Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49051) 4Grider válasza kezo0 (#49047) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én ugyanezt a 190 Ft-os emelést kaptam a 2. médiakártyámra (nekem már rég nincs hűségem) és szintén 190 Ft-ot tettek az alap HD opciómra (1190 Ft lett).
Viszont ha kimegyek a weboldalukra, akkor ott 1550 Ft-ért tudok 3. médiakártyát és első Horizon HD vackot 1000 Ft-ért tudok kérni.
Azt hiszem elég volt a UPC-ből. A tököm tele van vele, hogy nagyjából 6 havonta emelnek és átverik a régi előfizetőiket. :(((

(#49052) blakey


blakey
félisten

Fura, hogy nektek emeltek, nekem egyelőre 1 év után (lejárt hűség) is minden ua., semmit nem emeltek, 2 médiakártya és 1 box van nálam, valamint net és telefon.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49053) 4Grider válasza blakey (#49052) üzenetére


4Grider
nagyúr

20 perce felhívtam az ügyfélszolgálatot. Rögtön azzal jöttek, hogy túlterheltség miatt inkább próbáljam őket később hívni. Gondolhatod, hogy nem csak ketten kaptuk meg a HD opciók 190 Ft-os emeléséről az "új kedvezmény" tájékoztatást...
HD opció előfizető vagy és megnézted a havi számlád végét?

(#49054) blakey válasza 4Grider (#49053) üzenetére


blakey
félisten

Természetesen mindig mindent megnézek, semmit nem emeltek az elmúlt 11 hónapban, mindig látom, hogy mennyit vonnak le. 2 HD opcióm van, Eu csomag 7 éve ingyenes, Világ csomag meg 350. 1 db sima Gold kártyám meg 890, sehol semmi emelés, de mint írtam, eddig.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49055) tomp válasza 4Grider (#49053) üzenetére


tomp
félisten

Nekem is megjött a számla. Nincs semmi emeléses infó. Habár nekem a HD+DVR együtt 1500Ft mert arra is kaptam kedvezményt a csomagos hűségnél.

(#49056) #54715584 válasza blakey (#49054) üzenetére


#54715584
törölt tag

Eu és világ csomagban van HD csatorna? Vagy van olyan, amelyik eredeti nyelven sugároz Dolbyban filmeket?

(#49057) csabi63 válasza #54715584 (#49056) üzenetére


csabi63
senior tag

Mind SD és sztereó.

(#49058) ^Boss


^Boss
őstag

elkezdett rosszalkodni a Cisco HD DVR boxom.
múltkor hazamentem, csak a piros led égett, óra sehol, nem lehetett bekapcsolni. áram ki, áram visszam, Load<<<-olt és utána jó lett.
tegnap hazamentem, piros led, na mondom, megint.. de ezúttal hiába nem volt óra, be lehetett kapcsolni.

valakinek van ötlete, mi a kínja? ha elromlik és Kaon-t akarnak rámsózni, inkább mediacard-ra váltok..

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#49059) Skyhigh válasza kezo0 (#49047) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Érdekes, mert nekem is azt mondták, hogy nem vagyok hűségben olyannal amit tudok, hogy igen.
Én csak elektronikus számlát kapok a dijneten abban ilyen nem volt benne.
Most már kíváncsian várom mi lesz.
MyUPC-n sem változtattak meg semmit sem ami a hűséget érintené...

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#49060) wjbhbdux válasza Skyhigh (#49059) üzenetére


wjbhbdux
veterán

amikor hűséget kötöttél arról kellett szerződést küldeniük emailben vagy postán, amiben tételesen szerepel hogy mire hány hónap vonatkozik, de ennek nem kell egységesen lefednie minden szolgáltatásukat.

/s

(#49061) szekra válasza pjen (#49004) üzenetére


szekra
őstag

Nekem is 60-as van már kb. 3-4 éve. Héten kaptam levelet, hogy megszüntetik, és 120/60-as lesz helyette változatlan áron. :))

(#49062) Intruder2k5 válasza szekra (#49061) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem 120/60, hanem 120/10.

(#49063) szekra válasza Intruder2k5 (#49062) üzenetére


szekra
őstag

120/10. :)

(#49064) Diabo6 válasza szekra (#49061) üzenetére


Diabo6
senior tag

Tehát azért lesz 120-as mert megszűnik a 60-as? Ez jó. Nekem olyan levelet írtak, hogy mint megbecsült, régi ügyfelük kapok 120-at 60 helyett :D Így kell ám s.gget nyalni. :D

(#49065) szekra válasza Diabo6 (#49064) üzenetére


szekra
őstag

Igen, nekem is ott volt a duma, hogy megbecsült ügyfél vagyok (amúgy indulásuk óta náluk vagyok). De oda is volt írva, hogy kivezetik. Szóval nyilván igen, s.gget nyalnak. :D

(#49066) Intruder2k5 válasza szekra (#49065) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezzel nem is lenne semmi gond, ha komolyan is gondolnák, de sajnos ezek csak üres szavak a szolgáltatók részéről, mint tudjuk, mert az esetek 90%-ában az új ügyfél sokkal megbecsültebb mint a régi. És ez persze nem UPC sajátosság.

[ Szerkesztve ]

(#49067) Faterkam


Faterkam
addikt

Kérem a hozzáértő kedves fórumtársak pillantsanak erre a két képre, hogy minden rendben e? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#49068) kabelmania27 válasza Faterkam (#49067) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek.
Ha megnézed hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító kilehet számolni kb milyen erős a bejövő jel.

[ Szerkesztve ]

(#49069) tomp


tomp
félisten

"Horizon HD mediabox alapvető tulajdonsága a melegedés..."
Ez inkább izzás. Most 23fok van a szobában de a box kb 50fokos de nemsokára meglesz a 60 is... Mi lesz majd a nagy kánikulában? Sorban fognak leégni ezek a jövőboxok?
Ehhez kellene egy Horizon Cooler is.

(#49070) kezo0 válasza Skyhigh (#49059) üzenetére


kezo0
addikt

Én is elektronikusan kapom, szintén díjneten. Tegnap töltöttem le a legfrissebb számlát, azon volt ez a kedves kis tájékoztatás.

tomp: a Horizon Cooler havidíja plusz 1000 Ft (3 hónap után, különleges kedvezménnyel, csak neked, csak most, 1190 Ft-ra CSÖKKENTIK). :P

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#49071) tomp válasza kezo0 (#49070) üzenetére


tomp
félisten

Milyen jó, hogy itt az usb aktív. USB-s 2fokozatú ventilátort rákötöttem és hűti a Jövőboxot. Mintha egy hangyaf_;>val gyorsabb lenne az UI.

(#49072) ztsoft válasza tomp (#49069) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam biztos, hogy nem fog kapni semmilyen ventilátort! Betartom a kézikönyvben leírtakat (működési hőmérséklet: 0 - +40 °C), oszt annyi. Ha nem bírja, az azt jelenti, hogy rossz a tervezése, így használhatatlan a melegben. Sajnos én nem tudom mérni a hőmérsékletét, pedig kíváncsi lennék rá.
Nálam egyedül a tuner csatlakozója forró (égeti a kezem, de rajta tudom tartani), a teteje hűvösebb.

Eddig még elektromos eszköz nem ment nálam tönkre a meleg miatt, pedig van ami tud fűteni (pl. TV), de ott gondoltak rá, így megoldották.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49073) tomp válasza ztsoft (#49072) üzenetére


tomp
félisten

Csak próbaként kapott hűtést. Lehűtöttem a boxot és kihúztam a hűtést. Hideg volt a box. 15 azaz 15perc elteltével már újra izzott a box. Teteje forró. Tuner oldala a nagyon forró. De ha meg kell emelni na az nem megy. Az alja konkrétan égési sérülést okoz.
Nem értem hogyan kaphatott CE jelölést ez a box...

(#49074) ztsoft válasza tomp (#49073) üzenetére


ztsoft
őstag

Most néztem, nálam az alja sem olyan forró, talán a tuner csatlakozójával van egy szinten. Nem baj, majd sűrűn cserélik.

Nem tudom miként végzik a minősítést (kézikönyv 61. oldal szerint, 2014 Aug, 26.-án kapta meg), lehet a melegedést nem nézik, vagy nem volt hosszabb ideig használva, esetleg egy légkondis helyiségben nézték.

Ennyit találtam róla:
Ez a szimbólum garantálja, hogy a termék megfelel a 2006/95/EC, 89/336/EEC jelzésű, a biztonságra, az elektromágneses kompatibilitásra és a jelölésmódra vonatkozó európai előírásoknak..

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49075) tomp válasza ztsoft (#49074) üzenetére


tomp
félisten

Ha már Kaon box lett a Jövő akkor inkább jobb lett volna ez a Kaon modell. USB-s felvétel, 4tuner, beépített modem. Na ez a Jövő lenne. De ami most van hát az a gyártó Trabantja a Tesla idejében.

(#49076) Simba86 válasza -Maujuri- (#48840) üzenetére


Simba86
senior tag

Ha neked ez előnyös, akkor oké, de halkan megsúgom, hogy nem az ;)
Én 11200at fizetek hbo-val, digitál golddal, 3 Boxxal, 3 gigás mobilnettel stickkel együtt, és 120as nettel ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#49077) Simba86


Simba86
senior tag

Emberek! mi történt a horizon go-val??? eltűnt az adók több mint fele minden platformról (android, böngésző) :W :W :W

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#49078) pjen válasza Simba86 (#49077) üzenetére


pjen
félisten

Reméljük csak átmeneti hiba.Nálam is csak 30 körül van.Még a királyi csatornák is eltűntek!

[ Szerkesztve ]

(#49079) Syd69 válasza Simba86 (#49077) üzenetére


Syd69
aktív tag

Valami van... :W

Nem áll a helyzet magaslatán (talán az UFO-k)

Alma

(#49080) ztsoft válasza tomp (#49075) üzenetére


ztsoft
őstag

Azért kíváncsi lennék a "jövő box" tudására az eredeti szoftverrel, nem akarom elhinni, hogy egy gyártó így adja ki a kezéből (melegedés, lassulás, stb.), ezzel saját maga alatt vágja a fát. :(
Meg a másik, hogy már nem is szerepel a gyártó honlapján.

Lehet az sem lenne sokkal jobb, ha a UPC ráteszi a kezét (saját szoftver).

Az utóbbi időkben olvasottak, meg saját tapasztalat alapján, kezdem azt érezni, hogy a UPC fejeseinek elgurult a gyógyszer! Akkora a fejetlenség, egyes ágazatok nem tudnak egymással kommunikálni, itt nem csak az ügyfélszolgálatra gondolok.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49081) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Skacok!

Nemsokára lejár a hülyeségem.
Kértem, hogy ne zaklassonak semilyen ajánlattal.

Mi történik, ha lejár? Felemelkedik a kedvezmény nélküli összegre?

Mondjuk szeretném lemondani majd úgyis.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49082) ztsoft válasza Vangelis (#49081) üzenetére


ztsoft
őstag

Az eddigi tapasztalatok alapján, marad egy ideig a mostani, majd mindig emelnek rajta.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49083) ztsoft válasza Syd69 (#49079) üzenetére


ztsoft
őstag

Valami nagyobb gond lehet, mert a Horizon Go-n hiányzó csatornák, ami megvan, azon nincs műsorújság.
A Horizon box-on nincs visszanézés, egyes csatornákon nincs műsorújság, az App-ok akadnak, darabosak, minőségük nagyon rossz.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49084) Vangelis válasza ztsoft (#49083) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Be is reggeltem a mytv-re.....

Az legalább remélhetőleg menni fog.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49085) csabi63 válasza ztsoft (#49083) üzenetére


csabi63
senior tag

Nálam is eltűnt a csatornák nagy része. Érdekes módon amire nincs előfizetésem, az pedig megjelent. (2 HBO, Cinemax, Filmbox.) Íme!

(#49086) blakey válasza Simba86 (#49077) üzenetére


blakey
félisten

Hibára jelentettem és ez lett a vége. :) :F :Y

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#49087) ztsoft válasza csabi63 (#49085) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam ennyi van.

Remélem az F1 időmérőt meg tudom majd nézni.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#49088) pjen válasza ztsoft (#49087) üzenetére


pjen
félisten

Nálam van 31.

(#49089) pjen


pjen
félisten

Üdv.Szerintetek van arra esély,hogy 3 beltéri mellé kapok negyediknek egy ilyen új csoda beltérit?Föleg,hogy a Gó ilyen szegényes lett.

[ Szerkesztve ]

(#49090) Intruder2k5 válasza pjen (#49089) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Szerintem nem sok, egy előfizetéshez csak három eszközt kaphatsz összesen, függetlenül attól, hogy az kártya, vagy CISCO, Vagy épp Horizon box.

(#49091) pjen válasza Intruder2k5 (#49090) üzenetére


pjen
félisten

Szomorú vagyok,egyHDMI elosztó mennyire működhet?

(#49092) tomp válasza ztsoft (#49083) üzenetére


tomp
félisten

Gondoltam visszanézem az F1 időmérőt. Nem lehet.
Megérkezett a Jövő...
Azt hiszem kirakom TV-re a mytv-t... Ott garantáltan elérhető és nem kockásodik.

kezdem azt érezni, hogy a UPC fejeseinek elgurult a gyógyszer!
Már azt hittem csak én érzem így.

Ez a box szerintem a gyártó belépő kategóriája. Simán elképzelhető, hogy ez így tervezték. Lassú, izzik. Ha kell normálisabb fizess többet. A UPC a lehető legolcsóbban letudta a Horizont és több marad nekik. A boxra tervezett keretből még bőven marad a reklámra, a fényezésre.

Hajnalban box kikapcsolásakor megjelent a kijelzőn az "OFF" majd kikapcsolt a kijelző. Bekapcsolásnál meg boot. Betöltés után alig bírt működni a box...

[ Szerkesztve ]

(#49093) Intruder2k5 válasza tomp (#49092) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vélhetően a Horizon szoftver is sok neki, gondolom gyárilag egy sokkal puritánabb rendszer volt rajta.

(#49094) szabogabor10 válasza Intruder2k5 (#49093) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pontosan ezt felismerve kéne azonnal behozniuk egy normális boxot.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#49095) Intruder2k5 válasza szabogabor10 (#49094) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát persze... Ezt nem fognak, egy darabig szerintem legalábbis biztosan nem. Minek? Azért mert facebook-on meg ph-n 30-an hőzöngenek? Én megértem a problémátok, de hidd el, hogy az előfizetők döntő többsége ebből mit sem vesz észre, hazaviszi, és használja. Van kép, tud felvenni, örül. Elenyésző kisebbség aki hangot ad a problémának.

(#49096) szabogabor10 válasza Intruder2k5 (#49095) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor sajnos azt kell mondjam, igénytelenek az emberek...
És nem csak azért, mert sokaknak nem igény a több tuner (sajnos), hanem mert túl nagy a tűrőképességük. Nem veszik észre, hogy megfő a box, és nem érdekli őket, hogy alig bírja el a box a szoftvert, nehezen, akadozva működik.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#49097) molnarm88


molnarm88
újonc

Sziasztok,

Egy olyan problémám van az internet szolgáltatással.

Hogy óránként 1x - 2x "elmegy a net".
De ha skyplok, vagy torrentezek az néha ugyanúgy megy szakadás nélkül egyszerűen csak ha egy oldalt akarok megnyitni a böngészőben az nem működik.

Nem csak egy gépen, hanem az összesen ami a hálózaton van.

Illetve nem csak wifin hanem közvetlenül kábellel csatlakozva a rooterhez/modemhez ez a probléma.

Az elmúlt 1 hónapban volt kint 4x upc szerelő ez a 3. modem és ugyanúgy szakadozik továbbra is a net.

A szerelők állítják, hogy a modemen a jelszintek rendben vannak.

Köszönöm a segítséget!

Márk

(#49098) kabelmania27 válasza molnarm88 (#49097) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg a modem értékeket+ milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
Ha nem használod a wi-freet kapcsold ki my upc-ben vagy 1221-en internet hiba bejelentés menüpontban heldesk ügyintéző kikapcsolja.
Ha így sem javul akkor próbáld meg a modemet bridge módba tenni ha nem lehet akkor 1221-en kérd vissza az ipv4-es módot.

(#49099) tomp válasza Intruder2k5 (#49095) üzenetére


tomp
félisten

Hidd el nem 30-an reklamálnak.
Rengetegen viszik vissza és még a dolgozók is reklamálnak.
Sikerült az egyik upc-s illetőtől megtudni a horizonos dolgokat. Siralmas...

(#49100) pjen válasza Intruder2k5 (#49095) üzenetére


pjen
félisten

Ez meg fog változni ahogy a mostani boxok kihalnak és mindenki megkapja ezt a sz@rt. :((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.