Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74901) Gyuu666 válasza Dzsana (#74896) üzenetére


Gyuu666
újonc

....hát.... Talán jön a ,, te hülyevagy teljesen!!! ,, beszólás, de segáz.... :-) Szóval van, hogy a kocsiban kirakjuk a napra.... Rezgés, kanyarban ütödés, és a meleg....és elindul... Mondjuk ez épp egy feketeszámlapos Cornavin volt, azóta sem állt meg ! De kis piszka, kicsi finom billegtetés pl egy tulhuzottnak, vagy egy betonra ejtés egy napdátumos poljotnak, amiben egy 2628H-s werk van.... Mikor mi jön be.... De elindulnak !! Marha jó !!! Pl most sikerült ujitani egy feketeszámlapos Raketa-t.... CCCP. Full matt és sárgult plexivel.... Kockázott texturált számlap, és a plexi alatt hibátlan.....a tok matt és foltos.... De csak mert sáros volt !!! Billegés, és ,,simogatás,,....és ketyeg mint állat.... :-) De sztem Nektek nem kell ecsetelni az izgalmat, amikor megveszed, és aztán életre kel.... Na...ezért érdemes, és ezt nem fogja érteni az, aki vesz 300e -ért egy tévét.... Mert annak én hülye vagyok.... Viszont én ( mi ) 3,5 éve nem nézünk tvt.... :-)

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74902) Gyuu666 válasza vadászcsiga (#74899) üzenetére


Gyuu666
újonc

70 nm-en lesz és van helyük :-) A mennyiség pedig csak a pálinkánál lényeges.... :-) Itt azért másrol van szó :-) A lóhús pedig nempálya :-)

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74903) Zozzer888 válasza huszar90 (#74900) üzenetére


Zozzer888
addikt

Oda én is jó leszek félig :DDD

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#74904) Dzsana válasza Gyuu666 (#74901) üzenetére


Dzsana
senior tag

Tolhatnál fel képeket is. Leszervizeletlenül ne nagyon járassad az órákat, mert tönkreteszed.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#74905) g0n21


g0n21
senior tag

Meg vagyok lőve, segítsetek.
Rájöttem, hogy magamnak most egy darabig nem vehetek órát. De a barátnőmnek miért ne?
Elkezdtem tapogatózni, mi tetszhet neki, hát csúnyán bebuktam, mert a kedvenc májkel korcs, és Fossil ami neki tetszik.
Nincs ezeknek külsőre klasszik óraipari termék hasonmásuk? :)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74906) Dzsana válasza bigdaddylaza (#74897) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ha már pálesz, bocs előre is:

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#74907) Gyuu666


Gyuu666
újonc

Ez a betonra ejtett Poljot.... Tudom, h ez nem sok százezres cucc.... Viszont az enyém.... :-)))

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74908) SupaCow válasza Zozzer888 (#74888) üzenetére


SupaCow
tag

Legyen Visegrád, de Esztergomon keresztül ezen az útvonalon : )

f: @geboleather

(#74909) vadászcsiga válasza Tothgera30 (#74887) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már megy is eladásra? :)

(#74910) g0n21 válasza SupaCow (#74908) üzenetére


g0n21
senior tag

Erre voltam hétvégén. Ezen az úton, csak Bp- Szentendre -11-es út, Dobogókő - Esztergom, visszafele pedig Visegrád - Pilisszentlászló érintésével -Szentendre. Elképesztően gyönyörű volt :)))

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74911) flexxx2 válasza SupaCow (#74908) üzenetére


flexxx2
őstag

Nagyon régen voltam ott még motorral, akkor néhol botrányos volt az útminőség, most milyen?

(#74912) g0n21 válasza flexxx2 (#74911) üzenetére


g0n21
senior tag

lényegesen jobb... Legalábbis kátyú nincs, csak itt-ott bordák, padka süllyedések, de nem vészes.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74913) condy válasza flexxx2 (#74898) üzenetére


condy
senior tag

Tiszafüreden én minden ilyesmit el tudok intézni: szállítás, szállás, étkezés, program...
De eddig csak 3 szavazatunk van. ;]
Nekem Pest is jó, de vadászcsiga javaslatával is tudok azonosulni... :DDD

(#74899) vadászcsiga: Ifjúkorom nagy kedvence a Ló Gyulai. Most, hogy eszembe jutott, elcseppen a nyálam. "Kár, hogy azokból a régi jó dolgokból már nem maradt semmi!" :O

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74914) flexxx2 válasza condy (#74913) üzenetére


flexxx2
őstag

Régen voltam néhányszor. Nyáron Tiszafüred nagyon jó lenne, mert a családot is lehetne vinni, azok fürdenek, mi meg órázunk. Ott láttam először ducati 996ost.

(#74915) tankraid válasza g0n21 (#74873) üzenetére


tankraid
aktív tag

thx. én is abba vagyok szerelmes most de arra még gyűjtenem kell.... :U
Tud valaki jóárasítva valahonnan? Egyáltalán honnan lenne érdemes beszerezni?

(#74916) condy válasza SupaCow (#74908) üzenetére


condy
senior tag

Én ezt javaslom, csak visszafelé. :DDD [link]

flexxx2: Igen, igen, van egy két szép belga, német meg holland rendszámú járgány. Na meg magyar is...

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74917) polonic


polonic
félisten

Üdv!

Közeleg az óravásárlál számomra. Már régóta szeretnék egy jó órát.

Nézegettem citizeneket, rádióvezérelt, napelemeseket. Aztán utána gondoltam, hogy még is csak valami automata szerkezetest szeretnék. Certina és Tissot a két márka, amiket néztem eddig.

Mi a véleményetek? Legyen egy citizen a "sok estrával" vagy tényleg egy automata szerkezetes svájci óra. Azt szeretném, hogy vagy 10-15 évig óra maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#74918) Misi1979 válasza polonic (#74917) üzenetére


Misi1979
őstag

Hordasz most órát? Ha igen, milyet?

Milyen stílusú ruhához viselnéd? Mindennapos óra lenne, vagy inkább alkalmi?

Milyen stílus jön be - analóg/kvarckijelzés, számlap/tok színe?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74919) polonic válasza Misi1979 (#74918) üzenetére


polonic
félisten

Sok dolgot kihagytam. :)

Hordtam, egy alap timex-et. Elszakadt a szíja, úgyhogy most nincs órám.

Minden nap hordanám az órát. Nadrág ing kombó a ruházat, de nyáron rövidgatya, póló pl. Analóg kijelzés mindenképp. Számlap az fehér, fekete lehet, esetleg kék. A tok rozsdamentes acél esetleg titán.

(#74920) Misi1979 válasza polonic (#74919) üzenetére


Misi1979
őstag

Mekkora a csuklód, mekkora órát tudsz elképzelni magadon? Lapos-diszkrét, lapos, de szélesebb, esetleg vastagabb, kb mint egy búváróra?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74921) entropy válasza Gyuu666 (#74907) üzenetére


entropy
tag

Én nem tudom felfogni ép ésszel ezt a betonra ejtést, meg napon sütést stb. ???? ilyen felyet vágtam mikor olvastam amit írtál: :Y
Csak én háborodok fel ezen az egészen és mindenki fél Gyuu666 haragjától? :D
Nem értem az egészet, valaki magyarázza már el :D

[ Szerkesztve ]

(#74922) polonic válasza Misi1979 (#74920) üzenetére


polonic
félisten

sosem mértem a csuklómat :), átlagos vagy nem tudom, 190 centi, 90 kilós ember vagyok

szerintem nem zavarna a nagyobb számlap és a vastagabb óra, csak olyan nagyon nagy ne legyen

(#74923) Ra3 válasza polonic (#74919) üzenetére


Ra3
őstag

Automatánál vedd figyelembe hogy nem lesz igazán pontos, és a tűrőképességedtől függően, tíznaponta-kéthetente állítani kell ha zavar. Ha két napra, pl. hétvégére lerakod akkor megáll, és szervizeltetni is kell kb. 5 évente, ami egy márkásabb óránál nem biztos hogy 10-15k alatt megáll.
Én a helyedben vennék egy eco-drive-os Citizent, meg ha van rá keret akkor egy olcsóbb automatát is (Seiko, Orient), és ha bejön az automata csak akkor ruháznék be drágábbra.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#74924) Misi1979 válasza polonic (#74922) üzenetére


Misi1979
őstag

Következő kérdés: kereted mennyi a dologra? Maximum..

Használt óra zavarna-e?

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74925) polonic válasza Misi1979 (#74924) üzenetére


polonic
félisten

200 ezer Ft maximum.

Igen, szerintem zavarna.

(#74926) polonic válasza Ra3 (#74923) üzenetére


polonic
félisten

Ezekkel szerintem együtt tudnék élni. Az állítás apróság. Meg a szervizeltetést is kibírom. Azaz remélem. :)

Tetszenek a citizenek amúgy, csak valahogy mégsem az igazi. Nem is tudom miért, nem tudom megfogalmazni.

(#74927) Misi1979 válasza polonic (#74925) üzenetére


Misi1979
őstag

Értem, ebből már lehet mozogni, szerintem young78 fórumtárs hamarosan meg fog keresni téged néhány visszautasíthatatlan ajánlattal!:)

De akár Te is megkeresheted őt!

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74928) Gyuu666 válasza entropy (#74921) üzenetére


Gyuu666
újonc

.....nekem nincs haragom... Keresztény ember vagyok, és a ,,megírt,, szerint sem szoktam... :-) A betonra ejtés véletlen volt, de a zacskóban tartott, rég nem ketyegő óra elindult az ütéstől... A napoztatás pedig sztem igen egyszerű... Csak annyi történt, hogy....hőtágulás.... és a bekeményedett olajzás a nap hatására ,,meglágyult,,.... Már csak azt kéne tudnom, mi ebben a haragra gerjesztő ? Nem akarok elkápráztatni senkit.... Viszont sosem hazudok.... Még itt sem :-) Remélem, elég érthető....bárki és mindenki számára.... Vagy is Te is érted mostmár.... :-)

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74929) vadászcsiga válasza entropy (#74921) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hulyesegre nincs magyarázat

(#74930) young78 válasza entropy (#74921) üzenetére


young78
tag

Nem tudom, milyen "felyet" vágtam, amikor olvastam, de az iróniát azért próbáltam fogni benne...

szerk: vagy mégsem irónia???

[ Szerkesztve ]

(#74931) g0n21 válasza young78 (#74930) üzenetére


g0n21
senior tag

mégsem, bezony..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74932) WiZARD válasza young78 (#74930) üzenetére


WiZARD
addikt

vagy csak béla? :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#74933) entropy válasza young78 (#74930) üzenetére


entropy
tag

UHHH. "FELYET" UHHH... elszédültem szégyenemben... sry... valami mással is foglalkoztam itt a munkahelyen miközben írtam, valami összekeveredhetett a fejemben, bocsánat :B Ez nagyon gáz...

(#74934) g0n21 válasza young78 (#74930) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem szóltam, én nem a felyet-re gondoltam, és nem entropy-ra..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74935) young78 válasza entropy (#74933) üzenetére


young78
tag

Sorry de nem tudtam nézni...
Ez a betonra ejtős sztori, kezd hatni, bár orosz órák, orosz TV szerelő módszerek... Ki tudja, ha beválik, forradalmasítja az órajavítást...

Elképzelem azért, hoznak egy órát, hogy nem megy. elsőre ledobom, felveszem, megnézem... Na megnézném az ügyfél arcát is :)

[ Szerkesztve ]

(#74936) Gyuu666


Gyuu666
újonc

.....alakul ez....szépen :-)) Kezd látszani, ki az, akinek csak pénze van ( néha ) egy órára , és kinek van tudása is.... :C

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74937) polonic válasza Misi1979 (#74927) üzenetére


polonic
félisten

köszi!

(#74938) entropy válasza young78 (#74935) üzenetére


entropy
tag

Nagyon szakadok :DD Én nem akarok senkit megbántani, de elképzeltem a szitut, ahogy tanakodik X és Y, hogy nem működik az óra és ezért a fizika erőit használják "hátha" alapon :)

[ Szerkesztve ]

(#74939) Misi1979 válasza Gyuu666 (#74936) üzenetére


Misi1979
őstag

.....tudása.... hogy lehet.... valakinek egy.... órára? :))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74940) Gyuu666 válasza Misi1979 (#74939) üzenetére


Gyuu666
újonc

..... :-) ....talán nem ragzom.... :-))))

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74941) condy


condy
senior tag

Nem akarok belefolyni (mivel ami alakul annak nagyon fenyítés szaga van már most :D ), de ha tegyük fel - és csak erős feltételezés - én keresztyén (vagy keresztény esetünkben tök alsó) ember lennék, semmiképp nem tenném a felhasználói nevembe a 666-ot. Mivel tudtommal (és persze tévedhetek) az a Sátán száma.
Persze tévedhetek is, volt is már rá példa (de az más volt, meg sötét is volt, meg illuminált állapot is volt ;] ).

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74942) Dzsana


Dzsana
senior tag

Gyerekek, micsoda törzsi villongások vannak! Jó, nálam is néha elgurul a gyógyszer, de az pusztán szakmai okok miatt, de ez már tényleg óvoda. Ne legyen már ebből is indexes fórumhangulat. Gyuri nem azt mondta, hogy úgy javít órát, hogy földhöz vágja, pusztán véletlen leejtette, és elindult. A napoztatás is néha bejöhet, ha még nem száradt meg az olaj, csak kocsonyásodott, ha már megszáradt, azt még a mosógép se viszi ki, csak a mechanikai tisztítás, vakarás. Az tény, hogy ezek nem órajavítási módszerek, és kár is így működtetni az órát, mert csak teszi tönkre, de az ő dolga, láthatólag Gyuri olyan gyűjtő, akit nem érdekel, milyen állapotban tesz el egy órát. Szerencsére, mint írta, nem adja el aztán a szétkoptatott órát, majd egyszer megörökli valaki, s az majd eladja. Én pl. a gyűjteményi óráimat teljesen felújítom, s még új szíjat is teszek rá, noha soha fel nem csatolom, de úgy szeretem, hogy rendben van. Nem vagyunk egyformák, nem kell ezért senkit megszólni.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#74943) Gyuu666 válasza Dzsana (#74942) üzenetére


Gyuu666
újonc

Először is : :R
Másodszor.... Sosem teszem el órásmester javítása nélkül az óráimat... Mind megy szervízbe, és sosem okoskodom, Ő tudja, mit kell csinálni... Mind, amit leírtam, valóban nem ,,javítás,, , pusztán egy tény... Elindulnak.... Én hordok is néhány darabot, de természetesen csak az igazán tucat fajtábol... Nem akartam ,,hangulatot,, kelteni, pusztán azt feltételeztem, értik az ittlévők, mit jelent....mindaz, amit leírtam... :-) ....nem megy ez mindenkinek...Mind1. De ahogy írtam, alakul, ki a,, értő,, és ki a nem.... :-)

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74944) condy válasza Gyuu666 (#74943) üzenetére


condy
senior tag

Én bevállalom: Nekem csak pénzem van! :O De azért igyekszem tanulni... :R

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74945) bigdaddylaza válasza Dzsana (#74942) üzenetére


bigdaddylaza
tag

kb én is igy vagyok abbol a 10en pár órám ami van rendben van szerviz hordható mutogatható stb:)de nem vagyunk egyformák...;)

(#74946) Gyuu666 válasza condy (#74944) üzenetére


Gyuu666
újonc

..... XDDDDD Mondanám ( írnám ) , de nem teszem.... Mert a káromkodást is mellőzöm.... :-) Én is tanulok....!! De ezért jó ez a ,,hangulat,, , mert látom, kitől érdemes, és ki csak ,,béla,, :-) ...béla amugy egy ismerősöm rövidszőrű tacskoja.... Csak gondoltam pontosítok.... Bocs.... :-DDD

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74947) Gyuu666 válasza condy (#74941) üzenetére


Gyuu666
újonc

Egész felvilágosult vagy.... Bár, talán, és ez csak feltételezés....mégsem tudsz mindent.... Mindazon által valóban a nick-em része három darab hatos....elválasztás nélkül.... Jelentése = nincs ! :-) Sose feltételezz.... Kérdezz... A fel nem tett kérdés a leghülyébb kérdés.... ,,Aki kérdez, 5 percig tudatlan....aki nem, az élete végéig....,,

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74948) flexxx2 válasza Gyuu666 (#74947) üzenetére


flexxx2
őstag

De ha el akarod kerülni azok előítéletét, akik nem kérdeznek, még most meg tudod tenni, hogy más nick nevet választasz. Én megtenném.

(#74949) Gyuu666


Gyuu666
újonc

További szép napot Nektek !!! Én megyek csajozni.... Van élet a cseten kívül is....!!!! Ha hiszitek, ha nem.....!!!
-csa-

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

(#74950) Gyuu666 válasza flexxx2 (#74948) üzenetére


Gyuu666
újonc

Emberek előítélete ???? Nem érdekel az emberek ítélete..... :-) Egyvalaki ítélkezhet....és Ő nem ember :-) A szakmai válaszokat pedig mindenki maga eldönti, adja e, ha kérdezek :-) 1Korinthus 13/13 Én ebben élek :-)
Üdv.

Gyuu ,, ....azért mert máás, még nem hülyeség !! -by Kowalsky-,,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.