, hogy nem tájékozódom a részletekről, akkor később még rosszabbul járok.

(#50477) Gubek-Einste Ez elég gáz így. Van rá bármi alap, hogy a kötbérről és mértékéről lehessen tárgyalni a szolgáltatóval?

(#50480) Gubek-Einste válasza #54715584 (#50479) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ez elég gáz így. Van rá bármi alap, hogy a kötbérről és mértékéről lehessen tárgyalni a szolgáltatóval?
Egyedi elbírálással talán.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50481) interstate76 válasza Intruder2k5 (#50476) üzenetére


interstate76
addikt

Tényleg, ezt el is felejtettem!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#50482) nandow


nandow
aktív tag

Sziasztok!

Hamarosan teljes lakásfelújítást csinálunk, amelynek keretein belül szeretném eltüntetni a koax és utp kábeleket.

Hogy kellene ezt megcsinálni? Pl. bejön a koax kábel a lakásba a bejárati ajtónál, és tegyük oda rögtön a modemet egy koax elosztóval? Majd az elosztóból menjenek falban/aljzatban (lényeg hogy ne szem előtt :D ) a koax kábelek, a modemből pedig az utp kábelek a szobákba, és ott legyen megfelelő dugalj? (gondolom vannak megfelelő dugaljak)

Vagy legyen az, hogy a bejövő koax kábelt elvezetjük a nappaliba (ahol a tv lesz), oda tesszük a modemet. Majd innen mennek szintén falakban/aljzatban a másik szobába a koax és utp kábelek?

Vagy mindegy? :D

A upc-nek van bármiféle elvárása a kiépítéssel kapcsolatban? Kérdezzem őket? Mire be kell majd kötni a netet (most digi van), addigra már meglesz a belső kiépítés, neki csak lényegében a társasházi folyosóról kellene majd behozni a koax kábelét.

(#50483) Intruder2k5 válasza nandow (#50482) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ajánlott bekötés, hogy a bejövő koaxot egy kettes osztóba kötöd, aminek egyik ága a modemhez (HGW-hez) megy, a másik pedig egy további osztóba, ami elossza a szükséges számú TV-k felé. Azonban ha Horizon boxot kérsz, akkor a box-okhoz is el kell vezetni egy-egy UTP kábelt a HGW-től, médiakártya esetén erre nincs szükség. Hogy aztán ezek az osztások és az eszközök melyik helyiségben lesznek elhelyezve, az a UPC-nek abszolút mindegy. Ilyen fali csatlakozót még véletlenül se használj, a kábelek lehetőleg egyben legyenek, de ha mindenképpen szeretnél fali csatlakozót, akkor az legyen ilyen, tehát lényegében egy "falba épített f toldó". Osztókat olyat használj, ami 5-1000MHz-es, és CE jelöléssel ellátott.

[ Szerkesztve ]

(#50484) nandow válasza Intruder2k5 (#50483) üzenetére


nandow
aktív tag

Köszi a választ! :R

Ez a fali csatlakozó jó? Pontosabban a felső csatlakozója (gondolom az a SAT). Ezt a kapcsolócsaládot néztük, mondjuk egy ilyen aljzat elég combos árban van...

[ Szerkesztve ]

(#50485) pjen válasza #54715584 (#50479) üzenetére


pjen
félisten

Már bocsi,kötbér nincsen.Az addig kapott kedvezményt kell vissza fizetni.Régen volt kötbér is,de már hosszú évek óta törvénnyel eltörölték.

nandow:Nem,olyat nézzél ami egy sima lap amelyből mindkét irányban menet áll ki az FF csatinak.Végeredményben egy toldó,lapra szerelve.

[ Szerkesztve ]

(#50486) cigam válasza nandow (#50484) üzenetére


cigam
félisten

Én inkább ilyesmi konnektort szerelnék fel.

Az F csatlakozóval szerelném a kábeltv-t, és van benne egy UTP és egy telefon aljzat is.

+ A TV-khez mindenképpen vinnék LAN-t. Nem csak a horizon box, de az okos TV, a játékkonzol, a multimédia lejátszó is igényelheti a hálózati kapcsolatot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50487) pjen válasza cigam (#50486) üzenetére


pjen
félisten

Nem jó,a TV miatt kidobják a kábelesek.Olyan kell ahol a Tv nek max egy átvezető van.A leg egészségesebb ha a koax folytonosan kilóg a falból.

[ Szerkesztve ]

(#50488) hallerlaller válasza nandow (#50482) üzenetére


hallerlaller
addikt

Miért nem kábelcsatornás szegélylécet rakatsz be? pl [link] Utána variálhatod is a tv helyét, nem fixen lesz a falban.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#50489) HookR


HookR
addikt

Kaptam rendszerüzenetet, hogy betelt a upcmail-es postafiókom (10000db levél). Webes felületen próbáltam a levélszemetet levélszemétnek jelölni, elsőre el is tűnik a listából, de újabb frissítésre megint ott van. Ha törlést nyomok rá, akkor meg jön a hibaüzenet, hogy nem hajlandó átrakni a kukába, mert betelt a fiók. :U
Akkor ez most sakk matt? Vagy mi a teendő?

Ja igen, a hibaüzenetben azt írja, próbáljam előbb a kukában lévő elemeket üríteni. Igen ám, de az eleve üres. :U

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#50490) #54715584 válasza pjen (#50485) üzenetére


#54715584
törölt tag

Valóban nem kötbér a neve, bár ez nem nagyon változtat a dolgon. Viszont a szolgáltató még fizethet kötbért némely esetben az előfizetőnek. Ez megzavart.

(#50491) kabelmania27 válasza nandow (#50482) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modem elé ne tegyél aljzatot, max ilyet tehetsz.
Intruder2k5 tanácsát fogadd meg, bejövőre tegyél kettes osztót egyik kimenet modem másik kimenetet oszthatod a tévékre.

(#50492) ztsoft válasza HookR (#50489) üzenetére


ztsoft
őstag

Szerintem kérdezd meg a UPC-t, hogy mi a teendő.

Komolyan kezdem azt érezni, hogy a UPC-nél a programozók összecsapott, trehány munkát végeznek! Egy hiba javítása több hónapig tart (pl. Horizon Go), vagy nem is tudják javítani. A hardverek reset-elés nélkül nem tudnak folyamatosan hiba nélkül működni.
Ha én ilyen munkát adnák ki a kezemből, már régen nem kellene dolgoznom, nem kapnák egy munkát sem.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50493) HookR válasza HookR (#50489) üzenetére


HookR
addikt

Sikerült megoldani. E-mail beállításoknál van olyan opció, hogy a törlésre ne a kukába mozgassa a leveleket, hanem véglegesen törölje, így már enged törölni.

U.I.: Ahogy látom levélszemét megjelölésnél csak annyit enged mozgatni egyszerre a levélszemét mappába, amennyi a kvóta (10000) és az összes levél számának a különbsége, máskülönben a mozgatás alatt a kvótába ütközik, mielőtt a bejövő mappából kitörölné a mozgatandó leveleket.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#50494) khron78


khron78
őstag

Kiterjesztett digitális vételezési lehetőség - erre, hogy tudok rákeresni DVB-C-s tuneren?
Mik a paraméterek?

(#50495) kabelmania27 válasza khron78 (#50494) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

ITT vannak a paraméterek, ITT pedig a frekvenciák ha manuális keresést szeretnél vagy az automata keresés mindent nem talált meg.

[ Szerkesztve ]

(#50496) kezo0 válasza khron78 (#50494) üzenetére


kezo0
addikt

Ez a szabadon fogható, tehát kódolatlan digitális csatornákat jelenti. Rájuk keresni úgy tudsz, ahogy az összes UPC digitális adásra, csak ezek mediacard használata nélkül is nézhetők lesznek.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50497) khron78


khron78
őstag

PC tunerrel keresnék DVB Viewer-el. Ezeket beállítva nem talál csatornát

(#50498) Gubek-Einste válasza khron78 (#50497) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csinálj egy teljes keresést és szed ki majd a kódolt/nem nézett csatornákat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50499) khron78 válasza Gubek-Einste (#50498) üzenetére


khron78
őstag

Nem talál semmit.

(#50500) kabelmania27 válasza khron78 (#50499) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Van benne dvb-c mpeg4 tuner?
Enyém lett az 50500-as hsz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.