Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) ztsoft válasza Cry0 (#50148) üzenetére


ztsoft
őstag

Veszel olyan eszközöket, amik tudják, támogatják. :))

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50152) Tombi válasza ageri (#50147) üzenetére


Tombi
senior tag

Mielott bridge modba teszed a wifit kapcsold ki. Mert nalam , bridge modban is szorta a jelet a draga :)
Es ahogy elottem irtak, wi freet tiltsd le elvileg myupcn is lehet az online feluleten de en ugyintezovel szoktam.

(#50153) Cry0 válasza ztsoft (#50151) üzenetére


Cry0
őstag

Technicolor TC7200 upc-s routerünk van elvileg ez is tudja az 5 ghz-t igaz ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#50154) 4Grider válasza Cry0 (#50153) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha be tudod rajta állítani, akkor biztosan. Ha nem, akkor nem.

(#50155) savoo


savoo
addikt

Sziasztok,

ha már lejárt a csomagra vállalt hűségidőm, akkor lemondhatom pl a telefont díj emelkedés nélkül?

köszi

(#50156) wjbhbdux válasza savoo (#50155) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lemondhatod, a szolgáltatások díja évente párszor emelkedni fog ha nem kötelezed el magad újra.

/s

(#50157) savoo válasza wjbhbdux (#50156) üzenetére


savoo
addikt

Igen azt tudom, igazából már rég lejárt (most pont emelkedett egy picit), ennek kapcsán jutott eszembe, hogy a telefont lemondom, úgy sincs használva.

Köszi.

(#50158) kabelmania27 válasza savoo (#50155) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Azt is tudod csinálni, hogy 1221 lemondás gomb után kérsz ügyfélmegtartót.
4Grider következő hsz-ban leírta a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#50159) 4Grider válasza savoo (#50157) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindenképp a 1221-en mondd le, még az sem kizárt, hogy jóval kedvezőbb csomagárat kapsz, mint amit eddig fizettél (természetesen 2 év aláírásáért cserébe).

(#50160) savoo válasza kabelmania27 (#50158) üzenetére


savoo
addikt

Kaptam már ajánlatot csak annyi a probléma, hogy november-december környékén költözünk az új lakásba és ott még nincs UPC... Szóval nem ugrok bele most új hűségbe.

(#50161) cigam válasza savoo (#50157) üzenetére


cigam
félisten

Azért előtte kérdezz rá, mert nem szokták megengedni, hogy megbontsd a csomagot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50162) ztsoft válasza Cry0 (#50153) üzenetére


ztsoft
őstag

Itt találsz róla bővebb információt.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50163) #54715584 válasza cigam (#50161) üzenetére


#54715584
törölt tag

De megbonthatja, ha lejárt a hűsége. Viszont valószínűleg ugyanannyit fog fizetni, mert a többi szolgáltatás drágul. :)

(#50164) o.gaby válasza blakey (#50145) üzenetére


o.gaby
tag

Az elsődleges boxként egy olyat kell beállítani a upcnek, amin van HD, mert az vezérli a Horizon GO-t. Anno nekem is így csinálták meg, csak ezt nem tudja minden ügyintéző.

(#50165) blakey válasza o.gaby (#50164) üzenetére


blakey
félisten

:) sajnos ez már nem működik, tisztában vagyok vele mivel már volt ilyen esetem és talán én is irtam ide a megoldást de most nem tudják beállítani, tudnak a hibáról, el is ismerték, hogy ez egy hiba és dolgoznak rajta. Tehát állításuk szerint a boxom az elsődleges ami HD is és mégsem működik, bezavar az SD kártya. Nem csak HD-m nincs hanem videotár és MyPrime sem működik Horizon Go-val. Egyébként csak az elv miatt foglalkozom a dologgal, nekem elég ha a tv-vel beállítom a rögzítést és mindem működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50166) Gubek-Einste válasza MadMancs (#50146) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hívd a 1221-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50167) Syd69 válasza Cry0 (#50153) üzenetére


Syd69
aktív tag

elvileg igen, nálam "gyárilag" tiltott...

Alma

(#50168) Cry0 válasza Syd69 (#50167) üzenetére


Cry0
őstag

igen sikerült már
csak sajnos utolag jöttem rá hogy 2 telefon nem tudja a cat 4-et így nem lássák a wifit
másik topikba már kérdeztem de az upc butitotta a routerét így nem tudom egyszerre sugározni a 2,4 ill 5Ghz-t

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#50169) Gubek-Einste válasza Cry0 (#50168) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mi az a cat 4?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50170) 4Grider válasza Gubek-Einste (#50169) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ne szívasd szegényt...

(#50171) azigazimoris válasza Gubek-Einste (#50169) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Gyanítom az 5 GHz-re gondolt ...
De AC-s router nélkül necces lesz 120 Mbitet átvinni zökkenőmentesen :(

4Grider: csúnya vagy :B :)

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#50172) pkaresz válasza Tombi (#50127) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia, sziasztok!
Vasárnap elhalálozott a Cisco boxom, mára ígértek szerelőt, még is jött.
Felhívott elötte, a kérdezte, aktuális e még a hiab jelenség, sajnos igen mondom, a felvevős box leállt teljesen.
Mondja mindjárt itt van, a lám így is lett.
Nagy meglepetésemre egy ugyan olyan Cisco boxot hozott, szerintem zsír újat, beüzemelte lefrissítetge, mert nem volt adás, majd kimérte a jelszintet, közölte erős a jel, gond lehet belőle. Betett egy 3 as csillapítót, majd újra kimért mindent. Kipróbáta az összes menüt, majd elment.
Szerintem példás hozzá állás. Kérdeztem az új boxról, mondta amíg van Ciscó azt cserél ő azt hoz.
Nagyon meglepődtem, a nagyon megörültem.
Eddíg le a kalappal a UPC elött, pedíg volt pár gondom, sok nem de akadt.
Gondoltam, megosztom veletek is..

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#50173) kabelmania27 válasza pkaresz (#50172) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Jól tetted hogy leírtad a fejleményeket.
Ha kockásodnak az adások vedd ki a csillapítót, előfordul hogy beüzemeléskor erős a jel de később csökken és nincs szükség csillapítóra.

[ Szerkesztve ]

(#50174) blakey válasza azigazimoris (#50171) üzenetére


blakey
félisten

120Mbit-hez elég egy jó N-nes 5GHz-es router, ac-s router esetén azért már jóval több is kihozható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50175) pkaresz válasza kabelmania27 (#50173) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Köszönöm, rendben, figyelem. :-)
Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#50176) Zed_81


Zed_81
csendes újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy vásároltam egy lg lf 652v típusú tv-t de a Upc-s média kártyát sehogy sem akarja felismerni a tv. Lehet valamit tenni, vagy csak a boxos megoldás jöhet szóba? Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#50177) kabelmania27 válasza Zed_81 (#50176) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha CI+ os a modulfogadó és DVB-C tuner van a tévében elvileg működnie kellene, kérj 1221-en kártyafrissítést.
Először kártya nélkül csinálj keresést, kb 26csatorna kódolatlan, ha rendben van a vétel akkor mehet a kártya.
pkaresz: Nincsmit.

[ Szerkesztve ]

(#50178) 4Grider válasza Zed_81 (#50176) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem ezzel a tv-vel működnie kell a médiakártyának.
A hangolást médiakártya nélkül kell elkövetni.
Ezt követően a bekapcsolt tv-be betolod, ki kell írja rögtön, hogy behelyezésre került az olvasó. Ha idáig eljutsz, akkor már a leggyakoribb hiba, hogy nincs aktiválva a kártya. Azt meg az ÜFSZ messziről megcsinálja.

(#50179) Zed_81 válasza kabelmania27 (#50177) üzenetére


Zed_81
csendes újonc

Mindent úgy csináltam ahogy írtátok, de nem müxik. Azt mondja a központ, hogy szerintük nem kompatibilis vele a készülék de holnap kijönnek, megnézik.

(#50180) kezo0 válasza Zed_81 (#50179) üzenetére


kezo0
addikt

A "központnak" az a legegyszerűbb, ha ezt mondják, de ha egy most vásárolt, max. 1-2 éves modellről van szó, azzal többnyire mennie kell.
Nekem úgy adták a kártyát, hogy megfordítva volt behelyezve a modulba (így vettem ki a bontatlan csomagolásból). Esetleg ellenőrizd ezt is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50181) Zed_81 válasza kezo0 (#50180) üzenetére


Zed_81
csendes újonc

Köszi, ellenőriztem ezt is. Úgy van benne a kártya ahogy az ábra mutatja. Azért furcsálnám, hogy az lg egyik legnépszerűbb tv-je nem lenne kompatibilis vele... na majd a szerelő ránéz... már marha kiváncsi vagyok...

(#50182) blakey válasza Zed_81 (#50181) üzenetére


blakey
félisten

Kompatibilis, tökéletesen működik ha mindent megfelelően csináltál. Kártya behelyezése a modulba megfelelő, a modul csatlakoztatása megfelelő, tehát kattanásig bement, érezned kell, hogy a tüskék csatlakoztak. Ha mindez megvan akkor a tv felismeri és elkezdi a telepítést, ez 5-10 perc, ha jóval több ideig tart akkor 1221 és azonnal frissítik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#50183) 4Grider válasza Zed_81 (#50181) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kompatibilis lesz vele. Kiír valamit a tv amikor betolod a helyére a pcmcia modult? Ha nem, akkor nem jól tolod be, vagy a modul vagy a tv CI+ interfésze hibás.

(#50184) Zed_81 válasza kezo0 (#50180) üzenetére


Zed_81
csendes újonc

Mérgemben kivettem a kártyát és megfordítottam a foglalatban (ellentétesen az ábrával) ... és működik...
köszi az ötletet, a UPCs kolléga csak annyit tudott segíteni telefonon, hogy vegyem ki a kártyát, törölgessem meg és ugyanúgy tegyem vissza... így persze nem volt jó.
Köszi mindenkinek a segítséget, néha többet ér a fórum mint a szakszerviz

(#50185) bostone


bostone
addikt

A fizetőssé váló tv2 és rtl, jelent valami változást az új belépőknek?

(#50186) Gubek-Einste válasza bostone (#50185) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Még nem jelezték, hogy lenne emiatt bármi is de ki tudja mit hoz a jövő.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50187) bostone válasza Gubek-Einste (#50186) üzenetére


bostone
addikt

Inviteles ismerősöm jelezte, hogy megemelik a havidíját a változás miatt. Pontos összeget nem tudok, valami 500-600Ft a difi. Annyiért nekem sem kellelne, inkább lemondanék a két csatornáról.

(#50188) csabi63 válasza bostone (#50187) üzenetére


csabi63
senior tag

De mivel csomagban ömlesztve vannak, nem tudsz csak úgy megszabadulni X vagy Y csatornától.

[ Szerkesztve ]

(#50189) bostone válasza csabi63 (#50188) üzenetére


bostone
addikt

Vagy a tv szolgáltatásról.

(#50190) kezo0 válasza Zed_81 (#50184) üzenetére


kezo0
addikt

A tanulság: egyéni értelmezés kérdése, hogy mi számít az ábrával ellentétes iránynak. Úgy látszik, azon melósok némelyikének sem egyértelmű, akik a modulokat és kártyákat összecsomagolják. ;)
Örülök, hogy így jó lett.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50191) Handball94


Handball94
aktív tag

Bp. 8. Ker körút tegnap estétől se net se tv :( "központi hiba"

(#50192) MadMancs válasza Gubek-Einste (#50166) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez megvolt. Annyit tudnak mondani hogy majd küldik. Hogy mikor, azt nem tudják. Ezért kérdeztem kb mennyi időt szokott ez igénybe venni? Ma van pont 1 hete hogy megrendeltem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#50193) falcon1 válasza blakey (#50165) üzenetére


falcon1
csendes tag

Nálam a másik "vételi pont" egy SD box, így a videotár és MyPrime elérhető, csak a HD csatik nem. Egyébként minden HD csatorna HD (vagy legalábis az SD-nél jobb) felbontásban jön Horizon Go-n?

Sokszor nekem sem hiányzott eddig, de nem lenne rossz, ha elvileg működne is. De ezek szerint pillanatnyilag hiába erősködöm, hogy a HD boxom legyen az elsődleges, mert már lehet, hogy most is az csak épp nem működik jól a rendszer...

(#50194) mackosajt válasza Handball94 (#50191) üzenetére


mackosajt
addikt

Jó rég írtam már ide.
Debrecen, Kerekestelep, Tv van, net nincs.
1221 - központi hiba, de mekkora?
Nincs valakinek bővebb információ?

Egyébként elégedett vagyok.

Lassan 1 hónapja vettem egy mobiltelefont is, a korlátlan adatforgalommal rendelkező kártyával, mert fater a jó magyar, mindennel felszerelt kórházi ellátásban pihen, és ugye EB lázban égett.
Örült neki, hogy tudta nézni a meccseket.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#50195) Handball94 válasza mackosajt (#50194) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nálam már megjavult, de így is volt 20-22 órán át offline.

(#50196) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az Ubee EVW3226 modemből az 1.23-as hardver mennyire jó-rossz-új-régi?
Pár hete tele van kisebb szaggatásokkal. 5 mp-20mp, de őrjítő. Igaz, néha hosszabb is. Wifi van, megy, de internetkapcsolat nincs. Csináltam egy resetet rajta, remélem jobb lesz.

(#50197) ztsoft válasza Kalandor (#50196) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam nagyon rossz a router része (Wi-Fi, DHCP, néha nem látják egymást az eszközök), ezért saját router-t használok. Wi-Free, Wi-Fi kikapcsolva, bridge módban nincs vele gond.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50198) 4Grider válasza Kalandor (#50196) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szaggatás lehet jelszint probléma is. Az összefoglalóban le van írva, hogy mik a kívánatos power lever és SNR értékek le-feltöltés esetén, de ide is beírhatod a mért értékeket. (192.168.100.1--en éred el őket)

(#50200) Sankóka2óka


Sankóka2óka
újonc

Sziasztok! Hogy lehet az ,hogy eddig Ausztriában tudtam HorizonGot nézni (laptopon) most meg egyszerűen nem akarja engedni....de androidos telefonon tudom nézni de az nem olyan! Mit kell tennem hogy ismét laptopon is menjen ez álltal TVn is(össze van kötve)?
Köszönöm a válaszokat!! :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.