Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Az új horizon-os set top box-ban be lehet valahol állítani, hogy ha csatornát akarok váltani a fel/le gombokkal, akkor hagyja ki azokat, amire nem vagyok előfizetve? A réginél csak azok jelentek meg, amikre előfizettem, most viszont minden csatorna látszódik. Kissé zavaró, így újabban inkább guide-ot szoktam használni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#50902) cigam válasza Speeedfire (#50901) üzenetére


cigam
félisten

Berakod őket a kedvencekbe. (Évek óta guide-al váltok csatornát. Sokkal praktikusabb mint egyenként végig zongorázni)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50903) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
- A Compal HGW-ben tényleg nincs szülői felügyelet funkció? Ubee-ban és TC-ben mintha lett volna.
- HGW szinten tényleg nem lehet DNS-t cserélni? A Google-é pörgősebb.

Köszi!

Üdv. core2

(#50904) Speeedfire válasza cigam (#50902) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor marad a guide, csak emiatt nem rakom vissza a régi box-ot. :D :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#50905) ^Boss


^Boss
őstag

valaki megerősíti ezt az 500/24-es csomagot? azaz ha a 240-esemre kérem a nagyobb kiegészítőt, akkor 24mbit feltöltést kapok?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#50906) Gubek-Einste válasza ^Boss (#50905) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem egyértelmű, hogy 22-öt vagy 24-et adnak, egyik helyen ez van, a másokon az. Kérdezz rá nálunk az a biztos.

#50903 core2
A Cisco EPC3925-ben lehet custon DNS-t beállítani.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50907) cigam válasza ^Boss (#50905) üzenetére


cigam
félisten

Biztosan megéri 4Mbitért? + a garantált sávszélesség difi 500kbit
240: 60/5 Mbit/s
500:100/5.5 Mbit/s

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50908) ^Boss válasza cigam (#50907) üzenetére


^Boss
őstag

még gondolkozom, most jár le a csomagra a hűség, ki akarnék valami zsarolni.. HBO vagy ez, vagy csökkentett ár. :))

[ Szerkesztve ]

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#50909) Sanyaman válasza Neil Watts (#50903) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Tegnap én is pont ezeket kerestem de nem találtam rá utaló jelet. Ha valaki tudna jó lenne, mert a UPC DNSe nálam marha sz@r volt este, gépen át is lőttem a guglisra.

(#50910) anonymus89 válasza Gubek-Einste (#50682) üzenetére


anonymus89
addikt

No van olyan opció, hogy Layer 2-es eszközt helyeznek ki mind2 végponthoz és a belső hálón menne az adat.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#50911) cigam


cigam
félisten

Pár új teló a kínálatban:
- Huawei P9 lite DS
- LG K10 DS
- LG K4 DS
- Samsung Galaxy Grand Prime
- Huawei Y3 II

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50912) Handball94 válasza cigam (#50911) üzenetére


Handball94
aktív tag

Helyzetjelentés, alkudtam a héten mindkét általam használt UPC-s címre, mert mindkettőnek szeptember elején járt le a hűsége
- régebben meglévő, vidéki: FP120 + Gold + HD-DVR box + 2. SD box + 3. SD box (ez egy Horizon lesz, egy próbát megér..) - ePack = 8390 Ft
- 1 éve meglévő, budapesti: FP120 + Gold + HD csomag - ePack = 8440 Ft
Komoly versenytárs egyik helyszínen sem igazán van.

Szerk.. 2 év hűséggel természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#50913) #99546112


#99546112
törölt tag

Na uraim akkor minis ez a connect box ami ac wifis?! 😀 Tetszetős, de mit tud? Gondolom jelenlegi előfizetőknek nem jár...

(#50914) #54715584 válasza Handball94 (#50912) üzenetére


#54715584
törölt tag

ePack :D Megnéztem mi is ez.
Az első perctől kezdve elektronikusan fizetem a számláimat. Akkor miért nem szólnak, hogy havonta - 500 Ft? És legyen mondjuk visszamenőleg...7 évre :) Tudom, tudom, fogjam be... :)

(#50915) mlinus válasza ^Boss (#50905) üzenetére


mlinus
őstag

megkérdeztem, elírás. már kijavították

(#50916) Studi22 válasza Handball94 (#50912) üzenetére


Studi22
aktív tag

négybetűs konkurencia volt a vidékinél?

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#50917) net91


net91
senior tag

Vezetői váltás a UPC-nél

[ Szerkesztve ]

Nem az a gazdag, akinek mindene megvan, hanem az, aki úgy érzi, hogy semmi nem hiányzik az életéből.- Semmi sem állandó csak a változás.- UPC Internet 1500 with Asus RT-N18.

(#50918) Handball94 válasza Studi22 (#50916) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ahogy említettem nem volt komoly konkurencia, bár blöffölni azt lehet ;)

(#50919) kezo0


kezo0
addikt

Ma kiírta a UPC a facebookra, hogy mostantól a Horizon Go-ban már elérhető a Sport1-2, az HBO (HD-ban is) és az M5 is. Az imént épp vissza akartam nekik írni, hogy a Sport 1-2 és az HBO nálam eddig is ott volt, viszont a M5-öt most sem találom, erre nem találom azt a posztot... Úgy néz ki, levették.

Noá: a Connect Box a Compal HGW másik neve. Elvileg 240-es és 500-as előfizetéshez már ezt adják, nekem ügyfélszolgálaton cserélték is erre a korábbi Ubee-t. Sokszor volt már itt róla szó. Jó eszköz, de azért ez is bridge módban a legjobb, saját routerrel.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50920) Vangelis válasza net91 (#50917) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Veszteséges... hihetetlen :) Mégis maradnak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50921) #54715584 válasza kezo0 (#50919) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ma délután kerestem M5-öt, de még a műsorújságban sincs benne. Bár, ahogy nézem, néhány csatornán felesleges is lenne, ha lenne, mert nincs hasznos infó. :D

(#50922) faranus


faranus
aktív tag

Sziasztok

Az norámlis hogy 2 hónapja lemondtam a wi-freet de még mindig szórja a modem a jelet?

tisztelettel faranus :R

(#50923) Intruder2k5 válasza faranus (#50922) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nem normális, kb. 2 perc a kikapcsolása.

(#50924) csabi63 válasza kezo0 (#50919) üzenetére


csabi63
senior tag

Én meg arra lennék kíváncsi, a TV2 csoport szombaton induló új férfi csatornája (Spíler TV) mikor kerül be a kínálatba. Mert hozzájuk került a Premier League közvetítési joga, a bajnokság meg szombaton indul.

[ Szerkesztve ]

(#50925) donmackó válasza faranus (#50922) üzenetére


donmackó
őstag

Telefonálj be a 1221-re. Nálam sem kapcsolta ki a myupc-s kikapcsolási opció, hanem csak miután rájuk kagylóztam hogy "helló, az oldal szerint ki van kapcsolva, de a webfelület/ledek alapján meg még sincs." Küldenek majd rá egy új .cfg fájlt aminek a nevében is benne van hogy "nocommwifi".

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#50926) kezo0 válasza csabi63 (#50924) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem ez még annyira új dolog, hogy egyelőre más szolgáltatók sem jelezték, hogy bekerülne a kínálatukba. (Persze majd a UPC az utolsók között lesz, mint általában – már ha egyáltalán sikerül valaha is megegyezni Vajnáékkal.) Mondjuk az is biztos, hogy ez sem lesz HD-ban, szóval felőlem adhat bármit, nálam már eleve hátránnyal indul...

monstre: Az M5 műsora megegyezik az M4-ével: az EPG szerint 0-24h-ig "Olimpia 2016 - Rió". Köszönjük, MTVA. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50927) csabi63 válasza kezo0 (#50926) üzenetére


csabi63
senior tag

Ha lesz pofájuk meccset SD-ben adni, akkor maradok ukrán stream-en. :)

(#50928) kezo0 válasza csabi63 (#50927) üzenetére


kezo0
addikt

Nem csak a meccset fogják SD-ben adni, szerintem az egész csatorna az lesz. Ha lenne is belőle HD változat, a UPC azt tutira nem tenné be a választékba, mert szerintük "az előfizetőknek nincs rá igényük"...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50929) #54715584 válasza kezo0 (#50928) üzenetére


#54715584
törölt tag

SD-hez kérdés. Nézek esténként pár ismeretterjesztő csatornát, közülük amelyik SD, sokszor kockásodik, az utóbbi pár hétben egyre sűrűbben.
Ez csatorna vagy upc vagy eszköz hiba?

(#50930) csabi63 válasza kezo0 (#50928) üzenetére


csabi63
senior tag

Meglátjuk. Mindenesetre a TV2 érdeke leginkább, hogy a nagy szolgáltatóknál a kínálatban legyen. Egy vagyonba kerülő jogot birtokolnak, amíg nem látja senki a lábgomba reklámokat, csak buknak a csatornán.

(#50931) #99546112


#99546112
törölt tag

Valami gáz van. Előző hónapban még a hónap elején beúzemelték plussz 1 tv-re a media cardot. Így a sorrend: 1db dvr hd box, 1db sd box, 1db media card. Nekem azt mondták az igényléskor hogy mivel eddig 13.000Ft-ot fizettünk a media card 1550Ft lesz így 14500Ft-nál több nem lehet a számla, erre a weboldalon van egy 16.355Ft-os számla. Wtf?! Holnap felfogom hívni őket, hogy most ez mi a fene.
Tipp?!

(#50932) #99546112


#99546112
törölt tag

Közben eszembe jutott hogy nem amiatt lehet ez, mert az előző számlában nem szerepelt hiszen azt 18-ig kellett befizetni, így a múlthavi plusz a kövi hónapi van benne?! Tehát előző havi+ehavi?! Máshogy számláznak, mert ELŐfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#50933) ztsoft válasza #99546112 (#50932) üzenetére


ztsoft
őstag

Az előfizetést mindig előre, az egyéb fogyasztott tartalmat (telefon percdíjak, vásárolt filmek) utólag kell fizetni. A számla zárása meg jóval 18.-a előtt van, így a megrendelt szolgáltatást már lehet nem tudták hozzá tenni (nem tudnak másik számlát kiállítani).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50934) mikung válasza Handball94 (#50912) üzenetére


mikung
aktív tag

240 -el nem akarták adni ? :D

A budapesti címre miért nem adták meg a másikat ?

(#50935) kezo0 válasza #54715584 (#50929) üzenetére


kezo0
addikt

Én jelszint-problémára gyanakodnék.

Noá: valószínűleg egy teljes + egy tört hónapot számláztak az új eszközért. A következő havi számlán helyre fog állni a rend. (Különben minden számla elején ott van valahol valami olyan szöveg, ami kb. úgy kezdődik, hogy "Szokatlan összeget talált a számláján?" Na, az ilyen esetek miatt írják ezt oda, csak hát el kéne olvasni. ;) )

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50936) FireShadow válasza Vangelis (#50920) üzenetére


FireShadow
senior tag

Ennyit hogy tudnak bukni, vagy hogy érik meg nekik ez? Vagy massziv hálózatfejlesztés miatt veszteséges ennyire ezekben az években?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#50937) japy


japy
őstag

Sziasztok! Most vettem egy 49LF632V-t. UPC media kártyával használom de lenne vele egy kis problémám. Hátha valaki találkozott már ilyennel. Klikk
Nem az én videóm de nálam ugyan ez a helyzet! 2 napos a TV és azért kérgezem hogy cseréltessem ki mert hibás? Az UPC már volt kinn és volt kártya csere de a helyzet nem változott!

[ Szerkesztve ]

(#50938) 4Grider válasza japy (#50937) üzenetére


4Grider
nagyúr

Próbáld meg kicseréltetni a tv-t valami másik típusra, még inkább valamelyik másik márkára. Mert ez erősen szoftverhibának tűnik, abból meg a modellek általában közöset kapnak...

(#50939) kabelmania27 válasza #54715584 (#50929) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg hány % a jelerősség és a minőség és nem lazultak-e ki az F csatlakozók az osztónál/toldásnál.
Modem értékek rendben vannak?
Ha a tévé előtt van bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító vedd ki.
japy: Üdv! LG tévénél másnál is előfordult ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#50940) net91 válasza japy (#50937) üzenetére


net91
senior tag

szerk: tárgytalan, látom már megtaláltad az LG tv fórumot.

[ Szerkesztve ]

Nem az a gazdag, akinek mindene megvan, hanem az, aki úgy érzi, hogy semmi nem hiányzik az életéből.- Semmi sem állandó csak a változás.- UPC Internet 1500 with Asus RT-N18.

(#50941) Handball94 válasza mikung (#50934) üzenetére


Handball94
aktív tag

Akartak adni 240-et is, budapesti címre először egy Gold+240+ telefon-t ajánlottak ehhez hasonló áron, de nekem HD csomag kellett inkább a 240 helyett.
Gondolom azért is a különbség, mert eleve magasabb volt a budapesti díja, 1 éves hűséges Trio M volt ott, azaz bronz tv + 120 net volt 9.000 Ft, ehhez képest most ugye gold és hd csomag is belefért még ebbe az árba, míg vidéki helyszínen eddig 9500 Ft-ot fizettem majdnem ugyanazért amit most kapok (ott csak a 3. horizon box a plusz).
Tehát összefoglalva, a vidékin jobb volt az alkualap, mert az alapból egy egész jó csomag volt, a pesti pedig egy ár/érték arányban rosszabb, kedvezmény nélküli csomag volt.

(#50942) tomp


tomp
félisten

NatGeo HD-n nincs hangsáv! "Egyiksem" szerepel a hangsávnál. Ezzel meg mi lett? :DDD

(#50943) ztsoft válasza tomp (#50942) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam is hang nélkül megy, ez a "jövő"! :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50944) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Tehát lényegében nem nagyon fejlesztik már a mediakártya szoftverét, nem adnak hivatalosan támogatást újabb tv-khez, ezzel kényszerítve az embereket a jövőboxra. Gratulálok, úgy látom tudnak még mélyebbre süllyedni...
Ilyen hozzáállással nyugodtan elhagyhatnák az országot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50945) Vangelis válasza szabogabor10 (#50944) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az a baj, hogy egyik sem jobb---

Hála égnek, hogy nem érdekel a tv műsor. :)

Lehet ma vagy holnap tényleg le is mondom a fenébe...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50946) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Egy "megmaradt" UPC-s box-szal (Pace HD DCR7111) mit lehet csinálni? A Digihez jó? Mert gondolom a UPC-hez akkor sem, ha ott van szolgáltatás, mert a UPC minden vevő berendezéshez külön kártyát ad. Tehát ha van 2 tv-re előfizetés, attól egy harmadik tv-nél nem használható?

(#50947) cigam válasza szabogabor10 (#50944) üzenetére


cigam
félisten

???
Milyen szoftvert kellene fejlesztenie a médiakártyára?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50948) szabogabor10 válasza cigam (#50947) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem tudom, de az, hogy 1 újabb szériájú tv sincs benne a UPC hivatalos listájában, az botrány. Itt nyilván együtt kéne működniük a tv gyártókkal, dehát egyszerűen szarnak az egészre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50949) cigam válasza szabogabor10 (#50948) üzenetére


cigam
félisten

Az a lista csak a bevezetéskor volt érdekes. Ma már talán nem is tudsz CI+ nélküli TV-t venni. Szóval nem "fejlesztés" kérdése, inkább okafogyottá vált a kérdés.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50950) szabogabor10 válasza cigam (#50949) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor szerinted ez az LG hibája? Nem gondolom.
De itt is tükröződik a hozzáállásuk: már rég egyeztethettek volna az LG-vel, hol lehet a gond, de abszolút nem érdekli őket, használj jövőboxot, azt kész...
Mert arra van eszük, hogy a listára hivatkozzanak, ha nem működik a mediakártya.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.