Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144251) rainman72 válasza grabber (#144250) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nem tudom mikori korosztály vagy de nekem a drága tvről ez jut eszembe [link]
És még aktuál is :D :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#144252) Sonex79 válasza zoltan6 (#144247) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Műsorújságot egy gombnyomással éred el: csatornaváltót kell benyomni csak hozzá.

(#144253) insight válasza cdl (#144245) üzenetére


insight
aktív tag

én is imádom a smart remote-ot.
Az egyetlen bajom a gombok hangos kattogása volt, de azt is megoldottam ezzel a szépséggel: hideg fém, minőségérzet megvan, funkciók ugyanúgy, és a netflix-rakuten gomboktól is megszabadultam.

Ha valaki keresi: BN59-01300F vagy BN59-01300J

[ Szerkesztve ]

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144254) pohár válasza insight (#144253) üzenetére


pohár
félisten

ajj de dzsukel :Y :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#144255) öcsi06 válasza insight (#144253) üzenetére


öcsi06
tag

+1
Sziasztok.
Anno nekem ilyet adtak az 55mu6452 mellé és nagyon bejön.
Egyébként gondolkodom a cserén, amit kinéztem QE65Q60T, szerintetek érdemes lenne cserélni? Már a méret miatt is.

(#144256) NY_A válasza insight (#144253) üzenetére


NY_A
őstag

Én a Q75-höz ilyet kaptam, nagyon minőségi cucc. Te tényleg rohadt hideg tud lenni. :D

(#144257) insight válasza NY_A (#144256) üzenetére


insight
aktív tag

igen, én is Q75-höz kaptam a kezembe, aztán végül Q60 lett a nagyobb méret miatt, de akkorra már beleszerettem a távirányítóba :))
Az elemtartó mechanikája mekkora flöss már, nem? :DDD

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144258) Mauzes válasza insight (#144253) üzenetére


Mauzes
őstag

Fú, én ezt a fajtát nem szerettem. A minőségérzet tényleg jó, mechanikája is jobb kicsit, de nagyon nem ergonomikus a kialakítása. A műanyag smart remote a hátulja felé keskenyedik, ahol fogod, így nagyon könnyű felvenni bárhonnan. Ennek meg ilyen íves duci az oldala. Nekem konkrétan többször visszaesett a kezemből, amikor a műanyag smart remote megszokása után pontosan ugyanazzal a hanyag mozdulattal akartam felvenni.

Na most persze lehet azt mondani, hogy én vagyok béna, hogy még fel sem tudok venni egy távirányítót, de nekem számít, hogy sötétben/csukott szemmel/beb*szva is könnyű legyen. :)

Ettől függetlenül szerintem a smart remote koncepció egy szar. Egy távirányító legyen funkcionális és gyorsan lehessen használni. Hogy egy szám alapú csatornaváltás 10 gombnyomás legyen, vagy menübe belépni szintén, az nonszensz.

[ Szerkesztve ]

(#144259) Peace válasza Peace (#144055) üzenetére


Peace
nagyúr

Na le is zárult a történet. Felhívott egy hölgy a Samsung-tól. Megkérdezte, hogy YT-on vagy bárhol máshol is jelentkezik. Nem, csak és kizárólag játék módban. Ez esetben a technikusaik azt üzenik, hogy ez a LED technológia sajátossága és ezt látom. :DDD Kérdezem, hogy akkor ez így a hivatalos állásfoglalás és ennyiben hagyják a dolgot? Igen, a tv rendeltetésszerűen üzemel. Köszi b+ :C Listaáron 450k-s tv. Szóval ennyit erről. Nem tudom mennyiért lehet eladni bő 3,5 év Gold biztosítással, de lehet OLED lesz ebből. :( A nyári és őszi FW frissítéssel szerintem még rosszabb lett a helyzet. Samsung meg azt hazudta, hogy a nyári frissítésük teljesen megoldotta ezt a hibát......

[link] 300-ért látok egyet, de annyiért tuti nem adnám oda...

[ Szerkesztve ]

(#144260) insight válasza Mauzes (#144258) üzenetére


insight
aktív tag

igen, ergonomiailag tényleg jobb az ívelt, de a szépségért meg kell szenvedni :DD
A smart remote hasznossága user-függő: szerencsére a szám alapú csatornaváltás engem nem érint, mert a néha nézett 4-5 csatornát egymás mellé csoportosítottam, a tv feladata meg leginkább a Netflix, HBO GO, Apple Music, TuneIn és SmartThings megjelenítése.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144261) Celtis válasza Peace (#144259) üzenetére


Celtis
veterán

Ha van vér a pucádban, akkor békéltető testülethez viszed az ügyet és eléred, hogy a samsung visszavásárolja eredeti áron az ipari hulladékát készülékét.
PM-ben szívesen segítek.

(#144262) Peace válasza Celtis (#144261) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a baj, hogy 315.000-ért hoztam ki, mert Samsung szülinapon elengedtek 30%-ot. Nem sok mindent veszek abból a pénzből 65-ös méretben. :(

(#144263) undercover válasza Peace (#144262) üzenetére


undercover
senior tag

Képbeállításokkal már próbálkoztál hátha segít valamit? Minden hülyeség off és a local dimming se legyen magas csak normál a kontraszt meg alacsony. A játék módban is kb kapcsolj ki mindent vagy vedd le 0-ra.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#144264) Krisz79


Krisz79
őstag

Jó estét.
Van 1 Samsung 8as sorozatú tv-m.
Illetve 1 Creative inspire 5800 fa dobozos 5.1 hangfalszettem.
Az előző tv--m 1 Samsung 5000 sorozatú volt, ahol átalakítóval tudtam legalább sztereó hangot kihozni.
A kérdésem, hogy a 8as sorozathoz milyen átalakítót kellene néznem, hogy bármely formában használni lehessen a szettet.
Köszönöm

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#144265) marinea2 válasza Peace (#144259) üzenetére


marinea2
addikt

Ez a Tv miben mas a Qe65Q70T-től? :U

(nem olyan reg rendeltem egyet, igaz mar egy hete csomagolja az extremedigital...)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144266) Faterkam válasza cdl (#144245) üzenetére


Faterkam
addikt

+1, szintén, mondjuk én 50+-os vagyok már :D Van itthon LG Magic is, én el nem cserélném a Samuét rá! :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#144267) rainman72 válasza marinea2 (#144265) üzenetére


rainman72
nagyúr

Tavaly még FALD volt most csak edge led,nézd össze [link]
Nagyon jó az input lagja is,meg sztem a fényerő is jobb!
Az idei Q70 a tavalyi Q60 szintjén van!
[link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#144268) insight válasza Krisz79 (#144264) üzenetére


insight
aktív tag

Az a helyzet, hogy ennek a hangrendszernek sok értelme nincs így, hiszen 5.1-et nem igazán fog tudni. De én vásárolnék egy bluetooth-aux adaptert és bluetooth-on küldeném rá a hangot. Ezzel annyi a baj, hogy kellene egy USB táp a bluetoothnak is, amire mondjuk bármilyen telefontöltő megfelel, ami USB-s.

elképzelhető, hogy a tévének van jack kimenete is, de ez eléggé necces.

aránylag olcsón lehet már kapni 5.1 rendszerrel dvd lejátszókat is, azoknak szokott lenni optikai bemenetük, az például az 5.1 hangot is tudni fogja.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144269) Krisz79 válasza insight (#144268) üzenetére


Krisz79
őstag

1. Ezt a bluetooth eszközt a mély sugárzóba épitett erősitőbe dugom a jack csatin keresztül?
Irtad,hogy táp szükséges, az minek is?
2.
Ha legalább sztereót szeretnék kihozni?
Nincs valami box opció hozzá?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#144270) Celtis válasza insight (#144268) üzenetére


Celtis
veterán

De miért BT? Miért nem egy optikai D/A vagy még inkább HDMI-ARC extractor.

(#144271) Haart válasza rainman72 (#144267) üzenetére


Haart
addikt

Nemhiába én is egyre inkább az oled felé kacsingatok. Plusz még emellett ott a panel lottery is. Nem ugyanolyan minőségű paneleket gyártanak, szóval ha kifogsz egy rosszat az a q90Tből is egy szörnyet csinál :D kidobott pénz.

(#144272) insight válasza Celtis (#144270) üzenetére


insight
aktív tag

Mert csak jack bemenete van, a tv meg bluetooth-t tud, gondoltam ez talán a legegyszerűbb

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#144273) Krisz79 válasza Celtis (#144270) üzenetére


Krisz79
őstag

Ezzel is megoldható? Ez mi pontosan?
Ez van a creative hátoldalán.
Szerintem van optikai csati 8102-n.
[kép]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#144274) t-joco


t-joco
tag

Sziasztok!

Samsung UE55TU8502
vagy
TCL 55C715

Melyiket ajánlanátok csak tv,és filmnézésre? Mind2 VA panel,hasonló árban...

[ Szerkesztve ]

(#144275) jasper07


jasper07
tag

Hali!
Kis segítség kellene! Van egy Samsung QE49Q6FNA tévém, és 4K-ban nagyon nem akar sem Youtuberól, se gépről lejátszani semmit! Eddig ezzel nem volt gondom! Mindent 360p-ről indit! Közben volt egy frissítés, azzal lehet gond?

Köszi!

(#144276) Peace válasza marinea2 (#144265) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagyjából az idei Q80T-nek felel meg. Változtattak a számozáson megint. A Q70T az nagyjából a tavalyi Q60R.

(#144277) Bugatti63 válasza jasper07 (#144275) üzenetére


Bugatti63
csendes tag

Nekem is ilyen tévém van. A frissítés cseszett el valamit mert elötte jó volt. Nálam csak wifin jelenkezett a probléma. Most Lan kábelen használom és jó. Egyszer vosszatettem wifire, de nem volt jó, maradt a kábel. A wifivel nincs semmi baj mert böngészőböl ment 4k-ban.

(#144278) Peace válasza undercover (#144263) üzenetére


Peace
nagyúr

Próbálkoztam mindennel, persze. Összes kép javító ki van lőve játék módban. PS5-ön kicsit jobb a helyzet, mint pc-n, de ott is látszik bizonyos jeleneteknél. Ez van. Reméltem, hogy korrekt a Samsung és felajánl egy tudásban hasonló készüléket, ami jelen esetben egy Q80T lett volna, de túl naiv voltam. Ez, hogy LED technológia sajátossága és ezzel le van tudva....meghökkentő reakció egy ilyen árkategóriás tv-nél. Mintha torkon **artak volna...650k-t meg nem csengetek ki egy 65-ös LG CX-ért....2 év garanciával....

[ Szerkesztve ]

(#144279) gyeniko válasza Peace (#144276) üzenetére


gyeniko
őstag

"Változtattak a számozáson"

Végre egy értelmes és korrekt megfogalmazás! :R
Nem arról van szó, amit néhány indulattól vezérelt fórumtárs ír, hogy a Samsung évről-évre butítja a készülékeit. Továbbra is vannak csúcs modellek, "kismillió" FALD zónával, vannak edge ledes készülékek a belépő és alsó-közép kategóriában, mindenki megtalálhatja tehát a neki tetszőt. A számozás jogát pedig - akár kritika nélkül is - hagyjuk meg a gyártónak!

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#144280) Hunor27


Hunor27
csendes tag

Sziasztok,a Samsung Q70T és Q80T típusoknál a 4k 120hz játékokban elérhető RTX 3080 kártyával vagy csak RX 6800-as AMD kártyákkal megy a dolog ? :R

(#144281) ORCA58


ORCA58
addikt

Tegnap megjött az 55Q80T.
Félve kapcsoltam be, hátha valami hibája lesz. Az első benyomás, alapján nem bántam nem. A C650 után: :Y Sokkal nagyobb a minőségi ugrás, mint gondoltam. Nyilván ez az saját igényem és fizikai korlátom figyelembe vételével értendő. (lehet másnak jobb vagy rosszabb a szeme)
- A fekete még tök sötét szobában is fekete. Nyilván, ha hosszabb ideig nézi az ember és hozzászokik a szem a sötéthez, akkor látni, nagyon halvány fényt, de ki nézegeti órákig a fekete képernyőt. Az RTING tesztben [link] nem az euórapi modell van, azért gyengébb ott a fekete, de szélesebb az élvezhető látószög. A szürke egyenletesség is jó, nincs zavaró folt, bár nem kisebb nagyobb különbség látható. A szélek nem sötétebbek, vagy ha igen nem látom. Néhány teszt említi, hogy szerencse kérdése e téren milyen lesz a panel.
- A lászószög jobb mint az elődje, de mindig szemben ülünk, ez nem volt gond eddig sem.
- A local dimming megfelelő, sehol sem futottam bele zavaró bevilágításba. Teszteket is néztem rajta. Még azzal a felirattal sem volt gon, aminek egy része a filmen, a másik alatta a fekete sávon volt volt. Féltem tőle de feleslegesen.
-Pixel hibát nem találtam.
-Mozgás. Mint már írtam szeretem a folyamatos mozgást, ezért ha kell használom a képtisztaság beállításokat. Amit néztem Netflix film, médiaboxról film, TV adás mind szép folyamatos volt. Még a forma 1 edzés is tökéletes, ez nekem fontos szempont volt.
-A szín Meleg 1-re állítva, a többit nem babrálva elsőre jó. Persze nincs műszer, és azt sem tudhatom, milyen az eredeti szín a filmen.
-Az SD adások is talán szebbek, mint a 40"-os elődnél, pedig sokkal nagyobb a képe.
-Hangja lapos TV létére tisztességes. Erősítőm analóg sztereó van, ahhoz meg átalakító kellene.
-Filmet médiaboxról nézek, így a belső lejátszóját még nem láttam. Sajna nincs nagyon 4K tartalmam, csak néhány demó. A HDR (nincs összehasonlítási alapom) de lenyűgöző.
-A távirányító nagyon bejön! Pillanatok alatt megszoktam, sötétben azonnal rátalál az ujjam a szükséges gombra, gyorsan használható vele. TV csatornát kedvencekbe csoportosítom ÁBC sorrendben, mindig abból csemegézünk, ha néha azt nézzük. A Médiaboxot is azzal irányítom. Az elemet viszont nagyon nehezen tettem bele. Az istenért nem akart lejönni a hátulja, attól féltem összetöröm.
-A pici lábán nagyon stabilan áll. Kell is mert 80 cm széles a tv asztalom, A túlnyúló rész alatt hangfalak vannak, nehogy neki menjen valaki.
Nagyon boldog vagyok, jó vételnek tűnik! :DD

(#144282) undercover válasza Peace (#144278) üzenetére


undercover
senior tag

Én teljesen egyetértek veled Peace. Én is tapasztaltam már ezt azt a Q80T-vel, de amit lehet kikapcsoltam és próbálom csak élvezni a dolgokat.

MM-nél valahogyan nem tudod kicseréltetni a készűléket? Vagy a Samsunghoz kell mindig fordulni?

De számomra is nem ér annyit az OLED, hogy azért kicsengessek közel 400-500 ezer forintot. Annak is megvan a maga hibái amugy.

Abban lehet bízni hátha a Samsung kiad még évvége előtt egy frissítést ami betalálna. Mert november eleje óta nem jött semmi a Q80T-hez legalábbis. Tehát hivatalosan a PS5-öt se ismeri fel a TV.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#144283) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Üdv!

Es6540-es samsung tv-m van, amin a HBO go app évekig jól működött, viszont pár napja eltűnt teljesen. A telepíthető alkalmazások közt se találom. Más tapasztalt hasonlót? Mi lehet a probléma?

(#144284) Peace válasza undercover (#144282) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is csak annyit tudok tenni, hogy mantárzok. Nem akarom észrevenni....nem akarom észrevenni, affene, észrevettem. :( Mondjuk nem nagyon lehet nem észrevenni, mert minden tárgy és karakter körvonalánál megjelenhet. Sötétebb részeken még inkább, ott a legrosszabb. Ez van. Szerintem MM is a képembe röhögne, de ha Q80T-n is ugyanúgy jelen van, akkor igazából mind1 is. Érdekes amúgy, hogy van amikor egyáltalán nem látszik semmi, néha meg nagyon. 2019-es Modern Warfare single kampányban iszonyatosan szembetűnő volt, PC-n új Resident Evil 3-nál és most a Valhalla-nál is kimondottan zavaróan. Nem hiszem, hogy érdekli Samsung-ot. Vagy tényleg igaz a sejtés, hogy a panel sajátossága és nem lehet rajta FW-el segíteni.......

(#144285) Haart válasza Peace (#144284) üzenetére


Haart
addikt

Azért ennyire nem kellene rossz legyen főleg hogy azonnal a csúcs alatti tvről van szó.
Nincs rosszul beállítva valami? Én még mindig arra gyanakszom.

(#144286) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
SAMSUNG UE43RU7102KXXH tv-m van, tudom hogy nem egy csúcstv, de számomra tökéletes, ill árba ez volt megfelelő egyedül a távirányítóval nem vagyok kibékülve. az szeretném valami egyszerűbbre lecserélni. pl [link] ilyenre. jó lehet hozzá? Ez utángyártott, ez meg [link] eredeti. Ahogy néztem szevízmenübe belépve, engedélyezni kell 1-2 dolgot, és jó lehet, de komp listába sehol nem láttam a tipusomat más távirányítónál sem, de keresgélve meg találtam olyan véleményeket hogy jó hozzá. hanvezérlés nem izgat, csak főbb funkciók működjenek.

If a second or you are the first to lose.

(#144287) jasper07 válasza Bugatti63 (#144277) üzenetére


jasper07
tag

Hali!

Sejtettem, hogy ez a gond, a wifi!
Köszi a hozzászolást!

Üdv!

(#144288) Peace válasza Haart (#144285) üzenetére


Peace
nagyúr

[link] Nem hinném, hogy beállítás kérdése. Kismillióan panaszkodnak minden fórumon, hogy ez a hiba létezik, Samsung tagad.

(#144289) Haart válasza Peace (#144288) üzenetére


Haart
addikt

Aha és ez csak game módban jön elő ezek szerint?

(#144290) Peace válasza Haart (#144289) üzenetére


Peace
nagyúr

Pontosan. Csak a game módot érinti. Nem a külső eszközök a ludasak, mert GTX 1060-al, RTX 2080S-el, PS4 Pro-val és PS5-el is ugyanúgy jelen van, állíthatsz Te bármit a tv-n. Próbáltam már HDR-t is kapcsolgatni, hogy hátha az, de sajna nem. Vagyis hát nem sajna, mert HDR az alap a játékoknál, rengeteget dob rajtuk. Mind1, ez van. Van amikor nem zavaró. Valahogy majd átkondicionálom az agyamat, hogy ne zavarjon ennyire. Aztán a következő TV vásárlásnál meg majd reménykedek megint. Csak sose volt még ilyen drága készülékem és kicsit lehangoló. Meg az, hogy valamikor ősz elején lett kimondottan látható, ott valami FW update betehetett neki rendesen.

(#144291) Haart válasza Peace (#144290) üzenetére


Haart
addikt

Hát figy én nem játszom kompetitiv módban szóval én biztos kikapcsolnám a game módot.

(#144292) Peace válasza Haart (#144291) üzenetére


Peace
nagyúr

Használtam úgy, de teljesen más érzetre, az a baj. Ég és föld a kettő. :(

(#144293) Hunter2


Hunter2
addikt

Q82R-nél mit kell állítani hogy a felirat megjelenésekor a local dimming ne villogtassa a képet?

(#144294) Celtis válasza Peace (#144278) üzenetére


Celtis
veterán

Na, másik TV-t biztos nem fog adni a Samsung. Viszont akkor döntsd el, hogy nem tudsz együttélni a problémával vagy tulajdonképpen ennyi pénzért nem is olyan rossz az a TV.

(#144295) cdl válasza Hunter2 (#144293) üzenetére


cdl
senior tag

Én biztos nem vagyok rá érzékeny, de semmi ilyesmit nem látok. Nem is állítottam semmit erre vonatkozólag.

(#144296) Mauzes válasza Hunter2 (#144293) üzenetére


Mauzes
őstag

Pár tipp:
1) helyi sötétítés alacsonyra
2) tv fényerő lejjebb
3) eltérő képmódokban kicsit másképp viselkedik
4) szobában kapcsolj lámpát
5) forrástól függően feliratok beállításán változtatni (pl netflix alatt sokat segít)

Sajnos nem lesz rá tökéletes megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#144297) Peace válasza Celtis (#144294) üzenetére


Peace
nagyúr

Kénytelen leszek együtt élni, mert 315k-ból konkrétan semmit sem tudok venni, ami a közelébe érne. :(

(#144298) Haart válasza Peace (#144297) üzenetére


Haart
addikt

Annyiért nem de 400 körül már van OLED. Sőt a BX alatta van. :K
Sajnos nekem is rá kelltt jönnöm hogy nem opció a QLED. Nagyon sok hátránya van.
Mondjuk az tény hogy nem 65"-ban.

[ Szerkesztve ]

(#144299) undercover


undercover
senior tag

BX-el nem járna sokkal jobban mint a QLED-el. Ráadásul 65-ös méretben nem igen van OLED 400 alatt.

Peace amugy nem úgy értettem, hogy pont ez a hiba jelen van Q80T-n is, hanem csak tapasztaltam már mióta megvan, hogy akár egy két beállítás is tud érdekes dolgokat okozni :D

Amugy érkezni fog hamarosan egy új update. Új Feature-ról nem tudok benne de hiba javításokat tartalmazhat. Koreában már elvileg elérhető, de a világ többi részére még várni kell, hogy engedélyezék.

Hátha az segít valamit.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#144300) kzkz válasza Hunter2 (#144293) üzenetére


kzkz
őstag

Intelligens mód: Ki
Eco-megoldás: Ki (mindegyik)
Kép üzemmód: Film

SDR-nél:
Háttérvilágítás: 41
Fényerő: 0
Kontraszt: 45
Élesség: 0
Szín: 25
Árnyalat (Z/P): 0
Digitális tiszta megjelenítés: Ki
Auto Motion Plus: Egyedi 0/0
Helyi sötétítés: Normál
Kontrasztjavító: Ki
Színtónus: 2. meleg

HDR-nél:
Háttérvilágítás: 40
Fényerő: 0
Kontraszt: 45
Élesség: 0
Szín: 25
Árnyalat (Z/P): 0
Digitális tiszta megjelenítés: Ki
Auto Motion Plus: Egyedi 0/0
Helyi sötétítés: Magas
Kontrasztjavító: Magas
Színtónus: 2. meleg

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.