Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) L4mie válasza zoltan6 (#58400) üzenetére


L4mie
veterán

akkor még legalább 1 hét. :(
Hát fene a pofájukat, nem elég, hogy lesarcolnak, még rohadt lassan is teszik.

köszi. :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58402) Ferfiu válasza bul07 (#58395) üzenetére


Ferfiu
tag

Többször is vettem már kulcsot ezen az oldalon vagy ebayen keresztül Steamhez és Blizzardhoz is. Eddig nem volt semmi problémám vele. Lehet, hogy papíron rizikós, de legfeljebb annyi bajom volt, hogy többet kellett várnom a kód megérkezésére, mintha Steamen keresztül vettem volna. De az árkülönbség miatt ez bőven megéri.
És így akár olyan játékhoz is hozzá juthat az ember, amihez legálisan* nem.

*: Én személy szerint felháborítónak tartom, hogy ne lehessen Magyarországon az Injustice: Gods among us nevű játékkal játszani azért, mert van benne egy olyan Superman, akinek sarló-kalapács van a mellkasán - egy alternatív, mégis kultikus képregényből kiemelve. Na de ez már nagyon off... Csak azért írom, mert bár le van tiltva a Steamen a vásárlás, ha a kódot megveszi valaki ebayen, akkor nyugodtan játszhatja itthon is.

(#58403) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Aki rendelt dd4-ről vrszemcsit, annak működik jól? Ezzel a bluetoothos kontrollerrel van gondom, működik, csak nem úgy ahogy kellene neki, akinek sikerült konfigolni az dobhatna egy privit.

[ Szerkesztve ]

(#58404) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#58403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a konfigolás dolog jöhetne public is, nekem is tegnap jött meg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58405) Ciccuka válasza L4mie (#58401) üzenetére


Ciccuka
veterán

1 hét biztos lesz, nem kapkodják el hidd el.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#58406) retesz147 válasza PainKiller13 (#58403) üzenetére


retesz147
addikt

dettó....örülnék én is, meg esetleg bevált androidos programoknak is, amiket érdemes kipróbálni....

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#58407) bul07 válasza Ferfiu (#58402) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez évből és hirtelen lehet volt több is

"Uplayről elkezdték törölni a G2A és egyéb kétes helyeken vett játékokat, óvatosan a jövőben."
Érdemes olvasni pár oldalt innen is töröltek nem egy embernek

"Valaki lopott hitelkártyával, 450 000$ értékben vásárolt Speedrunners kulcsokat, és a - csoda - G2A-n pattintotta el őket. Áll a bál."

Persze ahogy írtam jó ár lehet vásárolni, de azért nem meglepődni mikkor a steam vagy más kliens törlő értesítést dob

Így ajánlani én nem merném másnak csak saját felelőségre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#58408) dugesz77 válasza Golyo69 (#58398) üzenetére


dugesz77
őstag

Az usb-s azt csak vészmegoldásnak illetve ahol számít ,hogy hordozható legyen (gázpákát jobban ajánlanám oda is) otthonra egy ilyen 907-es páka az esetek 99% elég.

[ Szerkesztve ]

(#58409) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mai pörgetés Banggoodon:

1 x 100 coin
9 x Good luck next time

:DDD

Cikasz:

Pont írtam, elsőre pörgettem 100 coin-t. Hát abból... egyébként csak 15 meg a tegnapi maradék lett volna.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58410) cikasz válasza Real_Necro (#58409) üzenetére


cikasz
őstag

hogy lehet annyi pontot szerezni, hogy ennyit pörgethetsz?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#58411) CoolBoy323 válasza Golyo69 (#58398) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Lidlis jo lesz!

(#58412) L4mie válasza Real_Necro (#58409) üzenetére


L4mie
veterán

akkor úgy jártál mint én általában :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58413) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ha már szóba kerültek a wifis IP kamerák, van olyan amit Windows-on is lehet nézni natívan, bármiféle Android emulálás nélkül?

4 8 15 16 23 42

(#58414) fo_di


fo_di
őstag

nekem eddig egy 39-3 és egy 199-19 is jött be, ha valakinek kell (nem tudom, át lehet-e adni), meg eddig 7x 10 pontot

(egyébként milyen árfolyamon váltják be vásárláskor a pontot?)

(#58415) Real_Necro válasza tonyrulez (#58413) üzenetére


Real_Necro
veterán

Foscam kameráit lehet sima webes felületen keresztül meg androidon is nézni. (IOS-t még nem próbáltam)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58416) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nagyothalló készülékből tud valaki megbízható minőségűt?
(Ebay, BG)

#?*@&!

(#58417) cris78 válasza Real_Necro (#58415) üzenetére


cris78
őstag

foscam :DD :C

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58418) DJGABI válasza zoltan6 (#58291) üzenetére


DJGABI
addikt

kb hasonlóan néz ki enyém doboza is. biztos azért jött ilyen lassan, mert valahol még fociztak vele :DDD

btw vastagabb telóval már nem az igazi. tokkal pl bele se megy enyém. de tok nélkül is karistolja a kijelzőt, 10mm körüli

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58419) miroon válasza Golyo69 (#58398) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem ezzel jársz a legjobban, nekem is ilyen van. Olcsó, és arra az évi 4-5 forrasztásra a legjobb!

Szerk:
bocs..látom már megelőztek :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#58420) schawo válasza zeon.hu (#58416) üzenetére


schawo
titán

Hú, azt így nem vennék, ez nem játékszer. Ahogy dioptriás szemüveget sem. (Illetve mindkettőt megvenném, ha alapos vizsgálat előzte meg, és az eladónál fel lehet használni a vizsgálat eredményeit.)

A hallókészülékeket egyedileg, fülkagylóhoz gyártják, és tb támogatja asszem 90%-ig (tudom, így is 25-30 pénz). De a kagylón kívüli, patkós megoldás sokkal rosszabb eredményt ad.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58421) Cabrio válasza zsiz (#58337) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Köszi, akkor mégsem rendelek, mert barátnőm nem akar ilyen órát, nem tetszik neki és mondta, biztos kattog is... Kattogás nélkül még bevállaltam volna és megtetszett volna neki is biztos, de így nem merek rendelni, mert az órával együtt repülnék én is az erkélyről :(((

(#58422) Feketelaszlo válasza Nestor16 (#58379) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Például F-Secure kódot innen. Lekopogom, de eddig egy ilyen kulcsvásárlásnál sem volt gondom - arra kell figyelni, hogy lehetőleg leellenőrizhető EU-s eladótól vásárolj.

(#58423) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Barátnőmnek kellene rendelnem ezt: Dragonfly - Tiger Eye & Citrine 925 Silver.
Ez licitálós, azonnal megvehetőbe nem találtam.

Jelenleg 0 licit érkezett.
US $10.49-nál többet lehet csak, vagy kevesebb is lehet (tudom hogy a szállítás $8.95)?
Tehát ha beírom, hogy pl $10.50, az már jó?
Hogyan kell licitálni, kérlek segítsetek?!

(^)(>.<)(^)

(#58424) schawo válasza vacs (#58423) üzenetére


schawo
titán

Ha nincs még rá ajánlat, akkor az aktuálist megajánlhatod. De ha többet írsz be, akkor is az indító lesz az érvényes, amíg másik ajánlat be nem fut.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58425) gbela válasza bul07 (#58407) üzenetére


gbela
senior tag

Illetve a G2A, ebay és hasonló oldalakon vásárolt kulcsokhoz még annyit, hogy 90% lopott kulcsok (lopott bankkártyával vásároltak), amikből a fejlesztők végül semmi pénzt nem látnak, mert természetesen a kártyatulajdonosnak később refundolva lesz. Tehát ha ezen oldalakon vesz vki kulcsot akkor a játék kiadóját, fejlesztőjét 0 Ftal supportálja, ellenben a kedves orosz kártyatolvaj banda megkapja a teljes befizetetett összeget.
Miután kicsit jobban beleástam magam és fentiek világosak lettek (egyszerüen alapból nem értettem miért lenne ott olcsóbb egy játék mint hivatalos kiadótól) töröltem is regisztrációmat, ha már játékot veszek akkor nem ezeket a mocskokat szeretném támogatni. Persze Mo-n általában nem foglalkoznak ilyesmivel, lényeg h neki olcsóbb $10-al, de ha már 1-2 ember átgondolja már jó.

10%ban egy fokkal legitebb kulcsok vannak fent, amiket videokártyákhoz vagy más hardverekhez kapnak emberek, és ez kerül fel. Persze ezek sem lennének viszonteladhatók, de legalább nem a fejlesztőt nyúlják le vele, mert ő már kapott a hardvergyártótól vmit.

(#58426) bear_


bear_
aktív tag

Most jött meg a DD4-es Jakemy csavarhúzókészlet, eredetit kaptam.
Illetve tegnap a Banggoodos ónszippantó, az egy kalap sz@r, már szétszedéskor sikerült eltörni annyia gagyi. Vajon visszakapom a pénzem ha reklamálok?

[ Szerkesztve ]

(#58427) Ferfiu válasza gbela (#58425) üzenetére


Ferfiu
tag

Jé, ezt nem is hittem volna.
Én azt gondoltam, hogy manapság már számtalan olyan oldal van, ami nagy mennyiségben veszi a kulcsokat (különböző bundle-ökként árusítva), biztos régebben is volt erre lehetőség. Illetve tudtommal a tulajdonos jelképes összegért generálhat cd-kulcsokat (ezek azok amik általában nagy példányszámban nyerhetőek nyereményjátékokon), és akár így is terjedhet olcsóbban a játék.
Mindenesetre a G2A oldalán nem valaki begépeli a CD kulcsot, hanem befotózva kapod. Nem hiszem, hogy kézzel fogható kulcsokat fognak venni a lopott bankkártyával, talán csak simán egy nagy leárazás keretében megveszik külföldön és úgy terjesztik később az interneten.
No de elgondolkodtatott az amit írtál, érdekes. Köszönöm.

(#58428) maross


maross
veterán

Umi supert lehet mar venni batran? Visszaolvasgatva a regi verziokkal eleg sok gond volt, de az ujak jok vagy csak jobbak? :). Efoxrol 180euro vammentes postaval, esetleg van ajanlottabb hely?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58429) távcsőves válasza bear_ (#58426) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ahogy nézem többféle készlet van, ez az összeállítás a best buy vagy ezek a leghasznosabb bit fejek pc szerelésnél? A bedőlt tv box árát vmi ilyesmirre költeném.

(#58430) bear_ válasza távcsőves (#58429) üzenetére


bear_
aktív tag

Szerintem csak egy fajta van ebből, PC szereléshez meg csak egy csillagcsavarhzó kell, manapság már az se.

(#58431) pimmi


pimmi
senior tag

megérkeztek, nagyon korrekt minden, a vr-t nem lehet letenni, a szerszám elég stabil, csomagolás, szállítás 5 csillag [JACKLY Brand 32 in 1 ] VR BOX 2.0

(#58432) maross válasza maross (#58428) üzenetére


maross
veterán

Rossz topic :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58433) zeon.hu válasza schawo (#58420) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem nekem lesz, egyelőre csak nézelődünk.
Inkább rejtett, mint patkós kellene.

#?*@&!

(#58434) DJ. Ru$y válasza távcsőves (#58429) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs "best buy", a Jackemy eredeti szettel nem sok bajod lehet, viszont mindenkinek egyéni preferencia a "best buy". Én speciel JAKEMY JM-8126-ra esküszöm, fém szár, nekem a gumis/műanyag egy idő után elszíneződik "kopik", hiába takarítottam régen minden használat után.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58435) pimmi


pimmi
senior tag

help, dd4 en hol tudok értékelést leadni, nem találom sehol, köszi

(#58436) virkir


virkir
veterán

Ne csak olvassak írjak is.
Ma érkezett ez a bluetooth füles.
Igényes csomagolás, meglepően vállalható hang bár azért nem egy piston de némi EQ-al bőven hallgatható.
Jár hozzá három méretű szilikon és egy rövidke töltőkábel.
A beüzemelést némileg megnehezíti a kizárólag kínai manuálka de azért sikerült gyorsan párosítani a telefonokkal meg egy pana as640-el is.
Tölteni vajon gond nélkül lehet valami combosabb fali töltővel vagy inkább maradjak pc usb portnál?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#58437) Beni2360 válasza L4mie (#58399) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha a postát értesíted, hogy ezen idő alatt jövő csomagodat ne oda hanem a másik címre kéred és a dátumot megadod akkor oda irányítják. Ez már nagyon régen is így volt. Mert az elosztóban már látják. hogy 22.-től te akárhol vagy és a kiszállítás ideje 24.-e akkor arra postára küldik ahol a megadott címed szerepel. tesznek mellé egy kísérő címzést. Pl 08.22-től 08.27.-ig Kis-láboson vagy.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58438) Beni2360 válasza zeon.hu (#58416) üzenetére


Beni2360
félisten

Semmi képen nem vennék ilyesmit. Én már végig jártam ezt az utat. Nem járható.
A TB támogatja hét évente 70%-ban de nem egyértelmű ez az összeg.
Két szolgáltatónál voltam, volt egy készülékem próbára de nem vált be és vissza adtam.
A második készülék már komolyabb tudással és paraméterekkel rendelkezett de ez is csak a közép kategória 134K/ 2 db értékben. Itt tudsz érdemben kutakodni de nagyon hosszú folyamat a vége de ehhez türelem kell ha jó megoldást akarsz. az ilyen TV-ben mutogatott "mindent halottam" cuccok -50% értékű.
---------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58439) Beni2360 válasza schawo (#58420) üzenetére


Beni2360
félisten

A hallókészülékeket egyedileg, fülkagylóhoz gyártják, és tb támogatja asszem 90%-ig (tudom, így is 25-30 pénz)
Hát nem 90% jóval kevesebb és a 25-30 k semmit nem érnek.
Támogatási technika: NOMIN 70 %

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#58440) zsiz válasza pimmi (#58431) üzenetére


zsiz
őstag

A matrica rajta van a dobozon? [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#58441) Golyo69 válasza miroon (#58419) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ! :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#58442) schawo válasza Beni2360 (#58439) üzenetére


schawo
titán

Ezek szerint rosszul emlékeztem a támogatás mértékére. Csak a 250-300k körüli darabonkénti alapár maradt meg.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58443) oszy


oszy
veterán

Július 29-ei megrendelést ma hozta a postás. Ami egy Nexbox A95X médialejátszó. Elég gyors volt szerintem.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#58444) zeon.hu válasza Beni2360 (#58438) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyelőre nem komoly a hallás probléma és csak az egyik oldalon van.
Ha egy pár ezer forintos kütyü segít ezen, az most elég.
(Egyébként apám vadászathoz olyan kütyüt használ, ami 1000 m-ről is tiszta hangot fog. Nem is értem, miért nem azt használja otthon is :) )

#?*@&!

(#58445) fant0mi válasza zeon.hu (#58444) üzenetére


fant0mi
addikt

Vannak dolgok otthon, amit jobb nem is hallani. ;) :D

(#58446) pimmi válasza zsiz (#58440) üzenetére


pimmi
senior tag

igen, kaparós:)pont ilyen [link]

[ Szerkesztve ]

(#58447) schawo válasza zeon.hu (#58444) üzenetére


schawo
titán

Mert megőrülne. Vadászatra jó, de másra nem.

A rendes hallókészülékek frekvencia szerint dsp-vel szabályozott átvitellel rendelkeznek. Az olcsó utánzatok mindent úgy nyomnak, ahogy sikerül. Ahogy a mikrofon, az erősítő elektronika és a hangszóró karakterisztikája kihányja magából. És az nem lesz kellemes érzés, hanem óriási káosz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58448) xxxjjjkkk válasza Beni2360 (#58439) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

inkább 40 és /db

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#58449) DJ. Ru$y válasza zsiz (#58440) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tőle eredeti cuccok jönnek DD4-ről, a Jakemy-m is kaparós eredeti volt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58450) Silent77


Silent77
veterán

Banggodon kitöltöttem a születésnapi adatokat, most jörr az 50 dolláros mail. :C
Persze ahogy sejtettem, nem érek vele semmit.
30 dolláros kupon ha 200 dollár felett vásárolok, vagy 20 dolláros ha 150 felett. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.