Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99101) spiky03 válasza bertokl (#99041) üzenetére


spiky03
veterán

Ez megbízható ez a kártya?
Vagy inkább a bevált ebay-es eladótól kellene beszerezni?

Most tervezek venni 64 GB-osat.

Kérdés, ez jó lesz vagy menjek az ebay-re?

Köszönöm!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#99102) tomazin válasza vince (#99097) üzenetére


tomazin
veterán

Miert kerul torlesre az offtopic, plane, h azonos aru forrasra hivja fel a figyelmet. En ertem, h ez egy kinai arus topic, de ha valaki megteszi azt a szivesseget, h importalja, de hasonlo aron kinalja garanciaval, akkor az mar nem ebbe a topicba valo? Ezt extrem twisted logicnak erzem.

(#99103) retesz147 válasza tboy93 (#99099) üzenetére


retesz147
addikt

Rossz hírem van számodra. Tegnap délelőtt értékeltem 3-at...kb fél órán belül megkaptam a pontokat....délután értékeltem 2-őt....ott eltelt pár óra.....majd este megint 3-at...abból 2-ért éjjel 2-kor, egyért reggel kaptam pontot...

Xiaomi 13 eu dev...

(#99104) FingR86 válasza tboy93 (#99099) üzenetére


FingR86
őstag

én még nem próbáltam 1. óta csinálni egy értékelést sem, de nekem korábban minden egyes este leadott értékelés után reggel 7kor amikor keltem már várt az üzi, hogy jóváírva a pontocska.

[ Szerkesztve ]

(#99105) vince válasza tomazin (#99102) üzenetére


vince
őstag

Az a szál inkább vásárlási szokásokról szólt, mint konkrét termékről és/vagy árról.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#99106) bertokl válasza spiky03 (#99101) üzenetére


bertokl
tag

Hogy a kártya megbízható-e, azt nem tudom, de azt merem mondani, hogy a gearbest megbízható. Itt eredeti termékeket árulnak, ez nem az ebay. :)

De a kupon sajnos lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#99107) Dr. Gonzο válasza spiky03 (#99101) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Tökéletes. Xiaomi Mijia 4K kamerában használom. Nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#99108) tboy93 válasza retesz147 (#99103) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hmm, akkor nem tudom mi lehet a gond. 5 fénykép mindenről, jó fényviszonyok között, minden oldaláról a terméknek. 3-4 soros nyelvhelyes angol leírás, csupa termék dicsőítéssel. Mit csinálok rosszul? :F

(#99109) vince válasza tboy93 (#99108) üzenetére


vince
őstag

Mit csinálok rosszul?
3-4 soros nyelvhelyes angol leírás ;]

Hibát bele :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#99110) AtiSnatch válasza tboy93 (#99108) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

például,hogy nem csinálsz videót :D Mondjuk 1$ alatt nem játszik, de felette 50 pontoktól fosztod meg magad :D 1-én én is csináltam vagy 20 reviewt és csak 9ről jött visszaigazolás eddig.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#99111) tboy93 válasza AtiSnatch (#99110) üzenetére


tboy93
nagyúr

Áh, ahhoz nincs lelki erőm meg időm hogy review videókat csinálgassak, meg töltögessem fel utána youtube-ra :N

(#99112) vince válasza tboy93 (#99111) üzenetére


vince
őstag

Kevesebb holmit kell rendelni és akkor marad idő videózni is ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#99113) AndrewBlase válasza tboy93 (#99108) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hétfő délután írtam 3 értékelést, kedden megkaptam a pontokat. Volt termék, amit lehúztam, hovatovább lecsillagoztam, arra is megkaptam. Arról már nem is beszélek, hogy haverunk, a gugli fordított. :DDD

De én is voltam már úgy, hogy nem kaptam semmilyen pontot se.:((

Miért mindig én???

(#99114) hattrickuser válasza tboy93 (#99108) üzenetére


hattrickuser
tag

Ebben a hónapban még én sem kaptam review után pontokat. A rendelés után járó 5 pontot automatikusan megadja, de a fényképes értékelésért nem kapom. Bár volt köztük 1 csillagos, azt hittem az nem tetszik nekik. Úgy tűnik nem vagyok egyedül.

A 64-es Samsungból én 2-t használok. Ajánlom. Az első több mint egy hónapig utazott, a második kb 10 nap után megérkezett. Mindkettő ingyenes, tracking nélküli szállítással.

(#99115) tboy93


tboy93
nagyúr

Szarom le, többet fényképekkel se bajlódok :C

(#99116) Benoe77 válasza bertokl (#99041) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha reggel rendeltem egy ilyet, és most egy mi band 2-t, elképzelhető, hogy egybe csomagolják?

(#99117) AtiSnatch válasza Benoe77 (#99116) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nem csomagolják egybe, csak ha egyszerre fizeted ki.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#99118) cidalain válasza tboy93 (#99099) üzenetére


cidalain
veterán

En 5 order review-t irtam, es 4 termek review-t 1-jen. Mindre megjott a pont par oran belul!

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99119) tomazin válasza vince (#99105) üzenetére


tomazin
veterán

Az a része még ok is, lenne, de konkrétan be volt rakva egy kép amin rajta volt,h melyik ledsor mennyi.

(#99120) elin


elin
tag

Hali! Szeretnék egy fali usb töltőt venni, ami minimum 2 eszközt töltene és elég lenne a quick charge, nem kell a fast charge. És mindegyik eszközt gyorsan töltse. Mik az ajánlott márkák, amik beváltak? Találtam noname cuccokat, 2-4 dolcsis árban, de ezekben nem tudom, mennyire lehet komolyan venni.
Ha még kuponos is lenne, az lenne csak a fincsi :DDD Vagy várjam meg 11.11-et?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#99121) cidalain válasza elin (#99120) üzenetére


cidalain
veterán

En a Blitzwolf 24W Dual wall chargert tudom ajanlani. 2x2.4A max. 2 eve megy gond nelkul. Ugyanez a konstrukcio Aukey neven is van, az meg melohelyen megy 1 eve.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99122) sloja válasza cidalain (#99121) üzenetére


sloja
tag

11.-én US $8.15 lesz az Ali-n [link]

(#99123) tboy93 válasza elin (#99120) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Noname toltoket nem ajanlom, tonkreteheti a telefont vagy felgyujthatja a lakast. Blitzwolf, Tronsmart, Ugreen, Aukey, Choetech, Orico alá nem adnam. Beszerzesi forrasok: Banggood, Aliexpress, Gearbest.

(#99124) spiky03 válasza bertokl (#99106) üzenetére


spiky03
veterán

Köszönöm mindenkinek az infót. :R
Akkor berendelek majd egyet, ha lesz újra valami jó kupon rá. :)

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#99125) kelly416 válasza azbest (#99026) üzenetére


kelly416
veterán

Már reggel elolvastam, illett volna már akkor válaszolni. Bocsánat.
Köszönöm, tényleg túl toltam az "i"-t kissé. :B Köszi a sok linket is. PCMCIA kártyáink vannak, de már nagyon kevés laptopban van ilyen kártyahely, ezért kellett az usb-re dugható PCMCIA olvasó, szóval ez. De ez még mindig olyan ár, hogy nagyon elgondolkozom rajta, vegyek-e egyet saját zsebből a cég jóléte miatt... legalábbis remélem ez kell. De még alszom rá párat. Amúgy is butaság lenne most a dömpingbe berendelni.
Igen, ilyen passzív átalakítós SD és kisebb PCMCIA (mini vagy micsoda) kártyák is vannak, 1-2. De a legtöbb sima PCMCIA sajna.

Szóval köszönöm a tippeket. :R

(#99126) tomazin


tomazin
veterán

Szeretnék tölthető fejlámpát. Havonta 1x használnám kb, tehát szeretném olcsón megoldani.

(#99127) gabor9991


gabor9991
őstag

Xiaomi fülhallgatóra tud valaki kupont?
Ebay-ről rendeltem egy piston 3-at, ma megkaptam, gyalázatos hamisítvány, mindkét fülhallgató a jobb fülhöz való

Tavaly vettem gearbestről akcióban 3-4dollár körüli áron azt a típust amelyiknek lapos gumiszerű a vezetéke, na az több mint egy évet bírt, teljesen jó volt zenét hallgatni munka közben.Valami olyasmit keresnék ha lenne.

(#99128) zebede


zebede
őstag

EU raktárból rendelt telefont, ha németországban a sárga-piros DHL végezte a szállítást, most viszont átadta a TN-t a Magyar Posta nyomkövetőjének, akkor ki fogja házhoz szállítani?
DHL, a posta autója, vagy a helyi postás?
CHxxxxxxxxxDE

(#99129) Graphics válasza gabor9991 (#99127) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tegnap volt kint egyre akció: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#99130) csasaKKP válasza gabor9991 (#99127) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Haha, ez kegyetlenül jó. :D

Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version -höz szokott rendszeresen kupon lenni, legutóbb a GBPS916 volt, 3 USD-ért egyszerűen BestBuy füles, én futáshoz ezt használom, és jól bírja. Ez egyébként pont megfelel a leírásodnak.

Original Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro egyszerűen szuper, munkahelyemen használom, nekem bevált és szerencsére mindkét oldal egyforma hangerővel szól. Erre is szokott kupon lenni, olyan 13-14 USD körül szokott vele mozogni az ára.

Még a sima Hybrid változatom van, azt még jóval korábban vettem 14 USD-ért, abban több a basszus egyébként, mint a Pro-ban, mostanában erre nem láttam itt kupont.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#99131) tboy93 válasza Graphics (#99129) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az sima piston, nem 3-as... Utobbira engem is erdekelne kupon, 5k körül szivesen beruhaznek ra.

(#99132) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Star wars fanoknak Millenium Falcon 61 centért elvileg 18.00-tól!
11.11GB092

(#99133) csasaKKP válasza tboy93 (#99131) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ez a sima Piston (aka. Piston 1), sajna egyébként mindet hamisítják, ebay-en nagyon vigyázni kell.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#99134) fecus


fecus
őstag

Ilyen QI töltő pad-re látott valaki kupont?
Esetleg másik boltban?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#99135) gabor9991 válasza Graphics (#99129) üzenetére


gabor9991
őstag

Még érvényes volt a kupon, köszönöm. :) Remélem ez valamennyivel jobb minőség lesz, bár ezt is eredetiként árulják 2,99-ért :D

(#99136) cidalain


cidalain
veterán

Nabakker, ma betalaltak. Kellene még Xiaomi toll, meg betet. :W
Van most rajuk 1 dollar koruli kupon?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99137) agroman válasza zebede (#99128) üzenetére


agroman
senior tag

a sima dhl az a nemet posta..magyar partnere a magyar posta.
a dhl express a futar ceg, aminek van itthon is kepviselete.

tehat a magyar posta hozza majd ki.

------

(#99138) ktamas76 válasza cidalain (#99136) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Betétre van. 99cent.
GBMP1026

(#99139) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Blitzwolf reversible usb kábelből nem látott valaki akciósat?
A 🐱 megrágta az egyiket... :D

#?*@&!

(#99140) cidalain válasza ktamas76 (#99138) üzenetére


cidalain
veterán

Koszi, idokozben megtalaltam ugyanezt, be is rendeltem.
Meg vadaszok tollkupont, persze az elmult hetekbe millio akcio voltn akkor nem szolt senki a csaladban, hogy kellene.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99141) xxxjjjkkk válasza gabor9991 (#99135) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

a xiaomi füleseken van a jack dugónál QR kód a cetlin, azzal elvileg meg lehet nézni, hogy eredeti e

most én is bevásároltam, jön vagy 6 db, fél évet már kibírt, és 3$ most...

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#99142) gabor9991 válasza xxxjjjkkk (#99141) üzenetére


gabor9991
őstag

Ezen az ebay-es xiaomin semmi nem volt a kábelen.A dobozon volt QR kód de a xiaomi app fel sem ismerte.
Eredetiként árulta az eladó, kértem is a refundot.Minden részén látszik, hogy gagyi, a képeken persze az eladó eredeti fülhallgató képeivel hirdette.

(#99143) tboy93 válasza gabor9991 (#99135) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ma mar vagy 3x bedobtam a kosarba es vegigvittem a vasarlast a paypalig, aztan visszadobtam, mondvan hogy nem kell belole a harmadik... De basszus olyan jó áron van, kemeny belso harc folyik itten :DDD

(#99144) gabyka válasza tboy93 (#99143) üzenetére


gabyka
aktív tag

:DDD

(#99145) tboy93 válasza gabyka (#99144) üzenetére


tboy93
nagyúr

Asszony szerint függő vagyok, próbálom megcáfolni, tegnap óta nem rendeltem semmit :)

(#99146) ktamas76 válasza cidalain (#99140) üzenetére


ktamas76
csendes tag

De ha toll kupont találsz valahol, az engem is érdekel :)

(#99147) cidalain válasza ktamas76 (#99146) üzenetére


cidalain
veterán

Ok, szolok. Mar 4 regebbit kiprobaltam, de egyik sem el.
A betetes is mar 26-an megjelent, de jo volt.

Update: 2.99-eset talatam, gondolom az nem kell :D

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#99148) Watcher45 válasza tboy93 (#99143) üzenetére


Watcher45
tag

Én is addig nézegettem amíg végül elszántam magam annak ellenére, hogy az özönvíz előtt rendelt KZ fülesem is jól műkszik még mindíg. Pedig inkább egy jól akciózott BT hagszóróra vadászok.

(#99149) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

11.11 alin talált bárki is valós akciót?
tavaly valami 30$ os rendelésnél lett valami kb 2$ tényleges kedvezményem, gondolom idén sem lesz jobb a helyzet

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#99150) Gyb001


Gyb001
senior tag

Már fülhallgatóknál is beindula a dinnye mag mánia? :) Pár év múlva 8 driveresek lesznek? :)
[link] Three Drivers

Egyébként valaki próbálta már ezt a fülest?
Jobb mint a sima habrúd?

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.