Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) Davee. válasza maroni (#58849) üzenetére


Davee.
tag

Ez jó az International ( 5 in 1 - voice recognition/hands-free call/music play/navigation broadcast/car charge - [link] ) verzióhoz is, vagy csak a kínai? (3 in 1 - hands-free call/music play/car charge - [link])

A geekbuyingon lévő az 5 in 1 változat, még ha fehér is, de leírás szerint többet tud. :)

Táblázat a változatokról: [link]

[ Szerkesztve ]

(#58852) kmisi99


kmisi99
addikt

Van valami ajánlott csavarhúzó készlet jó áron mostanság? Semmi komoly felhasználás, nem munka vagy ilyesmi. Kb mikor mire kell, hol telefont szedek szét, hol laptopot, hol pc-t. De hetente ha 1x venném elő.

(#58853) Mr.Csizmás válasza kmisi99 (#58852) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jakemy 8139, @DD4

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58854) tboy93 válasza kmisi99 (#58840) üzenetére


tboy93
nagyúr

1gb szerintem keves. En most vettem a masodik boxot, az elsot par eve 17k-ert, mar az is 2gb-os volt, de a soc keves volt a normális filmnezeshez. A mostani csak 12k volt, szinten 2gb ram, hdmi, av aljzat, rakat usb port, normalis soc, taviranyito, akadasmentes filmlejatszas. Eddig nagyon meg vagyunk vele elegedve.

(#58855) Saccco válasza tboy93 (#58854) üzenetére


Saccco
nagyúr

Raspberry Pi 3, itthon 17eFt, promóban sikerült 9.900-ért elhoznom (követés+biztosítás). ;)
szerk.: Pontokkal most is levihető 10 köré (kb. 645 pont).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58856) Imy válasza trebrona (#58832) üzenetére


Imy
veterán

Én már nem is pörgetek, az első pár napon adott nekem is több dolgot (coin, pont), de most már 5-10. pörgetésnél jön 10 pont....

(#58857) tboy93 válasza Saccco (#58855) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jobban preferalom aminek van háza is :D eleg hulyen nezne ki a nappaliban a tv mellett egy ilyen ;]

(#58858) CoolBoy323 válasza tboy93 (#58857) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

lehet hozzá házat venni :U

(#58859) Saccco válasza tboy93 (#58857) üzenetére


Saccco
nagyúr

Létezik hozzá hivatalos Kodi ház is például:

Ezer másik. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58860) fant0mi válasza tboy93 (#58854) üzenetére


fant0mi
addikt

Linket kerek szepen a bevalt eszkozhoz. Koszi!

(#58861) Hocsika válasza fant0mi (#58860) üzenetére


Hocsika
tag

Én is értékelném! :)

(#58862) CoolBoy323 válasza Hocsika (#58861) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ITT olvasgassatok

(#58863) kmisi99 válasza tboy93 (#58854) üzenetére


kmisi99
addikt

A videolejátszáshoz szerintem nem kell több. Néztem YT videót. Persze az android lassú rajta, de gyengébb 4k videóig elboldogult az amit én rendeltem.

(#58864) huliganboy válasza kmisi99 (#58863) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerintem RPI3 és meg van oldva. :K

(#58865) maestro87 válasza Saccco (#58855) üzenetére


maestro87
őstag

Ha már Raspberry Pi a téma. Igazán szavazhatnátok rá, hogy legalább 9.9$ dollár legyen snap-up-ban. :)
Nem is értem azokat akik a sokkal drágább termékekre szavaznak. Mit gondolnak, hogy kitesznek majd a 600$-os laptop-ból 20 db-ot 1$-ért? :F
Egy Raspberry Pi-ből meg lehet kitennének vagy 10 db-ot és akkor legalább lenne esélyünk is elhozni egyet...

(#58866) kmisi99 válasza Mr.Csizmás (#58853) üzenetére


kmisi99
addikt

Jakemy JM-8126 készletet néztem. Ez ajánlott? Kellően erősen rá lehet markolni? Rengeteget szívtam már hogy csak a kezem csúszott egy izmosabb csavarnál, és nem bírtam ráfogni a csavarhúzóra.

(#58867) Mr.Csizmás válasza kmisi99 (#58866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

8139-ben vannak spec dolgok pl. telefonszereléshez tappancs, gitárpengető, sniccer, iphone csavarhúzó. itt van a kezemben egy bontatlan, pár napja jött meg :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58868) havri1


havri1
félisten

Ma adták fel geekbuyingról az akciós xiaomi töltő/FM transmitter/kihangosítót. Valós TN-el.

havri

(#58869) IG55


IG55
senior tag

Ilyen budifényt próbált már valaki?

(#58870) Mr.Csizmás válasza IG55 (#58869) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mire jó ez? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58871) zsiz válasza IG55 (#58869) üzenetére


zsiz
őstag

[link] Nem is rossz, azt hittem sokkal rosszabbul világít :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#58872) huliganboy válasza Mr.Csizmás (#58870) üzenetére


huliganboy
addikt

Hogy színes legyen a sz@r :DD :Y már bocsánat

[ Szerkesztve ]

(#58873) Janos250 válasza AndrewBlase (#58796) üzenetére


Janos250
őstag

"Teljesítmény növelés és üzemanyag megtakarítás egyszerre"
Már bocs, de aki ezeket és a hasonlókat elhiszi, ...
Az vegyen tőlem örökélet elixírt, 50 ezer helyett 10 ezerért akciósan! :)

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#58874) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

melyik mágneses töltő kábel ajánlottés hol érdemes megrendelni?

Minőséget szeretnék, de nem túl drágán...

köszönöm árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#58875) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#58870) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gondolom ha már "szobrászat", akkor a megvilágítás is legyen jó.. csak meg ne ijedj az árnyékától. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58876) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#58875) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

besz@rás mik vannak... :U

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58877) kmisi99 válasza Mr.Csizmás (#58867) üzenetére


kmisi99
addikt

Durva kis készlet, majd meglátom melyiket veszem. De egyenlőre várok valami kuponra/akcióra. Mert nem sürgős. Egyébként másból is ilyen minőségi a Jakemy márka? Láttam multimétert is 12$ ért. Fél éve vettem 7$ ért nonamet az alin, az egy zsák fos például.

(#58878) IG55 válasza Mr.Csizmás (#58870) üzenetére


IG55
senior tag

Kiváltaná a villanykapcsolast talán

(#58879) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok! [Ilyet] vett már valaki,használható jól?...néztem u2b -ot de jó lenne itthoni tapasztalat is....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#58880) #56573440 válasza padi68 (#58874) üzenetére


#56573440
törölt tag

na ez viszont engem is érdekelne...

(#58881) maestro87 válasza IG55 (#58878) üzenetére


maestro87
őstag

Aztán meg jól rád nyitnak majd mindig mert nincs felkapcsolva a villany, ergo nincs senki a budiban. :DDD

(#58882) cris78 válasza maestro87 (#58881) üzenetére


cris78
őstag

Pisilésnél meg közben lambadázól, hogy érzékelje a mozgást :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#58883) Cheesy


Cheesy
őstag

Xiaomi 80 centis mousepadot hogy simítottátok ki? 1 hete pihen az asztalomon kiterítve, de csak nem akar sima lenni.

www.vakbelmutet.hu

(#58884) Mr.Csizmás válasza Cheesy (#58883) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

melegvizes zuhany + kiterítés + rátettem dolgokat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58885) maroni válasza Davee. (#58851) üzenetére


maroni
aktív tag

Szerintem mindegyik azt tudja ha van benne mikrofon! Én is a fehéret rendeltem a geekről, mert nem volt a gearbestnek készlete! A táblázat a geeken azt mutatja, hogy csak a mikrofonnal tér el tehát csak 3ból 1 ben van mikrofon!

(#58886) ablack válasza Cheesy (#58883) üzenetére


ablack
senior tag

Én csak simán elkezdtem gyűrötten használni, és a billentyűzet + kezem súlyától néhány nap alatt teljesen síma lett.

(#58887) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Ma a postás kijelentette nekem,hogy nem hoz többé ilyen "kínai" csomagokat csak majd értesítőt kapok róla,hogy menjek be érte.

Más kapott ilyen kellemes információt?

(#58888) Real_Necro válasza Hopkins_001 (#58887) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mit vettel? Bojlert levelpostai kuldemennyel?

Szerintem ezt nem teheti meg, panaszt kell tenni ha igy tesz.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#58889) huliganboy válasza Hopkins_001 (#58887) üzenetére


huliganboy
addikt

Egy új rendelet szerint, nem kézbesítők fogják hordani a postaládába nem kézbesíthető küldeményeket, ebbe már az A5+ méret is beletartozik, egy mai postás által adott információ szerint. Ezeket a küldeményeket az autós futárok fogják hordani, vagy okosba megoldják, hogy a kézbesítő kiviszi az értesítőt :O

(#58890) tboy93 válasza fant0mi (#58860) üzenetére


tboy93
nagyúr

Most 14.5k, de volt mar olcsobban is. link

Szeressuk, mert regi tv-re is radughato amin nincs hdmi.

[ Szerkesztve ]

(#58891) HoTaZo válasza HoTaZo (#57358) üzenetére


HoTaZo
őstag

Na szóval, megérkezett a csere kábel, melyért cseppet harcolnom kellett a visszatérítés, új áru rendelés terén, de megoldódott.
Röviden: öröm és boldogság! Rádugtam a telóra, majd a töltőre, led világít, tölti a telefont pöcre, mindkét oldalon. Irány a számítógép, összedugva eleve az adatátviteli oldallal, megjelennek a mappák, böngészhető a belsőtárhely és a memóriakártya, lejátssza a kijelölt zenét, filmet, dokumentumot megnyitja. :DD "Letépve" a csatit megfordítottam, kicsit gondolkodik, "nem ismeri fel az usb ezközt" majd sima töltésre vált. :DD
Ennél a pontnál gondoltam, hogy mi van ha...
Így elővettem az előző hibás kábelt, kivettem belőle a (telefonba maradó) fejet a csatit rápattintottam a jó vezeték, már telefonban lévő fejére. S láss csodát! Öröm és boldogság!
Szóval, csak az első kábel feje hibás!
A második kábelt úgy rendeltem, hogy egy másik fejet, 7mm hosszú (ez 2mmm-rel hosszabb a normálnál, mert ez tokot használóknak van kitalálva /amúgy az eredeti csomagjában egy normál+ egy hosszabb található/) rendeltem, ezzel küldték a jó, csere kábelt. Szóval most van két jó kábelem egy jó normál és egy jó hosszú fejjel. Az eredeti 1/3-1/4 áráért. :DD
Kicsit előreszaladtam a rendelésekkel, az első kábel hibás működéséből kiindulva, így rendeltem egy USB-mágneses mikro USB átalakítót. Ha ez megjön és elméletileg ugyanez a fej való hozzá, akkor jelzek, hogy miként válik be.
Amúgy találtam egy telefonos szaküzletben egy ilyen USAM mágneses kábelt 8000 Ft-ért, de a neten olcsóbb. Viszont nem kompatibilis a másik fejjel. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#58892) beg válasza huliganboy (#58889) üzenetére


beg
veterán

Ez már régóta így van. A5-ös maricaszettet a transporteres postás hozta, pedig súlyra volt vagy 10g :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58893) attiati válasza IG55 (#58869) üzenetére


attiati
veterán

furdokadra tok jo lenne hangulatvilagitasnak

(#58894) tboy93 válasza beg (#58892) üzenetére


tboy93
nagyúr

Korrekt lesz ha csak értesítőt kapunk, elfurikázni a postára kb annyiba kerül mint egy átlagos ebayes csomagom :DDD

(#58895) cikasz válasza PainKiller13 (#58839) üzenetére


cikasz
őstag

Milyen kupont? :U :B

szerk :

Van egy csomó pontom banggood-ra és úgyis kellene vennem egy mágneses töltőt.
Tudotok valami jót/ajánlottat, de nem arany árban? Bár ha pontokkal jó ára lesz akkor jó. :K
A fiam tabletén most kell cserélni microusb csatit mert annyit használta, hogy odalett :)
A következő meghibásodást kiküszöbölve egy mágneses töltő tökéletes lenne.
köszi

tboy93
majd elmész egy héten egyszer addig gyűjtögetik :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#58896) huliganboy válasza beg (#58892) üzenetére


huliganboy
addikt

Jah értem... nekem pont ma mondta a transzporteres (nálunk caddys ;] ) hogy ezek után így lesz, miközben hozott egy A5 méretű borítékot!

(#58897) bippeti


bippeti
tag

Sziasztok,
Tud ajánlani valaki bevált, szellőzőrácsra rakható mobiltartós linket? 4,6-5,5" méretű mobilokhoz kellene...

(#58898) Criminal017 válasza huliganboy (#58896) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálunk (Győrben) még simán a "biciklispostás" hoz mindent. De ha holnap összefutok vele, rákérdek, mert akkor figyelni kell... :U

(#58899) Hopkins_001 válasza Real_Necro (#58888) üzenetére


Hopkins_001
tag

Egy multimétert vettem,nem éppen kicsi csomag,de kaptam már ettől nagyobbat is a bicajos postástól.

(#58889) huliganboy Ezt szomorúan olvasom.

(#58900) Freddycom válasza bippeti (#58897) üzenetére


Freddycom
őstag

Banggoodon a Blitzwolf BW-MH1 vihető egy ezresért pontokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.