Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) tomp válasza cigam (#49595) üzenetére


tomp
félisten

Azért meglepő mert technikusok, dolgozók anyáznak rá.
Tegnap visszavittem a fosboxot. Tegnap nem én voltam az egyetlen. A panaszok 90%-a horizonos.
Ez a "A jövő megérkezett" olyan mint a "reformok működnek" baromság. Csak a buta hiszi el.
Az a tudat, hogy 2évvel ez előtt már megvolt a magyar nyelvű reklám az eredeti Samsung boxal, dühítő.

(#49602) gduck válasza cigam (#49595) üzenetére


gduck
addikt

A szép menü és az egy hetes visszanézés? Számomra nem :) És továbbra is folyamatosan elveszíti a net kapcsolatot (szerinte, de a netnek semmi baja), 3 hete csak szívok vele. Szerelő semmit se tudott rá mondani.

(#49603) kezo0 válasza cigam (#49600) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem a "te se maradj le SEMMIRŐL!" eléggé ezt sugallja. És nem az a kérdés, hogy jogilag támadható-e (mert nyilván jóváhagyták a UPC jogászai, akik nem hülyék), hanem az, hogy mennyire _tisztességes_ így hirdetni.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#49604) donmackó válasza kabelmania27 (#49599) üzenetére


donmackó
őstag

Nem mindegyik hgw-n kapcsol ki bridge módban a wifi. Tc7200-on például bekapcsolható bridge módban is.

Release the cable hounds!

(#49605) kabelmania27 válasza donmackó (#49604) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a helyesbítést, azért nem részleteztem mert 120-ashoz ubee modemet adnak általában, kivétel erősítheti a szabályt.
Azt vágom, hogy TC-n belehet kapcsolni bridge módban a wifit, az a kérdés hogy bridge módban magától kikapcsol-e az előfizetéshez tartozó wifi.
Ilyenkor jönne jól hogy csak sima modem lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#49606) cigam válasza kezo0 (#49603) üzenetére


cigam
félisten

Ez a reklám lényege. Nem csak a UPC-é hanem mindegyiké. Azt hiteti el veled, hogy enélkül nem tudsz már létezni. Legen az mosópor, intimbetét, vagy visszatekerős tv.

Egyébként meg igaza is van a sugallatnak, hiszen bármelyik adást felveheted a merevlemezre, és te sem marsz le semmiről.

Amúgy meg tessenek írni a TV csatorná(k)nak, hogy miért nem engedik meg a visszanézést. Gyakorolj rá nyomást, hogy a te kedvenced is visszanézhető legyen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#49607) #54715584 válasza cigam (#49600) üzenetére


#54715584
törölt tag

"Tárolom a tévéműsorokat, így 7 napig bármikor vissza tudja nézni őket."
Eddig úgy tűnik, hogy a több millió légy logikát követed. Szerinted az a sok ember el fogja olvasni az apró betűs részt? Vagy a nyugdíjas Marika néni megnézi a upc.hu-t? Vagy felhívja a 1221-et? Vagy látja egyáltalán az apró betűs részt?
Ha csak ennyit hallok, hogy 7 napig visszanézhetem a műsorokat, bármikor kérném, aztán csalódott lennék nagyon, de hibáztassam magamat, ugye?
Te elolvastad az összes pdf-et / szerződést, amit küldtek neked? Az összes apró betűs részt is? És nem volt ellene semmi kifogásod?
Tényleg érdekelne, miért véded őket ennyire.

Mindenki meccset néz, hogy a szünetben jött ide mindenki? :P

(#49608) cigam válasza kabelmania27 (#49599) üzenetére


cigam
félisten

500-as csomagot lehet kérni, de nekem csak 120-as csomag van. A ubee ezeket hozza össze:

1 20 Locked 410000000 256 QAM 6952000 38.258 dB 3.88 dBmV
2 13 Locked 354000000 256 QAM 6952000 38.605 dB 4.80 dBmV
3 14 Locked 362000000 256 QAM 6952000 38.258 dB 4.44 dBmV
4 15 Locked 370000000 256 QAM 6952000 38.258 dB 4.21 dBmV
5 16 Locked 378000000 256 QAM 6952000 38.983 dB 4.04 dBmV
6 17 Locked 386000000 256 QAM 6952000 38.605 dB 3.93 dBmV
7 18 Locked 394000000 256 QAM 6952000 38.605 dB 3.81 dBmV
8 19 Locked 402000000 256 QAM 6952000 39.397 dB 3.92 dBmV

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#49609) kabelmania27 válasza cigam (#49608) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, köszi, ezek szerint 354-es az első ds freki és valószínű 466 az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#49610) kezo0 válasza cigam (#49606) üzenetére


kezo0
addikt

Köszönöm, hogy elmondtad, mi a reklám lényege.
Nyolc évig dolgoztam egy reklámügynökségnél, de sosem engedtem volna, hogy egy tv spot ilyen szöveggel kimenjen.
(Ja, mondjuk nem is volt az ügyfeleink között a UPC. Csak olyanok, mint pl. Malév, LG, Panasonic...)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#49611) ztsoft válasza gduck (#49602) üzenetére


ztsoft
őstag

A csere óta nálam megoldódott a net kapcsolat (igaz, nem biztos, hogy azzal volt gond, mert nem lehetett egyértelműen hozzá kötni, nem mindig egyszerre jelentkeztek a hibák az app-ok, és a visszanézésnél), de lehet a meleg ezt is elintézi. :DDD Esetleg érdemes lenne a hibakódot is leadni az ügyfelesnek, technikusnak, nálam fel is jegyezték.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49612) tomp válasza cigam (#49606) üzenetére


tomp
félisten

A rengeteg panasz, a sok technikusi kiszállás miatt csúszó új bekötések(emiatt pénztől elesés) majd észhez téríti a megfelelő embereket. Miért kell idehozni a piac ipari hulladékát? UPC Digitális tv szolgáltatás indult a 3tuneres boxal. Lett 2tuneres. Aztán jött volna a 7tuneres Samsung. Helyette behozták az 1tuneres ipari hulladékot. Ugye érzed, hogy ez még a upc részéről is pofátlan lépés?
A visszanézhetőség jelen helyzetében hulladék.

(#49613) cigam válasza #54715584 (#49607) üzenetére


cigam
félisten

A nyugdíjas Marika néni megnézi a kedvenc szappanoperáját, és örül ha be tudja kapcsolni ezeket a modern kütyüket.
Aki pedig már ott tart hogy visszateker, sorozatfelvételt programoz, az el tudja olvasni az apró betűs részt is. Ha máskor nem, hát utólag. Nem mellesleg a honlapon is ott van a tájékoztató: Az elérhető műsorok megjeleníthetősége az egyes tartalomszolgáltatók tartalom megjelenítéséhez fűződő jogosultságaihoz igazodnak.
Ott a belinkelt PDF, hogy melyik csatornán mit tud. Nehogy a UPC legyen a hibás azért, mert olyant veszel meg amit csak a reklámokból ismersz, és nem tájékozódtál előre! De ott van az internet megannyi lehetősége az információszerzésre pro és kontra. Persze a másikat hibáztatni evidenica, magamat nem hibáztatom...
Természetesen én sem olvastam végig az ÁSZF-et, sem a UPC-ét, se másét.
De!
Átböngészem a díjcsomagot, hogy mi van benne mi nincs benne, mi mennyibe kerül.
A reklám hatására rohanok a boltba, és az ÁSZF kielemzése után rohanok a boltba között van jópár fokozat. Egy tudatos vásárló nem azért lesz előfizető, "mer a Norbi mondta..." (Már ha emlékszik valaki arra gyümölcs joghurt(?) reklámra)

Nem védem őket, védjék meg magukat(fb-on pont beolvastam nekik, hogy ügyfélszolgálaton nem cserélik a hibás boxot), de nem tetszik hogy számon kérnek rajtuk ki nem mondott dolgokat. (még ha sugallatnak hat akkor sem)
Nem azt mondták, hogy "Tárolom az összes tévéműsort, így 7 napig bármikor vissza tudja nézni őket."

A reklámnak az a dolguk hogy eladják a szolgáltatást. A szolgáltatónak, meg az, hogy teljesítse az ÁSZF-ben rögzített elvártakat. Per pillanat a kettő között ha nem is szakadék, de távolság van. A cisco sem bírja a meleget, néha megakad az enyém is. Túl nagy fenék van kerítve a 60 fok feletti hőmérsékletnek. Persze ha a cisco-ban van 55 fok az még elmegy ;] Nem azt mondom hogy tökéletes a horizon box, nincs vele személyes tapasztalatom, de nem azonos mércével méritek a hibáikat előnyeiket.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#49614) #54715584 válasza cigam (#49613) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem a másikat hibáztatom, pont próbáltam egy példát felvázolni neked. Mivel érdemben nem tudok reagálni erre anélkül, hogy megsérteném a fórum szabályzatát, inkább eltekintek a magyarázattól.
Sajnálom, hogy nem érted a lényeget és az összes panaszkodót egy kalap alá veszed.

(#49615) tomp válasza cigam (#49613) üzenetére


tomp
félisten

Nem azt mondom hogy tökéletes a horizon box, nincs vele személyes tapasztalatom
Na erről ennyit. Ki sem próbáltad. A visszanézőt hozza a upc ha a tuner hiányát mondja az ügyfél. Azaz a upc szerint nem gond ha nincs 2. tuner mert a visszanézővel megoldható a dolog. Nem. Nem oldható meg.
MTVA csatornáin minden visszanézhető. 2hétig teszteltem ezt a hulladékot. A valóság kb 80%. Azaz itt már rögtön bukik a dolog. Nem nézhető vissza minden. Miközben azt igéri a szolgáltató.
Az úgy rendben van, hogy az M4-ről minden visszanézéssel ellentétben a kék mobilszolga TV szolgáltatásán néztem vissza több műsort is az m4-en? Ott valóban minden visszanézhető. MTVA-n is.

55fokos a Cisco. Igen. A merevlemez. Nem a box burkolata. Az 43! Horizon meg 60 fölött...

[ Szerkesztve ]

(#49616) gduck válasza ztsoft (#49611) üzenetére


gduck
addikt

Hibakód? Nincs hibakód, azt mondja dugjak :W Közben simán tudom pingelni, mert semmi baj a hálózati kapcsolatával. Ezt csak az fogja megoldani ha kijavítják ezt a szofver BUG-ot ;)

(#49617) gduck válasza cigam (#49613) üzenetére


gduck
addikt

"sorozatfelvételt programoz," na ezt jó hogy említed, mert ez a "JÖVŐBEN" sajnos nem lehetséges!!! Ez is mehet a "pozitívumok" listájára!

"Túl nagy fenék van kerítve a 60 fok feletti hőmérsékletnek.": nem fenék ez, hanem átgondolatlan tervezés! Ha passzív hűtést tervez valaki, akkor annak a szellőzését is meg kellene oldani! Nekem PHILIPS van, az ehhez képest hűtőszekrény :D

Kapsz egy eszközt, amiben van 1db új funkció, de kivesznek fél tucatot. És ez a szomorú jövő :(
3-2-1 tuner. Mi jöhet még ezután? DIAVETÍTŐ?!

[ Szerkesztve ]

(#49618) cigam válasza tomp (#49615) üzenetére


cigam
félisten

A 80% nem egy rossz arány :P Mi volt a maradék 20%? Műszaki hiba, vagy tiltás?

A magas hőmérséklet az elektronika szempontjából, még bőven a tűréshatár felett van. Pl. A laptopom procija majdnem 80 fokos. Általában 80-100 fokig nem okoz gondot, benne marad a spec.ben. Az valóban nem túl szerencsés, hogy egy ilyen pici (aktív)hűtés nélküli dobozba zsúfolták össze.
Erre írtam kérdésként, hogy egy noti hűtőpad segítene-e. Nálam a cisco is tic-tac dobozzal meg van emelve.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#49619) tomp válasza cigam (#49618) üzenetére


tomp
félisten

Maradék 20% a upc sara. Elérhető volt, indítom, megy majd felénél megáll és kilép. Indítanám újra de már nem lehetséges. Pedig 7napban bőven benne volt. Másnap epérhető volt de csak pár óráig.
Szóval kuka az egész.
Laptop proci...
De mit szólnál ha a laptop burkolata lenne annyi? Ez így veszélyes. A megolvasztott kártya is mutatja, hogy nem így lett tervezve.

(#49620) gduck válasza cigam (#49618) üzenetére


gduck
addikt

Nálam a cisco is tic-tac dobozzal meg van emelve. Nálam üdítős kupakok szolgálják ezt a célt :D

(#49621) afoyem


afoyem
tag

Ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

(#49622) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Lett egy második TV-nk (samsung plano) a gyerekeknek, mesét (disney ch) meg youtube-ot akartak rajta nézni.
Hívtam a 1221-et. Mondom neki a kínom, hogy még egy TV-n néznék a műsorokat.
Ajánlja az analóg elosztást, kilőve.
Aztán a smartcardot, kilőve.
Majd jön a horizonnal (nem ezt kínálta legelőször :) ), kilőve.
Hát sajnos mást nem tud mondani, a mostani készülékek kifutnak. Ha megrendelem a horizont, akkor nem csak +1 horizont kapnék, hanem elvinnék a pace HD-t is, és azt is cserélnék. Mondom akkor köszi nem.
Nézem neten, meglévő készüléket csak horizonra tudnám módosítani, extra készüléknek pedig csak mediacardot kínál fel.
Bementem a helyi ÜF-ra, és hihetetlen, de egyből egy 7111-est nyomtak a kezembe (Pace HD).
Vannak még csodák.

Van viszont probléma. A jelenlegi kábelezés egy része be van falazva, nem szívesen bontanám a dolgokat. Maga a kábel jó minőségű UPC húzta be kb. 6 éve (3x árnyékolás).
Jelenleg egy gyári UPC antenna csatlakzoó van a végén, ehhez van hozzátoldva egy kábel, egyik végén szintén UPC-s antenna csatival (ez megy a boxba) a másik végére én tettem antennáshoz ellencsatit. Van otthon egy marék menetes F csatim, arra szerelném át ha lehetne + 1 menetes toldó közéjük, de ezek a kábelek mind vastagabbak, mint a régiek. Van vastagabb F-csat. is? Ha bejelentem UPC-nél, akkor lesz kiszállási díj is? Két F csatlakzozó szerelésért nem fizetnék több ezer pezetát.

(#49623) Clever0 válasza Jamboo529 (#49622) üzenetére


Clever0
senior tag

Ha csak kicsit vastagabb a kábel, akkor egy fúróval ki tudod tágítani a csavarós F-csatik belsejét. Vagy veszel krimpelős vagy kézzel szerelhető önzáró csatit, azok talán vastagabb kábelhez valók. Nálam hagyott itt a szerelő UPC-s csatikat, csak rá vannak húzva a kábelre krimpelés nélkül, ha nem rángatom, akkor így is tart.

(#49624) _Karesz_ válasza Jamboo529 (#49622) üzenetére


_Karesz_
tag

Létezik különböző méretekben F csatlakozó, normálisabb antennaboltokban megkérdezik tőled, hogy milyen árnyékolású kábelre kell és a jó méretet adják hozzá.

Nekem speciel pont a kisebb verzió vált be, mert azt ha feltekered a kábel végére, akkor rászorul és a jóisten sem szedi le onnan, viszont az elvileg trishield kábelhez való csati lötyögött rajta. De a legjobb, ha veszel belőle ilyet is, olyat is és megcsinálod magadnak, szerintem ezért felesleges szerelőt hívni. Persze a krimpelős lenne az igazi, csak emberi áron nem láttam eddig még sehol fogót hozzá...

(#49625) headhunter


headhunter
addikt

UPC reklám terén is a "topon" van.

Most kábelezik be az egész várost, erre most bedobnak a postaládába egy ilyen ajánlatot: [link]

(#49626) Intruder2k5 válasza headhunter (#49625) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez UPC Direkt.

(#49627) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

bedobtak egy papírt, hogy mivel megszűnik a 60/6 csomag 120/10-be átraknak

ez kb mennyi idő szokott lenni? mert még mindig 60/6-on vagyok, modem újraindítás volt

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#49628) -=RelakS=- válasza gduck (#49617) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, a gyereknek megtanítottad már, hogy a konvektorhoz nem megy oda, télen különösen, mert zsizsa. Most azt is tanítsad, hogy a kis fekete dobozt nem cseszteti, mert az is zsizsa :]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#49629) Intruder2k5 válasza UnSkilleD (#49627) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vagy fél éve zajlik folyamatosan az átállítás, de ha most kaptál papírt, akkor gondolom felétek mostanában fog megtörténni. Pontosat nem lehet mondani sajnos, ha Ők sem írtak időpontot.

(#49630) brmaci


brmaci
csendes tag

Kész, vége! Megszabadultam a Horizon box-tól és a jövőtől! Közel egy hónapnyi vergődés után visszaszereztem jogos jussomat. :D
10 napnyi birkózás után ultimátumként közöltem az upccal, hogy élek a 14 napon belüli elállás lehetőségével és kérem vissza a régi boxot, holnap megyek érte (2 percre lakom egy ügyfélszolgálattól). Kis türelmet kérnek, zene, jó, de nem tudnak régi típusú boxot adni, csak azzal egyenértékűt és nem mehetek érte, mert csakis futárral tudják eljuttatni hozzám, jövő héten bármikor jöhet a futár (ez volt csütörtökön) előzőnap hív az időpont miatt.
Eltelt egy hét, következő csütörtökön megint hívom upct, hogy hát nem üzent a futár, akkor már nem jön holnap se? Kis türelmet, zene, sajnos előző kolléganőnk hibázott, elfelejtett szólni a futárnak, de jövő héten már egészenbiztosan jön, előtte üzen sms-ben és mégegyszer elnézést kérnek.
Újabb egy hét múlva, kis türelmet zene, én itt azt látom, hogy nem is lehet megoldani ennek a boxnak a futárral való kiszállítását, kiküldök egy technikust, aki üzembehelyezi a készüléket. Köszönöm szépen, de ide még egy technikus be nem teszi a lábát, nem lehetne, hogy átmegyek érte az ügyfélszolgálatra? Az nem lehet, mert nekik nincs raktáron. Honnan tudja? Na, jó megkérdezem és visszahívom. (10 perc múlva). Mehet a boxért, van nekik. (Anyááád!) És milyen az a box pontosan? Azt nem tudom, mert már csak a Horizon boxot forgalmazzuk.
Ügyfélszolgálaton. Jó napot, hoztam vissza ezt a hulladékot, kérem a régit. Azt nem lehet csak úgy visszacserélgetni. De bizony, hogy lehet nézze csak meg a gépén. Na, jó, hozom. És milyen típus? Nem tudom. De van benne hdd. Van. És két tuner? Mi az, hogy két tuner? Az nincs, csak egy. Akkor nem kell, nem azonos tudású az előzővel. Más nincs, de minek a két tuner? Hogy egyik műsort nézzem, a másikat felvegyem.
Ja, azt tudja.
Hazaviszem, kibontom. Egy Cisco. Zsír új, tökéletes, vége a rémálomnak. :C

u.i.: úgy tűnik nem jön át hdmi-n a digitális hang, holnap hívom a hibabejelentőt! :DDD

"Mocskos idők, szeretned kéne, a jövő itt van és sose lesz vége!"

(#49631) vg válasza brmaci (#49630) üzenetére


vg
addikt

"Zsír új"

Persze, persze. :DDD

(#49632) Skyhigh válasza brmaci (#49630) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Tuti tettek a Cisco-ba egy bug-ot, hogy bizonygathassák, hogy az nem jó.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#49633) canniball válasza UnSkilleD (#49627) üzenetére


canniball
nagyúr

Engem előbb tettek át, aztán rá pár napra-egy hétre jött az értesítő (a csekkel egy borítékban).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49634) Intruder2k5 válasza brmaci (#49630) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

zsír új = refurbished

(#49635) canniball


canniball
nagyúr

Megint gyorsít az interneten a UPC

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49636) picsirti válasza Intruder2k5 (#49634) üzenetére


picsirti
tag

Zsír új = zsír új ☺
Nemrég cseréltettem én is. A szerelő mondta, hogy nem javítják, hamen kuka. Akkor is, ha simán leadják hiba nélkül 😠

[ Szerkesztve ]

(#49637) cris78 válasza canniball (#49635) üzenetére


cris78
őstag

nekünk 30-as net van. Arról nincs szó :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49638) net91 válasza ztsoft (#49594) üzenetére


net91
senior tag

100 %-ig biztos vagyok benne, hogy ezt a bejegyzést nem ügyfél írta. Ezt a UPC munkatársa írta. Érződik rajta, ha egy kicsit elemzed. Lépniük kellett valamit a sok kritika miatt. Marketing egyik formája.
.....és az emberek többségét megvezetik vele.

Na ezen levél után kellett volna a FB-on az itt a fórumon kitárgyalt problémákat beszúrni.

Nem az a gazdag, akinek mindene megvan, hanem az, aki úgy érzi, hogy semmi nem hiányzik az életéből.- Semmi sem állandó csak a változás.- UPC Internet 1500 with Asus RT-N18.

(#49639) canniball válasza cris78 (#49637) üzenetére


canniball
nagyúr

Arról valóban nincs, csak a FP60 kivezetéséről.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49640) ztsoft válasza net91 (#49638) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem úgy van! Ezt az üzenetet nem kellett volna bemásolnom, legközelebb figyelmesebb leszek. :((( Akit érdekel a miért, nézzen utána.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49641) tomp válasza brmaci (#49630) üzenetére


tomp
félisten

Na szóval van régi box de hivatalosan nincs. Ügyfél félrevezetése?
Szombaton nekem is mondta az ügyintéző, hogy csak az ipari hulladékot adhatják.
HD bővítés nincs, boxot leépítik. Nagyon nem megy nekik a Jövő mint fogalom. Úgy látszik hiányoztak az iskolából amikor ezt tanulták.

(#49642) #54715584 válasza ztsoft (#49640) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem érdekel a miért, de most már a hiszti után érdekelt, ki írta, meg is néztem, csak forrást kellett volna megjelölnöd néhány szóval. Nekem is gyanús volt az írás, még mindig nem zárom ki, hogy nem ő írta. És akkor most ettől essünk hanyatt? Ez a példa nagyon jól mutatja, hogy miért nem ad a UPC nagyobb tudású boxot. Ez egy nagyon jó szemléltetés arra, hogy miért ad technikailag évekkel elmaradott eszközöket és miért nem fogunk még jó pár évig előrelépni ebben.
Mondjuk engem nem zavarna ez az egész egy esetben: megveszem magamnak a csodaboxomat 30-40-50 ezerért, nem érdekel az ára. De kérem az összes eddig megfizetett szolgáltatásomat akadás / hiba és kiesésmentesen. Érdekel engem milyen sz*rt akar rám sózni? Nem igazán, ha engedélyezi a szolgáltatásokat megfelelő módon nem a saját eszközükkel. Ha nem akar maga ellen dolgozni a upc, akkor szedje össze magát, mert a kisebbség is elég nagy bevételkiesést tud/fog okozni nekik.
Akinek meg elég lenne alapból egy koax kábel is, mert 2016-ban extrának számít egy sorozatfelvétel rögzítés vagy beépített HDD vagy normális EPG vagy akár csak a normális kezelőszoftver, annak tényleg nem kell még ez az elavult csodabox sem. Hozzá van szokva a kis koax kábeléhez, bedugja a tévébe, elindítja az automata keresést és kész is. Ja, hogy ez már nem elérhető alap szolgáltatásként. Ja, hogy neki nincsen igénye "extrákra". Ja, hogy már vége az analóg sugárzásnak és rég nem így működik ez az egész?
Az hol az én problémám? Komolyan a többség miatt lesz rosszabb a kisebbségnek és emiatt nem fogunk "fejlődni"?

(#49641) tomp Dehogy félrevezetés, ez belsős "szabály". :)

[ Szerkesztve ]

(#49643) ztsoft válasza #54715584 (#49642) üzenetére


ztsoft
őstag

Pont az volt a baj, hogy előbb cselekedtem, mint gondolkoztam. :W

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49644) #54715584 válasza ztsoft (#49643) üzenetére


#54715584
törölt tag

Még mindig nem értem a problémát, mire gondoltál?

---------------

Rosszul emlékszem, hogy volt chat opció a upc oldalán?

[ Szerkesztve ]

(#49645) UnSkilleD válasza canniball (#49633) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

kellett modem restart?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#49646) vg válasza picsirti (#49636) üzenetére


vg
addikt

Butaság.

(#49647) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok!

Debrecen; Alkotmány, Csengő utca környékén van itt valakinek UPC?

50Mb körüli csomagot tervezek venni, milyen itt a szolgáltatása a UPC-nek?

Esetleg DIGI-vel kapcsolatban valakinek tapasztalata a környéken?

...Szeretem leracsniztatni...

(#49648) canniball válasza UnSkilleD (#49645) üzenetére


canniball
nagyúr

Jó kérdés, mivel azokban a napokban vacakolt kicsit a net biztos hogy csináltam, de hogy a kettő között volt-e összefüggés azt nem tudom megmondani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#49649) tomp válasza #54715584 (#49642) üzenetére


tomp
félisten

Magyarul csesszük át az ügyfelet.
Mit is mond állandóan a upc? Nekünk fontosak az ügyfelek igényei és visszajelzései.
Aha igen. Arra van igényünk, hogy építsék le a kábeltv technikai eszközöket és az a visszajelzés, hogy ezaz egyre butább az eszköz. Gyerünk még lejjebb.

(#49650) ztsoft


ztsoft
őstag

Eddig tartott a csoda, ismét nincs visszanézés, nincs app, de van viszont hibakód! :C Még jó, hogy cseréltek box-ot, eddig tartott.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.