Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) spici válasza spici (#50999) üzenetére


spici
tag

Ja és a megrendelésnél ez mit takar? 500megabites net 120as max sávszélességgel? :D

(#51002) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én elvileg ma vagy hétfőn mondom ez egész előfizetés.

De még nem tudom mi lesz helyette.

..... mondjuk tv-nk attól még lesz. :) Igaz csak analog.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51003) 4Grider válasza spici (#51001) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez alapján kértél egy 500 Mbps-os csomaghoz való modemet egy 120 Mbps-os csomaghoz.

(#51004) Simba86


Simba86
senior tag

3 box, HBO megapack, 3gigás mobilnet stick-kel, 120-as net, digital gold, alap vezetékes tel. (járulékos...)

11300 HUF :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#51005) spici válasza 4Grider (#51003) üzenetére


spici
tag

Csak én átváltottam Trio NET max csomagra, Trio M-ről, a TV már aznap (Kedd) este átállt a kevesebb csatornára.
Nem értem akkor most mivan :Y

[ Szerkesztve ]

(#51006) csabi63


csabi63
senior tag

Bekerült az M5 a Horizon Go-ba.

(#51007) blakey válasza csabi63 (#51006) üzenetére


blakey
félisten

Már 2 napja benne van, a logókat lerontották, webes felületen jó, HD, iOs alatt az SD logó van, az is HD. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51008) csabi63 válasza blakey (#51007) üzenetére


csabi63
senior tag

De nem nálam. :) Csak androidon nézem a Go-t, de azt minden nap. Még délben sem volt ott.

(#51009) kezo0 válasza blakey (#51007) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam is csak ma került be (iOS-en használom). Meg is írtam itt két napja, hogy a UPC kiírta a facebook-oldalára, hogy betették az M5-öt, és mire vissza akartam nekik írni, hogy márpedig én nem találom, addigra azt a posztot levették, ezért végül nem tudtam rá reagálni.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51010) blakey válasza kezo0 (#51009) üzenetére


blakey
félisten

Néha nem árt frissíteni a csatornalistát, automatikusan nekem sem volt ott de frissítettem a csatornalistát és megjelent.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51011) bolha23


bolha23
aktív tag

(#51012) csabi63 válasza bolha23 (#51011) üzenetére


csabi63
senior tag

Digital Gold csomagban lesz. Hogy mi megkapjuk-e a HD-t, arról majd a UPC vezérkar dönt. Tarr Kft-nél mindenesetre ott a HD.

(#51013) kezo0 válasza blakey (#51010) üzenetére


kezo0
addikt

Nem tudom, hol van olyan opció a Horizon Go-ban, hogy "csatornalista frissítése". Két napja többször is kerestem az M5-öt (nyilván nem a korábban beállított kedvenceim között, hanem a beállítások oldalán, a teljes csatornalistában), de nem volt az elérhető csatornák között. Ma meg már ott volt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51014) blakey válasza kezo0 (#51013) üzenetére


blakey
félisten

iOS alatt a jobb alsó sarokban a fogaskerékre böksz és ott van, hogy Csatorna választás alatta pedig Eredeti csatornalista visszaállítása, tulajdonképpen ezzel frissíted. Gépen is megteheted a frissítést, bárholt történik az össze eszközön ua. lesz az eredmény.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51015) tomp válasza csabi63 (#51012) üzenetére


tomp
félisten

HD bővítés a upc-nél? Max akkor ha törvényileg kötelező.
A szolgának hoznia kell a szintet azaz max SD...

(#51016) kezo0 válasza blakey (#51014) üzenetére


kezo0
addikt

Ja, hogy az eredeti csatornalista visszaállítása lenne a frissítés... Aha, hát nekem ez tök mást jelent, és eszem ágában sincs visszaállítani az eredeti listát, mivel utána vagy fél óra lenne újra beállítgatni, hogy mit akarok megjeleníteni és mit nem, és milyen sorrendben... Dehogyis állítom én vissza az eredeti csatornalistát. Még ha el lehetne menteni a már egyszer beállított listát, és egy frissítés után visszatölteni... De nem akarok telhetetlen lenni. ;)

(Csak 1 db iOS-es eszközön használom.)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51017) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A közeljövőben kénytelen leszek UPC-re váltani költözés miatt a Digiről. Abban segítsetek nekem, hogy a Digital Gold csomagban SD-ben és a HD csomagban elérhető csatornák között érezhető-e a különbség? Vagyis megéri-e a plusz pénzt kiadni rá? Főleg mivel több tv is van. A Diginél nagyon hozzászoktam, hogy mindenhol elérhető a HD jel és ott tényleg nagy a különbség ugyanazon csatorna SD és HD változata között.

(#51018) kezo0 válasza csabi63 (#51012) üzenetére


kezo0
addikt

UPC-nél pedig még egyik sem. Én legalábbis nem találom. Jó, tudom, még van 3 óra az augusztus 12-ből.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51019) Gubek-Einste válasza NoOne1976 (#51017) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Van olyan csatorna amelyen nem egyezik az SD és HD verzió így érdemes már csak emiatt is HD-ra előfizetni.
Kérdés, hogy éppen milyen műsor megy az adott csatornán de van különbség, főleg ha kártyával nézed az adást.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51020) csabi63 válasza NoOne1976 (#51017) üzenetére


csabi63
senior tag

Semmi gond a HD csatornák minőségével, ha erre gondolsz. Még nem vetemedtem rá, hogy az SD-vel összehasonlítsam.

(#51021) kezo0 válasza Gubek-Einste (#51019) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem boxszal pont ugyanakkora különbség van: ég és föld. Már legalábbis, ha megfelelő távolságból nézed, egy legalább full HD felbontású tévén.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51022) Gubek-Einste válasza kezo0 (#51021) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Én amiből van HD abból azt nézem, SD-t csak abból amiből nincsen HD.
Tévén a kódolatlan SD és box-on a kódolt HD között van különbség, FHD tévém van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51023) csabi63 válasza kezo0 (#51018) üzenetére


csabi63
senior tag

Van egy sanda gyanúm, hogy ebből SD lesz. De ne legyen igazam. 72-es csatornahelyen lesz, és csak azon. Tehát nem lesz SD és HD, hanem valamelyik a kettő közül. A UPC-t ismerve pedig...

Ja, és reggel 8-kor indul. Már biztos tesztelik. Azt is írták, hogy bekerül majd a Horizon Go-ba is.

[ Szerkesztve ]

(#51024) #54715584 válasza Gubek-Einste (#51019) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt sosem értettem, hogy miért van különbség az SD és a HD adás műsora között. Van erre valami magyarázat?

(#51025) golyós válasza bolha23 (#51011) üzenetére


golyós
őstag

Azt írja 12-től.Nálam még semmi. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#51026) Gubek-Einste válasza csabi63 (#51023) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

De legalább bent lesz és lehet nézni, a konkurenciánál ennyi sincsen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51027) csabi63 válasza Gubek-Einste (#51026) üzenetére


csabi63
senior tag

Oké, ott a pont. De ha SD-ben közvetítenek sportot, akkor én megyek ukrán FHD stream-re.

(#51028) blakey válasza csabi63 (#51027) üzenetére


blakey
félisten

Ha egy adóból van SD és HD is akkor egyértelmű, hogy a HD-t választom, de mostanság nem nevezném nézhetetlennek az SD adókat, nem tudom, hogy mi az oka, jó nálam a jelminőség, javult az SD szolgáltatás, de mindhárom tv-n, de többnyire azokon a tv-ken ahol médiakártya van, nagyon is élvezhető az SD, stabil és néha jobb mint egy DVD. Nem azt mondom, hogy SD legyen minden, mert jó lenne ha több HD adó lenne, de nem nevezném sz@rnak az SD-ket, igaz nem nézek minden adót és nem minden időben, de amiket nézek azok egész többnyire nézhető kategória. Jó lenne ha HD-ban kerülnének be az adók és alapszolgáltatás lenne a HD.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51029) golyós válasza golyós (#51025) üzenetére


golyós
őstag

Megvan a válasz : A TV2 Média Csoport és a kábelszolgáltató bejelentése szerint a Spíler TV a UPC Digital Gold elnevezésű csomagjába kerül be. A csatornán egyébként szombaton reggel 8 órakor kezdik meg az adást, ami a 72-es csatornahelyen lesz elérhető. (Figyelem, a műholdas UPC nem kötött szerződést a TV2-vel!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#51030) kezo0


kezo0
addikt

Másik fórumra kitette valaki a hivatalos közleményt, elvileg ez a teljes szöveg (amiben egy szóval sem említik a HD-t, tehát tuti, hogy csak SD lesz):

"Premier League meccsek a UPC kínálatában

Szombattól a UPC Digital Gold csomagjában már nézhető a Spíler TV

2016. augusztus 12., Budapest – Jó híre van a UPC-nek a Premier League meccseket türelmetlenül váró nézői számára: augusztus 13-án, szombaton reggel 8 órától a UPC Digital Gold csomagjában már fogható a TV2 Csoport új, férfias szórakozást kínáló csatornája.

A 94 digitális és 6 HD csatornát kínáló UPC Digital Gold csomag újabb csatornával bővül, és az elsők között kínálja ügyfelei számára a TV2 Csoport nagyszabású portfólió-fejlesztésének részeként augusztus 13-án startoló új csatornáját, a Spíler TV-t. A csatorna a 72-es csatornahelyen lesz elérhető.

Ahogy azt a beharangozók előre jelezték, ezen az elsősorban férfiakat célzó csatornán lesz követhető a Premier League 2016-2017-es évada. Kommentátorként Hetthéssy Zoltán és Somos Ákos csatlakozott a Spíler TV csapatához, akik korábban világ- és Európa-bajnoki mérkőzéseket, valamint európai topbajnokságok meccseit is közvetítették. A mérkőzések előtt és azok szünetében a stúdióban meghívott szakértő vendégek latolgatják az esélyeket, elemzik a látottakat. A Spíler TV válogatott programkínálata számos további exkluzív tartalommal várja a képernyők elé a férfias szórakozást kedvelő nézőket.

A UPC Digital Gold csomaggal rendelkezők számára a szolgáltató olyan funkciókat biztosít, melyek a tévézés időbeli és térbeli korlátjait is felszámolják. A Műsorvisszanéző funkcióval akár 7 napra visszamenően is visszakereshetik és újranézhetik a meccseket és műsorokat, míg a Horizon Go szolgáltatás segítségével nem csupán otthon a televízión, de arra alkalmas internetes eszközeiken bárhol, a nap bármely napszakában élvezhetik a csatorna által kínált közvetítéseket és egyéb programokat."

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51031) Handball94


Handball94
aktív tag

Megkaptam a horizon boxot (van mellette 2 normális boxom is, csak tesztelgetek kicsit), ismerem a hibáit, nagy nehezen sikerült működésre bírni (fél órás smart kártya hiba után), de ez a csodálatos műsorvisszanéző funkciót még nem tudtam működésre bírni. Netkábel rádugva.
Ennek azért általában működnie kellene, vagy az a természetes viselkedés ha mindig azt írja, hogy "Sajnáljuk hiba történt. Kérjük, próbálja újra később..:"?

(#51032) #99546112


#99546112
törölt tag

Azért az vicc, hogy a Telekomnál már 1.5 éve van Cool és Film+ HD, UPC-nél meg semmi, nulla.

(#51033) kezo0 válasza Handball94 (#51031) üzenetére


kezo0
addikt

"Megkaptam a horizon boxot (van mellette 2 NORMÁLIS boxom is...)" – ezzel elég jól össze is foglaltad a lényeget. :)

(Bocs, nem lehetett kihagyni...)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51034) Handball94 válasza kezo0 (#51033) üzenetére


Handball94
aktív tag

A honlapon nincs semmi erről a hibáról, azonban megtudtam hogy a melegedés nem hiba hanem feature :D
[link]

(#51035) mackosajt


mackosajt
addikt

Csak egy kis érdeklődés:

Ez az új "Csoda Modem" jobb lehet, mint a Hitron?

Nekem ugye jó ideje megy az 500-as net, és csak kíváncsiskodom, akinek az új csodát adják, mit tapasztal?

A Hitron is 2 sávos, és elég jó a wifi ereje.
valami ilyesmi lehet nekem a térereje
Ettől lehet jobb a csoda wifi-je?
A képen a szürkített részen probléma nélkül jön-megy a HD youtube is wifi-n.
Azon kívül azért neccesebb, mert a felső része a háznak a jó öreg vasas, nagyméretű téglából van, ami árnyékol. Talán a baloldalt vékony csíkkal jelzett utcai vétel ettől jobb, meg az udvari rész is, de kb. ilyesmi távon már volt tesztelve, és stabil.
Az alulsó falak 30 centis B30 és Porotherm, tehát arra jobban tud terjedni.
Kb. a 1043ND is ennyit tudott hibátlanul lefedni, de az csak 2,4-es wifit tudott.

Szóval a csoda ki tudná terjeszteni esetleg a teljes házra a wifit, hibátlanul?

Vagy ne is gondolkozzak rajta, jó a Hitron?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#51036) Gubek-Einste válasza mackosajt (#51035) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szóval a csoda ki tudná terjeszteni esetleg a teljes házra a wifit, hibátlanul?

Vagy ne is gondolkozzak rajta, jó a Hitron?
Garancia nincsen, hogy jobb lesz a helyzet, ameddig nincsen semmilyen baja a jelenleginek addig nyugodtan maradhat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51037) csabi63


csabi63
senior tag

Tehát lett egy Spíler SD csatornánk. 720x576, framerate 25. Nyilván nézhető. A UPC elutasítása a HD csatornák iránt viszont tovább tart:
Cool HD
ID Xtra HD
Film+ HD
DoQ HD
AMC HD
Ozone Network HD
FOX HD
Spíler HD

[ Szerkesztve ]

(#51038) bolha23 válasza csabi63 (#51037) üzenetére


bolha23
aktív tag

Lassan összejön egy HD+ csomagra való, amiért további összeget gombolnak le rólunk... :(((

(#51039) #99546112


#99546112
törölt tag

UPC Phone megint nem működik.. :DD

(#51040) golyós válasza Gubek-Einste (#50842) üzenetére


golyós
őstag

Úgy néz ki 500ft-al többért aláírok a Trio L csomagra,8x gyorsabb net, my prime, filmbox és adnak új routert.
Gondolom az is alkalmas wifi korlátozásra.
A mostani Ubee nagyon nem akar üzemelni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#51041) Gubek-Einste válasza csabi63 (#51037) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

RTLII HD kimaradt az RTL3 HD csomag említéséből.
Van még Discovery Science HD, BBC Earth HD is ami jöhetne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#51042) o.gaby válasza golyós (#51040) üzenetére


o.gaby
tag

A FilmCafe HD kimaradt a listából. Egyébként anno azzal indokolták a HD bövítést lassúságát, hogy sok a szávszél igénye, és az analóg csatornák fogják a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#51043) csabi63 válasza o.gaby (#51042) üzenetére


csabi63
senior tag

Ezek jutottak hirtelen eszembe. :)

(#51044) FireShadow


FireShadow
senior tag

A 0 ft-os Nonstop telefon csomagokban ingyenes hívásokra van valami fair use policy vagy 5000 perc limit mint a T-nél?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#51045) pioneer922 válasza FireShadow (#51044) üzenetére


pioneer922
csendes tag

Sziasztok!

A Spíler TV medicard budapesti frekvenciáját valaki meg tudná mondani?
Köszönöm előre is!

(#51046) szabogabor10 válasza o.gaby (#51042) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem gondolom, hogy ez az oka. Nem sok analóg csati van már benn. Szerintem egyszerűen csak így akarnak pénzt spórolni.
Egészen hihetetlen, hogy a Spílert is csak ótvar SD-ben rakták be. Így nem ér semmit. Focihoz kötelező a HD.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51047) bolha23 válasza pioneer922 (#51045) üzenetére


bolha23
aktív tag

698 MHz, ha igaz amit a Facebook-on írtak.

(#51048) pioneer922 válasza szabogabor10 (#51046) üzenetére


pioneer922
csendes tag

698 MHZ Budapesten

Szerencsére a nézhetőbb SD verzióban.

(#51049) tomp válasza szabogabor10 (#51046) üzenetére


tomp
félisten

Ennyi HD lemaradás már nem szimpla spórolás...
Ez olyan mintha a 150-300Mbites 4G idejében a szolgáltató behozná a 21Mbites 3G-t és azzal fényezné magát.
Országos szolgáltatóhoz képest ez a HD kínálat már ciki...

(#51050) khorvat


khorvat
senior tag

Spíler TV mediacarddal Egerben 506MHz weboldaluk szerint valóságban nincs ott csak másik 7 csatorna a 8. Spíler hiányzik. Írtam FB-n nekik kíváncsi vagyok mi a magyarázat erre.
Azért felkészülhettek volna jobban is és hajnalban kitolhattak volna egy valódi naprakész mediacard frekvencia listát!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.