Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58901) huliganboy válasza Criminal017 (#58898) üzenetére


huliganboy
addikt

Jó persze itt itt is vannak csőszamaras postások... :C

(#58902) lkksioskdl3 válasza huliganboy (#58896) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Még szerencse, hogy a magyar posta döntéshozói mindig körültekintően és alapos vizsgálatok után hoz meg ilyen döntéséket. :(

(#58903) Ittnemaz válasza Freddycom (#58900) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

és uj regisztráloknak:
30$-10$ és egy 20%os kupon adnak....

(#58904) havri1 válasza lkksioskdl3 (#58902) üzenetére


havri1
félisten

Kérdés, hogy csak az a5 méretet veszik figyelembe, vagy a szabvány postaláda "ajtajának" méretét is?

havri

(#58905) zebede válasza bippeti (#58897) üzenetére


zebede
őstag

(#58906) HornedReaper válasza HoTaZo (#58891) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Én ilyen mágneses kábeleket többen nem használok, szétfeszítette a telefonban a Micro-USB aljzatot, így kicsit lötyög benne most minden kábel + vagy fél amperrel kevesebbel töltött mint egy hagyományos kábel.

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#58907) Watcher45 válasza NORBl (#58826) üzenetére


Watcher45
tag

Ezidő alatt a pörgetésből talán 40 pont jött össze, ma egy 99-10 dolcsis és korábban egy 39-3 dolcsis kupon, tehát lényegében nesze semmi fogd meg jól. Jobban jártam volna ha összegyűjtöm a coin-okat és beváltom egy kábelre. De végül is szerencsejáték, habár a mögötte futó program biztosan tudja mikor és kinek dobjon használható cuccot ;] .

(#58908) Feketelaszlo válasza lkksioskdl3 (#58902) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Szerintem nyílvánvaló volt, hogy nem fognak örökké altruizmusból 100-as csomag csodaszivacsokat és egyéb nagyméretű őrültségeket házhoz kézbesíteni. A kínai csomagok köszönő viszonyban nincsennek semmilyen csomagolási szabvánnyal, a lakossági levélfogadó infrastruktúra meg nem áruforgalomra lett tervezve.
Apropó - ha már ez felmerült - van valakinek tapasztalata óriás méretű postaládával, amibe 5-8 centi magas küldeményeket lehet dobni? Vagy ilyet max. egyedileg lehet?

[ Szerkesztve ]

(#58909) HoTaZo válasza HornedReaper (#58906) üzenetére


HoTaZo
őstag

Elsőre azt akartam megnézni, hogy működik-e? Most már tudom, hogy igen, adatforgalom is oké. Ezután jön majd a töltési teszt, amihez töltőt és tesztert kell vennem.
Nekem nagyon szép finoman csúszott a fej a csatlakozóra (a hosszabbat nem erőltettem, nehogy baj legyen), még tesztelem a terméket.
Köszönöm az észrevételedet. Minden információ, tapasztalat, jól jön. :R

Tetszik maga az elgondolás, de úgyis csak a hosszútávú használat tud majd bizonyosságot adni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#58910) Yondaime 四代目 válasza IG55 (#58869) üzenetére


Yondaime 四代目
tag

Nekünk van teljesen korrekt fénye van(gyerek imádja) :)) , de nekem zöld amikor világít/mozgás érzékelő/ és piros amikor készenlétben van. jópofa cucc mozgás érzékelő+esthajnal kapcsolós.... :C

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#58911) attiati válasza Feketelaszlo (#58908) üzenetére


attiati
veterán

Múltkor rákérdeztem postán, mert én azt akartam, hogy ne hozzák ki soha, inkább dobjanak értesítőt egyből.
(hisz úgysem vagyok itthon, mikor jön). És azt mondta a nő, hogy a nagyobb méretű csomagokra és az ajánlott csomagok többségére a postának külön vállalkozása van erre a célra, aki autóval szállítja ki ezeket a csomagokat.

Nem tudom ebből mi igaz, de nem életszerű, hogy egy postás állandóan 10kg-nyi csomaggal mászkáljon.
Bp-en egy társasházzal teli utcában simán lakik ezer ember pár száz méteren belül.

(#58912) anorche1


anorche1
őstag

Péntek este rendeltem meg ezt a huaweii g620s digitezert, és ma érkezett meg, sértetlenül. Ilyen gyorsan, ha itthonról rendelem meg sem jön meg.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58913) huliganboy válasza anorche1 (#58912) üzenetére


huliganboy
addikt

Azta.. Ez a készülék volt az első igazán nagy összegű rendelésem anno Kínából... Jó látni, hogy használ még ilyet valaki... Jó vétel volt!!

(#58914) Ferfiu válasza Feketelaszlo (#58908) üzenetére


Ferfiu
tag

Mondanám, hogy biztos lehet olyat is rendelni, csak a postás nem fogja tudni hova bedobni. :))

(#58915) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Kingston HYPERX Cloud Az itthoni árához képest fele, gondolom eredeti lehet. :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#58916) anorche1 válasza huliganboy (#58913) üzenetére


anorche1
őstag

Nem nekem kell, hanem egy haverom nőjének :)

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58917) bobooo válasza HoTaZo (#58891) üzenetére


bobooo
addikt

Pár hete kerestem én is ilyesmi kábelt, viszont iPhonehoz Lighting csatlakozó fejjel. Olyat nem láttál esetleg keresgetés közben? :R

(#58918) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Aki múltkor lemaradt az 50 valahánydolláros tabról (Teclast X80 Power), itt van fém hátlap nélkül (X80 Pro) 64 dodóért. :D
[link]

(#58919) cselt válasza maroni (#58849) üzenetére


cselt
senior tag

Köszi szépen a kódot, de ez tényleg sajna csak a 2-es verzió.
Végül Banggood-ról rendeltem $18,99-ért, ill kicsit lepontozva olcsóbban.
Egyik munkatársamnak is megtetszett, úgyhogy neki is rendeltem egyet. Remélem beválik majd. :)

(#58920) Fityusz válasza kmisi99 (#58840) üzenetére


Fityusz
tag

Gondolom ilyenre gondoltál? [link]
ezt például elég sokan megvették

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#58922) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma kaptam egy SMS-t hogy vámeljárás alá vont küldeményem érkezett. Fel is mentem a posta vámügyekkel foglalkozó oldalára, ahonnan le is töltöttem az import vámkezelési megbízást.

Aztán a kitöltéssel jól elakadtam már a második kérdésnél, mert olyat kellene beírni, hogy mekkora a küldemény tömege, mi a postai azonosítószám, mi a hivatkozási szám, illetve mi az MRN szám.

Honnan lehet ezeket az adatokat megtudni?

Egy tracking numbert tudok össz-vissz, a többi adatot honnan szedjem elő :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#58923) CoolBoy323 válasza Donki Hóte (#58922) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem működik az összefoglaló??? ;] ;]

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

És még le is írom, ne kelljen utánajárnod véletlen se: amit nem tudsz, nem kell kitölteni értelem szerűen!

[ Szerkesztve ]

(#58924) DJGABI válasza HoTaZo (#58921) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom segít-e valakinek, múltkor ezt a videót láttam: [Techmoan - Finding the best Magnetic USB Cable] elmutogatja mire kell figyelni ilyen kábeleknél, meg ajánl egy jót

tagek: mágneses kábel usb lightning WSKEN SweetLF

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58925) 2thletme2day válasza tupacamaru (#58915) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ha minden igaz Gearbesten árult cuccok 99,9%-a eredeti! Egy próbát megérhet. :U Ha nem lenne most egy frankó fejesem én is bepróbálnám.

(#58926) DJ. Ru$y válasza 2thletme2day (#58925) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát én ez nem írtam volna le úgy, hogy pont mostanában volt a 2$-os Jackly hamis készlet kiárulás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#58927) tzimash válasza DJ. Ru$y (#58926) üzenetére


tzimash
őstag

az volt a 0,1% :D

[ Szerkesztve ]

(#58928) HoTaZo válasza DJGABI (#58924) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én micro USB-s vagyok, de ezeket láttam először s reméltem, hogy létezik micro usb-s is.
Szerencsémre a noname változat is működik, de előbb-utóbb egy minőségire fogok váltani, mert vallom, hogy jobb lesz a készülékemnek is.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#58929) IG55 válasza Yondaime 四代目 (#58910) üzenetére


IG55
senior tag

Régóta használod, mennyire tartós? Elemeket mennyire fogyasztja?

(#58930) denko válasza Tomi0703 (#58918) üzenetére


denko
senior tag

és megéri az árát?
áh megnéztem a tesztet, nem adnék pénzt érte :) de azért hátha valakinek kisebb igénye van.

[ Szerkesztve ]

(#58931) AndrewBlase válasza Janos250 (#58873) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Jólvanna! Néha jól esik egy kicsit naívnak/gyereknek (<-még hiszek a mesékben effektus) lenni. Álmodozni, hogy csodák igenis léteznek. :B :U

Aztán kezem beleér a bilbe, és ismét a véres valóságban vagyok. :P

Miért mindig én???

(#58932) maross


maross
veterán

velemeny? 14font, 20000mah

szerk:ah, ahogy latom ez is valami korlatozott darabszamu volt, nem csak az ido jar le

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58933) Laca1212 válasza Tomi0703 (#58918) üzenetére


Laca1212
őstag

Ér ez annyit ha áfá-t is hozzá számoljuk?

(#58934) lkksioskdl3 válasza havri1 (#58904) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hát nekem sajna eddig se vették figyelembe :(
A volt postás szerint nem kell mindig használni az eszed, elég néha csak erőből. Ezért derékszögben kihajlította postaláda ajtaját....

(#58908) Feketelaszlo
Nekem eddig csak egyetlen egyszer csengettek, hogy csomagom jött. Vagy befér vagy értesítő. Szóval nyílvávaló, hogy hoznak egy olyan döntést, amiért az alkalmazottak és az ügyfelek szívnak.

(#58935) Yondaime 四代目 válasza IG55 (#58929) üzenetére


Yondaime 四代目
tag

Maga a kütyü teljesen ok,2db cerka elem kell bele,2-3hónapja jött meg és a napokban volt elem cserélve benne.

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#58936) komzs válasza Saccco (#58855) üzenetére


komzs
tag

Mekkora esély van rá, hogy levámolják a Raspberry Pi 3 at?
Elvileg 33USD lesz -új regisztráció miatt -10dollárt levesz itt

[ Szerkesztve ]

(#58937) Game-over válasza denko (#58930) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ahogy nézem más Teclast tabletnél is működik ez a módszer, így az X98 Plus 190 helyett 127$-ért elhozható, ami már egy jobb ajánlat.

(#58938) Saccco


Saccco
nagyúr

Ez jó lehet valamire? Minimális marásra? :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#58939) elszabi válasza komzs (#58936) üzenetére


elszabi
tag

~5%

(#58940) zoltan6 válasza komzs (#58936) üzenetére


zoltan6
őstag

én is gondolkozom rajta,de most még egy reget csinálni,meg ha megfogják majdnem annyi mint itthon (15-16 garival)

(#58941) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Sorry ha OFF, ide találtam legalkalmasabbnak írni, összefoglalókban nem nagyon találtam leírást nagyobb értékű termék vámmentes áttolásáról.
Vámos megfogásnak mekkora esélye van?
Eddig nem is gondoltam vámra (bár max 1-2x vettem 10k felett), de most szeretnék rendelni egy elég drága órát EU-n kívülről. Azt írják, hogy 35$-os árat írnak rá (jelenleg 30€, a 22€-s vámmentes magyar limiten nem nagyon segít) + a kis csomag miatt elég kicsi az esélye hogy megfogják.
Van 20$-ért "Tax free shipping", amit elméletileg futár (FedEx maybe) hoz, létezik, hogy azért a 20$-ért tényleges biztonsággal átjön a csomag minden szemét nélkül?

(#58942) DavidQ válasza BVEKT0R (#58941) üzenetére


DavidQ
tag

Ez inkább a Külföldi rendelések fórumba való téma.
Egyébként merem állítani, hogy átjön a vámon, annyi gagyi órát szoktak rendeni az emberek, hogy csak na. Röntgen alatt nem látszik az hogy drága, csak hogy óra.
Az okosóra szerintem hamarabb elakad, de arra is volt már példa hogy átjött simán.
Szerintem pénzkidobás a fedex... ha gyorsan kell az óra, akkor jöhet jól :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#58943) Mr.Csizmás válasza BVEKT0R (#58941) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kínai órás topic

ide írj, szoktak erről is beszélni :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58944) havri1 válasza BVEKT0R (#58941) üzenetére


havri1
félisten

Ez nem így működik.
Először is, teljesen mindegy, mit írnak rá, el sem olvassák a vámügyintézők. Átvilágítanak minden csomagot, és az adott kép alapján szortírozzák, hogy vámeljárás alá vonják e vagy sem.

A második része passz, létezik ilyesmi, de ez úgy van általában, hogyha mégis megfogják, kifizetik..

havri

(#58945) attiati


attiati
veterán

jack dugós fülest át lehet alakítani valamivel usb type-c csatlakozósra?

(#58946) wwenigma válasza attiati (#58945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Átalakitora gondoltál már?[link] Azert kerdezes elott lehetne keresni is, nem csak sültgalamb... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58947) KL48 válasza Saccco (#58938) üzenetére


KL48
tag

Régebben vettem egyet 1mm körüli fúrásokhoz, csiszoláshoz, de semmi jót nem tudok mondani róla. A motor csapágy helyett vas perselyt kapott, ami hamar oválisra kopik. A tokmány sem pontosan centrikus és a felerősítő csavarja is hozzásegít, hogy üssön rendesen. Elfelejtve egy fiók mélyén!

(#58948) BVEKT0R válasza DavidQ (#58942) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

(#58942) DavidQ
Fedexre inkább a biztonság miatt is gondoltam. Szeretném dobozostól rendelni és postánál már pizzaszeletelőt is loptak ki nemhogy órát, vagy pláne órásdobozt.

(#58943) Mr.Csizmás
Ó. Köszönöm, valahogy ez a topic elkerülte a figyelmem :D

(#58944) havri1
Nekem is kicsit érdekesnek tűnt, hogy azért nem ilyen könnyen bepalizhatók ők se. Csak az ár címkés dologban láttam realitást, hogy mint ahogy DavidQ is írta valami olcsó koppincsnak nézik és elhiszik, hogy az tényleg vámköteles érték alatti.

Köszönöm a gyors válaszokat :)

(#58949) Hurkafej válasza Saccco (#58938) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Szerintem 100W alatti multifunkciós kisgépek gyengék vágásra vagy marásra.

(#58950) attiati válasza wwenigma (#58946) üzenetére


attiati
veterán

Igen, ő az, köszi. Nincs sült galamb, kerestem, de "type c to jack"-re, és úgy nem volt jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.