Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73051) fagyalllo válasza Blackhole13 (#73048) üzenetére


fagyalllo
őstag

Mechanikus órát nem igazán illik leejteni a padlóra, a karcokért aggódnék legkevésbé.

Az ebay-es hirdetés elég érdekes, a dutyfreeisland régi motoros, sokan vásároltunk már tőle. A helyedben írnék neki, hogy valóban ő árulja-e akciós áron az órákat.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#73052) Ra3 válasza Blackhole13 (#73048) üzenetére


Ra3
őstag

Valaki már linkelte ezt az ebayes eladót, nulla értékeléssel, DFI nevének farvizén, nem éppen hihető, biztos nem én leszek az első akit órát vesz tőle.

fagyalllo: a DFI miért csinálna magának egy új nullás acc-ot? Mondjuk tény hogy a termékek egybeesnek a dfi profiljával, de ez nem biztosíték semmire.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#73053) fagyalllo válasza Ra3 (#73052) üzenetére


fagyalllo
őstag

Egy kérdést megér, ha pozitívan válaszolnak, érdemes lehet kipróbálni.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#73054) Blackhole13 válasza Ra3 (#73052) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nekem is nagyon gyanús, ment is egy e-mail, kíváncsian várom. Én is többet tennék arra, hogy kamu.

(#73055) teratti válasza entropy (#73047) üzenetére


teratti
senior tag

De jó lenne ott lenni én sem voltam még ilyenen... sajnos mindenkivel ki van b@szarintva aki nem pesti... :(((

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#73056) entropy


entropy
tag

Egyébként ide valaki nagyon profi órással kéne jönni, mert annyi "csúcsszuper különleges" eladó óra van bagóért az eladók szerint, hogy félnék bármit is venni úgy, hogy nem vagyok profi. Láttam egy rotary automata moonphases órát, ami állítólag totál egyedi, valami üzletember klubnak készült megrendelésre. A szerkezet benne teljesen egyedi! :D
35k forintért adják, az új ára pedig 80-90k forint. Nekem eléggé sántít a dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#73057) Misi1979 válasza entropy (#73056) üzenetére


Misi1979
őstag

Rotary felejtős.. Kínai vacadék.

Egyébként nem kell órás, megfelelő embertől kell venni, az igazi gyűjtő mélyen megveti a hamisítványokat, nem hogy árulja.. De pl Miamiquake tuti kint van, szívesen segít, ha jól sejtem.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#73058) entropy


entropy
tag

Létezik olyan IWC amit nem lehet kézzel húzni? Most fogtam a kezembe egyet.

(#73059) JackFeryll válasza Misi1979 (#73057) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem amatőrként veszélyes egy ilyen börze. Ott vernek át ahol tudnak.
Én fotós börzén tapasztaltam meg ezt csak ott szinte mindennek ismertem a hazai és az ebayes árát is.

(#73060) teratti válasza JackFeryll (#73059) üzenetére


teratti
senior tag

Én nem mint vevő hanem erősen nyálcsurgatni mennék el egy ilyenre bár nem tudom milyen a felhozatal nyilván nem a tucatórák miatt keresnék fel egy ilyen rendezvényt.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#73061) Misi1979 válasza entropy (#73058) üzenetére


Misi1979
őstag

Szerintem nem, legalábbis nem lenne logikus.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#73062) gyuri86


gyuri86
tag

Sziasztok.
Az ilyen lünetta sérülés javítható?

(#73063) entropy


entropy
tag

Na eljöttem a börzéről. Kevert érzéseim vannak...
Nagy élmény volt, érdekes emberek voltak kint: az öreg órásbácsitól a jól öltözött, elegáns kereskedőn át (vintage watches) a "nem szabad fényképezni az óráimat és nem leszek se kedves, se segítőkész" eladóig minden. És persze mackónadrágos, sportcipős eladó is volt, akitől sosem mernék "nemkézihúzós" IWC-t, vagy breitlinget venni. Ilyeneket árult.
Ja, és volt egy falusi búcsús fazonra emlékeztető cigány árus is, aki miután nem akartam megvenni a poljot óráját 25-ért elkezdte mutogatni a gyűrűket, karkötőket és egy rózsaszín trabant (!!!) matchboxot is... Lényeg, hogy mindenképp rám akart tukmálni valamit. Miután nem sikerült és mentem volna tovább még megkérdezte gyorsan, hogy gázpisztoly nem-e érdekel :DD Vicces volt.

Órában volt minden, ami létezik... Csak okosórát nem láttam nagyjából. Természetesen mechanikusból volt a legtöbb, főleg régifajták (Dzsanának mennyország :) ).
Volt egy nagyon szép 60-as években gyártott Real Madridos óra is egyébként NOS állapotban, bár nem néztem meg olyan tüzetesen és nem is vagyok profi, szóval akár egy felújított is lehet. Mindenesetre 26 ezerért árulták és biztos lehetett volna alkudni...

Nálam a pálmát egy IWC vitte (beépítés), amin gyönyörű, barna bivalybőr szíj volt (az ára egyébként 280k forint, de ebből is biztos lehetett volna alkudni):
IWC zsebóra szerkezet van benne egyébként.

Vannak még képeim, de sajnos csak telefonos és tudom, hogy néhányan allergiásak itt a rossz minőségű képekre :)

(#73064) Misi1979 válasza entropy (#73063) üzenetére


Misi1979
őstag

A fotózásra sokan allergiások, volt belőle párszor botrány, balhé.

Egyébként meg jöhetnek a képek:)

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#73065) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Bár nem az órabörzén, de a Kecskeméti zsibpiacon én is lőttem egy apróságot. Egy Primato márkájú régi kis diver aprópénzért. A feliratok szerint 17 kavicsos svájci szerkezet (kézihúzós), csavarós hátlap, acélbetétes plexi, csavargatható lünetta. A plexit leszámítva szép állapotban van, még a lume is világít egész korrektül. :D

Hol jár, hol nem, valószínűleg túlhúzták :DDD meg van még egyéb hibája is. Már megkerestem vele Dzsana mestert, hogy érdemes-e kezdeni vele valamit, ha esetleg nem, akkor kidobtam az ablakon egy gyros árát. :D A fórum hatására egyre jobban vágytam egy diverre, meg egy vintage órára, meg valamire, amit tudok natoval használni, ha sikerül kipofozni, akkor hármat egy csapásra. :D



Szerk.: Elnézést a telefonos képekért!

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#73066) bigdaddylaza válasza entropy (#73063) üzenetére


bigdaddylaza
tag

szia egyszer én is voltam ott kiváncsiságból..de elég volt,azóta sem..de sincs rossz véleményem róla...

(#73067) entropy válasza Misi1979 (#73064) üzenetére


entropy
tag

Igen, az a bizonyos eladó ki is fejtette, hogy miért:) Érthető persze. Én azért próbáltam az érdekesebb órákról képeket csinálni és előtte megkérdeztem mindig az eladót. Mindenki megengedte kivéve ezt az egy embert:) Nála egyébként elég komoly órák voltak, minden nagy svájci márkából volt neki kb... :)

(#73068) entropy válasza bigdaddylaza (#73066) üzenetére


entropy
tag

Szerintem feelinges volt, de tényleg csakis profival vennék órát. Mondjuk van ott egy becsüs, aki ingyen megnézi mindenkinek az óráját...

(#73069) bigdaddylaza válasza entropy (#73068) üzenetére


bigdaddylaza
tag

igen nekem is az volt én pár éve voltam,de annyira nem hozott lázba,hogy mégegyszer felmenjek mivel 100km vagyok pestöl..de ki tudja lehet majd még egyszer felmegyek..;)

(#73070) entropy válasza bigdaddylaza (#73069) üzenetére


entropy
tag

Jah, ha ilyen messze vagy, akkor érthető.

Egyébként ezen a linken elérhetitek a képeket, nincs túl sok és azok se jó minőségűek, szóval akinek nincs ingerenciája hozzá, az inkább hagyja ki :DD

(#73071) kronómalac


kronómalac
újonc

Olvastam itt feljebb, hogy a 19-es fülhöz ajánlottátok a 20-as méretű szíjat, hogy simán elbírja. Azt szeretném kérdezni, hogy igaz ez fém szíj esetén is? Pontosabban titánium, 21-es fül méret bebírná a 22-es szíjat?
Csak azért kérdezem, mert a 20-as mellett elég látványos az az kis hézag (bár lehet, hogy csak nekem) 21-es méretben meg nagyon ritka, ráadásul a sötétebbik matt szürke titánium kellene, nem polírozott, amit én csak 20 és 22-es méretekben találtam.

Lili estélyi ruhában és kabátban ébredt...

(#73072) vadászcsiga válasza entropy (#73068) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mint piacon a gombavizsgáló :D

(#73073) bigdaddylaza válasza entropy (#73070) üzenetére


bigdaddylaza
tag

uh de szép kis csaszik..megint kell vennem óratartó dobozt,hogy láttam a képeket...;)szombaton megyek orosz óra talira,ott még nem voltam..de fotókat láttam kaja pia beszélgetés ismerkedés családias lesz remélem..már várom...;)plussz 12darabos hol érdemes venni,?néztem a vaterát neten,de hátha van olcsobb vagy tudtok kis kaput:)köszi..

[ Szerkesztve ]

(#73074) rtivi válasza entropy (#73070) üzenetére


rtivi
csendes tag

Köszi a fotókat. Talán 1-2 órát néztem volna meg közelebbről.

(#73075) rtivi válasza kronómalac (#73071) üzenetére


rtivi
csendes tag

Bele lehet erőltetni a 19-be a 20-ast, de nem szép. Magyarán randa. Csak végszükség esetén! Nem véletlenül találták ki a méretet. Fémmel meg ne is kísérletezzél!

[ Szerkesztve ]

(#73076) vadászcsiga válasza entropy (#73063) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kopasz fazon mindkét kezén óra, plusz egy harmadik a kezében :D

(#73077) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Szépen fel lett újítva ez a Doxa számlap, de szerintetek ez ér ennyit ?

(#73078) trassher válasza entropy (#73063) üzenetére


trassher
addikt

Az első képen látható fazon képében tudom elképzelni azt aki a szecskában a gőzben "rendel". Ismerősnek már volt szerencséje hozzá, mentek a fejesek órát venni.

Redmi Note 7

(#73079) Ereshkigal válasza JackFeryll (#73077) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Valakinek biztosan. Ha nem rohan az ember, és nem ritkaságokra vágyik, akkor ebből a pénzből kijön négy szép Doxa is.

(#73080) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Apámmal vitatkozunk hogy hogy kell ejteni azt hogy Patek Philippe vagy fordítva Philippe Patek :-) . Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#73081) vadászcsiga válasza JackFeryll (#73077) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyönyörű szép de nekem ennyiért inkább egy junkers 6050-es.
Jól látom hogy az eladó valami tányért használ háttérnek és egyben deritésnek? :D

(#73082) Misi1979 válasza JackFeryll (#73077) üzenetére


Misi1979
őstag

Nem, bár a pointeres doxák tényleg ritkák. A számlap meg tényleg szép. Véleményem szerint ez kb a felét éri, de a szerelem vak, mint tudjuk..és ez így van jól!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#73083) rtivi válasza JackFeryll (#73077) üzenetére


rtivi
csendes tag

Ahogy mondják, minden annyit ér, amennyiért megveszik. Természetesen annak, aki megveszi. Nekem azonban speciel nem ér annyit.

(#73084) TheZukker válasza vadászcsiga (#73081) üzenetére


TheZukker
tag

Tényleg. :DDD De megoldotta.. :DD

(#73085) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok!

Edifice EF-527L-1A

Tudtok ehhez hasonló dizájnos órát ami vastagabb és kicsit nagyobb (jobb ha nem arany de a bőr szíj és a hasonló számlap követelmény)? Ez 11,4 mm. Jó lenne valami ami 17-18mm körüli és átmérőben is kicsit nagyobb, 47-48mm tokos.

Keret max. 100e.

(#73086) Bati0501 válasza Sholom (#73085) üzenetére


Bati0501
őstag

SSC009,SSC007,esetleg még a kedvencem:SSC081-ebből (is) több változat létezik,korábban belinkeltem már őket.

Jól értem,h 17-18 mm vastag órát akarsz?
Iletve ekkora átmérővel sztem Parnis környékén kellene nézelődni(legalább jócskán marad a keretből),nem igazán vannak ekkora ilyen stílusú órák-amennyire én tudom.

(#73087) bbuffy válasza dilajoska1 (#73080) üzenetére


bbuffy
senior tag

Hát hogy van leírva? Úgy.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#73088) zez-zez válasza gyuri86 (#73062) üzenetére


zez-zez
tag

ds podium fórumtársat keresd meg. Talán ő tud segíteni.

(#73089) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Jó áron vettem két számlapot, de csak egyikre lesz szükségem.
Ha valakinek kedve támad egy Parnis pilóta átalakításhoz és megtetszik neki, keressen meg.

Ilyenek:

Ebay-en ennyibe kerül: 6497 és 6498

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#73090) dilajoska1 válasza bbuffy (#73087) üzenetére


dilajoska1
őstag

Mármint Patek Philippe vagy Philippe Patek?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#73091) bbuffy válasza dilajoska1 (#73090) üzenetére


bbuffy
senior tag

Patek first.

[link]

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#73092) dilajoska1 válasza bbuffy (#73091) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#73093) Reverting


Reverting
őstag

En is kintvoltam, es jo sokan voltak, de kicsit azert vicces volt mikot az utott kopott skx007-ert 40e akarnak meg a citizen buvara... hanyas kozeli allapotban... Szoval van egy par aki hulyenek nez mindenkit, es csodalkozik h nem ad el semmit... Persze volt a masik oldal is pl: orintek joval jobb aron voltak kint mint a tutus arak... :) Ja Tomi a jon a jovo heten 5-600 db orient... Mako XL fekete ha van arra csapjal ra:) de elvileg az Ur hiv ha lesz:) de inkabb toled vennem... :) Alapjaban veve pozitiv volt a nap.... nem vettem mast mint egy kest:)) persze nem a borzen... persze az is volt... :)


De megtapiztam par jo orat is...









[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#73094) condy válasza JackFeryll (#73077) üzenetére


condy
senior tag

Nem! :D
De aki pont erre vágyik, annak biztos többet is...

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#73095) Bati0501 válasza Reverting (#73093) üzenetére


Bati0501
őstag

Tényleg szép ez a Breitling,de ez a gumiszíj nagyon nem illik hozzá.Nem méltó hozzá. :D

(#73096) entropy válasza Reverting (#73093) üzenetére


entropy
tag

Azt az IWC-t nem is láttam:) pedig szívesen kézbe fogtam volna... Szép

(#73097) vadászcsiga válasza Reverting (#73093) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mennyibe kerül egy ilyen Opi?
Ezek a több százezres órák mennyivel keltenek premiumabb érzést mint a te saját óráid mondjuk a Stein, vagy az SKX007?

(#73098) Reverting válasza vadászcsiga (#73097) üzenetére


Reverting
őstag

Volt barna is a Superoceanbol milano szijal, de az a szij utangyartott volt, amugy a kucsuk szerintem jol ment hozza, persze a fekete, mert a barnahoz barna jar... na az tenyleg eleg fura... :)
Az IWC-t mar csak azert is kertem h vegre legyen a kezemben, persze ebbol csakis a fehet kellene...
Az h mennyivel tobbek ezek az orak... hat nehez ugy... az teny h a Legend Diver kategoriakon feljebb mutat... oldalrol megszebb mint szembon... a Rolex azert utos volt... minden porcikaja a helyen... A bretyo nem volt uj, azon latszott par hasznalati nyom, de egyebkent erezni lehet h ezek mar "mas kavehaz" :) de pl a kezemen az olcso steinhartal sem ereztem h nagyon melle lottem volna... :) Ja es a szijadat tobben is megdicsertek...
Davosa kezihuzos nagyon ott van amugy... :) dress oraban vegyetek figyelembe... 170e -20% a babosnal...
Legend Diver 565e.
Bertyo 600e
Roller 4500Euro ha jol emlekszem...

Az Opinel 3490ft. extrametal No:08

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#73099) entropy


entropy
tag

E-bayen licitálok egy órára már pár napja. Egyelőre elég jó áron fut és csak én bideltem rá. Beállítottam max bidet 230-ra, mert úgy tudtam, hogy úgy működik, hogy, ha az alap bidemre jelenesetben 150-re 160-at rak valaki, akkor a max bidig valamilyen egységenként (pl. 10 euro) automatikusan növekszik a bidem. De most kicsit elbizonytalanodtam. Úgy van, hogy ha most vki 160-at rak, akkor nekem automatikusan egyből 230-at bidel az ebay?! azt nem akarnám...

(#73100) tupacamaru válasza entropy (#73099) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem a 160-ra rak egy lépést még, nem egyből a max licitedre ugrik.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.