Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73301) Jeke05 válasza Dr.Zoo (#73298) üzenetére


Jeke05
csendes tag

Azért én kiváncsi vagyok majd a fejleményekre, oszd majd meg velünk légyszi.

(#73302) condy válasza Tyler Durden (#73296) üzenetére


condy
senior tag

Keresd Timecentert. Ő biztos tud segíteni. :)

Upsz! Jookomak megelőzött. :)

MÁS!
A postás mindig 2x csenget. Ma így történt. 5 perc eltérėssel jött a postásunk ės a MPL.
Itt a végeredmény: az óra Svájcból, a szíj vasászcsigától. Ezer köszönet csiga! Nagyon jó lett!

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#73303) Dr.Zoo válasza Jeke05 (#73301) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Persze, délután repül nekik az új e-mail, mert még mindig nem válaszolt a miértre, vagy a hogyanra.... :K

To All: pont azért vettem ilyet, mert eddig azt tartottam a svájci gyártóról, hogy ha rendesen van szervízelve, akkor az unokámnak is továbbadhatom, amit szeretnék (szerettem volna) megtenni.

Úgy, ahogy ezt egy Dzsana által rendbe hozott Omegával meg is fogok tenni. :K

(#73304) vadászcsiga félreértettél, én az Óragyár véleményére vagyok elsősorban kíváncsi, ide csak a tapasztalatokat osztottam meg, mivel amikor szétjött az óra, bennem egy világ omlott össze...
Lehet hogy egy szentimentális Ökör vagyok, de tényleg, fizikailag éreztem szarul magam.

(((( talán kicsit többre tartottam eddig, mint "sima" használati tárgyat, nekem jólesett mindennap felvenni, és büszkén viselni, ezért nagyon szarul érintett, de abbafejeztem! )))))

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73304) vadászcsiga válasza Jeke05 (#73295) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt felejtsd el, 2014-et írunk, tömeggyártás van amiben vannak hibák.

De. Zoo
Akkor miért írtad be ha nem vagy kíváncsi a véleményünkre?

[ Szerkesztve ]

(#73305) agy73p válasza Zozzer888 (#73297) üzenetére


agy73p
senior tag

Az ár, a forma és külső tetszik, sajnos a vízállóság egy kicsit talán kevés, és a megvilágítása (ami nkem az egyik legfontosabb éjjel) úgy nézem, elég ratyi.
A data bankot mire lehet használni (a mai világban)?

(#73306) trassher válasza condy (#73302) üzenetére


trassher
addikt

Ez is nagyon jó szíj lett, használd egészséggel. :)

Redmi Note 7

(#73307) #76385920 válasza Dr.Zoo (#73298) üzenetére


#76385920
törölt tag

És akkor mit szójon az akinek Omega vagy Tag Heuer áll be mint a szeg! :)

(#73308) flexxx2 válasza condy (#73302) üzenetére


flexxx2
őstag

Gratula. Akkor áfát megúsztad?

(#73309) Dr.Zoo válasza #76385920 (#73307) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ott lehet tökönbökném magam.... :O
:(((

No mindegy, ha kapok választ az új mélre, lejegyzem ide, ha nem zavar senkit, vagy nem hangulatkeltő, csak gondoltam megosztom, mert engem szarul érintett a téma.. :(

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73310) flexxx2 válasza #76385920 (#73307) üzenetére


flexxx2
őstag

Ott lehet hogy megpróbálnám, de csak ha hivatalos eladótól vettem, a központ szerintem kevésbé érzékeny erre.
Ez olyan hogy amikor a térkövet vettem, megkérdeztem a gyártót aki a közelben van. A szállítást nem engedték el, árat nem engedtek. Így jött a 150km-re lévő forgalmazótól ingyen szállítva, akciósan.

[ Szerkesztve ]

(#73311) condy válasza flexxx2 (#73308) üzenetére


condy
senior tag

Köszi! Nem tudom minek kellett volna történnie, mert most rendeltem először Eu-n kívülről. Csak beadta az MPL. Aláírtam, és ennyi!
Lehet, hogy tényleg a sok-sok beáramló Iphone6-nak látszó tárgyakra koncentrálnak a vámnál, és ami nem hasonlít, az mehet. :DDD

Apropó térkő, szállítás, engedmény... Én a fűnyíró traktorral jártam így. A helyi forgalmazó semmit nem engedett, egy békéscsabai meg jókora árengedményt adott és el is hozta, be is üzemelte.

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#73312) Tyler Durden válasza jookomak (#73300) üzenetére

jookomak és condy köszi a gyors reagálást. :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#73313) vadászcsiga válasza condy (#73302) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gratulálok az órához. Ezek szerint semmi turpisság nem volt az eladó hirtelen felajánlása mögött.

A szíjat nem dicsérem :B

[ Szerkesztve ]

(#73314) fagyalllo válasza agy73p (#73305) üzenetére


fagyalllo
őstag

én a múlt évezredben történelem dolgozatoknál vettem hasznát

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#73315) WiZARD válasza Dr.Zoo (#73284) üzenetére


WiZARD
addikt

Szerintem vidd el márkaszervízbe, ha tényleg csak ennyi a hiba, akkor valószínűleg szó nélkül visszacsavarják a helyére a csavart.
Nem igazán értem, hogy mi ezzel a gond, és miért nem ez az első lépés. Aztán ha elhajtanak, akkor lehet balhézni, de addig nincs miről/miért. Nem javíthatatlan, hanem mindössze 1 csavarról van szó. Nem a világ vége.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#73316) Dr.Zoo válasza WiZARD (#73315) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Lehet öregszem, és én vagyok túl kukacos. Fene sem tudja. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73317) condy válasza vadászcsiga (#73313) üzenetére


condy
senior tag

Köszi!

A szíj meg dicséri önmagát! :D Valóban jó lett! Olyan jó "új szaga" van.

Dr.Zoo: :C Korral jön! :D Sajnos ismerős a probléma. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#73318) WiZARD válasza Dr.Zoo (#73316) üzenetére


WiZARD
addikt

Amúgy a Certinától milyen választ vársz? Ha el is éred őket, majd megírják hogy nagyon örülnek, hogy tőlük vettél órát, és fontos vásárló vagy nekik. A felmerült hibát ők őszintén és rettenetesen sajnálják, de valószínűleg könnyen orvosolható hiba, és vidd be a szervizbe :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#73319) Szabikaa20 válasza Dr.Zoo (#73298) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nekem is etalon volt a Steinhart!Nagyot csalódtam bennük! :(

Más: Most volt itt a futár!Megjött az új szíj az Ocean 1-re! :) Söt nemcsak az!Csavarhúzó,csavarok,stiftek és két tok felöli kezdöszem. :) Mostmár minden fasza! :C :DD Fel is szereltem!Amúgy az új szíj sokal jobb minöségü!A csavarokat nem kellett eröltetni viszonylag könnyen kijöttek,nembeszélve az öregböl!Söt mindenhova egyforma csavar megy és picit más mint ami volt!A rossznál a rövidítöszemekbe 19,6mm ment fel a tokhoz 21,2mm.Itt mint egyforma és egy csomó alkatrészem van mostmár! :) öröm éé bóódottáá! :C

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#73320) Dr.Zoo válasza WiZARD (#73318) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Már kaptam, röviden amit leírtál. ;]
Csak tudod engem az izgat, hogy egy svájcban összerakott, még ki nem nyitott (megóvott) werkes órával hogy a rossebbe történhet ilyen? Mert ha egy Kínai valami szétesik, na bumm, ennyit fizettem, ne várjuk csodákat..
De lehet nekem lett a korral alacsonyabb az ingerküszöböm, hogy egy közel 140e forintos automata vekkertől többet merek elvárni...... :D

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73321) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lehetséges hogy a 9000ft-os összeggel nekem van a legdragabb stiftkiszedő szerszámom a topikban? :DDD

Multhéten rendeltem egy bergeont 7000ft-ert, de nem figyeltem és a nagyobbik 3mm-es villás résszel kaptam.
Ezen a heten rendeltem hozzá egy kisebbet 2000-ért hogy a japo órák fém csatjait is le tudjam szedni .

(#73322) Dzsana válasza WiZARD (#73318) üzenetére


Dzsana
senior tag

Csak le kell csavarni a hátlapot, és meghúzni a csavart. Én is jártam így vadászcsiga Orientjével, abból is kiesett egy csavar, bár nem értem hogy tudott kicsavarodni egy nap alatt egy viszonylag hosszabb csavar, de előfordul az ilyesmi. Aki dolgozik, az hibázik.... :K

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#73323) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#73321) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nekem van két steinhartos! :D Bár az értéküket nem tudom,de szerintem nincs 9eFT!Söt...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#73324) attiati válasza Dr.Zoo (#73309) üzenetére


attiati
veterán

Engem is szarul érintene. Mellesleg ha 10.000-ből egy ilyen fordul elő, akkor dobhatnának 20 év garit a minőségi órákra, jelezve, hogy be merik vállalni.

[ Szerkesztve ]

(#73325) Szabikaa20 válasza attiati (#73324) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Az hogy egy csavar kijött/kilazult attól a szerkezet minöségi lehet hisz nem törött el benne semmi stb... :U Szerintem itt nincs ekkora baj...Biztos kellemetlen,mert egy 100k fölötti órától többet vár el egy ember,dehát elöfordul!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#73326) attiati válasza fagyalllo (#73149) üzenetére


attiati
veterán

köszönöm :R

(#73327) Szabikaa20 válasza condy (#73302) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Gratula!Jó gyorsan odaért hozzád! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#73328) Jeke05 válasza Dzsana (#73322) üzenetére


Jeke05
csendes tag

Jó csak az Orient 30k a Certina meg kb. 150.
Van tényleg köztük jelentős minőségbeli különbség? Megéri a Certina az árát?

(#73329) agy73p válasza fagyalllo (#73314) üzenetére


agy73p
senior tag

Hehe, ez jó!!! :)

(#73330) flexxx2 válasza Szabikaa20 (#73323) üzenetére


flexxx2
őstag

Egyiket nem akarod nekem adni :)

(#73331) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#73325) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen könnyen beszélsz most hogy megjött a szíj. Pár hete egy stift miatt leírtad az egész steinhartot mint márkát

(#73332) condy válasza Szabikaa20 (#73327) üzenetére


condy
senior tag

Köszi!
És természetesen neked is grat, hisz most már happy van, meg minden. :D
Azért csak megoldotta Herrrr Steinhart... :C

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#73333) flexxx2 válasza condy (#73332) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem olyan "kőszívűek" ezek :)

(#73334) huszar90 válasza Szabikaa20 (#73319) üzenetére


huszar90
aktív tag

Nekem a történeted után pont hogy szimpatikusabb lett a Steinhart. Oké hogy voltak bakik de ennyit nagyon kevés óra márka foglalkozott volna veled ebben az árkategóriában.

(#73335) busman válasza vadászcsiga (#73331) üzenetére


busman
addikt

+1 :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#73336) tacto válasza vadászcsiga (#73321) üzenetére


tacto
aktív tag

Nomos stiftkiszedom van, nem felvagasbol am, de nekem ezt sikerult. Ezzel sem indulhatok sajnos a Stiftkiszedo VB-n, sot meg Megye III- ba is epp csak befernek, ha egyaltalan.

(#73337) Zozzer888 válasza vadászcsiga (#73321) üzenetére


Zozzer888
addikt

Mennyivel másabb mint a 600ft-os ebayos?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#73338) entropy válasza Zozzer888 (#73337) üzenetére


entropy
tag

Nekem 600 forintos + 300 rugósstiftes kiszerelés jön távolkeletről :D kíváncsi leszek... de tuti gagyi

(#73339) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Nem bántásból írom, de a svájci minőségről nem a legolcsóbb tucatwerkeknél szoktak beszélni.

(#73340) vadászcsiga válasza Zozzer888 (#73337) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Anyagában gondolom, amúgy ugyanolyan csak nagyobb és cserélhető betétes, stabil fogása van, garantáltam nem ugrik ki a kézből.
Na meg swiss made...ha már nincs svájci órám. Még :)

[ Szerkesztve ]

(#73341) Zozzer888 válasza vadászcsiga (#73340) üzenetére


Zozzer888
addikt

Enyém is cserélhető betétes :D

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#73342) Gabor970 válasza Dzsana (#73322) üzenetére


Gabor970
addikt

Kollegám garis 7750-es szerkezetű tissot-jában is kicsavarodott egy csavar. És megállt a vekker. Lehetett felbumlizni miatta pestre, várni majd egy hónapot, aztán visszamenni érte. Garban csinálták, node akkor is...

ilyesmi, de fémszijjas, nem ötvenezres vekker, mégis megesett.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#73343) bbuffy válasza attiati (#73324) üzenetére


bbuffy
senior tag

20 év? Nemár, mire adnak 20 év garit ebben a szegmensben? Akármilyen szintű a megépítettsége.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#73344) Zozzer888 válasza bbuffy (#73343) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ha a Kia tud 7 év garit adni egy autóra , ezekre is járhatna picit több...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#73345) #76385920 válasza Gabor970 (#73342) üzenetére


#76385920
törölt tag

De miért kellett ezért pestre utazni? :U

A KIA 7 év garija mögött azért más is van... (szerviz) :)

[ Szerkesztve ]

(#73346) Dr.Zoo válasza Zozzer888 (#73344) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

És gyorsan tegyük hozzá, hogy egy Kóreai autóról beszélünk, nem egy japán, esetleg német "prémiumról" :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73347) bbuffy válasza Zozzer888 (#73344) üzenetére


bbuffy
senior tag

Jó akkor átfogalmazom. Melyik gyártó ad 20 év garit Ennyiért?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#73348) Gabor970 válasza #76385920 (#73345) üzenetére


Gabor970
addikt

nemtom, de azt mondta, hogy oda kellett. A TuTuban vette, nem tudom, hogy oda vitte-e. Talán igen...
Postára nem adta, azt mondta, hogy ő fel nem adja ezt a vekkert csomagként.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#73349) Dr.Zoo válasza bbuffy (#73347) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Kár ezen lovagolni, adjon "csak" 3-4-5 évet, mert ha faszán van összerakva, egy automatának ez idő alatt semmilyen baja nem kéne hogy legyen. Ha megbontottad, piszkáltál bele, az megint más tészta, de azért remélem a svájci minőségbiztosítás még működik... Amit meg adnak egy év gari, még a kínai klónok, esetleg "sajátmárkák" is röhögve teljesítik, a ruszki volnalról meg nem is beszélve.... Szerinem. :K

:). Énis :K

Filóztam egyébként egy nyílt levél megfogalmazásán a tulajnak, (Swach Group) hogy mifelénk balkánban nem-e kell meghúzni nyomatékkal a csavarokat, de hagyom inkább a francba, kiöregedtem már ebből...
Megint tanultam valamit, ezekután aki jön nekem a "svájci minőséggel", simán kiröhögöm.... (sajnos!) :(

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#73350) bbuffy válasza Dr.Zoo (#73349) üzenetére


bbuffy
senior tag

Csak beszélgetek.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.