Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99451) Zola007 válasza sambenez (#99426) üzenetére


Zola007
veterán

akkor drukkoljatok, mert ~ minden 3. csomagomat megtöri a DPD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99452) Endless válasza cidalain (#99439) üzenetére


Endless
aktív tag

Engem is érdekelne, ha valaki tud kupont jelezze :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#99453) PNP válasza Zola007 (#99451) üzenetére


PNP
őstag

Azt hittem, csak engem tisztelnek meg vele.

(#99454) Zola007 válasza PNP (#99453) üzenetére


Zola007
veterán

múltkor letöröltem mérgemben, pedig egész szép kis gyűjteményem volt már a sérült csomagokról készült fotókból
messze a legtrehányabb cég, én inkább keresek másik webshopot, ha a kinézett bolt csak DPD-vel szállít
sajnos a GB-n nem írták előre

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99455) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Ágy szélére ragasztható vagy (még inkább) ágykeret és matrac közé berögzíthető telefontartót keresek. Hirtelen ebayes kereséssel nem találtam céleszközt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#99456) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Sports Glasses Promotion

50% kupon : GB11.11SGlasses (kivétel az akciós termékekre)

Office & School

28% kupon : GB11.11Office (kivétel az akciós termékekre)

Outdoors & Sports
Camping / Hiking

35% kupon : GB11.11Camp (kivétel az akciós termékekre)

Lumia 950XL

(#99457) qqzs válasza cadtamas (#99434) üzenetére


qqzs
őstag

Hany eves?

Eladó: GTS450

(#99458) spidersoft válasza CHIPman (#99455) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szörcs: bedside organizer. Például 1 - 2 - 3, stb.

(#99459) sambenez válasza Zola007 (#99454) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem nincs panaszom a DPD-re. Lehet az ottani kirendeltséggel van a baj, vagy a sofőrrel.

(#99460) CHIPman válasza spidersoft (#99458) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezek megvoltak, de mintha régebben láttam volna valami fémet. Tényleg csak 1db telefon lenne belerakva, a többi csak feleslegesen lógna az ágyról (merthogy emeletes).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#99461) PNP válasza Zola007 (#99454) üzenetére


PNP
őstag

A rollert például UPS hozta, nem volt semmi baja. Kérdés amúgy, hogy a DPD trehány, vagy már így kapják meg a csomagot. Kértem a Gearbestet, hogy legalább a 6-900 dolláros rendeléseket tegyék már be egy kartondobozba, de nem. Ezek közül talán egy jött sértetlenül, a többi meg volt nyomva, volt ami egész extrém mértékben, mintha fociztak volna vele a futárok, úgy hogy közben érzékeny műszaki cucc volt benne.

(#99462) ANOka válasza Donki Hóte (#99429) üzenetére


ANOka
őstag

Én úgy tudom, hogy ez a törvényi rész hatályát vesztette! Talán egy másik szaktopikban is meg kellene kérdezni, mielőtt itt valótlanságok kezdenek el terjedni!
Pl.: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás; eBay

(#99463) petipetya válasza CHIPman (#99455) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt a filléres tartót használom, tökéletesen bevált a telóhoz. Viszont külön ragasztót vettem hozzá a Tescoban, mert a sajátja 1-2 nap után elengedett. Azóta ha akarnám, sem tudnám levenni az ágyról.

Már csak egy szélesebb kellene az ebook readerhez.

"nincs rá lezsóidő"

(#99464) andrisbandi válasza ANOka (#99462) üzenetére


andrisbandi
őstag

Valóban változott a törvény; kötelező lenne kiszabniuk az áfát 22 EUR-tól. Ezt hivatalosan már nem mérlegelhetik.

A valóság meg az, h a "megfizetetett pár eurós áfa kárt okoz", mivel az eljárás költségét sem fedezi, sokszor inkább eltekintenek tőle.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#99465) Imy


Imy
veterán

Semmi jó akció nem volt mostanában? Márt kb 4-5 napja nem rendeltem semmit sem. :O

(#99466) Zola007 válasza sambenez (#99459) üzenetére


Zola007
veterán

2 megyével odébb is volt velünk gondunk.
Három eset lehetséges:
- trehányak
- véletlen
- költözik a sofőr utánunk :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99467) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok. Szeptember 8 - án rendelten egy blitzwolf fülest a BG - ről, azóta csak annyit tudok róla hogy még aznap shipped. Mit tanácsoltok, mit tegyek ? Köszönöm előre is.

(#99468) Zola007 válasza PNP (#99461) üzenetére


Zola007
veterán

Így nem kaphatják meg, mert akkor tilos átvenniük.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99469) vwpolopg válasza DessertFox (#99467) üzenetére


vwpolopg
őstag

Várd meg míg ideér ;]

(#99470) DessertFox válasza vwpolopg (#99469) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Én is erre gondoltam. Meg hogy írok a cégnek hogy blitzwolfról változtassanak slowwolfra :W

(#99471) DJGABI válasza Imy (#99465) üzenetére


DJGABI
addikt

első világbéli problémák :DDD

xiaomi powerbank2-n gondolkoztam, de kb ennyi volt a mostani is, csak a qc miatt nem fizetem ki mégegyszer... meg oké hogy laposabb de nagyobb mint a régi.
a világítós usb kábelt mentettem
gb-s kábelrendező tatyó jó cucc, jó volna belőle még egy, sajnálom hogy lemaradtam arról

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#99472) GZoli7 válasza ANOka (#99462) üzenetére


GZoli7
senior tag

Az idézett linken is ott van, hogy a jogszabály bizony hatályos.

Ettől eltekintve nincs tapasztalatom, de akit érint, érdemes lehet idézni nekik, hátha...

(#99473) davenport válasza ANOka (#99462) üzenetére


davenport
aktív tag

Élő a jogszabályi hivatkozás. Egyéb terhek esetén él a 10 EUR limit, és a jogszabály a 3. §-ban le is írja, hogy ilyen egyéb teher az áfa is. Az alapkérdésnél azért jó lenne tudni, hogy a 31 dollár mellé került-e még postaköltség is.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#99475) szjoci válasza davenport (#99473) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Köszönöm a megerősítést, én indítottam el a lavinát... :B Küldtem nekik a "biztonság kedvéért" mégegy emailt erre a jogszabályra hivatkozva. $32,68 volt az ipkamera, ingyenes szállítással.

(#99476) f4lcon válasza davenport (#99473) üzenetére


f4lcon
őstag

nemrég egy akciókamerát rendeltem, amire kb 20 dollárt fizettem (aliexpress) kuponnal, az értéke 35 dollár volt
kivették a postán, hogy fizessek vámot. mondtam, hogy nem akarok, mert 20 dollárt fizettem és küldtem screenshotokat is mindenről. erre mondták, hogy de szerintük csak fizessek azért.
ez úgy 2-3 ügyintézőn és ugyanannyi héten át húzódott, én kérdezgettem, hogy mire alapozzák, ők meg válaszoltak, hogy fizessek. aztán egy X-edik ügyintéző végre kibökte, hogy ők megnézték és 75 dollárnak értékelték. erre válaszoltam, hogy akkor ennél a 20 eladónál mindnél meg lehet venni 35-ért kupon nélkül és küldtem egy linket.
harmadnapra minden válasz vagy bármi nélkül kihozták.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#99477) a2d2 válasza Imy (#99474) üzenetére


a2d2
addikt

A Xiaomi is ennyi akcióban.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#99478) Fastfact


Fastfact
csendes tag

Nekem Gearbestről EUExpress-szel rendelt 20e Ft-os Xiaomi smart speekert hozta a DPD. Első sikertelen kézbesítés után úgy jelölte meg a futár mint visszautasított csomagot és vissza is ment a feladónak. Várhattam még egy hónapot míg visszakaptam a pénzt. Írtam nekik egy szép levelet de persze semmi válasz.

(#99479) gyuri81 válasza Samus (#99412) üzenetére


gyuri81
veterán

Esetleg nincs kuponotok a Xiaomi USB ledes lámpára?

(#99480) Flashback


Flashback
addikt

Ennek lehet csökkentetni az árát valamilyen kuponnal még?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#99481) -secret- válasza Flashback (#99480) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

TWITTER azt hiszem mükszik'.

(#99482) Imy válasza a2d2 (#99477) üzenetére


Imy
veterán

Én drágábban vettem, azt hiszem 12$-ért.

(#99483) Flashback válasza -secret- (#99481) üzenetére


Flashback
addikt

Ezzel a kóddal felment 48$-ra :D

Amúgy itt a jó link: [link]

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#99484) balazs1956 válasza Flashback (#99480) üzenetére


balazs1956
senior tag

Mintha nem lenne készleten...

(#99485) -secret- válasza Flashback (#99483) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja, hogy alapból akciós...

(#99486) Flashback válasza -secret- (#99485) üzenetére


Flashback
addikt

Amúgy ebben a percben akciózták le!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#99487) balazs1956 válasza Flashback (#99480) üzenetére


balazs1956
senior tag

Pontokkal még 4,92 $-ral tudtam csökkenteni az árát.

(#99488) geri1111


geri1111
tag

Rendeltem az alábbi törölközőből 4 db-ot, az első megjött...]
Amit rendeltem: íme: [link] mellékelve ami érkezett.
Az eladónak 500 pozitív visszajelzése van a termékre. Én vagyok maradi, vagy ez a törölköző nektek is gáz?

.[/L(L:/dl/upc/2017-11/07/28471_djd8p3i0wdiikoe8_img_20171107_100754.jpg)(/L) (L:/dl/upc/2017-11/07/28471_dzyd5kjgknffzuil_img_20171106_155857.jpg)(/L)

(#99489) dudikpal válasza dudikpal (#97388) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Vannak fejlemények 128GB microsd ügyben.

Tényleg egy "felturbózott" 32GB-os kari, röpült is a case mint a sz*r.
Majd vissza is eszkaláció után a paypal döntése: küldjem vissza (a hamisított terméket), adjam meg a tracking számot, utána refundál...ez csak szerintem nem f*sza?! :F

Van még az a paypal postadíj visszafizető izé ilyen esetekre?

[ Szerkesztve ]

(#99490) tboy93 válasza dudikpal (#99489) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez csak szerintem nem f*sza?!

Sajnos ez van, nem nagyon tudsz mit csinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#99491) tomchy válasza dudikpal (#99489) üzenetére


tomchy
tag

Igen, paypal visszafizeti a szállítást is, évente 12 alkalommal.
Kérj róla számlát a postán. Paypal-ban feltöltöd és pár napon belül kapod a visszatérítést.
A termék árát csak akkor, ha visszaért sajna...

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#99492) dugesz77 válasza geri1111 (#99488) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez nem a hűtő törölköző? Vizezd be ,kicsit pörgesd meg kellemesen lehűl,párologtatás elvén.

(#99493) dudikpal válasza tomchy (#99491) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Még szerencse, hogy ez még van :K
Ti hogy szoktátok visszaküldeni? Ajánlott levélként küldeném, de mivel itthon a posta megszüntette a követhetőségét, nem tudom, hogy akkor az külföldön sem fog látszani?

(#99494) tlala válasza geri1111 (#99488) üzenetére


tlala
addikt

Ezt úgy kell mondani, hogy "NASA űrtechnológia"... :DDD

(#99496) Timmcsy válasza cidalain (#99443) üzenetére


Timmcsy
tag

Volt valami gondjuk az EU expressel. Nekem egy jo honapot ultek rajta, majd feladtak sima postaval. Utana erdekes modon 2 het mulva megjott, a postas hozta ajanlottkent...

(#99499) geri1111 válasza tlala (#99494) üzenetére


geri1111
tag

mindenre gondoltam, csak erre nem...:)

(#99500) cidalain válasza Timmcsy (#99496) üzenetére


cidalain
veterán

tudom, hogy volt. és most minden flottul működik. mindenki megkap mindent 2 hét alatt. csak én nem :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.