Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144701) Celtis válasza TeebyKay (#144694) üzenetére


Celtis
veterán

A HDMI kábel digitális. Abban az értelemben is, hogy vagy működik vagy nem. A különböző formátumok különböző adatátviteli sebességet követelnek. Ha elvérzik a kábel, akkor nincs kép vagy különböző zavarok jelennek meg. Ellenben ha az adott beállításokkal zavarmentesen, látható a kép, akkor a kábel jó.
A tudomány jelenlegi állása szerint nem sikerült még egyéb, képminőségben jelentkező külünbséget hitelt érdemlően bizonyítani a legdrágább és a legolcsóbb kábel között sem.

(#144702) Hunor27 válasza So5ika (#144691) üzenetére


Hunor27
csendes tag

Engem érdekel nagyon,meg ha tudnál valami minőségi 2.1 HDMI kábel ajánlani ne kelljen keresnem az is jó lenne ,cél a 120hz és a többi ,egy olyan 20 ezer ft-ig vagy max 25ezer jó lenne valami ehető :D

(#144703) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!
Sajnos mostanában nem tudtam követni a fórumot, de most gyors segítségre lenne szükségem. Ezért elnézést, ha olyat is kérdezek, amire már született válasz (nem volt időm visszaolvasni).

Samsung D6500-as készülék megadta magát. Bekapcsolás után 1 percen belül kikapcsol. Áramtalanítás, várakozás, másik elosztó, másik fali konnektor nem segített. Koros a készülék, poros is lehet. elpukkadt kondi is lehet, táp is lehet a hiba okozója, gondolom.
Mit javasoltok, mit lenne még érdemes kipróbálni, hátha magához tér (megbontás nélkül)?
Mennyibe fájhat a javíttatása és egyáltalán érdemes-e még, vagy már "túlműködte" magát?

Milyen készüléket tudnátok ajánlani helyette, ami azért nem butább ennél. Megbízható, DVB-C, szép kép (UHD nem feltétel, de tudom, normálisabb készülék már nincs nélküle), (3D, ja ez már lejárt lemez), elfogadható médialejátszó, megbízható PVR, DLNA, több USB-csatlakozó, több HDMI-csatlakozó, esetleg SCART. Ez csak 40"-os, nem is nagyon fér el a helyén nagyobb, de jó lenne, ha a mai trendekkel szemben a lába nem a széleken lenne, hanem középen. (Ez akkor 300 ezres készülék volt akcióban 200 ezerért. Jó lenne a 200-250 ezres árkategóriát belőni, ha az nem a teljesen gagyi manapság.)

Minden választ/ötletet várok, akár privátban is. (Lehet, hogy csak holnap tudok válaszolni.)

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#144704) rodman73


rodman73
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi tv mennyit érhet kb szerintetek? QE65Q6FAMTXXH. Két éve vettem euronicsban, de vettem hozzá plusz garanciát. Egy panel csere volt már rajta sajnos. :(

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#144705) Celtis válasza Fürkésző (#144703) üzenetére


Celtis
veterán

Ha 1 percig egyébként normálisan működik a TV (jó a kép, a hang és vezérelhető), akkor szerintem nagy baja nem lehet. Ha egyébként mindenben megfelel, lehet érdemesebb megjavíttatni.
Amúgy a scart szerintem ma már problémás. Különösen talán a Sasmsungnál. A 3 évvel ezelőtti TV-men se volt analóg bemenet.
A többit szinte bármelyik TV tudja. Érdemes lehet más márka felé is kacsingatni, főleg ha el tudod engedni a középlábas követelményt. Sajnos viszont ilyen kis méretben általában csak a hulladékot kapod. Legalább 55-ben kéne gondolkodni. Feltételezem a szobába beférne.

(#144706) insight válasza TeebyKay (#144694) üzenetére


insight
aktív tag

én is 10 évre vettem :))

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144707) TeebyKay válasza insight (#144706) üzenetére


TeebyKay
őstag

Nekem az olcsó kábel is kihúzza 10 évig, nem azon kell hintáztatni a gyereket :DDD

(#144708) Fürkésző válasza Celtis (#144705) üzenetére


Fürkésző
tag

Még kipróbálom az Exit gomb 15-20 mp-es lenyomásával a rendszer-visszaállítást. Sajnos a Samu szerviz már nem foglalkozik vele, nincs alkatrészük. Más szervizt még most keresek. Az is segítene, ha a nem ajánlott típusokat felsorolnátok. Köszi.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#144709) insight válasza TeebyKay (#144707) üzenetére


insight
aktív tag

jókor mondod :DDD

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144710) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Mindkét Samsung TV-mre felkúszott az új 1560-as firmware. Samsung UE43J5500AW és UE55JU7000 modellekről van szó. Lehet tudni, hogy mik frissültek ez által? :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#144711) Palace701 válasza Szabi020 (#144674) üzenetére


Palace701
csendes tag

Szurkolok neked , amit pluszban fogsz kapni , az a sokkal jobb fekete , (Rtingsen a Q60R feketéje sem rossz , de ott a VA paneles nagyobb változat tesztelik) az IPS panelhez képest , a Dual Led miatt kontrasztosabb színek , nincs az oldalakon bevilágítás , 3 oldalon nincs keret .
Amit mínuszban az az intelligens mód ( nem fog sokáig hiányozni, mert be lehet állítani mindent manuálisan ) illetve a PIP ( kép a képben ).

Ha nagyon fontos a 120hz, akkor létezik ebben a méretben is más márkákban (Sony, Panasonic) , de nagyon drágák és IPS panelesek. Adott esetben a duplája is lehet a Q60T-hez képest .

A prémium távirányító ilyen , nagyon elegáns , fém az egész . Én nagyon szeretem . Ugyanazt tudja mint a műanyag verzió .

(#144712) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok!
Van egy SAMSUNG QE55Q60T tv-m a csatornalistát ezzel a progival szerkesztettem meg ChanSort_2020-11-16. A problémám,hogy néhány kikapcsolás után visszaáll az eredeti sorrend. Rámásolom újra de egy idő után megint elfelejti. Ez mitől lehet? Van erre valami trükk ,hogy a szerkesztett maradjon a tv-n? Köszönöm!

(#144713) chubby2o6 válasza 1976ramones (#144712) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia!
Kapcsold ki a "Készenléti csatornafrissítés"-t.
Beállítások-> Adás-> Haladó beállítások-> Készenléti csatornafrissítés

(#144714) Szabi020 válasza Palace701 (#144711) üzenetére


Szabi020
tag

Köszi! Rendes tőled nagyon.

Szimpatikus nagyon amiket írsz. Így is manuálisan van beállítva, szóval az nem lesz gond. Pip-et sem használok sűrűn. Inkább a pozitív tények érvényesülnek. :)

Szimpi ez a távirányító is. Igazából meggyőzött a Q67. Figyelem az árát most már élesben és ha 160 környékén el lehet hozni megyek is érte egyből. (Pláne, hogy 2 kell...)

Igazából megvagyok a 120hz nélkül még. Csak nem lett volna rossz. Ráér az még. Majd ha lesz 43"-ban akkor.

Nagyon szépen köszi az infókat ismét. :)
Így azért jobban el tudom képzelni, hogy elmondtad a tényeket. :R

"Most találtam meg a Q60R számláját. 223 volt megjelenés után nem sokkal. 😅

[ Szerkesztve ]

(#144715) 1976ramones válasza chubby2o6 (#144713) üzenetére


1976ramones
tag

Köszönöm szépen!!!

(#144716) So5ika válasza Hunor27 (#144702) üzenetére


So5ika
csendes tag

Szia!

Ajánlani nem szívesen ajánlok semmit sem. A kábelvilág oldalról eddig amit rendeltem, azzal nem volt gond. Legutóbb egy Unitek HDMI 2.0b kábelt vettem, amivel meg vagyok elégedve, igaz az még a TV vásárlása előtt volt.

Specifikációk alapján ez nem tűnik rossznak:
Unitek Prémium HDMI 2.1 8K 60Hz HDR10 kábel 1.5m (C137W) - K (kabelvilag.hu)

Amúgy az audioquest márkáról olvastam még jókat. Árukeresőn, ha szétnézel meg fogsz lepődni milyen árakon is kínálnak terméket :)

Apropó, neked is Q70T tévéd van? Te milyen beállításokkal használod? Nem cserélünk eszmét privátban?

Üdv.:

(#144717) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.
Van egy kb 8 éves Samsung tv-m (típust most nem tudok mondani), ami az elmúlt 2 napban random módon kikapcsol, majd bekapcsol.

Csináltam gyári visszaállítást, de nem oldotta meg. Mit tegyek, mi lehet a gond?

(#144718) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Akinek van ilyen készüléke Samsung MU6102 megtudná mondani, hogy azt állítólagos HDR plusz dolgot miként tudom élvezni?
Van Ziddo Z9S 4K playerem ami lejátszik szinte mindent legyen szó remuxról vagy komplett UHD BD-ről (Iso) bekapcsolva a HDR funkciót a TV-n hár őrületes hatást nem érzek.Azt látom, hogy a menü kerete vajszínre változik.

Vagy nem mindegy ,hogy Kiemelt, Normál, Természetes, Film mód esetén nyomom meg azt a HDR-ON-t?

Erősítőre csatlakozik a médialejátszó és az erősítőből a TV-be (Denon X550Bt) de az is HDR kompatibilis.

Olvastam most olyat, hogy HDMI 2a verzió kell a HDR-hez ez marketing vagy igaz? Mert lehet nyitott ajtókat döngetek

[ Szerkesztve ]

(#144719) Hunor27


Hunor27
csendes tag

Sziasztok

Akinek van 120hz tv Pc-re kötve,ott csak az Amd kártyái tudják 2.1 Hdmi-n a 120hz vagy meg lehet oldani Nvidia vagy Display 1.4 port átalakítóval 2.1 Hdmi-re a 120hz képfrissítést ?
Köszönöm a válaszokat

(#144720) mpo válasza Csabi1984 (#144718) üzenetére


mpo
veterán

A HDR-t úgy tudod élvezni:
- 4K HDR filmet nézel
- az AVR-ben átengeded (passthrough)
- a tévén kikapcsolod a HDR funkciót
- 2 db Premium High Speed HDMI kábelt használsz.

A MU6102 ebben nem a legerősebb, ezért lett a MU8002.

Ha érted, akkor már elavult.

(#144721) Csabi1984 válasza mpo (#144720) üzenetére


Csabi1984
addikt

Most rendeltem egy 4k-s 2.0 kábelt. Majd direktbe kipróbálom erősítő nélkül.

(#144722) insight válasza mpo (#144720) üzenetére


insight
aktív tag

MU8002-m van, akkor ezek alapjàn nincs is értelme a HDR funkciónak?

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144723) mpo válasza insight (#144722) üzenetére


mpo
veterán

Aki ért hozzá, ezt írta:
[link]
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#144724) Csabi1984 válasza mpo (#144723) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia :) Ha eddig nem volt zavaros, most biztosan az :D HDR gomb benyomása.pont az ellenkezőjét csinálj SDR-re bútii?

(#144725) pogi1


pogi1
tag

(#144726) pogi1 válasza pogi1 (#144725) üzenetére


pogi1
tag

Auchan

(#144727) insight válasza Csabi1984 (#144724) üzenetére


insight
aktív tag

lassan kezdem elengedni a beállítások fórumbeli nyomozását, mert mindenki szemének más a kedves. Én vállalom, hogy az ultragagyi, szánalmas Kiemelt módot nézem, és a képjavítókat is csak félig kapcsoltam ki :DDD Az a helyzet, hogy 82"-en igenis segítenek ezek a kis csalások.
MU8002-n meg mintha jobb lenne HDR+-ban a kép, de lehet, hogy az csak placebo :))

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144728) adp


adp
őstag

Aki használ tu8002 vagy tu8502 tipusú tv-t attól szeretném kérdezni, hogy ezek viszik a 4k-t akadás mentesen külső hddről vagy pendriveról? t

(#144729) ibizadance


ibizadance
csendes tag

Sziasztok,

adott egy Samsung TV (UE43TU8002KXXH). Kis problémával vele, hogy az egyik USB kimenetbe nem tudok semmit csatlakoztatni, mert kicsit azon a részen el van mászva a panel, s a burkolattól nem fér be a csatlakozó (így vettem, lehet ezért volt akciós..., na de mindegy is ez most).

Azóta viszont vettem egy külső HDD-t, valamint ledszalagot is ragasztottam a hátuljára. Kérdésem az, hogy 1db használható USB kimenettel hogyan lehetne megvalósítani, hogy mindkét eszköz (ledszalag+HDD) egyidejűleg csatlakoztatva legyen a TV-hez? Más opció nem igazán jön szóba, nem akarom külön kapcsolgatni a szalagot, ha nem megy a TV.

USB hubbal megoldható lenne? Abból kapna elég tápot a külső HDD? Vagy csak egy Blu-Ray lejátszó oldaná meg a kérdést (az ugye HDMI-vel csatlakoztatva a TV-hez)?

Köszönöm!

(#144730) Palace701 válasza Szabi020 (#144714) üzenetére


Palace701
csendes tag

Igazán nincs mit , még javasolnék néhány dolgot a vásárlás előtt , egyéni véleményem szerint. Amúgy holnap indul új akció a Médiában , hátha benne lesz :N

1. majd egy hónapig gondolkodtam azon hogy a hálószobában a 43-s tv helyett 50-st vegyek . Számoltam , méregettem , féltem hogy túl nagy lesz , hisz az ágy hossza után 30cm-re már a fal jön . Végül az 50Q67T mellett döntöttem és a legjobb döntést volt , simán megszokja a szem egy óra alatt és alig volt drágább . 179900ft volt októberben plusz fél év garanciával. Még ez is jóval kedvezőbb , mint a Q60R-ed vetted .

2. Ha személyesen vásárolnál, akkor is neten rendeld meg , áruházi átvétellel , mert a neten rendelés miatt él a 14 napos elállási jog , így minden indoklás nélkül vissza lehet vinni , ha mégsem jönne be . Még ha ki is próbálod , akkor is .

3. Mondtad , hogy 2 tv-t szeretnél , de jó lenne 120hz is . A Samsung januárban jelenti be a következő évi modelljeit és azok tudását, lehet egyikkel érdemes lenne megvárni , hátha lesz köztük olyan ami neked még jobban megfelel . Mondjuk 2.1 HDMI a mai újabb konzolokhoz.

Ja és nem utolsósorban tegnap jött rá egy frissítés , amitől még szebb lett a kép és gyorsabb a menü , ami eddig sem volt lassú .
Szurkolok , hogy a holnapi akcióban benne legyen 👍🙃

(#144731) Parson válasza petir (#144665) üzenetére


Parson
addikt

Na ez nagyon érdekes... igazatok volt. Mindent beállitottam pöpecül, de a tv még mindig nem akarta látni a DS-t. Most aludtam rá egyet, és bekapcsolva a tv-t, a source gombot megnyomva valoban ott az ikon, és lejátsza a filmeket, zenéket, stb... Pedig a Samsung ügyfélfiókosa nagyon ecsetelte, hogy erre nem képes ez a TV sorozat, holott mégis! :R

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#144732) mihaly13 válasza ibizadance (#144729) üzenetére


mihaly13
tag

Vigyázat a Samsungnak a két USB bementének az egyike 1A-s a másik pedig 0,5A-s a külső HDD mindig az 1A-a kell csatlakoztatni és ha éppen az 1A-s a rossz akkor meglehet hogy a 0,5A nem viszi . Különben vannak különféle USB hosszabbítók csak keresgélni kell !

(#144733) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok!
Végre a hétvégén sikerült meg lesnem a Media Markban a Samsung QE55Q80TA modellt, eddig csak a 65-ös volt kitéve mindenhol. Lehet csak rosszul volt odarakva , de lehetséges az, hogy csak egy picit, de azért láthatóan az egyik irányba dől a képernyő, a Mediaban a jobb oldalra, nem hatalmas mértékben, pár centiről lehetett szó, de azért elég zavaró volt. Csak bemesélem ezt magamnak vagy tényleg előfordulhat, igazából a talpa így ránézésre nem biztos, hogy megtudja tartani az egészet.

(#144734) ORCA58 válasza Szabi020 (#144674) üzenetére


ORCA58
addikt

"Illetve remélem lesz majd ekkora méretben is 120hz is egyszer.."
A Samunak 10 évvel ezelőtt volt 40" pl C650. Engem is meglepett, hogy itt is érvényes az ami a telefonoknál, ha jobb minőségre vágysz vegyél nagyobbat, e miatt sokkal drágábbat! Undorító ez az üzletpolitika! :(((

(#144735) ORCA58 válasza ORCA58 (#144734) üzenetére


ORCA58
addikt

Lejár a szerkesztési időm.
Nekem nem dől egyáltalán. Meglehetősen masszív a két szélső pici lábhoz képest, mert súlya is van készüléknek. A talp nem csúszik el bútoron. Azért olyan atom stabil nem lesz, mint a10 éves C650 a nehéz vastag üveg forgatható talpával.

(#144736) pogi1 válasza Wellin9 (#144733) üzenetére


pogi1
tag

Lehet hogy rosszul van összeszerelve.Nekem 50-es van és nem dől semerre.A auchanban most az 55-snek jó az ára

(#144737) DonDragonka válasza Wellin9 (#144733) üzenetére


DonDragonka
őstag

Biztos, hogy nem dől sehova. Kis túlzással majdnem olyan nehéz a talpazat+tartó mint maga a TV. Nem azt mondom, hogy atomstabil, de tartja rendesen a TV-t.
55Q80T-m van... Ezen középen tartó talpazat van nem pici szélső lábak.

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#144738) Celtis válasza Wellin9 (#144733) üzenetére


Celtis
veterán

Nyáron többen panaszkodtak, hogy a Q82R oldalra dől a hibás talp miatt. Szóval nem képtelenség, de lehetett az oka szerelési hanyagság is a boltban.
szerk: tudom, hogy most más típusról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#144739) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni segítséget, nagyon szeretem az NFL-t, de mióta az Arena4 közvetíti nem tudom nézni, mert az Invitelnél nincs benne a csatornalistában, nemrég átvette őket a Digi, de náluk sincs :(
Van a tizen rendszerhez olyan app (stream szolgáltató), akinél van?
Vagy milyen módszerrel tudnám nézni?

Köszi
Sanya

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#144740) adp válasza ibizadance (#144729) üzenetére


adp
őstag

Szia. Ahogy látom neked tu8002 tv-d van, az lenne a kérdésem, hogy a tv lejátsza akadálytalanul a 4k-t usb-ről? csak mert azt írták itt hogy pl a tu 7100-es nem igazán, azaz akadozva játsza le. 8-as szériás tvt akarok venni, és nagyrészt usbről filmeznék, így fontos lenne tudni

[ Szerkesztve ]

(#144741) mpo válasza bsanya (#144739) üzenetére


mpo
veterán

Itt nézted?
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#144742) bsanya válasza mpo (#144741) üzenetére


bsanya
aktív tag

Több próbát is tettem már az oldallal, nem jutottam el a lejátszásig :(

Xiaomi Mi 11i

(#144743) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Sziasztok,

2 szeria kozott vacillalok 50collban:
Tu8000
Tu8500

A videó alapjan szinte semmit nem hoz a daul led. Ezt valaki meg tudja cafolni?

(#144744) Szabi020 válasza Palace701 (#144730) üzenetére


Szabi020
tag

Figyelem akkor. Köszi szépen az infót! Bár így is napi 8x ranézek.

Semmiféleképpen nem szeretnék nagyobbat. Tudom, hogy meg lehet szokni, és jó is. Egy pontig. De én ezt tényleg csak monitornak használom és nagy átlagban 80cm-ről nézem.
Ha az ágyban van az ember és úgy nyomja, vagy mint egy nappaliba a kanapéról a konzollal, az más. De erre a távra ez a méret az mi jó. (Nekem) így is az egész látómezőmet kitölti ebből a távból. Nagyobbat már át sem lehetne látni.

Egyszer volt 2 napig egy 50"-es TV a 40" helyett még kb 4-5 éve. Hát azt kell mondjam sok volt nagyon. Tényleg a plafon egy 46" lehetne max, de az meg nincs.

Köszi, neten rendelném mindenképpen. Lehet az ár csak is úgy érvényes, nomeg az elállás, stb. Egyszerűbb igen.

Egy jóbarátom viszi el az én TV-m, és a másikat is amit nem én használok, ezért kellene 2. Jól hangzik, de az megint hónapok mire beáll az ára. Nomeg ha esetleg nem is lehet kapni ha megjelent. Ha tudni fog 43"-ban 120hz-t úgy is lecserélném. Az biztos. De ez mind csak spekuláció még. Vagy is inkább csak egyfajta vágy.

Konzollal is jó lenne használni a hdmi 2.1-et. De ott sok minden nem menne 120hz-val. Jó ha 60 megvan.. Gépen inkább látok rá esélyt ar RTX 3080-al. De azzal is még sok minden jó ha a 60-at tudja..

Jól hangzik a szoftver update is.

Hát igen, elég lelombozó ez az egész. Nem tudom miért nem lehet pl q80-ból is kiadni egy 43"-t(bár még az 50 sem tudja a 120hz-t.) Biztos nagyon bonyolult lenne..
No és képzeld ide azokat akiknek fix méretű a szekrénysoruk. Hova tesznek be nagyobbat. Sokba az 55 sem fér már be. Nevetséges.

(#144745) mihaly13 válasza Fetyoka0 (#144743) üzenetére


mihaly13
tag

Nekem egy 50TU8502-m van és nagyon szép képet tudtam kihozni belőle . Az 8502-s kettős led a 8000-s már nem , a kettős led hatással sokkal jobb a tévé feketéje , szerintem megéri azt a plusz pénzt !

(#144746) öcsi06 válasza Palace701 (#144730) üzenetére


öcsi06
tag

Üdv, már egy ideje olvasgatom a topikot, egy Q60T is szóba jöhet, az érdekelne, hogy a csatornalistát lehet e szerkeszteni sorba rendezni pl. kedvenc listát csinálni a készüléken. Vagy csak külső programmal lehet. Vodás CI kártyát használok.
Köszi.

(#144747) mpo válasza öcsi06 (#144746) üzenetére


mpo
veterán

Kedvenceket lehet, többet is, ezeket szám vagy név szerint lehet rendezni, nálam név szerint vannak.
Ami nincs a kedvencekben, azt szerencsére nem is látom.
A másik a csatornarendezés, számozás (szerintem elavult, régi beidegződés), ahhoz kell program.
Régi módszer szerint
1 M1
2 M2
3 RTL
4 TV2
Na ezek már be se kerülnek a kedvencekbe.

Ha érted, akkor már elavult.

(#144748) wolfman


wolfman
veterán

Lehet volt már beszédtéma köztetek. Ha egy 120Hz-el rendelkező TV-t veszek játékra, az működni fog 60Hz-n is? vagy csak és kifejezetten 120Hz-el fogja kezelni a PC?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#144749) zoltan6 válasza wolfman (#144748) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem értem ezt a 120 hertzes őrületet,egy átlagember szinte meg sem tudja különböztetni hogy 60 vagy 120Hz.Ez már nem a képcsöves korszak,ahol villog a kép ha nem 100Hz-en megy.

(#144750) Celtis válasza mihaly13 (#144745) üzenetére


Celtis
veterán

Egyszer már kérdeztem, de nem válaszoltál. Mitől jobb a kettős LED-es TV feketéje?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.