Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99401) Szoszo94 válasza retesz147 (#99394) üzenetére


Szoszo94
őstag

Írj pm-et ;)
Otthonról majd reagálok.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#99402) ollie válasza dugesz77 (#99390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök jó, nekem már 1 hónapja nem adják fel ezt a tabletet. Vajon meddig kérhetek refundot? Megvárják, amíg már nem lehet refundolni, és nem küldik el?

(#99391) Beni2360: gondolom a fehérből maradt sok raktáron

[ Szerkesztve ]

***

(#99403) daver88 válasza ollie (#99402) üzenetére


daver88
aktív tag

Üdv!!

LiitoKala Lii - 202 töltőre esetleg kupont tud valaki?

köszi!!

(#99404) csasaKKP válasza zsiz (#99392) üzenetére


csasaKKP
senior tag

A fene vinné el ez a fülhallgatót, ahányszor meglátom... argh. De komolyan, ennyi pénzért jobbat lehetetlenség találni. De az eredeti árát is teljes mértékben megéri, sőt. Jó lenne más színben ('ezüstben' ami tűnik inkább fehérnek) is beszerezni ilyen kuponnal.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#99405) AndrewBlase válasza AndrewBlase (#97982) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Rohadt lassan dolgoznak a banknál, 15 munkanap kell nekik, hogy átvezessék azt a nyamvadt bankkártyát a vásárlókártyáról a folyószámlámhoz. Így faxán lemaradok a 11.11 akciókról is. Legkorábban csak 15-én tudom vásárlásra használni. :O

De hogy nézzem a jó oldalát is, rengeteget spórolok addig. :P

***

Ma megjött egy aug. 16 és 22.-i rendelésem is (82 illetve 76 nap), így kijelenthetem, hogy van még remény. Megjött a 2. szájomi mozgásérzékelős lámpa is, viszont a kis piszkok ennek már kibontották a z alját (mármint a dobozának), és kiemelték belőle az elemeket. :W
Ez utóbbi 21 napot futott, és úton van a 3. darab is. Legalábbis remélem! :))

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#99406) ZsoltG60 válasza daver88 (#99403) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Lekéstél róla tegnap volt 3.99$ de már expired

Lii-402 re van kupon : LK402 $7.99

Lumia 950XL

(#99407) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Offtopic kérdés, de on-ban hagyom, hátha gyorsan tudtok segíteni, mivel nem vagyok informatikus.
Ma reggel óta nem érem el a GearBest-et firefox alól. Csak ezt az adott gépet érinti a dolog, és itt is csak a nálam alapértelmezett ff-ot.
FF verzió: 56.0.2
W10 64bit legal

edge, chrome alól megy

Van bármilyen ötlet, miért lehet ez?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#99408) ZsoltG60 válasza MittuDomain_ (#99407) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Elsőre cookie /böngészési előzmények törlése...

Lumia 950XL

(#99409) attiati


attiati
veterán

milyen kütyü kell ahhoz, ha mobilről netet akarok átlőni asztali gépre?

(#99410) MittuDomain_ válasza ZsoltG60 (#99408) üzenetére


MittuDomain_
őstag

ezen persze túl vagyok

ráadásul hibaüzenet nélkül csinálja; pörög-pörög-pörög, aztán marad üres lap és még a betölteni kívánt URL-t sem jeleníti meg

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#99411) sambenez válasza attiati (#99409) üzenetére


sambenez
addikt

Wifi stick az asztali gépbe, és wifi hotspotot beállítani a mobilon, aztán kapcsolódni hozzá.

(#99412) Samus


Samus
addikt

Megjött a 94 centes sok az egyben konzervnyitó Nagyobb, mint gondoltam, masszívnak tűnik, komoly mennyiségű funkciót zsúfoltak bele.

99 centes Xiaomi USB lámpa (eddig 1 darab, még egyet várok). Nagyon jó cucc, komoly fényerővel. Egy gondom van. Kikapcsolni csak power bankkal lehet, bár ez valószínűleg így van kitalálva, tehát a rajta lévő gomb az ötödik fokozat után egyesre ugrik. Xiaomi 10k (első kiadás) bankkal próbáltam.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99413) lacko6 válasza Samus (#99412) üzenetére


lacko6
senior tag

nyomva kell tartani ;)

(#99414) Donki Hóte válasza attiati (#99409) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valami ilyesmi kütyü.

(Mobilon megosztod a netet és ezzel az asztali géped tud csatlakozni a mobil hotspotra.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#99415) ZsoltG60 válasza MittuDomain_ (#99410) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Akkor passz.. Re-install ? ha nincs sok személyes adatod tárolva...

Tudom sokszor volt már róla szó de igazából nem világos mit szabad és mit nem :DD
Ezzel a diagnosztikával lehet gond a vámon ? nem gond, na nem megy át.... csak megérkezzen :R

[link]

Lumia 950XL

(#99416) daver88 válasza ZsoltG60 (#99406) üzenetére


daver88
aktív tag

köszi, pontokkal app-ból levittem 4.07-re, majdnem annyi, mint tegnap...:)

(#99417) ANOka válasza ollie (#99402) üzenetére


ANOka
őstag

Ne izgulj: ha nem küldik el, akkor egy idő után minden kérdezés nélkül visszaadják a pénzed.
(Még akkor is, ha inkább kivárnád azt, amíg lesz az termékből, amit akciós áron rendeltél! :(( )

(#99418) MADcat válasza Samus (#99412) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nyomd sokááig.. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#99420) ANOka válasza MittuDomain_ (#99410) üzenetére


ANOka
őstag

Hozz létre még egy új (üres) profilt és azzal is próbáld meg! ("firefox.exe -P")
Lehet, hogy valamelyik kiegészítő hülyült meg a jelenlegi profilod alatt.

(#99421) petipetya válasza Samus (#99412) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nyomd hosszan a power gombot, azzal tudod kikapcsolni.

"nincs rá lezsóidő"

(#99422) szjoci


szjoci
őstag

Rengeteg kisebb nagyobb értékű dolgot rendeltem már Kínából és eddig nem volt sosem olyan cuccom ami fennakadt a vámon, de most egy $32-os IP kamerát megcsíptek... Csak kíváncsiságból érdeklődnék, mert már elküldtem a kitöltött papírt és a PayPal tranzakciót: azt hogy döntik el hogy magánszemély, vagy cég az akitől rendeltem? Mondjuk ha rákeresek az eladóra, a kb 96000 eladás árulkodó lehet, de na... :DDD

(#99423) Zola007


Zola007
veterán

Gearbestről euexp priority "DPDUK1" jelzéssel a posta valóban UK-ból jön majd?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#99424) Bati75 válasza attiati (#99409) üzenetére


Bati75
csendes tag

sima USB kábellel:

Beállítások\Megosztás és hord. csatl. pont\USB megosztás

(#99425) Samus válasza petipetya (#99421) üzenetére


Samus
addikt

Kipróbálom. Eszembe sem jutott, hogy őszinte legyek.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#99426) sambenez válasza Zola007 (#99423) üzenetére


sambenez
addikt

Igen. DPD fogja hozni.

(#99427) beelink válasza sepsi0 (#99188) üzenetére


beelink
csendes tag

En is ezt nyustolom, egyelore siman sarga falra, gyerekeknek mesere tokeletes. Viszont ami necces, hogy ha lefele forditom, akkor a korrekcio nem egeszen jo, vagy az alja vagy a teteje homalyos. Kb a fejem mellol kellene vetiteni ahhoz hogy jo legyen, illetve a mostani verzio hogy magasabbra megy a kep is, amit nezni nem olyan kenyelmes. Ti ezt be tudtatok allitani?

Ha bevalt a vaszon tudnal kuldeni egy linket?

(#99428) tboy93 válasza attiati (#99409) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy usb kábel ;) Androidon legalabbis ennyi eleg. Beallitasokban usb megosztas, pc radug, mar megy is a net.

(#99429) Donki Hóte válasza szjoci (#99422) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az emailba, amiben elküldted a számla és az utalás összegéről szóló dokumentumokat, bele kellett volna írnod, hogy a 2016. évi XIII. törvény 68.§ (5) bekezdése alapján kéred a küldeményt vámmentesen továbbítani számodra.

Mivel ez a törvény elvileg kötelező rájuk nézve, ezért valószínűleg nem fognak vámot (pontosabban ÁFÁ-t) kiszabni, de ha ezt leírod, akkor tudják, hogy tisztában vagy a jogaiddal!

Az említett tv. 68.§ (5) bekezdése így szól:

A vámhatóság által kiszabott, illetve visszautalandó, jogcímenként kis összegű, tíz eurónál vagy az 51. § (1) bekezdése szerinti árfolyamon átszámított forintösszegnél kevesebb egyéb terhek összegét - kivéve a jövedéki termék után kiszabott egyéb terheket - nem kell megfizetni, illetve visszafizetni. Az így meg nem fizetett összeget a vámigazgatási eljárás lezárásával egyidejűleg törölni kell, a vissza nem térítendő összeget pedig bevételként köteles elszámolni a vámhatóság. Nem kell megfizetni, illetve visszafizetni azt a tíz euró alatti, egyéb teher különbözetet, valamint visszafizetni azt a tíz euró alatti vámtúlfizetést, amely az egy határozatban egy vagy több jogcímen kiszabott és megfizetett összeg különbségéből keletkezett. Az így keletkezett tartozást a vámhatóság utólag törli, a túlfizetést pedig köteles bevételként adónemenként belső bizonylattal előírni és elszámolni.

Vagyis magyarra fordítva, ha a fizetendő ÁFA összeg nem éri el a 10 eurót (tehát a küldemény értéke és a postaköltség együttes összege nem haladja meg a 10/0.27, vagyis a 37 eurót), akkor nem kell se ÁFÁ-t, se a postai vámkezelési díjat (a 3000 Ft-ot) fizetni.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#99430) zoltan6 válasza tboy93 (#99428) üzenetére


zoltan6
őstag

így van,nem is értem miért gondolkozott mindenki wifi stickes megoldásban,mi is így használjuk a szomszéd más szolgáltatójánál levő netjét ha elmegy a mienk :DD

(#99431) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

11.04-én rendeltem akciós xiaomi power bankot és ma látom hogy a not shipped alatt van. "Dispatched" státuszban. Ez pontosan mit jelent?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#99432) DeFranco válasza Samus (#99412) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a konzervnyitótól jutottam el ide, az a promó kép priceless :DDD

(#99433) air válasza Donki Hóte (#99429) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem itt valamit rosszul értelmezel. 22€ felett mindenképpen kell ÁFÁT fizetni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99434) cadtamas


cadtamas
tag

Megjött az Október 24-én rendelt Xiaomi Mitu robot.
2 hét alatt megérkezett EU express szállítással.
Sajnos a tesztre várnotok kell, mert karácsonyi ajándék lesz a kisfiamnak.
Meg kaptam mellé 2 dollárért egy ilyen órát. Imádom.

[ Szerkesztve ]

(#99435) Donki Hóte válasza air (#99433) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Persze, 22 euró felett kiszabják az ÁFÁt (vámot nem). Viszont az idézett törvény alapján ha a kiszabott ÁFA összege kevesebb, mint 10 euró, akkor rögtön törlik is, a törvény szövege szerint "Az így meg nem fizetett összeget a vámigazgatási eljárás lezárásával egyidejűleg törölni kell".

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#99436) ben-ga válasza Kernel (#99388) üzenetére


ben-ga
tag

köszi, biztos jó ötlet, nem vagyok benne guru :D, kis bluetooth hangszóróban kellene, mert felpuffadt az eredeti :D

(#99437) cidalain válasza cadtamas (#99434) üzenetére


cidalain
veterán

Nabakker megint kifogtam egy lassu kort. Mar tobben jeleztetek, hogy jottek meg dolgaitok amik az en rendelesem elotti/utani napon adtatok le...
Ez is 1 honap alatt fog jonni mint a szeptemberi telefon. :((

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99438) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Melyik webaruhazban lehetne kapni most Xiaomi tollat EU raktarbol? Gondolom, mar hiaba rendelnem meg, nem erne ide Karacsonyra...
Netan valakinek felesleges bontatlan? :)

(#99439) cidalain válasza zolikaDB (#99438) üzenetére


cidalain
veterán

Ha lehetne kapni kuponnal en meg siman vennek kinabol is, szerintem meg iderne karira. De az elmult napokban csak 2 dollar folotti arat lattam.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99440) musli26 válasza balazs1956 (#99362) üzenetére


musli26
tag

Nekem is megérkezett a Xiaomi toll.[link]
Nagyon tetszik a színe szép arany nem fakó.
Van súlya rendesen de majd megszokom.
A fekete tinta szépen fog.
Jó volna hozzá kék színű betét is.
Részemről ajánlott termék!
Elég jó időt futott okt.24. adták fel ma már itt volt.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#99441) Imy válasza zolikaDB (#99438) üzenetére


Imy
veterán

Van esélye, hogy ideérjen, van amikor 1-2 hét alatt itt van. (nekem pl van 2db bontatlan, gyűjtöm, ha éppen 1$-ért van akcióban)

(#99442) gabor9991 válasza cidalain (#99437) üzenetére


gabor9991
őstag

Október 16-án rendeltem GB-ről egy xiaomi usb ledes lámpát és egy xiaomi tollat.Ma át is vettem, gyanús, hogy már pénteken itt volt csak nem hozta ki a kézbesítő.Ez elég jó időnek számít szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#99443) cidalain válasza gabor9991 (#99442) üzenetére


cidalain
veterán

En az EU express szallitast irtam. Masoknak 2 het alatt megjott, nekem 2 hete semmi infom, meg nem kapta meg az angol DPD sem.
Sima csomagjaim nekem is 2-3 hetre jonnek mostanaban. De ertelemszeruen nem az 1 dolcsis bigyot varom most, mint a measiast, hanem a nagy csomagot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99444) Randomized


Randomized
csendes tag

Szerintetek ez a csomagom mikorra várható, hogy megérkezik hozzám? Ez egy Xiaomi powerbank lenne. Ha jól látom, akkor még csak ma adták postára?
[kép]

(#99445) Dluinet válasza Randomized (#99444) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kb még 7-30nap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#99446) air válasza Donki Hóte (#99435) üzenetére


air
nagyúr

És ezt ki tudja megerősíteni? Mert eddig itt senki nem írt olyat, hogy a kiszabott ÁFÁt törölték volna. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99447) szjoci válasza air (#99446) üzenetére


szjoci
őstag

Majd én megerősítem, ha nem kell fizetnem semmit utána. ;) $32,61 volt az áru értéke ingyenes szállítással (ergo ÁFA határon túl van), de ha a fórumtárs jól tudja, nem kell fizetnem majd mert a kiszabott ÁFA kevesebb lenne mint 10€.

(#99448) AtiSnatch válasza szjoci (#99447) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Kib@szottnak olvastam, enyhén felhúztam a szemöldököm :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#99449) Donki Hóte válasza szjoci (#99447) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, erre én is kíváncsi vagyok, megtudjuk, hogy a vámosok hogyan értelmezik a törvény szövegét..

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#99450) air válasza szjoci (#99447) üzenetére


air
nagyúr

Várjuk.

(#99449) Donki Hóte
Nincsenek illúzióim. Minden szentnek maga felé hajlik a keze.
Ha valóban így van, akkor maguktól biztosan nem "adják vissza" a pénzed, csak ha külön kéred, és pontosan hivatkozol a megfelelő jogszabályra.
De lehet, hogy még az sem elég, és meggyőznek, hogy nincs igazad, mert rosszul értelmezed a szabályokat.
Elvégre magyarisztánban élünk, ahol neked sosem lehet igazad. ;]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.