Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) Nestor16 válasza cris78 (#58013) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én is köszönöm a megosztást. Én egy USB mikroszkópra "csaptam le" $7-ért. :) Bár nem ezt akartam, de csak ez maradt. :D

Üdv, Dávid

(#58102) cadtamas


cadtamas
tag

Akciós a Sricam.

(#58103) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Lol, felajánlott a Gearbest 30 pontot engesztelésképpen... :) Még jó, hogy írta valaki korábban, hogy neki 50-et ajánlottak, és harcol a 100-ért... :) ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#58104) maestro87 válasza cadtamas (#58102) üzenetére


maestro87
őstag

Már vagy két napja az, de lilás képet ad. Az ESCAM QF001 jobb választásnak tűnik, abban van IR szűrő (IR-cut).
GearBest-ék nem véletlenül akciózzák ezeket. :)

(#58105) schawo válasza maestro87 (#58104) üzenetére


schawo
titán

Mivel ezt biztonsági kamerának szánják, még jó, hogy veszi az infra tartományt is, így használható sötétben is.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#58106) DJGABI válasza MittuDomain_ (#58100) üzenetére


DJGABI
addikt

1-2centes már nincs. sőt fél dolcsis is ritka, ráteszi a 0.3 shippinget kb mindenre
amúgy #olcsó #gearbest #termékek: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58107) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Szivat a BG, ma csak 2 coin-t adott 12 helyett, pedig nem maradt ki bejelentkezős nap, így nem tudok pörgetni. Nálatok minden OK?

szerk:
#58106 DJGABI: köszi a linket

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#58108) Dluinet válasza MittuDomain_ (#58107) üzenetére


Dluinet
nagyúr

pörgetek én naponta kétszer is, de csak oops ön most nem nyert jön ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#58109) maestro87 válasza schawo (#58105) üzenetére


maestro87
őstag

Az ESCAM is éjjellátó kamera ha erre gondolsz. Csak az beépített szűrővel rendelkezik így nappal is szebb képe van (YT videókból ítélve). Csak ezt nem nagyon akciózzák. :(((
Különbség szűrővel és szűrő nélkül

[ Szerkesztve ]

(#58110) notika77 válasza Dluinet (#58108) üzenetére


notika77
senior tag

Elpörgettem a mai 10-et és mind "Good Luck Next Time" lett :)
Nincs szerencsém, ugye? Nincs semmi a háttérben csak a balszerencse :)

[ Szerkesztve ]

(#58111) bzoley válasza maestro87 (#58109) üzenetére


bzoley
veterán

Egy fix ir lencse filléres tétel, én egy ócska webkameráéra cseréltem. Az elektromos ir cut is megvan egy ezres alatt, és a helye megvan. Már ha szeret valaki barkácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#58112) Vertigo18 válasza notika77 (#58110) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kettőt "pergettem" ma, hozzád hasonló eredménnyel... :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#58113) zoltan6 válasza MittuDomain_ (#58107) üzenetére


zoltan6
őstag

Az asszony accontjára ma nekem is csak 2 pontot adott,mióta elindult a játék 2db 10 BG pontot sikerült pörgetni még az első napon,a többi mind oops. :( de legalább ma nem volt tetü lassú az oldal.

(#58114) maestro87 válasza bzoley (#58111) üzenetére


maestro87
őstag

És akinek nincs ócska webkamerája, vagy van, de nem passzol rá az mit tud csinálni? Lehet rendelni hozzá valót?
Mert pontozva 14$-ért tényleg megérné de csak akkor ha lehetne javítani a képminőségén.

(#58115) NORBl


NORBl
aktív tag

sinceritytrading Még mindig megbízható valóban tudja mind az állított értéket ? Lexar,Toshiba,Sandisk,trascend. Mindegy melyiket veszem ? 32 Gb - os kellene, nekem Toshiba van tőle, de szimpi ez a Lexar, olvasóval együtt.

[ Szerkesztve ]

(#58116) havri1 válasza Siriusb (#58099) üzenetére


havri1
félisten

Tökéletes, köszönöm!

havri

(#58117) DJGABI


DJGABI
addikt

átfutottam az internet pöcegödrének CSG topicját hogy nektek ne kelljen, pár gyöngyszem:
"ősi érmés" GB kés [link]
saját mintás párnahuzat [link]
lazy arm [link]
10400mAh powerbank[link] (egyik ismerős vett ilyet itthon, alcor vagy milyen néven, nem rossz cucc, de csak ha nincs xiaomi akcióban esetleg akkor éri meg)
BARSH óra [link]
nato szíjak [link]
meizu BT füles [link]

off: xiaomi mosógép :DDD [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58118) Real_Necro válasza Vertigo18 (#58112) üzenetére


Real_Necro
veterán

Detto... tegnap is meg ma is... mondjuk a korábban említett kuponokkal sem tudnék mit kezdeni... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58119) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#58117) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mosógép :C kell

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58120) Burki válasza schawo (#58038) üzenetére


Burki
aktív tag

Nekem ma jott egy e-mail ebaytol,hogy "shipped". :) Bar szerintem kamu,de meglatjuk. 2.000 Ft-ot megert beprobalni.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#58121) havri1 válasza Mr.Csizmás (#58119) üzenetére


havri1
félisten

Aztán ha bedoglik, kíváncsi vagyok, hogy a szerelő mit lép, ha kérdezi a típust... :D

havri

(#58122) cris78 válasza Mr.Csizmás (#58119) üzenetére


cris78
őstag

powerbankról megy? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58123) tzimash válasza Vertigo18 (#58085) üzenetére


tzimash
őstag

Nem meglepő módon ezek szerint az enyém is hamis... pár pontért bepróbálkozok én is majd azért :)
Az nem gond ilyenkor, hogy már értékeltem, viszonylag jó osztályzatokkal?

(#58124) Digitalpimp válasza havri1 (#58084) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Egy olcsóbb sportos modell: [link]
Meg még egy zsákkal: [link]

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#58125) MittuDomain_ válasza Burki (#58120) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Na akkor én is meghitelezem a dolgot, még rendelhető (lehet hogy nem kamu, csak teherautóról leesett készlet), talán csak gyorsan akar sok 5csillagot gyűjteni. Mondjuk jobb lett volna valami 2/16-os, de ez van...
2e-t nagyon megér, ha valami csoda folytán ideér.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#58126) cris78 válasza Mr.Csizmás (#58119) üzenetére


cris78
őstag

bicikli? :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58127) havri1 válasza Digitalpimp (#58124) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm neked is!

havri

(#58128) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak, ezek a power bankok eredetiek/megérősek? 10000 mAh-sokat néztem, elég nagy a szórás árban (3000 - 5300 Ft).

[link1]

[link2]

[link3]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#58129) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#58128) üzenetére


Real_Necro
veterán

10400mAh-s már régi típus, a linkelt 10000mAh-s darabnál meg szerintem van olcsóbb.

Banggoodról rendeltünk már páran ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58130) -secret- válasza t_a_m_a_s (#58128) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A 3. biztosan nem eredeti. A többit passz.

(#58131) Silent77 válasza t_a_m_a_s (#58128) üzenetére


Silent77
veterán

Első kettő igen valószínű igen, harmadik nem.
De miért nem banggood, vagy Gearbesten nézed, olcsóbb is!

Mire megírtam, kettő is jött.
Gyorsak vagytok. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#58132) Ombre85


Ombre85
tag

Érdekelne a véleményetek. Vettem egy ilyet: [link]

Megérkezett tegnap, és természetesen leszámoltam az egészet :DDD 14 darabbal kevesebb volt benne, ami kicsivel több, mint 5% veszteség. Megírtam az eladónak, hogy mielőtt 5 csillagot adnék, adjon valami megoldást erre az égető problémára :).
Visszaírt, hogy sajnálja, lehet benne több, vagy kevesebb is (persze több semmiből nem volt). Javasoljak neki én valamilyen megoldást.
Kiröhögtetni nem akarom magam refunddal, 100 Ft-ról beszélünk. Írjam meg neki, hogy módosítson a hirdetésen, írja bele, hogy +-5% és nyugodjak bele, vagy van valami egyéb más ötlet ilyen esetben?

(#58133) t_a_m_a_s válasza Silent77 (#58131) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Köszi. Nem vagyok nagy netről rendelős, örülök, hogy az ebayt már kitanultam... :) De majd utánanézek a többinek is.

Holnap majd jól beletépünk...

(#58134) PhilBrick válasza Ombre85 (#58132) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hagyod a francba és örülsz, hogy 100 forintért ilyen sokat kaptál? Mennyi lett volna a sarki boltban? :U

(#58135) DJGABI válasza Ombre85 (#58132) üzenetére


DJGABI
addikt

full refund vagy semmi! :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58136) t_a_m_a_s válasza PhilBrick (#58134) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem 100 Ft-ért vette, hanem kb ennyit jelent a 14 db amivel kevesebb volt benne.

Holnap majd jól beletépünk...

(#58137) Game-over


Game-over
aktív tag

Ki milyen szintű BG-n? :DDD

Most láttam meg, hogy a nicknév mellett van egy "VIP" szint, ami miatt érdemes lehet megadni egy születési dátumot, mert küldenek valamilyen értékben kupont.

(#58138) dugesz77 válasza zsolti72837 (#58097) üzenetére


dugesz77
őstag

Én tavaly Snap-up-ról hoztam el egy ilyen microusb-s endoszkópot. Végül is használható. Nem kellett sokszor de volt,hogy kapóra jött. Ilyen minőséget lőttem vele. Egy Huawei MediaPad T1 re volt kötve és a CameraFi alkalmazást használtam hozzá:

[ Szerkesztve ]

(#58139) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, rövid győzködés után oda jutottunk, hogy a "hamis" Jackly miatt a GB. belement, hogy vagy visszautalja a 2 dodót az eredeti számlámra (ennyi volt "lepontozva", vagy jóváírnak 2 dodót a Gb. walletemre, meg fájdalomdíjként némi kis pontot is kapok... :) :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#58140) solti válasza notika77 (#58110) üzenetére


solti
senior tag

hogy tudsz 10-et pörgetni? a share-ből 5 pontot meg a check-inből jár pont, de az kb napi 2-3-4 pörgetést jelent...

(#58141) DJ. Ru$y válasza solti (#58140) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez itt már erősen OFF, de ha nem pörgetsz 2-3 napig, már is tudod maxolni a napi 10 pörgetést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58142) tzimash válasza solti (#58140) üzenetére


tzimash
őstag

Gondolom pörgetett valamikor 100 coint, akár többször is.

Vertigo18:
Egész jól jöttél ki belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#58143) anorche1


anorche1
őstag

Banggood -on a kuponok átruházhatók? Van egy min 199$-19$ -om, meg egy min 99$-10$ -om. Ha átruházható, és kell valakinek, akkor írjon :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58144) 66zio


66zio
aktív tag

Üdv, hogy is hívják ebayon a megbízható pendrivokat áruló csókát? Illetve van most valamilyen márka amit itthon is mindenféle nehézség nélkül gariztatnak.?

(#58145) L4mie


L4mie
veterán

Banggood eszeveszett nagyvonalú :D

*persze csak képhiba :P de vicces.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#58146) Juditta_56 válasza anorche1 (#58143) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Sajnos, úgy néz ki, hogy nem átruházható. Legalábbis a fórumtárs nem tudta az általam megnyertet használni. :(

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#58147) PhilBrick válasza t_a_m_a_s (#58136) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ok bocs, elnéztem a sort. Ebben az esetben viszont pont stimmel a 6% kedvezmény! :D

(#58148) zsolti72837 válasza 66zio (#58144) üzenetére


zsolti72837
őstag

sinceritytrading

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#58149) havri1


havri1
félisten

Ti is kaptatok bg-től VIP marhaságot?

havri

(#58150) anorche1 válasza MittuDomain_ (#58125) üzenetére


anorche1
őstag

Megrendeltem én is, remélem megjön :)

(#58146) Juditta_56
Kár :(

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.