Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99013) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Egész éjjel gamer fejeseket néztem a neten és nem igen tudok dönteni.

Ugye lenne a Xiberia V10, mely egyik fórumtársnak is van és dícsérte. Van kínai nyelvű honlapja is a gyártónak (WCA 2016 hivatalos támogatója, márkája volt...), illetve másik típus is: K3. Zömmel jó vélemények vannak róla, de van jó pár típus, mely Aliexpressen népszerűbb.
Eladási sorrendben a következők: link
A legnépszerűbb, az alig 1 éve létező, de szinte csak oroszok által tesztelt Salar C13: sokat adtak el belőle, sztereó, de nem igen találtam infót a gyártótól. Rendelt közületek ilyet valaki? :)
Ezután jönnek a Kotion fejesek. Ha minden igaz a legjobb a G1000, annál gyengébb picivel a G2000 és a számozása ellenére a G9000 a 3. helyezett.
A franc tudja ezek tényleg jók-e vagy a csilivili kinézet miatt veszik az emberek.
G1000-ről teszt: link és Top 15 gamer fejes lista 3. helyzettje.
Ebay topicban és a Rendeljkínait.hu oldalon a Sades márkát istenítik. Van rendes honlapja is: link
Ebay topic: link
Rendeljkínait tesztek: link
Ezek virtuális 7.1-es fejesek. Igazából nem tudom ilyen 30 dolcsis áron ezek mit nyújtanak... Anno olvastam, hogy olcsó 7.1 helyett jobb egy megbízható sztereó fejes. Ezeket néztétek?
Akinek van bármelyikről személyes tapasztalata, azt megköszönném.

Kb ennyit találtam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.