Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) facan válasza SteveL (#15000) üzenetére


facan
tag

Most néztem meg, egy T-s mobilszámról hívtak ma 10:42-kor éppen akkor mikor letettem a telefont, ha ez jelent valamit.

(#15002) Mate válasza facan (#14998) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm!

Intruder2k5: Köszönöm neked is!

Érdekes, tehát céges nettel is lehet ezek szerint csomagot kötni.

(#15003) Intruder2k5 válasza Mate (#15002) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem ezek már ott tartanak, hogy jó pénzért bármit lehet!

(#15004) Speederer


Speederer
senior tag

Sziasztok!
Ma engem is megtaláltak 1 ilyen telefonhívással, pontosabban anyósomat, mert az ő nevén van az előfizetés. Szegény mondjuk kb azt se tudta miről van szó, meg nem is tudja elképzelni, hogy havi 300GB mire nem elég, de hát ez van... :D
Neki mondjuk a szerződés felbontásával fenyegetőzött a kiscsaj, nem csak korlátozással. Bár azért hozzátette, hogy ez nekik sem érdekük, tehát döntsük el, hogy vagy többet fizetünk, vagy kevesebbet használjuk. Perpill 7000 csak a net, de tv-vel meg telefonnal együtt majdnem 12ezret ott hagyunk náluk havonta. A korlátlan csomagra 18000-et emlegetett, bár láttam másnak is mondtak vmi hasonló számot, aztán még ki is derült, hogy az nem bruttó ár. Azt nem tudom, hogy ez most nettó-e vagy sem, de rohadt sok, ennyit nem fogunk internetért fizetni, az biztos!
Sajnos nálunk semmi egyéb gyors kábeles szolgáltató nem érhető el, pedig a fővárosban lakunk, ráadásul nem is külső kerületben. Mondjuk ezt lehet, hogy ők is nagyon jól tudják, mert ha lenne alternatíva, akkor nekem aztán mind1 lenne, hogy ki a szolgáltató. Így meg talán visszaélnek a helyzettel.
Anyósom szerint gondoljam meg, hogy amit éppen le akarok tölteni arra tényleg szükségem van-e. Na de hogy ide jussunk el 2014-ben?! :F :(
Azt még meg is értem, hogy egy mobilhálózat nem a fájlcserére van kitalálva, ott nem is használok ilyet (persze ilyen árak mellett nem is csoda), na de hogy a kábel se bírja már?! Komolyan mondom nem találok szavakat!

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#15005) Mate válasza Speederer (#15004) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem a sima céges netek érvényesek, vagyis 17 132 Ft-ba kerül a 250-es net.

20-as számról hívtak?

(#15006) Intruder2k5 válasza Mate (#15005) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Engem rejtett számról hívtak!

(#15007) Speederer válasza Mate (#15005) üzenetére


Speederer
senior tag

Rejtett számról hívtak.
Igen, most nézem a business csomagjaikat... nem rossz az a 250/25, na de nem 17132-ért! A legjobban a diginek örülnék, de már évek óta nem tudnak/akarnak továbbjönni a szolgáltatásukkal az utcában, pedig csak néhány tömbnyire lennénk. :)

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#15008) Mate válasza Speederer (#15007) üzenetére


Mate
nagyúr

Ismerős :D Gondoltam rá, hogy ások egy árkot a szomszéd lépcsőházig és akkor csak a kábelt kell bedobniuk :D

[ Szerkesztve ]

(#15009) Speederer válasza Mate (#15008) üzenetére


Speederer
senior tag

Annyit nekem is megérne! :DDD

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#15010) Intruder2k5 válasza Mate (#15008) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És ott a havi 5TB sem probléma!

(#15011) Mate válasza Intruder2k5 (#15010) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó, de a rohadékok 4700-et elkérnek érte! :D

Amúgy digi miért nem növeli az internetcsomagokat? Elbírná a hálózatuk, nem?

(#15012) Intruder2k5 válasza Mate (#15011) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem tudom, nem látok bele az üzletpolitikájukba! Egyébként szerintem csak reálisan gondolkodnak, és belátják, hogy lefelé bőven elég az a 80Mbps, azzal is bármit le lehet tölteni belátható időn belül, felfelé meg szerintem nagyon jó helyen állnak a 25Mbps-el, hova növeljék? Látod UPC-nél itt vannak a Fiber Power csúcsnetek, csak éppen nem használhatod, mert az már nincs benne a szerződésben, hogy tölteni is fogsz vele! Vsz ahol jelen van a DIGI (sajnos egyelőre még kevés helyen), ott sokkal többen válasszák azt internet tekintetében, így nagyon nem kell versenyeznie, mert jelenleg nyerő pozícióban van, ahol van! UPC-nél előbb utóbb jön ide is gondolom az 500-as csomag, amit Lengyelben már tavaly teszteltek, na de 300GB-os adatforgalmi korláttal! Akkor meg...?! Lesz vagy 12000HUF, és használhatod havi 1,5 órát!

[ Szerkesztve ]

(#15013) Mate válasza Intruder2k5 (#15012) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Reklám.
2. A 80-as net számomra már kevés lenne, nem szeretek várni és másokat sem belassítani a családban míg letöltök.

De hogy on is legyen.

UPC simán nem vezeti be szerintem a 500-as netet. Felesleges lenne nekik és jelenleg a hálózat se bírná.
Ügyfél szempontjából szintén felesleges 300-as korláttal. Úgy lenne még talán értelme, hogy 13k-ért adják, viszont nincs korlát. Akkor azt mondom, van értelme.

(#15014) Intruder2k5 válasza Mate (#15013) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A "problémás" előfizetőknél jellemzően a feltöltés fogy ez el, az az ami mindig kevés! Az okát tudjuk! Lehet Neked a letöltés fontosabb, de szerintem a többség jobban örülne némi plusz UP-nak inkább! Mondjuk én sem ellenkeznék, ha azt mondanák, hogy a jelenlegi 60/6 netemből csinálnak 40/25-öt! Persze mindezt nem a 300GB-os limittel, mert akkor minek...!

(#15015) Mate válasza Intruder2k5 (#15014) üzenetére


Mate
nagyúr

A legtöbb ember torrentezik. Ott a nagy oldalak már megszüntették az arányt, így igazából felesleges rá a gyors feltöltés, a letöltés a lényeg. Régen nekem is fontos volt, de mint mondtam már nincs arány és torrentezni se torrentezek már nagyon.

Horizon-t ha jól tudom kiváltja a modemet is, ügye? Tehát box+modem egyben.

(#15016) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A technicolor modemnek lehet a hibája az ingadozó sebesség nálam?Mert előtte a cisconak ilyen problémája nem volt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15017) Intruder2k5 válasza Jégkokó (#15016) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez mit jelent pontosabban? Honnan töltesz, és mekkora mennyiséget? Mekkora az ingadozás?

(#15018) TeeJay válasza Mate (#15015) üzenetére


TeeJay
félisten

Digi azért nem emel mert 100 megabit a max a kábel miatt. Upc már most is tudna adni 500 megabitet csak 16/4-es modem kell a hálózatba. 10 megabit az óránként ~4500 megabájt tehát egy 80-ascsomaggal 36000 megvan. Akinek ez kevés azt tudom sajnálni. Torrenten seedidő ellenére is 1tb volt a feltöltésem mert én töltök is az oldalra naponta cuccot nem csak leecher vagyok.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15019) Jégkokó válasza Intruder2k5 (#15017) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát tegnap napközben a weboldak is csiga tempóval jöttek csak be akkor lemértem a sebsséget és 0.2 volt le fel, aztán megjavult, majd később megint visszaesett.De egyértelmű, hogy nem tartja a korábbi stabil 120 megabitet.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15020) Intruder2k5 válasza Jégkokó (#15019) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

0,2Mbps? Kábelen mérve közvetlenül a TC-ben? Akkor telefonálj, jelentsd be a hibát!

(#15021) Jégkokó válasza Intruder2k5 (#15020) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen kábelen közvetlenül.Amikor eljöttem othonról akkor éppen visszaugrott 120 mega környékére.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15022) Eliot99


Eliot99
csendes tag

Mégegyszer megpróbálom a tegnapelőtti kérdésem beírni, hátha lesz most itt valaki, aki nem látta a két napja írt soraim, de most olvassa, és tud segíteni.

A helyzet az, hogy lejárt a hűségem a UPC-nél, és ráadásul csomagváltás fog következni (hd-re). Pár évvel ezelőtt egy külsős UPC ügynök keresett meg, és akkor hasonló helyzetben a neten és az ügyfélszolgálatokon elérhető csomagárakhoz képest jobb ajánlattal sikerült rajta keresztül váltanom. Sajnos azonban elkavartam a kontaktot ehhez az emberhez, és most egy olyan külsős UPC ügynököt vadászok, akivel hasonlóan kedvezményesebben tudnék új szerződést kötni.

Nem tudom, hogy esetleg van-e itt olyan aki ebben érdekelt (ő maga az üzletkötő), vagy valamelyikőtök tud-e esetleg kontaktot ilyen külsős UPC üzletkötőhöz? Én egyszerűen nem találok ilyet akármennyire is keresek. (még annyi infó, hogy Budapesten, azon belül is Zuglóban lakom)

(#15023) Mate válasza Eliot99 (#15022) üzenetére


Mate
nagyúr

Írj pm-et.

(#15024) digikábeles válasza Intruder2k5 (#15012) üzenetére


digikábeles
aktív tag

A Digi olcsóbban fenn tudja tartani magát, nincs szüksége pl. annyi ügyfélszolgálatosra sem, mint a UPC-nél.

(#15025) facan válasza digikábeles (#15024) üzenetére


facan
tag

Szerintem ez nem ilyen egyszerű.
Azt is figyelembe kell venni, kinek mennyi ügyfele van és mekkora területen szolgáltat. (és még sok egyéb dolgot is)

(#15026) Sanya válasza Intruder2k5 (#15006) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én rákérdeztem direktben a facebookon, bár engem személy szerint még nem hívtak fel.

válasz:
Sajnáljuk, ha ilyesmit tapasztalt.
Az esetnek szeretnénk utánajárni. Legyen kedves privát üzenetben küldje el az érintett ügyfélszámot, hogy érdemi választ adhassunk.
Köszönjük.

Szerintem írjátok meg a UPC-nek, hogy miért köteleznek majd benneteket drágán üzleti csomagra...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15027) vargalex válasza Sanya (#15026) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Nem kötelez senki a drágább csomagra... Mondjuk abban lehet valami, hogy a feltöltőket keresik fel először az "ajánlattal", mert nálam így néz ki (sajnos van 2 kiesés is a listában, mert nem ment a vnstat), pedig szintén csak 60/6-os a net:

De érdekes, hogy az UPC oldalán található forgalmi adatokban a 2013.11. hó kétszer is szerepel:

Alex

(#15028) kabelmania27 válasza digikábeles (#15024) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A két céget nem lehet összehasonlítani mert nem egyforma típusú a hálózatul. Digi szolgáltatási terület többsége passzív optikás kisebb része hfc-s ott max 8Megabit kábelnetvan ezért nem kell számításba venni most) UPC terület pedig hfc tele node-al és tápfeladóval, vonali erősítővel, ezért a hálózatfenntartás is eltérő, Diginek könnyű dolga van mert sűrűn lakott társasházi övezetben könnyen tud előfizetőt szerezni, UPC szolgáltatási területe egyaránt lefed nagyvárosi kisvárosi és kistelepülési területeket is.

(#15029) Sanya válasza vargalex (#15027) üzenetére


Sanya
nagyúr

a lentiek alapján kérdeztem rá én is, no meg előkaptam a ÁSZF-t. ha 3 egymást követő hónapban az átlagod túllépi a 300GB/hónapot, akkor az extrém hálózathasználatnak minősül. Ha a következő hónapban is túllépi az előfiető, akkor van lehetősége az UPC-nek szerződést bontani.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15030) vargalex válasza Sanya (#15029) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Igen, sajnos a felmondás is benne van valóban. Csak ugye 300 GB minősült extrém használatnak anno a 3 Mbps-es netnél is...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#15031) Sanya válasza vargalex (#15030) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen, számomra is ellentmondá. A 120-at netet tudja route-olni a tplink 1043nd v1?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15032) facan válasza Sanya (#15031) üzenetére


facan
tag

Ha nem hajtod meg túlzottan akkor lehetséges. (bár a wifi titkosítás veszi el a proc idejének nagyrészét)
Nálam bírta, havernál sokkal jobban hajtva naponta többször is újra kellett indítania.
Szóval szerintem határeset.

(#15033) digikábeles válasza kabelmania27 (#15028) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Te vagy a szakember, nyilván jobban ismered az okokat. Az viszont tény, a közel 5 év alatt amióta előfizetőjük vagyok nem hívtak még föl egyszer sem hogy fizessek elő nagyobb csomagra, és nem is nagyon szeretném.

(#15034) vargalex válasza Sanya (#15031) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Vezetékesen gyári firmware-val kb. 135 Mbps a vége, OpenWrt-vel 220 Mbps felett.

Alex

(#15035) Mate válasza digikábeles (#15024) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekik nincs is szükségük rá, ahogy UPC-nek se lenne. Az ügyfélnek van szüksége az ügyfélszolgálatosra :)
Illetve kimondottan tetszik, hogy UPC-nél nem Román anyanyelvű, magyar nyelvel birkózó ügyfélszolgálatosokkal kell beszélnem.

(#15036) TeeJay válasza vargalex (#15027) üzenetére


TeeJay
félisten

ezzel a forgalommal még csak komoly "fogyasztónak" sem számíthatsz
mert 60-as csomag napi mennyiségéhez képest alig van forgalmad :D

értem én hogy best effort jellegű minden lakossági csomag de ha bírja a rendszer akkor úgysem kell használniuk. azt már nem is említem hogy hány "facebook only" előfizető jut egy masszívabb torrentes huszárra... láttam én biza rokonságban nagyon sok olyat akinek a havi forgalma még a 20gigabájtot sem érte el, sőt szüleimnél ahogy figyeltem 30GB alatt van mert öcsém bár tudja mi az a torrent de csak xvid-et néz és az meg kutyafüle méret.
nekem mióta 30+ megabites UPC csomag van még sosem sikerült 300GB alá bekerülni de sosem kaptam levelet vagy fékezést, ezentúl sem fog érdekelni bár most budapesten DIGILAN-os részre költözök ahol egyelőre 20/10 megabit lesz mert gondolkoztam hogy azzal is bitang sokat lehet lekapni egy nap (20megabit = ~210gigabájt/nap) és egyelőre úgyis a feltöltés a fontosabb nekem, az meg 105GB bőségesen elég :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15037) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
Ma hoztak nekem is egy TC7200 routert, a wifije viszont édeskevés az emeletre.
Hogy tudnám összekötni a tp-link wr941nd wifimmel úgy hogy onnan menjen a jel, és ne a TC-ből?
Előre is köszönöm! :R

(#15038) TeeJay válasza Nxn908xxx (#15037) üzenetére


TeeJay
félisten

nálam meg full jó a wifi-je, egy szinttel lentebb is 65megabitre csatlakozott az Acer Iconia tablet
2,4GHz 1-es csatorna WPA2-PSK AES titkosítás max teljesítmény

ha másik router akarsz akkor a Switch mód opciót keresd meg és nyomd át Bridge módra
onnantól kezdve csak modemként fog menni.
én meglepődtem hogy mennyire jó, stabil wifit nyomott egész éjszakai kőkemény torrentezés esetén is, kábelen meg főleg. annyi hogy wifinél én a WMM és az energiatakarékos WMM-t kinyomtam mert olyan volt mintha Qos szerű priorizálást csinált volna és úgy nem futott csutkán a torrent.
mondjuk venni fogok CAT5.e patch kábelt és arra fogok váltani mert öcsém laptopjában 54megabites wifi van és 21megabitet visz csak át a 30-ból.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15039) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ez már egyszerűen botrányos.Kicseréltek minden elosztót ,kábelt, modemet ,a lakásban de a net még mindig ugyan ugy nem jó.Már vagy 7x voltak kint a szerelők de a hiba még mindig fentáll.Ha kijönnek nagyon jó értékeket látnak, miközben amikor bejelntem a hibát bentről meg azt mondják, hogy bejövő jel probléma van.Egyszerűen már tanácstalan vagyok mi a fenét kéne csinálnom.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15040) kabelmania27 válasza Jégkokó (#15039) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Írj emailt a upconline@upc.hu címre. Lehet az oszlopon beázott a tap.

[ Szerkesztve ]

(#15041) Nxn908xxx válasza TeeJay (#15038) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Én melléraktam a laptopot, de azon is csak 35Mbit-et produkált, kábelen meg 70-et. Ez a minimum, mert 120-as netet rendeltem, de 2 hónapig 240 aminek a minimumja 60Mbit.
Érdekes hogy a feltöltésre többet kapok wifin mint a letöltésre. Lehet csak el van állítva valami?
És nagyon ingadozik a jel. Egyszer mérek 2Mb-t utána meg 18-at.

[ Szerkesztve ]

(#15042) facan válasza vargalex (#15034) üzenetére


facan
tag

Lehet hogy tud ennyit, de a procnak a natolással is kell foglalkoznia, és idővel betelik az agya a cuccnak. Az FB120-at viszi szeritnem még gyári fw-el is, én annó DD-WRT-vel használtam, az egy fokkal jobban bánt az erőforrásokkal mint a gyári. Szerintem ide már processzor szinten gyenge ez a router a saját tapasztalataim alapján. (FB60-nál annó nem volt semmi gondom)
Most egy WDR4300-as van, annak nem jelent gondot a 240mbit sem, lazán erőlködés nélkül viszi, kipróbáltam extrém terheléssel is amitől a 1043ND már régen összezuhant volna, meg se kottyant neki (0.03, 0.02, 0.03)
Szóval, nem szereti a sok egyidejű tcp kapcsolatot a 1043ND, főleg titkosított wifivel együtt.
Más.

Visszahívtak az UPC-től ahogy megígérték, de most már teljesen más szinten folyt a csevegés. Direkt rákérdeztem, hogy egy UPC Kft alkalmazottal beszélek-e, mire jött a válasz hogy a Kinizsi utcai központból hív, a kisvállalati ügyfelek osztályáról.
Szóval van egy olyan érzésem, hogy megnézik az adatforgalmakat és ez alapján válogatnak és hívják fel az ügyfeleiket.
Folyamatosan a lassítással és a szerződésbontással "fenyegetett", de teljesen "megértette", hogy valóban sok a havidíj így egy mezei felhasználónak.
Szóval nem látom még mindig át hogy pontosan mire megy ki ez az egész attól függetlenül, hogy természetes hogy minden szolgáltató törekszik arra, hogy minél magasabb havidíjakat szedjen be az ügyfeleitől :P

Hát, nagyon nem szeretnék visszamenni a T-hez és a szakadozó ADSL-hez, mert az már messze nem európai szinvonal.... :W

(#15043) Intruder2k5 válasza Sanya (#15026) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Senki sem mondta, hogy köteleznének, csak ajánlották! Megköszöntük, nem kérjük, ennyi...

(#15044) TeeJay válasza Nxn908xxx (#15041) üzenetére


TeeJay
félisten

mivel 30/3-as csomagon próbáltam ezért nem tudok nyilatkozni de azt nekem wifin 2,4GHz-en simán átvitte.
laptopomban Broadcom 2x2:2 MIMO-s 2,4GHz-es N-es wifi van és 20MHz-en is simán megvolt a 30megabit átvitel, 40MHz-re be sem nyomtam mert felesleges.
öcsém laptopjában 54megabites wifi van, ott 21megabit volt a plafon és azt is hozta stabilan
a LAN része meg gigabites, ott ciki is lenne ha 240megabit alatt teljesítene mert akkor kvázi egyik UPC-s user sem tudná kihasználni ha előfizet rá és ilyen csodamasinát adnak neki :)

szerintem nézd át a wifidet a laptopon, lehet le van tiltva a 40MHz és olyankor csak max 72megabitre csatlakozik (1x1:1-es N-es kártya esetén), amint benyomtad 40MHz-re máris 150megabited lesz és ott átviszi.
amit még kipróbálhatsz hogy a wifi speciális résznél a WMM és az energiatakarékos WMM-et kipipálod
és megnézed úgyis mert a combosabb adatforgalmat úgy éreztem azzal az opcióval priorizálta, de miután kinyomtam csutkán futott wifin is a torrentezés :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15045) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Juhuuuu megkaptam én is a magánszámos hívást, hogy túl sok az adatforgalom / hó.
De majd redukálom, nem fizetek többet.

Hogy is van ez? Ha lekorlátozom 100Kra a felzöltést, az mennyi adat naponta ha megy 0-24ben?

Cannibal: a NAS a helyén marad akkoris hanén motorozom

[ Szerkesztve ]

(#15046) canniball válasza AndrewTdi (#15045) üzenetére


canniball
nagyúr

Úgyis jön a jó idő, mindjárt kevesebbet ülsz majd a net előtt és többet a gépsárkányon. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15047) SteveL válasza facan (#15042) üzenetére


SteveL
aktív tag

Akkor valószínűleg engem is ők hívtak volna egy budapesti számról, ami azon a környéken lehet. Még nem próbálkoztak újra, de várom a hívást. ;]

(#15048) TeeJay válasza AndrewTdi (#15045) üzenetére


TeeJay
félisten

ennyivel már megijesztettek téged?
engem hívhatnak nyugodtan ugyanúgy fogom tolni ;) 1TB alá nem adjuk 60/6megás nettel az hétszentség
sőt ha mondanák hogy sok a forgalom még kiröhögném őket és rögtön kikalkulálnám hány óra használattal lehet elérni az aktuális csomaggal aztán mondják meg a maradék 28nap xóra alatt miért kellene nekem korlátozottnak lenni :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15049) Intruder2k5 válasza AndrewTdi (#15045) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

128K/sec-el számolva 10800MB/nap!

(#15050) Intruder2k5 válasza SteveL (#15047) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt nem hiszem, tudtommal eddig mindenkit rejtett számról hívtak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.