Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99201) spidersoft


spidersoft
senior tag

ZT102 multiméter ismét 2668Ft ($9.99) a gearbesten, csak most kód nélkül.

QS80 fekete okosperec 3469Ft, más színűek +150Ft (állítólag képes vérnyomást mérni mindenféle fújkodós mandzsetták nélkül, optikai elven... Ezrest lepontoztam belőle, ~2400-ért vettem egyet, erre kíváncsi leszek).

(#99202) zsiz válasza Krogoth (#99190) üzenetére


zsiz
őstag

Nem tudom nálam mi lehet a gond. Mennyi ideig tudok értékelni egy terméket? Lehet majd megpróbálok értékelni 2-3 hét múlva.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#99203) Krogoth válasza zsiz (#99202) üzenetére


Krogoth
senior tag

Augusztusi rendelésem még van, amit nem értékeltem.
Eltűnik egyáltalán a lehetőség?

(#99204) garage112


garage112
aktív tag

Valaki tud JÓ RGB telefonnal működő izzót? Kíváncsi lennék rá, hogy milyenek ezek. Ha van rá kupon esetleg az is jó lenne :) :U

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#99205) garage112


garage112
aktív tag

Erre van valamilyen kupon esetleg?

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#99206) tomcsi23 válasza zsiz (#99202) üzenetére


tomcsi23
veterán

Januárit értékeltem nemrég, szóval nem kell kapkodni. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#99207) ztibor válasza spidersoft (#99201) üzenetére


ztibor
senior tag

a karperecről kíváncsian várom a véleményedet ha megérkezik, főleg a vérnyomásos részt :-)

(#99208) JDMKid válasza zsiz (#99202) üzenetére


JDMKid
tag

Volt már olyan, hogy 1 évnél régebbi rendelést értékeltem, és adta a pontot.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#99209) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
guruktól kérdezném, hogy bluetooth hangszóróba való kis akku tönkrement, hogy lehetne kicserélni?
ez van rajta: 302430 3.7v 0.666Wh AS1266

[ Szerkesztve ]

(#99210) 206 cc válasza ben-ga (#99209) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nézz szét RC modellek akkujai körében pl. és keress olyasmi méretet mint ami a hangszóróban volt kb. 250-300 mAh kapacitással...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#99211) UHHH válasza ztibor (#99207) üzenetére


UHHH
senior tag

A review-kban ott van, hogy még a pulzust se méri rendesen. Na ezért is Mi Band 2 rulez!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#99212) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

Sziasztok!
Erre valami kupon? Első vásárlásom lenne a GB-n.[link]

(#99213) windlord


windlord
őstag

Megerkezett a Xiaomi Xiaofang Ip kamera.
Hat tenyleg nem megy az eu - ban...

Tudtok forumot, ahol utana lehetne nezni a custom fw. - nek, hogy mukodjon?!

(#99214) Upo válasza Fricibácsi (#99212) üzenetére


Upo
addikt

Regisztráláskor is kapsz, nézd meg hogy érvényesek-e még. My Account - My Coupon
Illetve bal felül a 11.11-re kattintva van egy csomó kategória kupon, hátha találsz.
Személyes véleményem meg az, hogy ezért biztos nem adnék pénzt. Még azt se tudják a kérdésre megmondani hogy milyen proci van benne, de a mali400 videó vezérlő alapján semmi komolyra nem számítok, borzalmasan gagyik szoktak ezek lenni. Szerintem az autóhifi topikban érdemes lenne kérdezni, hátha ez az ár körül valami normális, bevált is van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#99216) ace22 válasza tboy93 (#99123) üzenetére


ace22
tag

Blitzwolf BW-S2 (2 X 2.4A): simán hozza a névleges áramokat csatornánként egyszerre, enyhén melegszik, bírja a gyűrődést.

Go,comma QC 3.0: 1A-ig simán tolt nem QC-s, "sima" fogyasztót, kis melegedéssel, de magasabb fogyasztásúaknál pár másodperc alatt leszabályoz 1A-re. A névleges 5V 3A-t nem tudtam előcsalogatni. QC kompatibilis telefonnal még nem teszteltem.

(#99217) spidersoft válasza UHHH (#99211) üzenetére


spidersoft
senior tag

mb2 van most is rajtam, és ez se mér rendesen pulzust -- legalábbis bárhogy nem. pl. mozgás közben, vagy ha nem ül rendesen a band a bőrön, vagy erős fényben... szóval lehet ez is ugyanúgy user error. részemről egy esélyt adtam neki, szerintem árában tovább lehet tolni, ha mégsem jön be.

(#99218) andrisbandi válasza spidersoft (#99217) üzenetére


andrisbandi
őstag

Sportoláshoz - a sokkal drágábbak, és ugyan ezen elven működők - is alkalmatlanok.
A mibandnak annyi előnye van, h sok jó app van hozzá.

A névtelen perecek saját szoftvere sem szokott meggyőző lenni, külső app sosem készül hozzájuk.

Ha a Miband és egy másik olcsó okoskarkötő között kell dönteni; érdemes beütni a nevét a playes szoftveráruház keresőjébe. Ha találni hozzá jó értékelésű appokat, akkor talán érdemes lehet kipróbálni ennyiért.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#99219) TheProb válasza -secret- (#99050) üzenetére


TheProb
veterán

Jól értem, hogy ha most bepakolom a kosárba a cuccokat, akkor 11.11-én az akciós árakon tudom megvenni? És csak 11-én, ugye?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#99220) ztibor válasza spidersoft (#99217) üzenetére


ztibor
senior tag

Mozgásra vegyél mellkaspántos bt-s cuccot, arra az való. Tapasztalat.

(#99221) chatran válasza windlord (#99213) üzenetére


chatran
őstag

Ugye nem frissítetted a firmware-ét? Ha igen, akkor elég nagy szívás lesz downgrade-elni.
Itt egész jó leírás van hozzá.
Egy darabig eljutottam benne, de aztán a vazelinux-os parancsoknál elakadtam.

(#99222) UHHH válasza andrisbandi (#99218) üzenetére


UHHH
senior tag

USA-ból volt valami sports akármi nevű (nem jut eszembe) nagy márka. Óra plusz mellkaspánt, de az is random mért. A NordicTrack futópad is random mért... A banddal elégedett vagyok NYUGALMI állapotban. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#99223) ztibor válasza UHHH (#99222) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam a 12$-os mellkaspántos BT cucc Aliról plusz runtastic tökéletesen mér, nem szakad le használat alatt egy pillanatra se.

(#99224) BlackDevil válasza ztibor (#99223) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Tudnád linkelni a "mellkaspántos" cuccot?

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#99225) spileraaa


spileraaa
senior tag

11.11 magyar idő szerint mikor kezdődik? igaz engem a román érdekel de a magyar után mar tudom hogy 1 órával később

mar most eleg sok akcio van tabletekre de 11.11 lehet meg ezeknel is nagyobb?

vagy kb olyan lesz mint az ithoni fekete pentek hogy kb az elso 1 percben minden elfogy ami jo arban lenne?

amugy a ketto kozul valamelyik erdekelne

ez mar volt egyszer 85 dollar kuponal de sajnos utolso percben lecsusztam rola
Cube iPlay 10
[link]

ehhez is volt kupon amivel 85 dollar let volna de sajnos ennel ezt a hibat irta
The Code cannot be used for Orders to Romania.
Teclast 98
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#99226) air válasza spidersoft (#99201) üzenetére


air
nagyúr

"állítólag képes vérnyomást mérni mindenféle fújkodós mandzsetták nélkül, optikai elven..."

Állítólag. Valójában biztosan nem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99227) spidersoft válasza andrisbandi (#99218) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem szeretnék sportolás közben méricskélni, igazából nem is szeretném a mibandet lecserélni, de ha ez többé-kevésbé tud vérnyomást mérni 2400Ft-ért, akkor már megéri hordani magammal csak ezért, még akkor is, ha nem a karomon hordom, hanem a táskában pihen, várva, hogy mérhessen vérnyomást :D App se nagyon érdekel: megméri, kiírja, oszt jóvan. Csak arra próbáltam célozni, hogy az, hogy egy júzernek nem mérte meg, még nem jelenti azt, hogy másnak se méri meg... lehet, hogy mozgás közben próbálta, szőrös karral, amin nem látott át, nem volt megfelelően a helyére szorítva a pánt, vagy bármi. Persze lehet az is, hogy az eszköz alkalmatlan a feladatra, de ezt csak egyféleképp deríthetem ki :))

(#99228) ben-ga válasza 206 cc (#99210) üzenetére


ben-ga
tag

(#99229) Dr.NX válasza spidersoft (#99227) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ahogyan előttem is leírták: nem fog vérnyomást mérni. Fizikailag nem képes rá.
Ki fog írni egy számot, de az nem az aktuális vérnyomásod lesz.
Olyan, mintha vennél egy órát, ami kijelzi az időt nagyjából. Hiába van éppen déli harangszó, lehet hogy fél 11-et mutat, utána háromnegyed hármat.
Egyébként sportolás közben van csak igazán értelme mérni.
Én is várom a linket az Ali-s mellkaspántoshoz. Egyelőre egy Sigmát nézegetek, a Polár horror árban van.

Elfogadom a sütiket.

(#99230) windlord válasza chatran (#99221) üzenetére


windlord
őstag

De, frissult.
Lesz erre eu firmware is?
Mukodni fog felenk vagy elengedhetetlen a hack?

(#99231) air válasza spidersoft (#99227) üzenetére


air
nagyúr

Okosórás topikban már leírtam, de akkor itt is öntsünk tisza vizet a pohárba!
Semmilyen óra nem mér vérnyomást fotopletizmográfiás elven.
A vérnyomás mérésének elve kizárja, hogy optikai úton, az érfal összenyomása nélkül vérnyomást lehessen mérni.
Te tényleg elhiszed, hogy egy 10$-os cucc vérnyomást fog mérni neked?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99232) gabor9991 válasza spileraaa (#99225) üzenetére


gabor9991
őstag

Egy órával hamarabb nem később :)

(#99233) spidersoft válasza Dr.NX (#99229) üzenetére


spidersoft
senior tag

Aki sportol, annak biztosan :D Nekem jó lenne alkalmilag, napi 2-3x rámérni. Ha +/- 5-8 mmHg pontosságot tud, azzal már elégedett lennék (összevetésképpen: az Omron +/- 3mmHg pontosságot ígér a fújkodós mérőiben). (amúgy csomó kutatás zajlik a vérnyomás noninvazív, optikai becslésére, vannak készülékek, amik jó közelítéssel hoznak eredményt. erről először olyan öt éve olvastam, azóta már akár be is kerülhetett az olcsó eszközökbe is a lehetőség). No de részemről nem offolok tovább, ha megjön, majd összehasonlítom az itthoni kétféle Omronnal.

@(#99231) air: nem mérni, becsülni... no mindegy, kíváncsivá tett a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#99234) air válasza Dr.NX (#99229) üzenetére


air
nagyúr

Alin írd be: "heart rate monitor chest strap"!
Nekem Lidl-s van, 6-ért vettem. Aliról sem olcsóbb.

(#99233) spidersoft
Nem fog semmiféle pontosságot hozni, mert nem mér semmit.
Kiír valamit, de annak a valósághoz semmi köze. És nem mérésen alapul.
De mindenki abban hisz, amiben akar.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99235) ztibor válasza Dr.NX (#99229) üzenetére


ztibor
senior tag

Közkívánatra a link, bár egy másik eladótól de ilyet használok már kb egy éve, runtasticcal tökéletesen bevált.

De van a telekomnál 12900 Ft-ért eredeti Runtastic melkaspánt, ami ha jól tudom 10k-s coop kuponnal 3k alatt elhozható.

[ Szerkesztve ]

(#99236) smithsys válasza ben-ga (#99228) üzenetére


smithsys
aktív tag

(#99237) MADcat válasza Dr.NX (#99229) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Polar m400 használtan vagy m430 újonnan. Mind a kettő ajánlott kategória. De dobjuk a témát, mert már masszív OFF az egész.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#99238) anonymus89 válasza tboy93 (#99166) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia én ilyet vettem 3-at eddig senki nem panaszkodott...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#99239) gagyilovag válasza smithsys (#99236) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Veszel egy mp3 player-t.
kb 1.3 dodó,és abban pont ilyen van. :DDD
Ez a legolcsóbb beszerzési forrás.

(#99240) smithsys válasza gagyilovag (#99239) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ja... vagy úgy. :) De nem nekem kell.

(#99241) chatran válasza windlord (#99230) üzenetére


chatran
őstag

Kötve hiszem, aug eleje óta megvan, azóta frissült már jópárszor az app, de továbbra is kínai az egész.
Downgrade és hack-ig jutottam, amivel gyakorlatilag semmire sem mentem. Nem tud se memkarira, se egyéb tárhelyre rögzíteni. RTSP megy, de otthonról, minek nézzem az otthoni kamera képét?
Felb@sztam magam rajta és 2-3 hónapja csak porosodik.

(#99242) tboy93 válasza anonymus89 (#99238) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez jo, csak nem 1$ ;]

(#99243) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Airship-shaped Beer Opener - SILVER

Kupon 19:00-tól : 11.11GB074
$ 0,11 free shipping

VIBOTON - S501 2.4GHz QWERTY Keyboard Air Mouse Combo - ENGLISH VERSION BLACK

Kupon : S501CP
$5.11+$0.04 shipping

Lumia 950XL

(#99244) ben-ga válasza smithsys (#99236) üzenetére


ben-ga
tag

nem, de nem jó számra kerestél rá, szerintem...

(#99245) bertokl


bertokl
tag

Original Xiaomi Power Bank 2C 20000mAh - WHITE 2277762
Ineedit1103
21.93$ + szállítás:2.41$

Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 - SILVER
GBUT1104
12.99$ + szállítás:2.51$

Original Xiaomi Ultra-thin 10000mAh Mobile Power Bank 2 - BLACK
Ineedit1104.1
12.99$ + szállítás:2.51$

[ Szerkesztve ]

(#99246) smithsys válasza ben-ga (#99244) üzenetére


smithsys
aktív tag

302430 szerintük nincs. Vagy nem árulnak Alin.

(#99247) Blaise


Blaise
veterán

Pénztárcából mi most a bestbuy? Fekete vagy barna bőr/mübőr kéne, aprópénz tartóval, nem hátrány ha van rajta egy átlátszó rekesz ez.

Nem feltétlenül a legolcsóbbat keresem, mit tudtok ajánlani ami bevált?

(#99248) bertokl válasza tboy93 (#99242) üzenetére


bertokl
tag

Ez a kábel appból 1.12, pontozva 0,81$:

SDL Type-C Data Quick Charging Cable - 1M - GRAY

A márkát nem ismerem, de bizalomgerjesztően néz ki:

(Persze, ez sem pont 1$ :) )

[ Szerkesztve ]

(#99249) -secret- válasza Blaise (#99247) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Írok privit!

(#99250) tboy93 válasza bertokl (#99248) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszönöm, de ilyen noname typeC kabelt nem merek venni az indexes teszt utan, nem akarom kisutni a telefont :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.