Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50201) cigam válasza Sankóka2óka (#50200) üzenetére


cigam
félisten

Keresel egy magyar proxy-t, vpn-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50202) 4Grider válasza Sankóka2óka (#50200) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kijavították a hibát. Ennyi.
Hivatalosan egyetlen magyar csatorna veszi meg külföldre is a vetítési jogokat, az pedig a Duna World. Mondjuk Horizon Go alól az se szokott nekem működni, viszont megy MindigTV appal.

(#50203) AlyrArkhon válasza Sankóka2óka (#50200) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

véletlen nem lett közben root-olva az a tablet?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#50204) 4Grider válasza AlyrArkhon (#50203) üzenetére


4Grider
nagyúr

A gondja az, hogy külföldön akarja nézni a Horizon Go-t. Azt pedig kijavították, hogy ne lehessen.

(#50205) AlyrArkhon válasza 4Grider (#50204) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Én azért ezen a vonalon nézelődnék :)
Azt is írta, a telón megy. Gondolom, ugyanazon a neten lóg a tablet és a teló, ez nem lehet különbség, tehát vélhetően a kliens különbözik. Az meg pl. akkor szokott előfordulni, ha az egyik eszköz root-olt, a másik meg nem. Én mindenesetre tennék egy próbát, levadásznám ha még megvan valahol, a régi klienst, és frissítések nélkül megpróbálkoznék vele... Ha meg mégis a net különböző, akkor meg osztanék a telóról a tabletnek.

update: au, bocs, most nézem ujra az eredeti posztot... miért olvastam tabletet laptop helyett, nem is értem :/

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#50206) gduck


gduck
addikt

Na ma végleg betelt a pohár :(

Másfél hónapja nyúzom a jövőboxot... Az egyértelműen látszik, hogy a szoftvert éppen hogy elbírja (tök gyors vs akad: 50/50% ) A melegedés is állandó, de ugye ne legyek kukacoskodó. Szerencsére az első hónapban állandó hálózati hibám (NINCS DNS VÁLASZ), ma már a múlté. A videótárban már nem csak egy tucat film van, stb. A hiányosságaival együtt élve (hiszen ne akarjak prémium szolgáltatásokat) alap boxnak elmenne. DE! Azt már nem nézem el neki, hogy FELVÉTEL KÖZBEN NEM LEHET AZ ÉPPEN RÖGZÍTETT MŰSOR LEJÁTSZÁSÁT ELINDÍTANI! Amit azért nem értek, mert felvétel közben simán működik a műsorvisszanézés és a felvett anyagok nézése.

Szóval ez már megint egy olyan funkció, amit a 7 éves PHILIPS box simán tud és ráadásul elég sokat használom. És ilyenből már egy tucat van. Szóval lehet itt védeni ez a dobozt, de ez kb. olyan mintha kiköltöznék tanyára áram, közmű és szélessávú Internet nélkül. Hiszen élni szuperül el lehetne úgy is, de nem akarok :)

[ Szerkesztve ]

(#50207) szabogabor10 válasza gduck (#50206) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem vidd vissza, ezzel is növelve a visszadobott boxok számát.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#50208) Tombi válasza gduck (#50206) üzenetére


Tombi
senior tag

Jövőbox upc módra "vissza a múltba"
:(
szeptemberben ha lejár a hűségem majd kérek ügyfélmegtartót és be lesznek fenyítve !

(#50209) gduck válasza szabogabor10 (#50207) üzenetére


gduck
addikt

Tesztelési célból van nálam (nem hivatalos, csak magán teszt)! Sajnos ezek a "kényelmi" funkciók (automatikus timeshift, éppen felvett műsor nézése) nagyon hiányoznak...

[ Szerkesztve ]

(#50210) kezo0 válasza gduck (#50206) üzenetére


kezo0
addikt

Most mit izélsz, hát pont annyit tud, mint egy VHS magnó! Szépen megvárod a felvétel végét, oszt' elkezded nézni az elejéről. Még visszacsévélni sem kell a kazit, ennyivel jobb is! Mi ez, ha nem fejlődés...? :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50211) Gubek-Einste válasza kezo0 (#50210) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mi ez, ha nem fejlődés...?
Csak az iránya a kérdés :(

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#50212) Zitronensaft


Zitronensaft
aktív tag

Mától új szoftver van kint a Kaon boxokra. Javít néhány hibát,pl a halk hangot scarton. 3.01.02

[ Szerkesztve ]

(#50213) donmackó válasza Zitronensaft (#50212) üzenetére


donmackó
őstag

Nem a halksága a fő baj, inkább a sípolást javítsák ki.

Release the cable hounds!

(#50214) ztsoft válasza Zitronensaft (#50212) üzenetére


ztsoft
őstag

Meg is jött. A hangerő egyből fel is tűnt. Az app-ok ugyan úgy szaggatnak (nem sikerült többet kicsikarni belőle), a Deezer betöltése nagyon gyors, de lejátszás indítása után nagyon belassul (1 - 2 mp reakció idő). A kedvencek beállításánál vettem észre még javítást, (egyes csatornák neve nem jelent meg rendesen).

Amit nem javítottak, hálózati hiba (koax kihúzása) esetén nincs hiba jelzés, csak álló kép.

Elér. v.: H3.1.02
MINFS: HS_14.0.29.f-PRD-LIVE (Nem változott)
SWIFT: HS_14.3.2A.I-PRD-LIVE
USRLIB: HS_14.3.2A.I-PRD-LIVE
SETUP: HS_14.0.2A.k-HU

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50215) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

Van arra valami mód, hogy megszabaduljak az Ubee cuccomtól és kapjak helyette egy Compalt 240-es nethez?

Volt hogy a nagy melegben hetente random újraindult / eldobta a wifit, meg anno az AC68U-mmal sem voltak igazán jó barátok. (Ugyanaz a történet mint korábban kezo0 fórumtársnál).

Szóval mi ennek a menete? Ha besétálok egy közeli kirendeltségre, előadom a problémám, akkor adnak egy új cuccot tényleg? Az nem lenne rossz.

Amúgy kérdeznék az eszközről magáról:

Az UBEE-hoz viszonyítva miben tud többet? (angol leírást nem találtam, csehül illetve románul meg igen korlátozottan értek :B )

Ha jól láttam már tud az eszköz 2.4 és 5GHz dualbandet illetve mintha 802.11ac kompatibis is lenne. Jól láttam ezt?

Köszi!

Üdv. core2

(#50216) Neil Watts válasza Neil Watts (#50215) üzenetére


Neil Watts
veterán

Illetve még felmerült ismerősi körben egy kérdés, hogy új előfizetésekhez milyen modemet adnak? Én rávágtam hirtelenjében, hogy Compalt az itt leírtak alapján Jól tettem? 120Mbites netről lenne szó.

Üdv. core2

(#50217) kabelmania27 válasza Neil Watts (#50215) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
120Mbitre is adnak compalt ha az adott területen több mint nyolc ds freki van, jellemzően nagyvárosi környezetben illetve újépítésű területen fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#50218) Neil Watts válasza kabelmania27 (#50217) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszönöm! és jelenlegi modemem cseréjére milyen lehetőségeim vannak? :)

Üdv. core2

(#50219) *Ropi* válasza kabelmania27 (#50217) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ugyanez lenne a kérdésem, hogy ha beviszem az ügyfélszolgálatra a 2 éven belül másodszorra is meghalt tápos Cisco 3212-őt, akkor adnak-e cserébe egy Compal-t? 120 MBites net, XI. ker.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50220) Intruder2k5 válasza *Ropi* (#50219) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudtommal nem. Üfsz-en csak tápot tudnak adni, ha a HGW-t szeretnéd cseréltetni, akkor be kell jelentsd, és majd a technikus cseréli, viszont semmi garancia arra, hogy Compal lesz az utód. Főleg, ha nincs 240-es vagy 500-as neted. 120-ra állítólag ismét TC7200-at osztogatnak mostanában, illetve még az Ubee is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#50221) kezo0 válasza Neil Watts (#50215) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, nálam így történt. Besétáltam egy közeli kirendeltségre (esetemben Duna Pláza), előadtam a problémám, és kezembe nyomtak egy Compalt. Mire hazaértem, már az volt beregisztrálva a Ubee helyett. Kicseréltem őket, működött egyből. Dual band, AC-s, de én a wifit kikapcsoltam rajta, és tettem is rögtön bridge-be. Azóta is szépen együttműködik az AC68U-val.
Ubee-t másnap leadtam a kirendeltségen.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50222) Neil Watts válasza kezo0 (#50221) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszi! :R

Üdv. core2

(#50223) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Telenorról tervezek UPC-re váltani mobil fronton. Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? Leginkább a lefedettség és a használhatóság érdekel, tudom, hogy Vodafone hálózatot használ, de a környéken (Nagykáta) nem tudom, hogy milyen annak a lefedettsége.
Számlázással és a korrektségükkel elégedettek vagytok?

Köszönöm előre is!

"Bad reklám is reklám too"

(#50224) *Ropi* válasza Intruder2k5 (#50220) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm (azért megpróbálom - ennyit megér)! :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50225) Tombi


Tombi
senior tag

240-es nettel kérhetek TC 7200-as hwg helyett Compalt? Én magam is ki tudom cserélni szerintem.
Azt olvastam itt, hogy a compal már DUAL wifit is tud (2.4ghz és 5).
Jelerősségről vki tudna nyilatkozni? TC 7200-as nekem gyengének tűnik. Saját routert nem szeretnék :)
Köszi

(#50226) o.gaby


o.gaby
tag

Személyesen nem cserélik, három helyen is próbáltam. Hibára is bejelentettem kétszer, akkor se cserélték, pedig direkt kértem. Csomagot kellett váltanom, akkor viszont cserélik kérésre, de csak 240-es netnél vagy felette.

[ Szerkesztve ]

(#50227) headhunter


headhunter
addikt

UPC-nél mennyi a 2. CA modul (Ft/hó), hol lehet + eszközök árait megnézni?

(#50228) kabelmania27 válasza *Ropi* (#50219) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Próbáld meg azt amit kezo0 írt.
headhunter: ITT tudod megnézni.

(#50229) gduck válasza Zitronensaft (#50212) üzenetére


gduck
addikt

Köszi az infót ;)

Amit hirtelen észrevettem:
- Pár olyan szöveg ami eddig angol nyelvű volt, most már magyar.
- Még mindig minden egyes ECO módod indításnál visszaszámol 30 másodpercet (ezt jelezhetnéd ha tudod, hogy ha már egyszer megerősíti a felhasználó akkor azt megjegyezhetné! )

[ Szerkesztve ]

(#50230) cigam


cigam
félisten

Nem volt egyszerű kibulizni, de most üzemeltem be egy Horizon box-ot. Ismerkedünk. Mindjárt találtam is még egy előnyt kezo0 táblázatához: HDMI-n és scarton egyszerre jön ki a jel, nincs vagy kapcsolat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50231) mikung


mikung
aktív tag

UPC Horizon HD helyzetjelentés röviden ...

kijelző :

ER.1

Távirányítón a bekapcsológombot 3+ másodpercig nyomva kikapcsol, bekapcsolás után :

Helyezzen be érvényes smart kártyát.

Lehajtva a kártyanyílást, elég hullámosnak tűnik a lap illetve baloldalt lenn az előlap alja is kicsit eldeformálódott.

ÜFSZ nem vitatkozott, szerelőt küld.

[ Szerkesztve ]

(#50232) -Maujuri- válasza Integrale (#50223) üzenetére

Szia. Én 2 hónapja váltottam telenorrol, semmi gondom vele. 150 perc lebeszélhetőség, 150 sms egymás között asszonnyal beszélgetés sms ingyen. Asszem freedom bronzban vagyok. De 17 év után azért váltottam telenorrol mert megszünt a csomagom és a mytariffokhoz nincs korlátlan net. Lejár az adat lekapcsolják. Nekem a upc tökéletes. Nem kell hipergyors hanem korlátlan kell nekem.

(#50233) 4Grider válasza headhunter (#50227) üzenetére


4Grider
nagyúr

(#50234) mikung válasza gduck (#50229) üzenetére


mikung
aktív tag

Ha nem csak "kikapcsolod" hanem 3-5 mp -ig folyamatosan nyomod a gombot, eltűnik az óra is és teljesen leáll (ECO mód ?).

(#50235) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok.
Debrecen, akadémia-hajnal utca környékén van másnak is gondja? Az elmúlt 2 napban gyakorlatilag nincs net, ubee modem van, most újraindítottam, de már össze sem áll...
Valami központi hiba, vagy mi lehet?

Az a baj, hogy nem a saját nevemen van a net így nehézkes lemne intézkedni...

(#50237) 4Grider
Nem áll össze, így gondolom nehéz mérni :W

(Amúgy hogy kell? Nem ismerem a módszert)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#50236) ztsoft válasza mikung (#50231) üzenetére


ztsoft
őstag

Pedig most még annyira meleg sincs. :C

Nálam "csak" hang, kép kimaradás, kockásodás jelentkezik, mikor már nagyon melege van, ilyenkor szoktam hajszárítóval egy kis hideg levegőt fújni bele, egyből helyre jön.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#50237) 4Grider válasza Pete55555 (#50235) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jelszintek?

(#50238) mikung válasza ztsoft (#50236) üzenetére


mikung
aktív tag

Szerintem nem 1 nap alatt sült meg. :)

(#50239) gduck válasza mikung (#50234) üzenetére


gduck
addikt

Teljesen leáll (ECO mód), de az óra nem tűnik el!

(#50240) mikung válasza gduck (#50239) üzenetére


mikung
aktív tag

Hosszan nyomd. Miután megjelenik az óra, tartsd nyomva pár mp -ig, el fog tűnni az óra is.

(#50241) gduck válasza mikung (#50240) üzenetére


gduck
addikt

Na leteszteltem ;)

Ha a beállítás:
ECO mód: nyomom 3 másodpercig, kikapcsol ECO módba és MARAD az óra
GYORS indítás: nyomom 3 másodpercig, kikapcsol ECO módba és ELTŰNIK az óra (tök jó, ilyenkor nincs a 30mp-es visszaszámlálás induláskor :D )

MÁS: most az m4 SD iszonyat vacak minőségű, mint valami 10 éves mobilkamerás felvétel :(

[ Szerkesztve ]

(#50242) mikung válasza gduck (#50241) üzenetére


mikung
aktív tag

Easter egg ? :D

Mondjuk ekkor nekem ECO módban is eltűnik az óra. Lehet hogy más verzió, vagy csak szimplán annyira megsült hogy azt se tudja mi van. :))

Illetve boot közben is le lehet így lőni ... nálam. :)

(#50243) kabelmania27 válasza Pete55555 (#50235) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg a modemértékeket.

(#50244) gery2123 válasza Pete55555 (#50235) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem ma este halt meg.

Semmit nem ír....

Kábelmodemes szoftver adatai

Kapcsolati állapot NOT_SYNCHRONIZED
Rendszerindítás állapota Normal
Biztonság Enabled
Kábelmodem IP-címe 0.0.0.0
Kábelmodem címbérleti ideje Unknown
Kábelmodem címbérletének lejárata Unknown
Rendszeridő 1970-01-01 00:51:31

Valakinek ötlet?

-- PSN_ID: GerY2123

(#50245) gery2123 válasza gery2123 (#50244) üzenetére


gery2123
őstag

Na már jó! :) Remélem hogy így is marad!

-- PSN_ID: GerY2123

(#50246) kezo0 válasza cigam (#50230) üzenetére


kezo0
addikt

Köszi, akkor ezt bele is tettem, ellenben erről rögtön eszembe jutott, hogy a hátrányoknál eddig kimaradt, hogy DD 5.1-es hangot nem küld ki a HDMI-n, csak az SPDIF-en. Szóval az is belekerült...
Ime a frissített verzió:

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#50247) *Ropi* válasza *Ropi* (#50224) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megvan a Compal, már az üzemel. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#50248) Intruder2k5 válasza *Ropi* (#50247) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gratula! Kicserélték az ügyfélszolgálaton? Akkor szerencséd volt, eddig nem ez volt a tendencia.

[ Szerkesztve ]

(#50249) headhunter válasza kabelmania27 (#50228) üzenetére


headhunter
addikt

+ #50233 4Grider :R

"Húzós az ár!"

Itt sem lehet saját modult vásárolni és csak kártyát kérni?

(#50250) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használ USB-s Android sticket TVzesre? (Horizon Go-n keresztül) Mit ajánlanátok HD csatornák nézésére is? Kinek melyik típus vált be?

Egy olyan szobában szeretném nézni a UPC csatornákat, ahol csak WIFI adott, illetve egy WIFI mentes full hd Samsung TV.

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.