Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) entropy válasza Gyuu666 (#74950) üzenetére


entropy
tag

Ámen.

(#74952) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nagy megfejtő ember....én csak figyelek....

..... .......... ...........

;]

(#74953) Veron válasza vadászcsiga (#74952) üzenetére


Veron
őstag

Van ötletetek milyen szíj passzolna a DS Podiumomhoz? Eddig az eredeti barna bőr volt rajta de váltanék. 19mm-es megy rá.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#74954) Szabikaa20 válasza SupaCow (#74908) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én ezen az útvonalon jarok pestre! :)

Szerk: 2 Celica- t en is tudok szerezni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#74955) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok erről az óráról mondani valamit? Meg hogy mennyiért lehetne eladni?

A segítséget előre is köszönöm!

(#74956) Misi1979 válasza tankraid (#74955) üzenetére


Misi1979
őstag

Párezer forint, sajna...

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74957) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Ezen a Gyuuu-gyereken csak mosolygok! :DDD 14napja regelt cseppet fura nem? :U Pár órát én is földhöz vágok,hátha! :D De én is elképzeltem young Tomit ahogy egy több ezer € Rolexet földhöz vág a tulaj elött! :C

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#74958) huszar90 válasza Szabikaa20 (#74954) üzenetére


huszar90
aktív tag

Egy szlovákiai magyar celicást én is ismerek, lehet hogy közös ismerősünk? :DD (sötétkék szín, fehérrel kombinálva. Vagy ebből itt valaki? Ezeken is szlovák rendszám van csak jobb minőségű képet nem találtam)

(#74959) Szabikaa20 válasza huszar90 (#74958) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Lehet!Igen egyik kék és fehér és BL-es rendszam és egy tangabugyi az antennán a testvérenek ugyan az van csak fekete az eleje,mert egyszer összetörte! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#74960) huszar90 válasza Szabikaa20 (#74959) üzenetére


huszar90
aktív tag

Akkor szerintem ugyan arról beszélünk :C Igen a tesójának is van egy és a tanga is stimmel :DDD Kicsi a világ.

(#74961) trassher válasza Szabikaa20 (#74957) üzenetére


trassher
addikt

Főként orosz órákról beszélt és ahogy a régi orosz mondás tartja: "Az ütés mindennek csak használ" ;]

Redmi Note 7

(#74962) istra


istra
újonc

Üdvözlök mindenkit.

Óra vásárláshoz szeretném segítségeteket kérni ,a fórum nagy részét már átolvastam ,de a tapasztalataitok szerintem majd előrébb visznek.
Általános mindennapi használatra szeretnék órát vásárolni ,amit munka közben is tudok használni ,erre 50000 +-5000 ft szánok, sokat dolgozok vízben ,nyáron ,és télen is ,karcolódásnak nem lenne kitéve, de ami fontos lenne,hogy bírja a hideget,a vizet ,lehetőleg fém legyen ,fém szíjjal ,de tudjak hozzá venni ,kaucsuk szíjat.
Nem szeretnék bonyolult kijelzésűt , sima analóg ,sötétben könnyen leolvasható óra érdekelne.
Többen írtak Seiko automata ,vagy Orient órákról ,elolvastam de nem tudom,hogy egy automata óra mennyire bírná ezt az igénybevételt.
Eddig egy G-Shockot hordtam ,de azt elhagytam, valamint a mindennapokban nem volt kényelmes a magas műanyag óra.
A csuklóm eléggé vastag ,így a nagyobb méret nem gond.

köszönöm előre is.

(#74963) JackFeryll válasza Szabikaa20 (#74957) üzenetére


JackFeryll
őstag

Tetszett, hogy friss regként kiosztott mindenkit "XDDDDDDDDDcsácsumicsácsőtészta<3!!!!!négy..." stílusban. :U
Ha lenne mire akkor sem így kéne. Szerintem.

(#74964) condy válasza JackFeryll (#74963) üzenetére


condy
senior tag

:DDD Hit, remėny, szeretet... :R

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74965) Zozzer888 válasza SupaCow (#74908) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ismerem :D Motorral nagyon jókat lehetett itt menni, de autóval se rossz. Viszont a lepencei (Visegrád-Pilisvalamikisfalu-Szentendre) út szerintem jobb.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#74966) g0n21 válasza istra (#74962) üzenetére


g0n21
senior tag

Szerintem Orient Ray

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#74967) Reverting


Reverting
őstag

Elobb fel kene merni h kinek lenne kedve egy ilyen ossznepi orabuzulasra... nekem nekem nekem:)
Viszont en nem egy steril ettermi talalkozot kepzelnek el... hanem valami szabadteri happeninget... :) Topart, fozes, kajalas, ivas, fudes... persze akinek van diver:)))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#74968) WiZARD válasza istra (#74962) üzenetére


WiZARD
addikt

Kérdés milyen munka. Hideggel, vízzel nincs baj. De nagy ütés/rázás nem jó a mechanikusoknak...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#74969) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Elolvastam a napi termést. Jókat röhögtem. Párom furcsán nézett rám, mi történt velem.

(#74970) condy válasza Reverting (#74967) üzenetére


condy
senior tag

Erről prėdikálok itten drãga testvéreim! Tiszafüreden az ãltalad említett feltételekből minden adott! :DDD
Látta valaki a Hét mesterlövészt? Hát persze, hisz alapmű! Ott hangzik el a mexikói nagyfőnök ajkàról: Ló kell? Nyergelve van! :D

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74971) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van egy Steinhart Nav B-Uhr a vaterkán fix 75-ért ha valaki ilyet keres.
Nem én árulom

(#74972) condy válasza istra (#74962) üzenetére


condy
senior tag

DeepBlue?
[link]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74973) Misi1979 válasza vadászcsiga (#74971) üzenetére


Misi1979
őstag

Neked is most jött a mail?:))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74974) vadászcsiga válasza Misi1979 (#74973) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem steinhartra nincs beállítva, én csak böngészgetem a vaterat

(#74975) JackFeryll válasza vadászcsiga (#74971) üzenetére


JackFeryll
őstag

47mm

Amúgy OLX-en is van egy pilóta Steinhart 80-ért (Nav B-Uhr II).

(#74976) vadászcsiga válasza JackFeryll (#74975) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magassága meg 14 :D Tőlem lehet 50-es is

[ Szerkesztve ]

(#74977) istra válasza WiZARD (#74968) üzenetére


istra
újonc

Kikötőkben ,elhagyott ,beejtett tárgyak .horgonyok,motorok, felborult ,vitorlásokról leszóródó,tárgyak
kerestem már Hamiltont Fonyódon de Rolexet is Balatonfüreden . Nyáron az órát a ruha alatt viselem hidegebb időben felette, az orient tetszik mert eléggé laposnak tünik elfér a ruha alatt ,de nem tudom,hogy a gombok mennyire zavarnak mivel a jobb oldalán vannak az órának így ha visszahajlik a csuklóm akkor talán nyomhat vagy feszülhet,a Deep Blue csak egy kettő amelyiknek nem áll ki a koronája ,csak magas az ára ,valamint nem erősségem a külföldi oldalról történő rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#74978) ronin s8 válasza Misi1979 (#74822) üzenetére


ronin s8
senior tag

Nagyon szép! :R
Ilyen van nekünk is, csak van benne néhány kavics... ;)

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#74979) tankraid válasza Misi1979 (#74956) üzenetére


tankraid
aktív tag

Köszi! Jó állapotú Seiko snk809 mennyiért megy manapság?

(#74980) Tothgera30 válasza istra (#74977) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Esetleg egy Seiko Monster?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74981) ronin s8 válasza fagyalllo (#74858) üzenetére


ronin s8
senior tag

Jajjjjjdeszép egybehidas Unitas! :R :R

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#74982) vadászcsiga válasza Tothgera30 (#74980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk a tied? ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74983) ronin s8 válasza huszar90 (#74883) üzenetére


ronin s8
senior tag

Khm.... Igencsak jó izlése van az emberednek! :R
Az Universal nagyon szép mikrorotoros automata calibereket csinált. A válság előtt igen-igen komoly cégnek számított, állítólag a Patek is igénybe vette a mikrorotoros konstrukcióinál a szakértelmüket. Rossz nyelvek szerint a Patek saját mikrorotorosai Universal alapra épültek. ;]

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#74984) Tothgera30 válasza vadászcsiga (#74982) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még jó hogy szólsz, eszembe se jutott volna :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74985) vadászcsiga válasza ronin s8 (#74983) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ő lenne az?

Vagy ez?

Vagy ez? Bármelyiket bevállalnám

[ Szerkesztve ]

(#74986) vadászcsiga válasza Tothgera30 (#74984) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma délután már kérdeztem tőled?

(#74987) Misi1979 válasza vadászcsiga (#74985) üzenetére


Misi1979
őstag

Utolsóból tudok egy eladót:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#74988) Tothgera30 válasza vadászcsiga (#74986) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem rémlik.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74989) pergerb


pergerb
újonc

Sziasztok!

Kérdésem lenne, remélem nem nagy probléma, hogy itt teszem fel...
Augusztusban vettem egy CASIO-bem-506l-1a típusú órát. Majdnem egy hónap elteltével arra lettem figyelmes, hogy az óra szerkezetéből kisebb karmozdulatokra is csörgő-zörgő hang hallatszódik, de az óra rendesen járt. Írtam a problémával kapcsolatban a márkaszervíznek, akiktől azt az utasítást kaptam, hogy mindenképp vigyem be hozzájuk az órát. A következő problémám az volt, hogy neten rendeltem az órát ezért pestre kellett felküldenem és ugye engem terhelt a posta. Ezzel még nem is lett volna gond, csakhogy már két hete ültek az órán, mikor felhívtam őket, hogy mi a helyzet. Elmondtam ki vagyok mivel kapcsolatba hívom őket és nyilván fogalmuk sem volt arról, hogy miről is beszélünk, majd azzal elintézték a dolgot, hogy 15 munkanapon belül kell szervizelniük az órát. Tegnap ismét felhívtam őket, és megint nem tudták, hogy milyen óráról van szó, majd ma ismét telefonáltam és "megállapítottak", hogy az órának semmi baja sincs, ez ilyen, minden rendben van, hova küldjék az órát.... Szerintetek lehetséges, hogy tényleg minden rendben legyen, mert nekem eléggé sántikál a dolog, valamint akkor nem értem miért kellett ezért 15 munkanapon keresztül náluk lennie az órának?

(#74990) ronin s8 válasza vadászcsiga (#74985) üzenetére


ronin s8
senior tag

A márka stimmel, de az első és az utolsó mégcsak nem is automata. ;)
A középsőről se gondolnám, az inkább handaufzug.. :F

Inkább valami ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#74991) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Orient surveyor-ból ez a kivitel PVD bevonatos?
A PVD-től itt már óva intettek, de a bevonatnak nem pont az lenne a lényege, hogy az acélnál nagyobb szilárdságú külső réteget biztosítson?

(#74992) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok! Vettem végül 3. órának egy Fossil Nate-et. Nagyon megtetszett hogy 50mm-es, a többi órám kisebb. Egy jó nevű, több bolttal rendelkező órás hálózatnál vettem. Másnap vettem észre hogy a másodperc mutató két percmutató közé ugrik! (Ha így érthető, szakszavakat nem tudok. Magyarul amikor ugrik a másodpercmutató akkor nem a vonalra mutat, hanem két vonal közé. 12 óránál is pl. nem egyenesen áll meg hanem madjnem 1 percnél). Gyakori hiba ez? Nézegettem videókat, képeket és mind jó volt, nem olyan mint az enyém. Nagyon idegesítő! A központi üzletet felhívtam, ahol próbáltak meggyőzni hogy mit akarok én ilyen árkategóriában, ez csak egy divatóra ne várjak tőle svájci minőséget, ezek géppel készülnek, ez természetes ilyen árnál! Hát én még a leggagyibb kínai hamisítványnál sem láttam ilyet! Utána hívtam az üzletet ahol vettem. Először megpróbáltak meggyőzni hogy lemerült az elem, majd arra akartak rábeszélni hogy vitessem szervízbe az 1 napos órát! Nem mentem bele, nem azért vettem hogy 1 nap után szívjak vele meg buherálva legyen. Utána azt ígérték hogy mivel 3 napon belül van a vásárlás, kicserélik ugyanolyanra csak nincs most nekik készleten. Pénteken menjek be érte. Nemsokkal később hívtak újra hogy a tulajdonos leszólt hogy ne vegyem fel péntekig az órát, bármilyen sérülés lesz rajta akkor szóba sem állnak velem és majd akkor megvizsgálják és eldöntik hogy jogosult vagyok e bármire! Péntekre viszont kifutok a törvény által adott 3 nap csere vagy pénzvisszafizetési lehetőségből, így gyanítom hogy arra játszanak a pénteki nappal hogy ne kelljen vele semmit csinálni.

Tudtok erre valami okosat mondani? A fejmosást nem szeretném kérni, tudom hogy nem egy Breitling a Fossil, nem is vártam tőle sokat, de azért az hogy közre ugrik a másodpercmutató azért durva. Mit kéne csinálnom, járt már valaki így?

[ Szerkesztve ]

(#74993) vadászcsiga válasza Tothgera30 (#74988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#74994) condy


condy
senior tag

Ismeri valaki ezt a céget?
[Gnomon watches]

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#74995) vadászcsiga válasza ronin s8 (#74990) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt nem látom "csak" a werket

(#74996) ronin s8 válasza Sholom (#74992) üzenetére


ronin s8
senior tag

Nem tehetsz semmit. Tekintsd tanuló pénznek..

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#74997) Tothgera30 válasza vadászcsiga (#74993) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igaz... csak nem néztem :B . Coming soon ...kitalálhatjátokmilyenóravanberendelve... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74998) vadászcsiga válasza Tothgera30 (#74997) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Várj hagy gondolkodjak....monster? :D

(#74999) WiZARD válasza Sholom (#74992) üzenetére


WiZARD
addikt

Ezek ilyenek, ez nem hiba.

(Szerintem 3 napos csere is már a múlté törvényileg, és max a bolt jóindulatán múlik ha még alkalmazza...)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#75000) ronin s8 válasza vadászcsiga (#74995) üzenetére


ronin s8
senior tag

Egy szép öltönyórára gondolj. Olyan, mint egy IWC, semmi több... :R

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.