Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74041) zez-zez válasza entropy (#74019) üzenetére


zez-zez
tag

Van három használt és egy új 3133-om. A használtak mindegyikén így áll a dátum (picit késik). Kopás. Elejében engem is zavart de már nem.
Ha teljesen fel van húzva a rugó és tovább erőlteted akkor normális hogy egy picit visszaugrik.
A harmadik dolog: ki kell venni a felhúzótengelyt, sikattyúba befogni és jól rátekerni a koronát. Pár perc munka. Egy normálisabb órás ingyen megcsinálja, de én adnák neki 500 forintot. Ha véletlenül kecskeméti vagy, ingyen megcsinálom neked (nem vagyok órás).

Végezetül: jelezd a hibát az eladónak, és ha minden másban megfelel az óra, csak ez a picike baj van vele, akkor szerintem reális lenne 5 euró visszautalása. Szerintem ennyiért München központjában is megoldódna. De kérlek ne menj arra hogy most lehúzd az eladót - hogy "tejeltesd" (mégegyszer: ha csak ennyi a probléma), így is elég sokan nem akarnak már szállítani magyarországra. Légy korrekt, és követeld meg a korrektséget.
Amennyiben végleg kiábrándultál volna az órából, jelzem átveszem annyiért amennyibe került.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.